29/11/2018 Милан - Дюделанж

Потребителски аватар
Nel7ar1on
Любител на футбола
Мнения: 51
Регистриран: 31 окт 2018, 22:59
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от Nel7ar1on » 29 ное 2018, 21:57

Топ 4 и зона ШЛ можем да чакаме. Трябва да чакаме, защото сега не сме нито за едното нито за другото. Първо че нямаме staff. Къде са ни футболистите? 11 контузени? Милан Лаб които навремето бяха чудо на спортната медицина....а сега?
Къде ни е игровия облик? Не може да излизаме срещу каквито искаш отбори и да не знаем какво ще стане....някакви (много хубаво олицетворение) коминочистачи да ни разцъкват....еми извинявай ама не е сериозно. Ще ревем и още как. Онея дето ги даваха на трибуните един до друг, да вземат да мислят малко.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от cuorerossonero » 29 ное 2018, 22:00

Бе дано поне Бакайоко е добре, че иначе ще стане ебати панаира...
PIOLI VATTENE!!!

shevchenko_89
Фен на Милан
Мнения: 533
Регистриран: 08 юни 2018, 16:03
Been thanked: 53 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от shevchenko_89 » 29 ное 2018, 22:02

И за мен ми е интересно Дюделанж къде точно ни разпиляха. Пак казвам, първия им гол на края на полувремето си бе грешка от корнер и непокрит ирач, но не и ирова ситуаия. Втория гол, ок имаше грешка и малко щаслив рикошет, но и Рейна можеше да я спаси. Но това не е надираване и мачкане. Реално ние нямахме състав, Бертолачи, Маури, Халилович, Лаксалт, тотално щети и нямам коментар. Шимич донякъде впечатли и може и да има бъдеще, но до там със състава. Накрая РИно промени ирата, вкара нужните смени и ги сгънахме. Според мен по-голям проблем е поредните контузии на Бакайоко, който последните 6-7 мача бе супер стабилен и беше във възходяща форма. ЛОшото е, че и Хакан е на приливи, Игуаин и той нещо не е ок, Калабрия си личи че не е на 100%. И при това искаме да сме едва ли не ,,онзи Милан". Няма как да стане просто

acmilan77
Фен на Калчото
Мнения: 310
Регистриран: 27 сеп 2018, 23:20
Has thanked: 6 times
Been thanked: 25 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от acmilan77 » 29 ное 2018, 22:07

shevchenko_89 написа:
29 ное 2018, 21:55
МОМЧЕТА престанете вече. СПрете да пишете ,, тия ПРЕДИ 6-7-8 одини". Абе осъзнайте се, не сте 2008. Не е Капело, няма ги Кака. Няма ги и кинтите, както и УЕФА ни ебава както си иска. Отделно, Гатузо ви е трън, но днес той дина момчетата, направи ключовите схеми които допринесоха да размазващото 5-2. А реално Дюделанж имаха 2 положения чисти, едното от корнер и при втория гол доста глупави решки, дори и на Рейна че не спаси. Според мен понякога се оливате, ние имаме ЦЯЛ ЕДИН ОТБОР в лазарета, при това ТИТУЛЯРИТЕ НИ, а вие искате с Бертолачи, Маури, Борини, Гатузо да ирае все едно е Милан на Капело. Малко все пак да сме обективни и честита ни победа
Aйде нека сме обективни, щом искаш де. Мога да ти посоча трима футболисти в Милан, които не само не са на нивото на клуба, а са под въпрос дали въобще трябва да имат професионални картотеки. Единия е Калабрия, другите да ги изброявам ли, защото като се замисля, май са повече от трима. Не сме 2008, но продължаваме да сме Милан. Не може да водиш клуб с вековна история, както се казва, а да сереш лайна, от позицията на треньор. Гатузо не ми е трън в очите, а очеваден проблем, който трябва да бъде решен. Лазарета си е лазарет. На Пато също му ебаха майката Милан Лаб преди 8 години, но отбора стана шампион. С всякакви трагици сме играли, но отбор съставен от неандерталци или посредствени играчи, с някакви изключения, не сме имали никога. Хайде като искаш пак да сме обективни, удари чертата след 2010/11 сезон насам и кажи какви заслуги и трофеи имаме. Чакай бе, че след "златната" селекция през меркатото от миналото лято и победа над Байерн Мюнхен в някакви контроли, ни скочиха въшките до небето. Колко по-обективен да бъда? Колко по-реално да гледам на нещата? С треньор със стаж колкото на Александър Томаш и играчи, които са буквално на ниво А група, да се радваме ли? Да казваме ЕВАЛА! С тия играчи толкова, браво и на Гатузо, че ги мотивира, а тва, че стои неадекватно начело на тима, викаш да не го коментираме. Ти си гледай "обективно", ние гледаме по малко по-друг начин.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от nik » 29 ное 2018, 22:23

