Марко Джампаоло

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от dadino » 07 окт 2019, 13:38

Paolo3defend написа:
07 окт 2019, 13:34
Принципно и Вили Вуцов ще е по-добре от коверчанската пияница.
Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 07 окт 2019, 13:42

dadino написа:
07 окт 2019, 13:38
Paolo3defend написа:
07 окт 2019, 13:34
Принципно и Вили Вуцов ще е по-добре от коверчанската пияница.
Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.
Уточни какво значи "става", ако под тази дума визираш да е треньор на отбор без никакви очаквания, дето 9-10 място за него си е супер постижение или треньор на отбор от ранга на Болоня и Каляри, дето нов сезон в елита догодина ще супер резултат, то значи Джампаоло наистина става. Но иначе...погледни каква каша е само положението и как той не знае изобщо какво да направи, а това с червения картон дори няма да го коментирам...тотално го е отнесъл вихъра!

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от dadino » 07 окт 2019, 13:59

George Weah написа:
07 окт 2019, 13:42
dadino написа:
07 окт 2019, 13:38

Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.
Уточни какво значи "става", ако под тази дума визираш да е треньор на отбор без никакви очаквания, дето 9-10 място за него си е супер постижение или треньор на отбор от ранга на Болоня и Каляри, дето нов сезон в елита догодина ще супер резултат, то значи Джампаоло наистина става. Но иначе...погледни каква каша е само положението и как той не знае изобщо какво да направи, а това с червения картон дори няма да го коментирам...тотално го е отнесъл вихъра!
"Става" , ако вижда проблемите и опитва да ги реши. Джампаоло усеща кое не е наред и аз виждам, че се опитва да направи нещо. Отначало пробва с една схема, после промени малко нещата. В първите мачове защитата ни бе на прилично ниво, но атаката много зле. Срещу Интер и Торино се опита да насити нападението, но някъде там изгуби баланса, а с това дойдоха и 3-те загуби, играчите се напрегнаха. Освен това повечето са на около 20 години, така че има и психологически проблеми. Опитва се, сменя това-онова, да, тежко е да търпим тази игра, но, според мен, има голям шанс да успее да я подобри. Не мисля, че не знае какво прави, има си стил на водене на мач, както и всеки треньор го има. Гатузо също знаеше какво прави, въпреки, че отново хората говореха, че не знаел къде се намира. Просто тези хора са професионалисти, с това си изкарват хляба и малко, или много мислят по - различно от нас.

Смятам, че ние феновете прекалено емоционално и нетърпеливо вземаме решения, което е нормално. Трябва да има спокойствие в отбора, а това няма да стане със смяна на треньори през 10 мача. И то треньори, които нямат опит.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от cuorerossonero » 07 окт 2019, 14:08

dadino написа:
07 окт 2019, 13:38
Трудно се определя кой треньор е добър и кой не. По - скоро, според мен, правилният термин е подходящ. Спойката между треньор и играчи е най - важното нещо. Просто трябва да си паснат. Естествено, има и такива, които наистина не стават, но не мисля, че Джампаоло е един от тях.
В нашия случай никак не е трудно да се определи, че Джампаоло меко казано не е добър и не става. От където и да го погледнеш - НЕ СТАВА!
Лекторът е от три месеца при нас, а играта е отвратителна, резултатите са отвратителни, феновете не го искат, футболистите не го искат, а вече и ръководството - в лицето на Елиът - не го иска.
Говореше едно, а не направи нищо от това, което говореше, дори не се опита. Изборът му на титуляри е потресаващ, не спира да се чуди кой да играе и като какъв да играе, индивидуалната форма на 90% от играчите е потресаваща, Леао не знам какво трябваше да направи, за да излезе титуляр в Генуа, а Пакета', който е най-техничният и способен на импровизации халф в отбора, му идва "прекалено бразилец".
На всичкото отгоре, очакванията към отбора му се струват прекалено големи, а напрежението - прекалено потискащо и влияещо негативно. Бърка си в носа по време на мачовете и се излага като пълен клоун по време на интервютата след тях, говорейки пълни простотии, от които дори журналистите избухват в смях и започват откровено да му се подиграват. Та тоя го бъзикнаха дали е доволен от поведението на Милан с предимство в резултата и с човек повече на терена в Генуа и той дебилно отговори, че Дженоа са били с човек повече. facepalm Извинявай, но това е обидно! По-голям позор аз не бях виждал в Милан никога. Никога! :(
И без да се заяждам, след като ти изредих 10 аргумента, поради които Джампаоло е пълен фейл, бих бил доволен да ми напишеш едно нещо, поради което заслужава да му се даде шанс. Но ако може да е различно от това, че по принцип така се прави!

