Нов треньор на Милан

Архивни раздели и форуми
NR13
Любител на футбола
Мнения: 77
Регистриран: 25 окт 2018, 22:42
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от NR13 » 08 окт 2019, 22:02

Дали ще е Пиоли или Спалети за мен разлика няма и двамата са еднакви неудачници!Дано договорът е до края на сезона и после.....пак наново,но поне този път да се подготвят с качествен треньор!
Tu Sei Tutta La Mia Vita

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 22:07

Kaiser Franco написа:
08 окт 2019, 21:51
Изображение
Чудех се на кой ми прилича с тази брада...Джеф Бриджес в Iron Man :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от cuorerossonero » 08 окт 2019, 22:08

Capolavoro написа:
08 окт 2019, 20:08
Чудно какви ще са условията за автоматичното активиране на допълнителната година от договора. Само да не е топ 6...
Скудетото. Иначе -> #PIOLIOUT :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 22:09

Еми...то е решено, така че:

Пожелавам успех на Пиоли, дано взима добри решения, да оправи, колкото може кашата на Джампаоло и...да успеем да вземем максимума от мачовете със слабите и средняшките отбори, това успеем ли да го направим, то Евротурнирите (дори и ШЛ) ще са реална цел. До този момент от 3 мача (Удинезе, Торино, Фиорентина), от които трябваше да вземем 6 или 7 точки, ние взехме 0! Ей това се надявам да се промени, дали ще може - ще видим! Както вече писах, надявам се, че оценява, че втори такъв златен шанс няма да получи и да даде най доброто от себе си, а и разбира се надявам договора да е максимално къс и за някакво удължаване да се говори само и единствено при спазването и изпълнението на определени цели от този сезон!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 22:19

Най - важното е да видим един различен Милан,като стил на игра и да не гледаме Сусо да тича по тъча и да хвърля фризбито към пенала....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от gLoRy » 09 окт 2019, 00:28

^^ Преди 5 години, на 8-ми октомври - Клоп пое Ливърпул, които бяха горе-долу в същият батак, в който сме и ние.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от F.Inzaghi_9 » 09 окт 2019, 00:38

Не знам къде и в кого да търся вината- в играчите ли, в треньорите ли, в ръководството ли, в Елиот ли...Може би вината е във всеки от тях. Докато не се продаде отборът и докато не се докарат можещи хора, оправия няма да има.

Ситуацията в клуба е като зле режисиран филм от режисьор-новобранец от Пакистан, който се е учил от клипчета в Youtube от мастъра индиец. Аматьорщина на всяко ниво- играчи, ръководители, собственици. Не знаем нищо само за финансите, но съм сигурен, че и там ще излезем на минус в края на отчетния период. Продължаваме да деградираме. След късния Монтела си мислех, че няма на къде по-зле. После при нелепо-смешна конкуренция Рино не можа да ни класира в топ 4. След напускането му всеки очакваше, че положението няма как да се влоши със следващия треньор, но уви. Нашите гениални ръководители ни докараха един квартален пияница, който даже явно не знаеше и кой е неговият отбор по време на мача. Не знам дали е възможно да стане по-зле от това с новият мистер... мога само да кажа- "поживём увидим доживём узнаем".

Няма как да се примирим с назначаването на Пиоли, само заради това, че договорът му бил до края на сезона. Милан не може да си позволи още един преходен сезон. Ако и този сезон е провал, то е много възможно да загубим що-годе читавото, което имаме като играчи- къде заради желанието на играчите на печелят трофеи, къде за да закърпим финансова дупка. Така изпадаме в един омагьосан кръг и докато някой арабин не реши да ни купи и налее няколко стотин милиона за играчи, нищо добро няма да ни чака.

Вече изпуснахме златен шанс миналата година със слабата конкуренция. Тази също се очертава да е такава. Въпреки всичко сме на 4 точки от 4-тото място. С кадърен треньор имаме реални шансове за четворката. Не искам да заключавам, че с Пиоли няма да стане, тъй като винаги давам шанс на хората, така направих и с Марко, но най-малкото не изглежда обнадеждаващ да ни класира в топ 4. С тази негова визитка какъв респект може да вдъхне на нашите превзели се звезди като Сусо, Пьонтек и ко. Поставете се на мястото на играчите и изпадналият в криза отбор, воден досега от кварталния пияница. На негово място идва поредният лаик, който нищо не е постигнал. Как да станат нещата? Как да дойде емоцията?

Най-добрият вариант за мен беше Арсен Венгер. Човекът вече на няколко пъти сподели, че има желание за работа. Изповядва красив футбол, знае за какво става на въпрос, може да работи с млади играчи и да ги развива. В общественото мнение се беше наслоило, че едва ли не е посредствен треньор, но това, което правеше с Арсенал, осбено последните години и задържането им в топ 4, си е майсторство. Играчите със сигурност щеше да са много по-респектирани спрямо МД и СП. Венгер за 2 сезона беше топ опцията. През първия щеше да изгради стил на отбора и да ни класира за ШЛ, сигурен съм. През вторият да ни задържи и да докараме едно-две големи имена. От там вече можеше да се търси модерно голямо име за треньор.