Fossa Dei Leoni_ написа:
29 ное 2018, 20:47
Става дерби. :D Гатузо тоя сезон имам чувството, че на тренировки освен да крещи и да пляска, друго не прави. Защитата може да получи гол буквално във всеки момент от всеки отбор, а оправданието не е Стефан Симич, който даже май си игра най-силно от всички. Ясно беше, че ще пестим сили още след първия гол, но с подобна отбрана просто не можем да си позволим този похват.

Иначе това лайняно коментаторче Валери Генов е най-гнусният трол в целия ефир, този още от първия мач на Милан, който коментира, съм го забелязал и хванал бас, че или е фен на кашоните, или на Ювентус. Толкова мазна хейтърщина с повтаряне на едни и същи клишета не съм чувал даже от Пепито Мисов, който от болка ги нареждаше нашите в още по-тежките времена. :D Аман от бездарни връзкарчета, един нормален коментатор не остана в родния ефир.
Нищо му няма на човека , просто му личи че е фен на Милан за разлика от тебе . Тъй че не знам кой е лайняния ...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 29 ное 2018, 22:30

Това момче Симич игра прилично, чудя се дали срещу Парма няма да е по-удачно, ако си се върнем към схема с четирима бранители, защото не съм изобщо убеден, че този експеримент с Абате-Сапата-Родригес ще сработва всеки път. Очаквам Гатузо да се спре именно на него, той щом даже не извърши смяна в добавеното време, едва ли ще се вдъхнови да го прави за следващия мач.

Положително беше също така и представянето на Бакайоко, който явно наистина се е нуждаел от адаптационен период, защото изглежда като напълно различен играч от онзи преди два месеца, отвъд всякакви клишета, наистина. Не може да се каже същото за уругвайската издънка отляво, която е просто покъртителна и не съм оптимист, че при него, видиш ли, също опирало до необходимост от време. Той клетият е неадекватен в най-базисни отигравания в ситуации без никакво напрежение, дори не говорим някой да очаква от него да асистира, бележи и т.н. Ако му е потребно време, за да се учи на спиране на топката, да си се връща в Дженоа заедно с другия вълшебник Бертолачи, който по някакъв феноменален начин успя едновременно да се контузи и асистира за втория гол на Дюделанж - нещо, което, признавам, досега не бях виждал.
Третият акцент е Игуаин, който много разочарова. Вместо със свежи сили да им нахендри 2-3 гола за самочувствие, той след кратък импулс в началото изобщо не беше фактор на терена. Кутроне пак му демонстрира нагледно как дори в подобен абсурден мач можеш да се стараеш до последно, пък каквото сабя покаже. Игуаин обаче нито за миг не се зарази от малкия.

