20/04/2019 Парма - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Juje

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Juje » 20 апр 2019, 22:44

Голям е Юрай Куцка!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от R. GULLIT » 20 апр 2019, 23:42

cuorerossonero написа:
20 апр 2019, 20:37
Pacetoo написа:
20 апр 2019, 17:52
Гледах второто полувреме на Сити и Тотнъм и щях да пиша, че нямаме нищо общо с тяхната игра, каква ШЛ да се излагаме, а сега гледам столичното дерби, ми дори тия дървари си цъкат топката по-добре от нас.
Е догодина нали ще ангажираме Маурисио Покетино, той ще има грижата. :D

@Paolo3defend е абсолютно прав - трябва да влезем в скапаната ШЛ, защото без нея ще е много по-трудно да градим някакъв проект, не само заради парите, а най-вече заради статута на отбора. Ясно е, че в моментното ни състояние там ще сме абсолютни карикатури, но ако ще ставаме отново Голям отбор, трябва да започнем да играем там, мамка му. А и не виждам с какво Рома, Лацио, или Аталанта са повече от нас и повече заслужават участие. Един слаб отбор трябва да се класира и е крайно време това да сме ние. За разлика от изброените, ние поне сме писали история в турнира. 7 пъти.
Патриотично изказване, ама поне 25% от работата да свършим ние. Защото вече 7 мача, включително и Купата, чакам втората победа и тя така и не идва. Защото 75% от нашата работа не я вършим, а са подаръци за нас. Въртим си равенства и загуби, не играем нищо, а говорим за проект. Проект е онова на Аякс, които миналата година не знаеха къде се намират. Смениха треньора и ...

Торино и Аталанта бяха в някаква дупка, но в момента са ни на задниците и чакат само да ни го вкарат. И най-вероятно ще ни го вкарат. Едните косвено, другите на Олимпико в Торино. Само чуй как звучи - Торино или Аталанта в Шампионска Лига! :D Слагам в комбинацията и Лацио, които също ще ни го наденат, ако сме такива плужеци, още в сряда. И както каза Захари - няма да сме дори в зона ЕКТ на Великден. А на фона на Гатузовите приказки след мача днес, мотивацията ни ще е под 0. Ама по Фаренхайт.

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от yavor_acmilan » 20 апр 2019, 23:47

Борини е най-големият виновник за гола извършвайки това малоумно нарушение...
#PIoliOut

Juje

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Juje » 20 апр 2019, 23:52

Малоумно беше поведението на Билия, който подаде на техен играч в центъра, а след това подскачаше като вожд около огън, докато Борини се мъчеше да спаси положението. След като влезе като смяна Лукас натвори такива глупости, че за малко да получим 3-4 гола. Въобще не спираше никого от съперника, а дори напротив, правеше заслони на съотборници, които се опитваха да отнемат топката. Направо като троянски кон си влезе Билия, и първото му правилно подаване беше към 88-мата минута на 3-4 метра.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8899
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Ne13sta » 20 апр 2019, 23:53

В интерес на истината, Борини не ритна играча на Парма и нарушението беше супер пресилено. А че Фабионе няма място в Милан, това е ясно.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от zahari_acmilan » 21 апр 2019, 18:04

Били сме поставили анти - рекорд по избягани км срещу Парма за сезона. Само 102 км общо.
Сигурно от топлото време, или че мача бе обеден 😁😁😁
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Juje

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Juje » 21 апр 2019, 18:39

Да, това се забелязваше, че играчите на Милан не се раздаваха въобще. Ако на терена беше Киево, и играеха като Милан, със сигурност щяха да паднат с поне 3 гола разлика. Името все още значи нещо, и Парма си бяха респектирани най-вече от него, а не от играчите зад него.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7181
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от Capolavoro » 21 апр 2019, 20:11