П.П. Мда, видях, писал си. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 07 окт 2019, 14:16

dadino написа:
07 окт 2019, 13:59
George Weah написа:
07 окт 2019, 13:42


Уточни какво значи "става", ако под тази дума визираш да е треньор на отбор без никакви очаквания, дето 9-10 място за него си е супер постижение или треньор на отбор от ранга на Болоня и Каляри, дето нов сезон в елита догодина ще супер резултат, то значи Джампаоло наистина става. Но иначе...погледни каква каша е само положението и как той не знае изобщо какво да направи, а това с червения картон дори няма да го коментирам...тотално го е отнесъл вихъра!
"Става" , ако вижда проблемите и опитва да ги реши. Джампаоло усеща кое не е наред и аз виждам, че се опитва да направи нещо. Отначало пробва с една схема, после промени малко нещата. В първите мачове защитата ни бе на прилично ниво, но атаката много зле. Срещу Интер и Торино се опита да насити нападението, но някъде там изгуби баланса, а с това дойдоха и 3-те загуби, играчите се напрегнаха. Освен това повечето са на около 20 години, така че има и психологически проблеми. Опитва се, сменя това-онова, да, тежко е да търпим тази игра, но, според мен, има голям шанс да успее да я подобри. Не мисля, че не знае какво прави, има си стил на водене на мач, както и всеки треньор го има. Гатузо също знаеше какво прави, въпреки, че отново хората говореха, че не знаел къде се намира. Просто тези хора са професионалисти, с това си изкарват хляба и малко, или много мислят по - различно от нас.

Смятам, че ние феновете прекалено емоционално и нетърпеливо вземаме решения, което е нормално. Трябва да има спокойствие в отбора, а това няма да стане със смяна на треньори през 10 мача. И то треньори, които нямат опит.
Е как да ти кажа, аз съм сигурен, че ако приятелката ми или на бат' Радо жената седнат да гледат мача/мачовете със сигурност и те ще видят, че нещо не е наред и че трябва да се направят промени, то не е нужно да си футболен запалянко за да го видиш това нещо, какво пък да кажем за треньор. Това обаче не е никакво оправдание, ако беше дошъл на пожар 1 ден преди началото на сезона - ок, да приемем, че му трябва време, той имаше цели 3 месеца да започне подготвен сезона, да има ясна представа с кои ще играе, какво ще правим, той...тотално се провали в това, а всичките промени дето сега прави са просто някакъв отчаян опит да спаси положението и то този опит е повече от неуспешен - с всеки изминал мач играем по зле! И ако приемем, че има шанс да бием Лече с някое 1:0, я с някоя дузпа, я с някой индивидуален пробив тип този на Ернандез/Леао срещу Фиорентина, то ти сериозно колко точки мислиш, че можем да вземем след това от мачовете с Рома, Наполи, Ювентус и Лацио? Аз съм почти сигурен, че ще са 0!

Също така казваш, че са професионалисти - е бива ли един професионалист да излезе пред камерите и да не знае отбора му с колко души е играл до края на мача? Как той противодейства на играчите на противниковия отбор, като не знае кои играчи са на терена и кои не са? И не, не мисля, че има как да се е объркал...

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от George Weah » 08 окт 2019, 11:41

Местете темата, уволнен е.

Аз няма какво да кажа освен - това е КАТЕГОРИЧНО най слабия треньор, който съм виждал начело на Милан, Монтела и Гатузо бяха като гении в сравнение с него.

Да видим кой ще е заместника!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 11:50

Ciao бай Марко и сбогом Бонера! Никога да не се връщате!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 12:08

hpetrov написа:
08 окт 2019, 11:50
Ciao бай Марко и сбогом Бонера! Никога да не се връщате!
Очаквам да ни залипсват съвсем скоро.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 12:27

Никога не бях гледал по-слаб Милан. Стига да не го заместим с Пиоли съм убеден, че ще имаме възход!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Domo arigato
Фен на Калчото
Мнения: 229
Регистриран: 05 юни 2018, 02:11
Has thanked: 138 times
Been thanked: 35 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Domo arigato » 08 окт 2019, 12:44

Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 12:27
Никога не бях гледал по-слаб Милан. Стига да не го заместим с Пиоли съм убеден, че ще имаме възход!
Айде, е а ни майката с т'ва изказване. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 12:46

Domo arigato написа:
08 окт 2019, 12:44
Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 12:27
Никога не бях гледал по-слаб Милан. Стига да не го заместим с Пиоли съм убеден, че ще имаме възход!
Айде, е а ни майката с т'ва изказване. :lol: :lol:
Да, колега, аз съм виновен, че Малдини и Бобан са откровени ид*оти...
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от zahari_acmilan » 08 окт 2019, 13:25

Marco Giampaolo was in charge at #ACMilan for 111 days, the least of any head coach who started a season in the club's history.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 13:27

Спри, не си отивай, ще ми бъде тъжно!
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 14:23

Уволнение, не са успели да го навият за взаимно съгласие.
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Ivanchenko » 08 окт 2019, 14:34

Capolavoro написа:
08 окт 2019, 14:23
Уволнение, не са успели да го навият за взаимно съгласие.
Махна се от Сампдория, къде си беше подредил отбор и се представяше добре спрямо очакванията към отбора. Нормално е сега да си иска обезщетение.

Отговори