Марко Джампаоло

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 122 times

Re: Марко Джампаоло

Мнение от Kaiser Franco » 20 юни 2019, 22:19

Аз лично съм скептично настроен към Джампаоло и го пиша за втори-трети път това нещо - където и да е бил - абсолютно посредствени резултати, да не говорим за класирания в евротурнири и по-значителни успехи. Не знам дали е уважаван много в Италия, но на мен лично не ми вдъхва увереност, да не говорим, че разликата м/у това да си треньор на поредица слабаци, които не се борят за нищо и да си треньор на Милан е колкото от Черни връх до Еверест. На такова напрежение ще бъде подложен, а дали ще издържи...?
Изображение

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 80 times

Мнение от nik » 21 юни 2019, 02:35

Kaiser Franco написа:
20 юни 2019, 22:19
Аз лично съм скептично настроен към Джампаоло и го пиша за втори-трети път това нещо - където и да е бил - абсолютно посредствени резултати, да не говорим за класирания в евротурнири и по-значителни успехи. Не знам дали е уважаван много в Италия, но на мен лично не ми вдъхва увереност, да не говорим, че разликата м/у това да си треньор на поредица слабаци, които не се борят за нищо и да си треньор на Милан е колкото от Черни връх до Еверест. На такова напрежение ще бъде подложен, а дали ще издържи...?
Ще разберем като почнат мачовете . Тук някой спомена , че приличал на квартален пияница и ако това е вярно :) , със сигурност ще понесе по лесно напрежението .

Ние сме долу горе в същото положение . Ще си поркаме и ще псуваме . :) Разликата ще бъде само в мангите . Той ще гушка по 2 милки на сезон , а ние ще си хапваме по 2 милинки на закуска ... :D

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Мнение от Dawnweaver » 21 юни 2019, 04:03

Успех да му пожелая и аз, хубаво е да се чете за специалисти като новия кондиционен треньор, дано помогне, че положението там не е розово от години. Надявам се обаче Малдини, Бобан и Масара да не го слушат много-много за бившите му четници, които иска да докарва. Шик е пълен смях и с нищо не е по-обещаващ от един Андре Силва или Кутроне. Прат е ок, зависи от цената. Торейра също и то само ако Билия се махне. За Андерсен нямам наблюдения признавам си. Но слуховете за Шик са много притеснителни.

Както и да е , успех на Джампаоло и щаба му, има много работа за вършене и дано им докарат играчите навреме за една добра подготовка след циркаджийстването по Щатските турнета.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 40 times
Been thanked: 80 times

Мнение от iLDiavolo » 21 юни 2019, 08:36

Понеже често като тръгнем да купуваме някой по-незнаен играч и защитаващите го скачат с "щом Сити, Арсенал, Байерн и Барса го искат" например, значи си струва и има потенциал, то да питам кой голям отбор се напъна за Джампаоло, освен една забежка дето е имал с Юве, когато те бяха горе-долу на нашето дередже? Щото се начетох колко много го хвалели в Италия, ама нито Ювентус го искаха, нито Интер, нито Рома... А всички те смениха треньорите. Та много е хубав, ама вземи го ти. Дано не съм прав, но и аз подхождам умерено песимистично към назначението му.
#weareacmilan

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 645 times
Been thanked: 452 times

Мнение от Capolavoro » 21 юни 2019, 09:44

iLDiavolo написа:
21 юни 2019, 08:36
Понеже често като тръгнем да купуваме някой по-незнаен играч и защитаващите го скачат с "щом Сити, Арсенал, Байерн и Барса го искат" например, значи си струва и има потенциал, то да питам кой голям отбор се напъна за Джампаоло, освен една забежка дето е имал с Юве, когато те бяха горе-долу на нашето дередже? Щото се начетох колко много го хвалели в Италия, ама нито Ювентус го искаха, нито Интер, нито Рома... А всички те смениха треньорите. Та много е хубав, ама вземи го ти. Дано не съм прав, но и аз подхождам умерено песимистично към назначението му.
Какво предлагаш да направим? Да спрем да гледаме Милан и да отпишем сезона, или все пак да имаме някаква илюзорна надеждичка, поне до първото фиаско. Нека му дадем някакво време на този човечец, който просто няма как да е по-бос от Монтузо. Нека поне проведе една тренировка с отбора на 9-и.
Изображение

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан

Мнение от Kaiser Franco » 21 юни 2019, 09:54

Разбира се, че трябва да му се даде време. Края на октомври, началото на ноември ще знаем уцелили ли сме с него или не и ако не сме, дано не чакат като с Рино, защото пак ще имаме провален сезон.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 123 times
Been thanked: 1021 times

Мнение от cuorerossonero » 21 юни 2019, 11:08

iLDiavolo написа:
21 юни 2019, 08:36
Бе то и аз не ритам от щастие от назначението на Джампаоло, но специално Рома не ги давай като аргумент, щото ако ние бяхме назначили Паоло Фонсека за треньор, едва ли щяхме да бъдем по-обнадеждени. :D
#juveMerda!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Мнение от hpetrov » 22 юни 2019, 14:04

Marco Giampaolo gives first interview as Milan head coach
New AC Milan head coach Marco Giampaolo has given his first interview as head coach; speaking to Milan TV about his new role.

