20/09/2018 Дюделанж - Милан

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: 20/09/2018 Дюделанж - Милан

Мнение от Il Professore » 21 сеп 2018, 09:44

cuorerossonero написа:
21 сеп 2018, 00:03
Il Professore написа:
20 сеп 2018, 23:59
Тея ги утрепАхме, да заповядат следващите. :D
Ти недей, че ще ходя да ги гледам с гъpците и ако хавата пак е такава, ще си нося слушалките да си пусна поне музика. :D
То май е по-добре да отидеш до Милано само на разходка. :D
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 20/09/2018 Дюделанж - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 21 сеп 2018, 10:31

Абе ако Борини и Игуаин си бяха вкарали положения, биехме поне 0:3, което е нормален резултат за подобен мач, тия не са чак такива аматьори, че да падат с по 7-8 гола разлика, в противен случай никога нямаше да стигнат до групите. Не знам какво сте очаквали от подобна халфова линия, която може да се поспори, че бе на нивото на отбор от Серия Б, даже по-зле, тъй като там поне играят редовно, а тия туристи Бертолачи и Маури останаха в Милан просто защото нямаше къде другаде да отидат със заплатите, подпечатани от Ел Гуру. Бакайоко трябваше да прави разликата поне спрямо изпълнителите на Дюделанж, но той и в това се провали, което за мен го прави голямото разочарование на вчерашния мач, пичът според мен трудно въобще би преоткрил мотивацията си при трансфер с подобна глупава клауза и постоянни приказки от треньора как в еди-кой си аспект трябва по-бързо да се подобрява. Не че това трябва да му е оправдание.

Италия при Конте на два пъти победи Малта с по 1:0, като той даже доста емоционално се зарадва на попаденията. Всеки мач е важен и за отбори като този Милан и "адзурите" разгромите вече са рядкост. За мен далеч по-притеснителни бяха първите 20 минути срещу Каляри и последните 30 срещу Наполи, отколкото че с посредствените си резерви сме победили само с 1:0 в някакъв мач, който просто трябваше да се изиграе.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

milanisti4en

Re: 20/09/2018 Дюделанж - Милан

Мнение от milanisti4en » 21 сеп 2018, 13:49

Il Professore написа:
20 сеп 2018, 23:59
Тея ги утрепАхме, да заповядат следващите. :D
:D :D :D. Резултата можеше да е и по- внушителен (например 0-2), но Гатузо е казал, че трябва да уважаваме съперниците си и да изпитваме респект към тях. Та затова само 0-1. Форца рагаци!!! beer

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: 20/09/2018 Дюделанж - Милан

Мнение от George Weah » 21 сеп 2018, 13:55

milanisti4en написа:
21 сеп 2018, 13:49
Il Professore написа:
20 сеп 2018, 23:59
Тея ги утрепАхме, да заповядат следващите. :D
:D :D :D. Резултата можеше да е и по- внушителен (например 0-2), но Гатузо е казал, че трябва да уважаваме съперниците си и да изпитваме респект към тях. Та затова само 0-1. Форца рагаци!!! beer
Та затова замалко да не ги бием и да берем срам пред цял свят :D

Иначе съм съгласен де, трябва да уважаваме съперниците, виж към Каляри даже прекалено уважение показахме :D

milanisti4en

Re: 20/09/2018 Дюделанж - Милан

Мнение от milanisti4en » 21 сеп 2018, 14:46

George Weah написа:
21 сеп 2018, 13:55
milanisti4en написа:
21 сеп 2018, 13:49


:D :D :D. Резултата можеше да е и по- внушителен (например 0-2), но Гатузо е казал, че трябва да уважаваме съперниците си и да изпитваме респект към тях. Та затова само 0-1. Форца рагаци!!! beer
Та затова замалко да не ги бием и да берем срам пред цял свят :D

Иначе съм съгласен де, трябва да уважаваме съперниците, виж към Каляри даже прекалено уважение показахме :D
:D :D :D

Заключена