13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Ne13sta » 14 дек 2018, 00:12

Kaiser Franco написа:
13 дек 2018, 23:54
С такива бездушници и некадърници най-логичното се случи. Рино вън за кой път вече, Леонардо вън за кой път вече. Да отпаднеш в такава смешна група е СРАМНО. А съдията, че бе напълно неадекватен в този мач няма голямо значение.
За Боклучи миналата година ме плюха някои потребители, а какво стана година по-късно? За Игуаин също спорихме и пак твърдя - тези пари този не ги заслужава. Онова момченце от дузпетата защо го заменихме за Боклучи на някой стана ли му ясно? Досега няма мач през сезона - нова мениджърска грешка... Докога? angry
То тук е голям проблем да критикуваш някого, преди тотално да се е омазал с нашия екип. Правят те на две стотинки.

Иначе днес с 4/5 от леомердовата селекция и без грешниците Сусо, Бонавентура и Боклучи, ни бие един от най-слабите отбори на Олимпиакос от години насам. И не само ни бие, но и ни отстранява.

Този артилерист Газидис, ако има поне една капчица сиво вещество, моментално ще разката леомердо и Гатузо и ще ги замени с някакви що годе доказани имена.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от zahari_acmilan » 14 дек 2018, 00:12

Голям позор. Ние ШЛ искаме ,а не може да минем групите на ЛЕ . Никаква физическа подготовка . Тия цял мач на пръснаха от бягане , и накрая даже нашите нямаха сили да направят някаква сносна атака . Кеси горкия с такси трябваше да се придвижва в последните 10 минути . Така е като всеки мач играят едни и същи 11 .....
Нито съдията , нито наглите лапета които хвърляха топките , нито лудата публика със сирените са ни виновни щом не може да ги натиснем тия от 1-та минута и да се решим мача рано , рано , а чакаме да ни вкарат.
Отбора който по силно искаше да продължи ....го направи. Олимпиакос со оставиха дробовете днес на терена , а нашите излязоха за пореден път без да знаят какво да правят.
Гатузо е ясно ,че другото лято няма да ни води , такаче не се хабете по него.Каквото може ще направи този сезон ...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Il Professore » 14 дек 2018, 00:14

Поне отървахме срама напролет. Че тогава някои покемони щяха да ни напълнят кошарата.

Отборът, който искаше да продължи, си продължи. Лека вечер!
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Petar Zanev » 14 дек 2018, 00:14

Ако няма оставки, то бездушници са не само играчите ами и по другите постове.
Бях от защитниците на Рино, гледах с надежда на Леонарно... явно пак съм се заблудил...
Утре няма ли промени в клуба, то спокойно може да се прекръстваме от сега на Арсенал....

Пълна пародия на гранд...
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 дек 2018, 00:15

Ако и след тази вечер не разберете какво имах предвид, когато казах, че не виждам особена разлика в атмосферата и управлението на клуба спрямо китайците и Фасобели, значи е безнадеждна фенщината ви, ноу ъфенс. :D Никой не вдъхна на играчите каквато и да е мотивация за този турнир, Леонардо и Малдини се отнасяха несериозно даже в изказванията си след Бетис и Дюделанж - как всичко е наред, имаме шансове за класиране и т.н. Бездушието си продължава, а Рино носи голяма вина, защото явно вече престана да е и мотиватор, което беше най-силното му качество. Да загубиш по толкова нелеп начин е по-трудно, отколкото да направиш 0-0 даже с резервите. Нещо фундаментално е сбъркано в клуба дори с новите собственици, които "знаят какво правят". Съмнителните резултати, поведение и игра продължават с пълна сила, а насреща се трошат безумни пари за заплати.

Така или иначе, утре е по-важният ден за нас. Тази пародия нямаше смисъл да продължава и през февруари. Най-показателно според мен е, че няколко човека във форума преди мача буквално прогнозираха отпадането и казаха, че няма да останат изненадани. Мисля, че няма какво повече да се добави към това възможно най-акуратно отражение на нивото на клуба през последните години.