За гостуването в Гърция не знам какво да мисля. Както казах, нашите според мен нямат никаква мотивация за този турнир, играят на някакви минимални проценти. Вярно, при жребий с някой сериозен опонент вероятно ще гледаме друго лице на отбора, но пак не съм убеден, че ще е така. Не че в Серия А представянето ни е шампионско или нещо подобно, но в Лига Европа просто си личи на моменти даже по езика на тялото, че играчите нямат настройката да се хвърлят. И това не е само заради Дюделанж, играха така и срещу Бетис, което е причината да има някаква интрига за класирането ни в последния кръг, както и за факта, че няма да сме на първо място. Това пък съответно показва, че дори при някакъв залог поведението на играчите е същото. По този начин нямаме никакъв шанс да спечелим турнира, а оттам насетне участието ни концептуално се обезсмисля.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от zahari_acmilan » 29 ное 2018, 22:31

Нашите хвърлиха много повече нерви на терена от колкото игра.
То не бе ръкомахане цял мач. Игуиан баси диригента. Чак ми стана жал за Халилович как всеки му викаше...момчето пипа топката, ама без игра и без помощта на съотборниците как да стане.
Бертолачи, просто му чака да му свърши договора. Въобще да разтрогва януари и да се маха с 200 . Никакво желание за игра. Маури влезе с къде повече заряд.
Горе на трибуните Газидис си викаше " къде попаднах" . Много чистка трябва ...много. Днес на терена имаше едни 50-60 млн в заплати ,които бяха почти бити от Едисон Иванов ,който я взима 60 000 годишно.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 29 ное 2018, 22:31

nik написа:
29 ное 2018, 22:23
Нищо му няма на човека , просто му личи че е фен на Милан за разлика от тебе . Тъй че не знам кой е лайняния ...
Да бе, то и на теб нищо ти няма. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от geo0rgi » 29 ное 2018, 22:37

Искате или не искате този сезон няма как да се борим за нещо голямо пък ако ще и Гуардиола да дойде и да вземе със себе си Капело.Само като видите каква част от отбора ни е буквално неизползваем и трябва да разберете че няма как да изкараме пълен сезон на 100%.Стринич , тримата тенори в центъра , голям долар , Халилович , Борини и Лаксалт.Като прибавим към тях и 10те ни контузени играчи и сметката става много интересна.Който и да е треньор в тази ситуация няма как да изкара кой знае колко повече от футболистите ни.Та ние разполагаме единствено със самия той лорд Сапата в центъра на отбраната , а в центъра на терена явно оставаме само с Кеси.
Вече лятото според мен нещата ще се променят.Най-накрая ще се отървем от галианевото наследство от Монто Сапата Абате Бертолачи и Маури - 5 играча , които заемат местата на хора с качества.Надявам се да се разделим и с някаква част от Фасобелевото наследство в лицето на Борини Халилович , Стринич и голям долар.
Чак тогава можем да говорим и да даваме оценки.

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от R. GULLIT » 29 ное 2018, 22:45

Жалка работа като настройка, Рино. Прекалено жалка. След гола на Кутроне си помислихме, че "туристите" ще се разхождат редом до нас още 70 минути и всичко ще е наред. Разбора се, че нищо подобно, дори само заради начина, по който тези "туристи" са се класирали до групите на ЛЕ. Няма да се учудя да вземат точка на Бетис, ей така за ташака и ние да спечелим групата, ако пък подходим сериозно в Атина.

Лаксалт - този няма нужда от коментар. Аз лично по-некадърен играч, насила докаран и днес на оригиналната си позиция, се прояви като същия дърводелец, както на всичките си неоригинални позиции. Резерва в предните си отбори до миналата година, резерва в националния, с какво точно е заслужил да е титуляр? С нищо. Само едни голи очаквания и принудително пускане в игра.

Халилович - бил направил 5 добри начални минути?!?! ХАХАХАХА, сериозно ли? Този дори нямаше желание да тича в защита. Абсолютно комичен талант, който беше нормално да е точно там, откъдето го взехме. Не знам кой му е викал и защо, но аз лично не разбрах какво иска да направи. Не е достатъчно да покажеш, че можеш да спираш топката технично и да поведеш с външен фалц и вдигната глава. Това и на тренировки го прави вероятно. Скаран е толкова много за движението без топка, че чак е страшно. Тактически и кондиционно е гола вода, и нито веднъж не можа да се нагоди на поне един двоен пас с Игуаин или Калабрия. От втори Бакайоко няма нужда в Милан. Няма кой да го чака. Трябва играч като Кастийехо - влиза и започва да играе. А са на сходна възраст. Thanks, but NO, thanks!

