04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Capolavoro » 01 окт 2018, 09:19

Лига Европа група "F"
04/10/2018 / 19:55 / четвъртък

МИЛАН - ОЛИМПИАКОС
Изображение


Линкове за онлайн излъчване: http://acmilan-bg.com/leon_news_full.php?id=22022
ПРЯКО ПО БТВ ЕКШЪН!
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Petar Zanev » 01 окт 2018, 11:09

Дали ще има сериозни ротации за мача, или с оглед на предстоящото леко домакинство с Киево идния уикенд ротациите ще ги оставим за тогава ?
Да си призная въобще не съм запознат с отбора на гърците и незнам кои са им силните и слабите страни, но ми се струва с оглед на разликата в първенствата и играчите като цяло, че не би следвало да имаме проблеми , особено ако покажем известно постоянство в играта си от мача със Сасуоло.
Според мен е крайно време да видим Хакан на пейката, като ако Пипита е готов отпред може да си почнем с испанците и него.
Рейна ще пази, а няма да е зле да видим и Калдара в игра ако е готов от контузията, че все пак 35млн... нали ...
С оглед класата на противника, си мисля, че може да ползваме по-офанзивните си бекове, а именно Калабрия и Лаксалт.
В халфовата линия може спокойно да пуснем Бакайоко да отмени малко Билия и да изтеглим Бона малко по-напред (почти зад Пипита и между испанците):

------------------------------Рейна------------------------------------
Кала--------Калдара-------------Романьоли------Лаксалт
-------------Кесие----------------------Бакайоко------------------
--------------------------------Джак------------------------------------
-----Сусо-------------------------------------------Кастийехо-----
------------------------------Игуаин-----------------------------------

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от iLDiavolo » 01 окт 2018, 11:23

Победа тук ни трябва задължително, за да не мислим толкова над ЛЕ, да се класираме предварително, така че да можем да си позволим последните 2 мача да ги играм с ротационни играчи и да пестим силите на титулярите в сгъстения цикъл. Сили сега точно няма къде да пестим. Играем на 4-ти с гърците, на 7-ми наглед лесно домакинство с Киево... после пауза от 14 дни до 21-ви, когато сме с Интер - ще имат достатъчно време да релаксират.
#weareacmilan

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 окт 2018, 12:35

Ще има някоя и друга ротация, но със сигурност няма да подходим, както срещу Дюделанж. Победа тук на 90% ни гарантира излизане от групата, с добри шансове това да стане на 1-во място, тъй като в първия мач гърците и Бетис завършиха наравно. Рино според мен е отредил ЛЕ за Рейна, Абате, Калдара, Бакайоко, Лаксалт и Кастийехо, други ротации /доколкото това са ротации, тъй като поне трима от тези могат всеки момент да станат титуляри/ едва ли ще има, като се надявам поне един между Игуаин и Кутроне да е готов за игра, защото би било заблуда да се мисли, че вчера победихме заради някакъв проникновен гений в използването на Кастийехо и Чалханоглу като фалшива деветка, не беше изобщо тази причината и е пределно ясно, че не можем да продължаваме с подобен вариант или пък Борини като единствен /псевдо/нападател.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от MILANov » 01 окт 2018, 14:01

Винаги съм се дразнил страшно много, когто отбора подценява или неглижира мач с наглед по-слаб противник.
Искрено се надявам, че това с Дюделанж няма да се повтори и ще изиграем един красив и резултатен мач.
Гатузо задължително трябва да даде почивка на тройка вътрешни полузащитници, не само за да си починат, но и за да разбере какви алтернативи имат те. Спокойно Бертолачи, Бакайоко и Маури могат да запишат титулярно участие.
Сезона е дълъг и се видя, че е много важно отбора да има алтернативи на всяка позиция.
Аз лично за себе си много искам Кастйехо да бъде пробван на левия фланг на мястото на Чалхан, защото мнението ми е , че това е една от най-неефективните и слаби наши позиции.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 01 окт 2018, 14:05

"Красив и резултатен мач" срещу Олимпиакос с Бакайоко, Бертолачи и Маури?!