Forza Milan
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Ne13sta » 14 дек 2018, 00:15

Benovski написа:
14 дек 2018, 00:10
Извинявам се на всички във този форум за грубите коментари към paolo3defend, извинявам се и на него, не трябваше така да се случи тази комуникация. То даже не е комуникация това което се случи, но не харесвам хора които признават само своята истина и я налагат на всички. Но това си е мой проблем. Спирам да пиша тук, няма да се логвам повече, няма нужда от наказания, няма да пиша така или иначе, извинявам се отново. Винаги съм опитвал да спазвам добър тон, но днес се изложих. Форца Милан, голям срам продължаваме да берем и дано изплуваме скоро.
Човек, целият ми хейт идва от бяс и злоба. Първо от отпадането, и второ, от това, че когато критикувах ръководството и новите попълнения тук ме спукаха от подигравки. А сега същите тези фенбойчета са се покрили над топло под дивана. Докато други чупим и тряскаме вкъщи от нерви.

И аз ти се изнвинявам за острата ми реакция. За всичко по адрес на ръководните кадри обаче, НЕ! Мога и железно да се аргументирам защо пу*ката от интер, Гатузо и хамериканците не стават за Милан! Но, не днес.

Лека вечер на всички.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

pissarov
Фен на Калчото
Мнения: 375
Регистриран: 20 юни 2018, 17:17
Has thanked: 61 times
Been thanked: 48 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от pissarov » 14 дек 2018, 00:17

какво общо има инда и оправданото злорадство? не заслужаваме да играем в европа напролет след 6 (шест!) мача на аматьорско ниво. стискаме палци за 4то място и зимно меркато, догодина с нови играчи и нов треньор повече. и в ШЛ едва ли ще излезем от групите догодина, но крачка по крачка се напредва

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от BANKERA » 14 дек 2018, 00:21

Положението е трагично и на моменти даже си беше плачевно. А накрая постоянното мятане на 2ра топка на терена си беше подигравка отвсякъде и лично мен ме изнерви до краен предел. Сапата се изсра на метеното с този автогол и още тогава ми стана ясно, че нещата отиват на лошо. Подигравахте се вчера с братчедите на техния провал, ама за разлика от нас те бяха в група с Барса и Тотнъм, докато нашето си е баш резил.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 дек 2018, 00:24

А на интер ще се смеем и подиграваме вечно, тъжете си за тях вкъщи, тук е форум на градския им враг, колкото и да не си личи покрай толератното отношение към техни тролски представители. Милан в ШЛ е друга бира и съм убеден, че този мач с ПСВ щяхме да си го вземем, ако бяхме на тяхно място. Съставът ни беше пародиен при последните ни няколко участия там, но нито веднъж не отпаднахме в групите, даже за малко да отстраним Фарцелона. ЛЕ не е и никога няма да бъде нашият турнир, ние сами се бием в него. С несравнимо по-силни единици и треньор Анчелоти, напомням, отпаднахме през 2009 на 1/16 финалите от Вердер Бремен, което си е почти равносилно на днешния панаир. Не че търся утеха - както казах, хората черно на бяло прогнозираха отпадането ни, това казва всичко. :)

Утре да уволняват Рино и който там спечели боя за треньорското място на Милан между Конте и Зидан, особено ако ни цапнат люта санкция, да започва работа, едва сдържат търпението си и двамата. :)

**
Leonardo a Sky: "Eliminazione ingiusta. Rigore inesistente, il calcio d'angolo non è regolare
А това без съмнение е дъното от Леонардо.
Последна промяна от Fossa Dei Leoni_ на 14 дек 2018, 00:26, променено общо 1 път.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от cuorerossonero » 14 дек 2018, 00:26

Аз лично очаквах да се случи подобна тъпотия и ви го написах още преди мача. Просто гледам Милан от вече 30 години и до болка са ми познати и нагласата ни в такива мачове, и манталитета на отбора в подобни случаи.
Нема да се плашите, и по-големи резили сме преживявали, и после пак сме се изправяли. В това ни е чарът. :D
Forza Milan!
PIOLI VATTENE!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 дек 2018, 00:38