Добре де мама му стара, всичко, което ние коментираме тук, виждаме, че някои ходове на ръководството са тотално грешни, с какъв акъл взимат тия решения. Нарочно ли го правят? Искат да съсипят Милан? Поредното назначаване на посредствен треньор говори красноречиво за всичко. Дано по-скоро някой ни купи и ни избави от мъките.

forza

Mr.Georgiev
Фен на Калчото
Мнения: 184
Регистриран: 04 юни 2018, 23:30
Has thanked: 84 times
Been thanked: 38 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Mr.Georgiev » 09 окт 2019, 01:24

Пореден сезон, в който "прехода към ШЛ" е едничката и единствена цел. Никой не си го слага за купата на Италия, очевидно, че и на никой не му дреме за ЛЕ (за където пък преди китайчетата и Елиът се борехме). "Целта ШЛ" си е там, други няма, а ние трети сезон я гоним, след повече от 300 милиона за трансфери. Първо с Монтела, после Гатузо, после Джампаоло, сега Пиоли. И знаете ли какво. Ще я хванем, ама след още някоя друга годинка.

Не разбирам какво значи да не сме недоволни на това, че Пиоли ще е треньор, понеже щял да бъде надграждане? Вие сериозно ли вярвате, че това е треньора, който ще постигне целта ШЛ? Или след 7 мача вече такава не съществува? Няма нещо, което да ме убеди, че Милан не можело да бъде привлекателна дестинация за еди кой си, особено през лятото, пък дори и сега. Клоп в какво състояние пое Ливърпул? А Конте - Челси? И двамата по времето си бяха просто актуални треньори, сега вече малко или много доказали се, но клубовете, които поемаха бяха също в доста трудни ситуации, особено Пуул. Но какво направиха ръководителите им? Е...не им доведоха английския Джампаоло. Нито не назначаваха Тери или Каригър за треньори.

Нямаш право да дадеш 8 млн за последна резерва, а да не си готов да ги извадиш за човек, който ще научи не само него, но и всички останали на футбол. Това е нелепо решение, както сега, така и в пъти повече лятото. И всички знаем резултата. Ама като че ли просто и свикнахме да си вярваме в следващия сезон. Само че, момчета, вече мислим за следващия сезон в 7мия кръг. И сякаш вече е нормално да го правим :)

terrorero
Фен на Калчото
Мнения: 380
Регистриран: 18 ное 2018, 09:19
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от terrorero » 09 окт 2019, 09:04

Успех на Пиоли въпреки всички негативни мнения включително и от моя страна. Отборът трябва да се подкрепя въпреки тъпотиите, които се случват от доста време насам.

Sir John
Фен на Калчото
Мнения: 335
Регистриран: 31 юли 2019, 13:50
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Sir John » 09 окт 2019, 09:18

Capolavoro написа:
08 окт 2019, 20:08
Чудно какви ще са условията за автоматичното активиране на допълнителната година от договора. Само да не е топ 6...
Точно това е според Кориерe:
The target for second year renewal is European Cups place.

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от shevchenko_89 » 09 окт 2019, 09:24

Даже си мисля, че ако Пиоли е мъж и има психика, тези негативни посрещания трябва да го надъхват да покаже на всички ни че грешим. Аз поне така бих направил. И да излезе в първите мачове гладен да се докаже пред фенове и ръководство. Въпреки тежката ситуация и дъно и аз стискам палци да се окаже 3 му опит в голям отбор този път успешен.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Стефано Пиоли /старши треньор/

Мнение от Ne13sta » 09 окт 2019, 09:46

Casciavit написа:
09 окт 2019, 00:49
Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 23:31

Няма смисъл, и там ще мина подобаващо. :lol:
Няма лошо, но нека поне да дадем шанс на човека. Може пък да ни изненада приятно. Пиоли за мен е очевидно надграждане спрямо МД.

Ясно е, че в настоящия момент нито Спалети, нито Алегри щяха да поемат този риск да дойдат в Милан.
Принципно, съм съгласен с теб. Най-малкото за разлика от Коверчанов има едно 3-то място с Лацио, а и е водил отбори като Интер и Фиорентина. Няма да използва и това отживяло 4-3-1-2. Стигал е и финал за купата и елиминации в ЛЕ.

Все пак, изобщо не съм оптимист за Пиоли. Цялостно погледнато, кариерата му е провал и не е треньор за отбор като Милан. Венгер отрече всякаква възможност да поеме отбор в Англия, зашото оставал артилерист за винаги. Според мен, с този млад и неопитен отбор, той щеше да свърши перфектна работа.

За Лучано вярвам, че нашите са се изциганили с офертата и ни е отрязал. Руди Гарсия и Торал също ми се струваха по-удачни варианти.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2019, 09:53

Вече имаме нов треньор, така че може да насочите коментарите в личната му тема: https://acmilan-bg.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=231

Честито и догодина да чакаме жребия за шл!
Изображение

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Нов треньор на Милан

Мнение от hotboyz » 09 окт 2019, 10:38

Този юнак няма как да ни вкара в Европа, така че го махаме и лятото си взимаме треньор с главно Т:
Пеп готов да си тръгне, ако Ман Сити изостане сериозно от Ливърпул

evil evil evil
Изображение

Заключена