Гатузо иначе днес е дал ден почивка на отбора, но Игуаин и Конти са били на Миланело.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от geo0rgi » 01 окт 2018, 14:32

Според мен изобщо не трябва да подценяваме гърците.Не са същия отбор който бяха преди няколко години , но са способни да поднасят изненади и такива грандове в криза като нас са им любимите.Ако излезем с Бертолачи и Маури в средата и вземат че ни поведат гледайте как могат и да ни запишат някор унижение на така или иначе срамната ни в последните години история.
Тук трябва да излезнем с най-доброто , да си вземем мача по възможност още първото полувреме и вече второто може да пуснем някоя и друга резерва.
По-важно е да си осигурим първото място в групата отрано , за да може Декември месец да мислим само за първенството.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 окт 2018, 09:55

Мачът ще се излъчва по йекшъна.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 окт 2018, 15:42

Очаква се Сусо да получи почивка, заместен в титулярния състав от Кастийехо. Игуаин е тренирал с отбора днес.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Cafu » 02 окт 2018, 16:57

Да Сусо може да получи една почивчица, но ако ще подхождаме сериозно, разни Маурита и Бертолачита, изобщо не трябва да им се споменава името. В защита може да започне Лаксалт и това да е единствената промяна, заедно с почивката на Сусо.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 окт 2018, 16:59

Аз очаквам и Бакайоко да играе от първата минута, но Бертолачи и Маури надали въобще ще ги видим до януари, жалка гледка бяха срещу Дюделанж, как да ги пуснеш в сериозен мач? Лошото е, че Билия на 32 ще трябва да изнесе половината сезон без алтернатива.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Petar Zanev » 02 окт 2018, 17:29

Предполагам, че между Монтоливо и Рино (а може и би и ръководството) е имало караница заради отказа му да разтрогне. При 4-3-3 Монто е единствената адекватна алтернатива на Билия, защото както сте отбелязали по-горе Маури и Бертолачи само срамят фланелката и футболните им качества са много далеч от нужното.

На хартия би трябвало да имаме не малко футболисти, които да са със статут на "важни" или дет' се вика титуляри:
Рейна и Донарума
Абате и Калабрия/ Мусакио, Калдара и Романьоли / Родригез и Лаксалт
Кесие, Билия, Бонавентура, Бакайоко*
Сусо, Хакан, Кастийехо, Борини*
Игуаната и Кутроне

Тези 19 играча (с малки резерви към Бакайоко и Борини) би трябвало да са тези, които да се въртят в мачовете и на базата на моментната им форма да се избира , кой да започне, както и в зависимост от това кой е противника.
Веднага си проличава, че за 3ката в центъра на 4-3-3 опциите са малко и ако не започнем да връщаме Хакан в халфовата линия, или не играем на моменти с 2ма пред защитата, то със сигурност ще има минути за играчи като Маури и Бертолачи...

Срещу гърците победата е повече от задължителна. Лично аз ще се радвам Кутроне и Игуаната да разделят по 1 полувреме (ако са в пълна кондиция и мачът върви по план), за да трупат игрова практика.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 окт 2018, 19:03

Засега най-вероятните изпълнители в тризъбеца са Кастийехо, Кутроне и Чалханоглу. Гатузо не искал да рискува с Игуаин, а Сусо получава почивка.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 200
Регистриран: 09 юни 2018, 10:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Maverick » 02 окт 2018, 21:09

Колкото и да сме зле (а ние не сме), победата над гърците на Сан Сиро е повече от задължителна. Сега Гатузо трябва да се покаже като умен и надъхващ треньор и да използва инерцията от мача със Сасуоло и я пренесе срещу Олимпиакос. Ако почнем с Кастийехо, Кутро и Чалхан, както се отбелязали, спокойно можем да си направим мача лесен още първото полувреме, разбира се без грам да подценявам гостите. Просто в този мач ни трябва повече мотивация отколкото блестящи футболни умения.
Леонардо: "Никой друг клуб няма толкова успешен символ като Малдини"

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 04/10/2018 Милан - Олимпиакос

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 03 окт 2018, 10:49

Калдара още не е готов, най-вероятно Сапата ще партнира на Романьоли.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Заключена