"I worked hard, I worked so hard to get this chance. Milan is the most successful club in Europe and one of the most important. For me it's a great opportunity, I'm happy and motivated. The path has been long, it will still be long because there is never an end, we never stop building ideas, projects and things; however, for the moment, I am happy to start at this great club and I am very motivated. I must say that I am already rested, I can't wait to start again!

"Maldini and Boban? ​I was struck by their seriousness, their competence and passion. Maldini and Boban convey the meaning of Milan, of what it means to play in Milan, train it or be part of this Club. They are level and thick people. Then, one of the things I told him is that we will get to know each other by working together because now, maybe, we can tell each other everything. However, the experiences gained day after day on the training ground then refine the interactions between men; their story, however, it says a lot, as well as their passion that was contagious.

"​The history of Milan tells of a club and a team that has always sought beauty, aesthetics as well as the result. Or rather, to achieve the result through the beauty of the game because Milan has a gaming culture. The Rossoneri have won titles by offering beautiful football, now I don't have the presumption to compare myself to that Milan but that must be the goal. The mission, the vision must be to play an attractive and fascinating football and then, through that kick, get to win games. As for culture, I think I am in a club where there is knowledge of what it means to play football."

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 20 times
Been thanked: 379 times

Мнение от zahari_acmilan » 22 юни 2019, 17:02

Лорд Бонера влиза в треньорския щаб на Джампаоло.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 331 times
Been thanked: 442 times

Мнение от Ne13sta » 22 юни 2019, 19:45

Сериозна заявка. Желко Калач и Марко Бориело също да се включват. :)
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 123 times
Been thanked: 1021 times

Мнение от cuorerossonero » 23 юни 2019, 00:37

Шял да е играещ помощник треньор, с основната задача да учи младия Озан Кабак на тънки мурафети. :D
#juveMerda!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 645 times
Been thanked: 452 times

Мнение от Capolavoro » 23 юни 2019, 07:53

cuorerossonero написа:
23 юни 2019, 00:37
Шял да е играещ помощник треньор, с основната задача да учи младия Озан Кабак на тънки мурафети. :D
Бухахах, вече нямам нужда от сутрешно кафе, опулих се достатъчно.

Бонера не съм сигурен дали има какво да научи бг националите, а какво остава за играч на Милан.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 215 times
Been thanked: 265 times

Мнение от R. GULLIT » 23 юни 2019, 10:36

Аз не знам колко е потенциалът на Джампаоло, но ако ще ми играе "на сигурно" при евентуално поискани трансфери, включващи бившите му играчи, работата отива на "жалка" още преди да е дошъл 9.07.2019.

Не разбирам изобщо как подобни искания за размени на миланисти с наемници, тренирани от него самия се включват в "изграждане на схеми според наличното". Не, че Кутроне е някакъв футболен технически феномен и не затъна в посредственост пролетта, но за разлика от 90% от състава има желанието, волята, силата, позиционирането и головият нюх, който е много по-близък до легенди като Индзаги, отколкото на Патрик Шик възможностите. Или пък на разните му там от Генуа, които не знам пред кого ги предпочита.

Няма лошо да имаш любимци, но си намери такива на Миланело, преди да започнеш да заливаш отбора с трансфери за по 10-15 или 20 млн! Защото Фереро точно това чака, за да изкара от цялата далавера и да си оправи годината и селекцията финансово. А ние, понеже сме подчинени на някакви финансови рестрикции като нищо се се хлъзнем именно натам и не само Кутроне ще е жертва. Пак ще си имаме дузина анонимни, от които да се чудим как да се отървем догодина.

Джампаоло, не си на село вече! Водил си отбор и играчи, чийто амбиции бяха да напълни стадиона в Генуа и да измъкне равен или победа от гранд с успех в начинанието в 1 от 3 случая, но да се бори като прасе с тиква с останалите. Подобен селски манталитет не само, че не търсим, ами и никога не сме имали. Просто сме фенове, които не разсъждават по този начин. Целите са различни, Мистер Марко, целите! Подобни цели те позиционират в топ 10, не в топ 3.
От теб се иска облик, качество и да потвърдиш, че градиш с наличното, а не с удобното от селото. Или го можеш, или не! Много бързо ще лъсне една истина, която никой не очаква, ако тренерът потвърди новинарските писания за подобен градеж на отбор с някакви селски любимци.

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан

Мнение от Kaiser Franco » 23 юни 2019, 15:02

Yep! Не ни трябва нито един от играчите на Самп, да не говорим за чеха от Рома.
Изображение

Потребителски аватар
Top Gun Maverick
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 21:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Мнение от Top Gun Maverick » 03 юли 2019, 22:06

Casciavit написа:
19 юни 2019, 23:10
Не знам за вас, но на мен винаги са ми били интересни летните месеци при нов треньор. Така беше и с Алегри, и с Михайлович, и с Монтела. Човек може да научи много за почерка на един треньор и за това на какво набляга, какво изисква от играчите и към какво се стреми през тези подготвителни периоди и мачовете към тях.
На добър час, Марко Джампаоло!
Този кой го помни изобщо, че чак да помним през лятната подготовка какво е правил? Не беше ли един, който беше по-зле и от Гатузо? То не, че Михайлович беше много по-добре, ама Монтела май отива към топ 1, някъде след Пипо и Сейдорф. Подчертавам СЛЕД.

Отговори