Сампдория - Милан /Купа на Италия/

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Сампдория - Милан /Купа на Италия/

Мнение от nik » 13 яну 2019, 00:26

С Лацио - 0 смени
Със Самп - 4 смени ,
.. после нямало прогрес при Гатузо

Много го обичам Дженаро , но ако можеше да направи и 5 смяна , ... да смени себе си ..

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Сампдория - Милан /Купа на Италия/

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 13 яну 2019, 00:40

Нашите май се делят на групички от италианци и чужденци, като българските клубове. :D

Изображение
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Сампдория - Милан /Купа на Италия/

Мнение от stan_acm » 13 яну 2019, 12:34

Макар и мача да не беше особено силен от към продукция , в отбора има бъдеще и то главно в младите момчета . Оптимист съм - Пакета ми хареса , Конти също , слабостите са ясни , но нещата ще се получат , ще видите forza forza
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Сампдория - Милан /Купа на Италия/

Мнение от R. GULLIT » 13 яну 2019, 12:45

Ако и Гатузо най-накрая проумее, че 4-3-3 не се играе с половин крило и бавни играчи + напускащ нападател, то нещата ще вземат верно да се получат. Но за сега няма как да стане. Изводът от последните 10 мача са, че Милан спечели само с играчите, които имаха желание да са на терена.

Заключена