Juje написа:
21 апр 2019, 18:39
Да, това се забелязваше, че играчите на Милан не се раздаваха въобще. Ако на терена беше Киево, и играеха като Милан, със сигурност щяха да паднат с поне 3 гола разлика. Името все още значи нещо, и Парма си бяха респектирани най-вече от него, а не от играчите зад него.
И аз да знам, че ще ме изритат и на мое място ще докарат някой истински футболист при класиране в шл, аз също няма да се раздавам.
Изображение

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от geo0rgi » 21 апр 2019, 20:17

Нещо интересно - последните 5 години имаме 3 победи от обедни мачове, и трите със здрава клизма. 2:1 срещу Кротоне, 1:0 срещу Дженоа и 2:1 срещу Парма първия полусезон. И в трите мача сме били домакини. Като гост изобщо нямаме победа в тези мачове.

Някой ако може да ми даде някакво обяснение на какво се дължи това ще съм му много благодарен. Още от времето на Карло помня сме правили отвратителни обедни мачове, както и при Алегри. Не мога да си обясна какво се случва с този отбор всеки път след пауза за национали или в обеден мач играят все едно сме на тренировка и резултата няма значение.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от iLDiavolo » 21 апр 2019, 21:15

Capolavoro написа:
21 апр 2019, 20:11
Juje написа:
21 апр 2019, 18:39
Да, това се забелязваше, че играчите на Милан не се раздаваха въобще. Ако на терена беше Киево, и играеха като Милан, със сигурност щяха да паднат с поне 3 гола разлика. Името все още значи нещо, и Парма си бяха респектирани най-вече от него, а не от играчите зад него.
И аз да знам, че ще ме изритат и на мое място ще докарат някой истински футболист при класиране в шл, аз също няма да се раздавам.
Аз пък мисля, донякъде и се надявам, ако се стигне дотам, че по-голямата чистка ще е при некласиране за ШЛ, започвайки естествено от треньора. Само че смислен треньор няма да дойде да тренира лигльовци и то при положение, че ще трябва да участва в престижния турнир ЛЕ.

Име на треньорската позиция ще дойде само при много силни трансфери в подобна ситуация или поне достатъчно силни, че отборът да вдигне значително нивото. А и Елиът ще са на прага на търпението си, та очаквам да действат именно така в такава ситуация, защото няма да гонят 3 години 4-то място.

Та хора като Сусо, Чалханоглу и Кеси имат много повече шансове да останат, ако сме в ШЛ, където също ще има надграждане в състава, но по-плавно, вероятно само 2-3 големи имена, защото ще е много по-лесно да се докара Конте, Монте или който се сетите от можещите.
#weareacmilan

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5817
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от R. GULLIT » 21 апр 2019, 21:22

zahari_acmilan написа:
21 апр 2019, 18:04
Били сме поставили анти - рекорд по избягани км срещу Парма за сезона. Само 102 км общо.
Сигурно от топлото време, или че мача бе обеден 😁😁😁
Сега някой да извади движението на Сусо, на Кеси и на Хакан. На двамата от средата знам, че колкото и да бяха некадърни вчвра по обяд, пробяганите км ще са поне по 10+ нагоре. Докато на Сусо дали ще имат и 8?

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 20/04/2019 Парма - Милан

Мнение от MILANov » 22 апр 2019, 11:28

Не зная на какво се дължи, но след раздаването с Лацио необясномо за мен е поведението на целия отбор на Енио Тардини. Пълно безхаберие и неглижиране. За капак на всичко идват и тези просташки думи на Гатузо след мача.
Няма и капка шанс да завършим сезона успешно, ако изиграем още един или два подобни мача.
Поне по смените , които направи си личеше, че Гатузо търси победата. Оказаха се успешни първите две смени, но защо не си довършихме работата до края е тера инкогнита за мен.
Трески ме тресат за престочщото гостуване в Торино, защото ей така на бързо можем да отидем 7ми след следващия кръг и нещата тотално да се объркат.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Отговори