Il Casciavit:
Per quel che ho visto (ahimè, dal 60' in poi, ovvero il peggio): gol mangiati in quantità industriale, difesa volante, un rigore assurdo e che non esiste mai nella vita, Gattuso che toglie Cutrone per mettere Laxalt, abbassando la squadra nel momento in cui doveva mette il timbro, ed infine Calhanoglu e Higuain da censura, di gran lunga i peggiori, da ormai troppo tempo,
Oggi, non vi è nulla da salvare, perchè se esci contro questo Olympiacos, che a stento si salverebbe in Serie A, errore arbitrale o meno, c'è solo da vergognarsi.
Una serata da dimenticare e da scordare in fretta, come quelle vissute a Istanbul, Galatasaray e Liverpool docet.
Null'altro.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от nik » 14 дек 2018, 00:43

Не знам за ръководството , но футболистите , които бяха тази вечер на терена , не желаеха да продължат в ЛЕ . Токова бездушие скоро не бях гледал . Дори си мисля , че съдията ни съжали и " пое вината" за загубата .

Гатузо за мене почна да изпуска ситуацията в отбора . Игуаин въпреки приателските отношения с тренира , не играе и на 50% от възможностите си . Турчина въпреки постоянните компромиси , които прави с него Рино , го реплекира в този мач ( мисля , че беше някъде около 57-58 мин. на мача ) . Кисие пък вече даже и не се обръща на подвикванията от тъч линията . С една дума , нещата излизат извън контрол .

Ще завърша с единственото хубаво нещо и това бе играта на Бакайоко . Отново направи силен мач , но с преуморения Кесие и безхаберника Чалханоглу в средата , си остана бяла лястовица .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от zahari_acmilan » 14 дек 2018, 00:46

Направо за какво се натискаха тази година да отменят наказанието от Уефа , като знаят ,че ние отбор за ЛЕ нямаме. Сега наказанието щеше да е изтърпяно, резила спестен ..със свежи сили за шампионата , а не едни и същи 11 да играят през 3 дена в продължение на 4 месеца.
Сега станахме за резил ,една камара контузени, отбор е тотално зле физически , ще ни наказват утре , финансово ще сме на 0 , защото надали има и 10 млн спечели от ЛЕ тази година с по 10 000 публика на Сан Сиро и едва 3 победи ,2 от които срещу аматьорски отбор от Люксембург.
Много грешен ход от страна на Елиот. Много от нас още преди да махнат наказанието казвахме ,че по-добре да не играем в ЛЕ тази година....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от Casciavit » 14 дек 2018, 00:48

Какво става пичове, Монтела ли е виновен? Според мен - да. Все пак този зализан злодей си позволи да спечели групата си 2 мача преди края с нападател Калинич, докато сегашния тиквеник не Игуаин, а Роналдо да му докараш, пак ще е боксова круша на всеки среден европейски отбор.

Къде си, Петров? Ела кажи за Бетис.

Поздрави на всички росонери, които ще имат нервите и наивността да догледат остатъка от сезона. Единственото лошо е, че заради класирането в Серия А ще се наложи да търпим едно треньорско недоразумение още шест месеца начело на клуба, преди да бъде окончателно уволнен през юни 2019.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 13/12/2018 Олимпиакос - Милан

Мнение от cuorerossonero » 14 дек 2018, 00:53

Casciavit написа:
14 дек 2018, 00:48
Какво става пичове, Монтела ли е виновен? Според мен - да. Все пак този зализан злодей си позволи да спечели групата си 2 мача преди края с нападател Калинич, докато сегашния тиквеник не Игуаин, а Роналдо да му докараш, пак ще е боксова круша на всеки среден европейски отбор.

Къде си, Петров? Ела кажи за Бетис.

Поздрави на всички росонери, които ще имат нервите и наивността да догледат остатъка от сезона. Единственото лошо е, че заради класирането в Серия А ще се наложи да търпим едно треньорско недоразумение още шест месеца начело на клуба, преди да бъде окончателно уволнен през юни 2019.
Кирилов, ти ли си? :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори