Милан - Лацио /Купа на Италия/

Seedorf!
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:29
Has thanked: 34 times
Been thanked: 277 times

Re: Милан - Лацио /Купа на Италия/

Мнение от Seedorf! » 25 апр 2019, 00:36

За мен беше пределно ясно, че ще пуснем на Лацио за купата, след като те не играха нищо в мача за първенството...

Въпроса сега по-скоро е дали си е заслужавало и дали ще успеем да влезем в топ 4.

Треньорчето иначе дори не заслужава коментар, абсолютен палячо, за който още миналата се виждаше, че не става и за треньор в Серия Б, тотален провал във всяко едно отношение, а отбора макар с 3-4 доста качествени попълнения изглежда по-зле и от последните мачове на Монтела...
#NOSUSONOPROBLEMS
fuck facepalm forza

Juje

Мнение от Juje » 25 апр 2019, 11:01

Статистика от мачовете на Милан и Лацио за купата! Защото бях писал, че лациалите са доста неудобен съперник на россонерите, а някои не вярват!
Общо|Победи за Милан|Равни|Победи за Лацио|Голова разлика
16|5|4|7|16:22

Общо са се срещали 10 пъти, дали по 2, или един мач, няма значение, но Милан са спечелили 4 пъти, а Лацио 6.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Калчото
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 10 times
Been thanked: 28 times

Мнение от stan_acm » 26 апр 2019, 09:14

acmilan77 написа:
24 апр 2019, 23:23
stan_acm написа:
24 апр 2019, 23:16

Няма значение. Последния ни сезон в ШЛ едва не отстранихме Барса с не по-силен от този състав. Колкото и да сме зле такива неща как ще пожелаваш , ако си фен. По тази логика дай да изпадаме в серия Б . Айде ще ги обърнем на мускули , гледайте !!!
Да, последния ни сезон, едва не отстранихме Барса, сега едва не стигнахме до финал, миналия в ЛЕ, едва не бихме Арсенал, все едва едва. Е да де, ама тоя спорт не цени вторите и не дава купи на четвърт финалистите. Нивото ни не е за Серие Б и такова нещо не съм казал, но не е и за ШЛ и ИМЕННО защото СЪМ фен, предпочитам да си знаем мястото, пред това да съм "поддръжник" на измислени отбори, притежание на шейхове и богати сводници, съществуващи от оня ден, които претендират, че са топа на Европа, само защото играят в ШЛ. :)
Milan are looking for their new manager and a lot depends on whether they can get Champions League football.

- With Champions League they would target Maurizio Sarri and Leonardo Jardim.

Without Champions League they would look at Di Francesco and Giampaolo.

[Gazzetta]
Ето защо , приятелю , не ме разбирай погрешно , не съм в заблуда , че имаме нивото за ШЛ , но без нея сме милиони назад и както се споменава ще продаваме и малкото качество в състава. За да градим нещо наистина , трябва да се докопаме до ШЛ на всяка цена.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 315 times
Been thanked: 392 times

Мнение от Ne13sta » 26 апр 2019, 09:26

Жардим също работи прекрасно с млади играчи. Ако му се докарат две бързи крила и още един качествен халф с футбол в краката си, то може да постигне много.

Другите трима не ни трябват обаче. Бих предпочел Гасперини пред тях при всички положения.
Изображение

geo0rgi
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Мнение от geo0rgi » 26 апр 2019, 10:22

Айде няма нужда от ЕДФ и Джампаоло. И двамата няма да са особено надграждане над един Михайлович дори.
Все пак до края на сезона ще ни свържат с всеки един треньор на света. Към момента няма как да знаем какво се случва и едва ли ще има нещо ясно преди края на сезона.

Отговори