Бертолачи - допреди 3 сезона, когато дадохме онези 20 млн на Рома за него имах надежда, че ще бъде дори част от Суадрата. И беше. Ама не и днес. Ненормална работа е да има подобен ретард в отбора.

Игуаин - аз лично, подобно на Ники Здравков, съм отчаян от контрастното му поведение на фона на гръмките приказки. Не знам дали изобщо можа да си даде сметка цял мач, че е на терена. Най-малкото за да поизтрие негативите от последно време и да помогне на няколко човека да починат през седмицата. Не пожела.

Всичките тези са -1 играч във всяка линия по терена. Е, няма как да стане.

Този мач го взехме заради вратаря на Дюделанж, Кутроне, Хакан, появата на Сусо и Бакайоко, на който преброих поне 5 отнети топки. Адекватни Сапата и Калабрия, без сериозни грешки, което е най-нормланото нещо. Даже не знам дали трябва да се оценява това. Такива, наистина определящи за последния кръг мачове, се взимат когато започнеш сериозно с титуляри и до полувремето водиш с 2 гола. Днес и Сусо да бе почнал пак щеше да е същото. Нагласата бе ужасна. Гатузо вече няма никакви сили да мотивира отбора по какъвто и да е начин. Трябваше да се случи всичко това, че да се напънем и натиснем.

П.П. Молете се за Бакайоко! Даде сигнал, че си е усукакл глезена. Ако е нещо моментно ОК, но ако са връзки - довиждане до април. За Парма се молете Маури да изглежда поне толкова адекватен, колкото днес.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 29 ное 2018, 23:12

Пеше, последен ще защитавам безсмисления хърватски талант, но започна наистина прилично, какво повече прави ЦЯЛ ПОЛУСЕЗОН далеч по-скъпоплатеният Чалханоглу? Коментар за него? :) Добре че вратар-шаран му вдигна малко самочувствието, в момента имам чувството, че ще е безличен даже в някое истанбулско дерби.

УЕФА са дали и втория гол на Кутроне. Стори ми се съвсем очевидно, че е автогол, но не съм гледал други повторения. Патрисио трупа сериозна сметка в Европа, ако може малко да подобри успеваемостта в Серия А, особено когато започва от първата минута /видим недостатък в цялостното му представяне/, ще е безценен.

П.П. Пишейки това, чета как Гатузо на пресконференцията е разкритикувал:
1) Халилович, който имал множество опции за пасове, но предпочитал погрешно да дриблира. :D
2) Техниката на Кутроне. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от BANKERA » 30 ное 2018, 00:10

1. Влизаш в падащото меню горе вдясно, където пише BANKERA.
2. User control panel
3. Friends & Foes
4. Manage foes (в лявото меню)
5. В полето Add new foes: вписваш ника на Fossa Dei Leoni_ и натискаш Submit.

Това е единственият правилен ход на желаещите да пишат във форума, които изпитват неприязън към другите пишещи тук!

7.2 от правилата на форума: Забраняват се заплахи и обиди между потребителите на форума.

Сега си с 24 забрана за писане във форума!
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от R. GULLIT » 30 ное 2018, 10:37

Fossa Dei Leoni_ написа:
29 ное 2018, 23:12
Пеше, последен ще защитавам безсмисления хърватски талант, но започна наистина прилично, какво повече прави ЦЯЛ ПОЛУСЕЗОН далеч по-скъпоплатеният Чалханоглу? Коментар за него? :) Добре че вратар-шаран му вдигна малко самочувствието, в момента имам чувството, че ще е безличен даже в някое истанбулско дерби.

УЕФА са дали и втория гол на Кутроне. Стори ми се съвсем очевидно, че е автогол, но не съм гледал други повторения. Патрисио трупа сериозна сметка в Европа, ако може малко да подобри успеваемостта в Серия А, особено когато започва от първата минута /видим недостатък в цялостното му представяне/, ще е безценен.

П.П. Пишейки това, чета как Гатузо на пресконференцията е разкритикувал:
1) Халилович, който имал множество опции за пасове, но предпочитал погрешно да дриблира. :D
2) Техниката на Кутроне. :D
Ники, само да попитам, за какво ти е да сравняваш играчи, които дори не са на еднакви позиции? Никой не хвали турчина, просто Халилович няма как да го стигне. Единият поне знаем, че може повече, дори го показа в 30 от 65 минути. А от втория НИЩО не сме видели. Включително и снощи. Най-слаб на терена, заедно с Бертолачи и Лаксалт.

Иначе по повод статистиката на Кутроне, още нещо, без да се брои втория гол на негово име:
Кутроне вкарва средно на 117 минути, а Андре Силва на 146 минути
Това по повод далеч по-доброто представяне на Силва в Испания, спрямо онова в Милан.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 ное 2018, 12:16

Ами, Пеше, тъпо е дебютант да го отнася на 20-та минута с "тоя за нищо не става", при положение че няколко месеца не е бил използван въобще в официален мач, какво толкова очакваш да направи? Цитираш ми Андре Силва, спомняш ли си го какво представляваше втория полусезон, когато му се отрази вече, че не играе редовно и представляваше откровено жалка гледка? Какво друго да е шибаният Халилович от Лас Палмас? Далеч съм от мисълта, че игровата практика му е единствен проблем, но със сигурност и тя оказва влияние. Не знам кой разсъдъчен човек въобще е очаквал нещо по-различно от Халилович вчера. Аз и затова предпочитах Борини като десен външен халф, хах. Гатузо този сезон залага на безкомпромисен метод спрямо тези без бъдеще като Монтоливо, Бертолачи, Халилович, което убива в тях всякаква инерция или стремеж за изява.

Колкото до сравнението с Чалханоглу, идеята ми беше, че турчинът на този фон играе не много по-различно. Съответства баш на ироничните ти впечатления за Халилович - привидно техничен контрол над топката и захождане, след което нула. :D Вчера му върза да вкара вратарски гол и да провокира два авто-такива, но в Серия А кога? Отиграването му срещу Лацио, където фронтално срещу вратата тръгна да меша трима, вместо да шутира, би било присъщо именно на някой като Халилович, който няма игрова практика и съответно увереност. Единият вчера се опита просто да даде каквото може в мач с ротации, след като беше с общо 10 минути досега, именно от първия мач с Дюделанж, другият обаче е призван да е титулярен плеймейкър, когото вчера Гатузо не на последно място определи за единствен близък до Бонавентура като характеристики. :D :D Някак си се надява човек разликата между двата профила да е по-голяма в полза на Чалханоглу, но тя не е.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 29/11/2018 Милан - Дюделанж

Мнение от R. GULLIT » 30 ное 2018, 23:20

Ами, Ники, не ни трябват такива. Толкова ли е сложно, че да търся реабилитация във всеки един от тях, провалилите се? Силва също не се възползва от шансовете си. Но от моментна гледна точка тогава се ядосвахме повече, че дървесен вид като Калинич играеше, а не дали Силва щеше да успее. Само ни се искаше. И замалко да му се получи след като спечели 6 точки в два мача.

Защо един от първите привлечени, уж за заместник на Сусо, се води дебютант края на ноември? Защото идва от Лас Палмас. Защо е в Лас Палмас, а не в Барселона? Защото толкова може. Какво да очакваме от Халилович, щом се е докарал дотук? Нищо повече от показаното. Е, защо да си спестим критиките, дори само по отношение на движението му по терена? Защото се водел талант и разчита на таланта му да тича, вместо на себе си. Аха, отговорих си на всичко. Очаквам друг Халилович срещу Олимпиакос, например.

Отговори