03/02/2019 Рома - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Capolavoro » 30 яну 2019, 09:14

Серия "А" 22 кръг
03/02/2019 / 21:30 / неделя

РОМА - МИЛАН
Изображение


Линкове за онлайн излъчване: http://acmilan-bg.com/leon_news_full.php?id=22022
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Petar Zanev » 30 яну 2019, 10:54

С каква ли разлика ще ги бием ромите ?
Ясно е, че гол няма да допуснем в сегашната ни форма, а както ще са без титулярните си халфове и тая рехава защита сигурно поне 3 ще им вкараме.

Мачът ще е много важен за класирането в края на сезона. Дано да няма съдийски тесли.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от MILANov » 30 яну 2019, 11:09

Въпреки проблемите в отбора на Рома, мисля, че Гатузо ще подходи отново с идеята да сме максимално сигурни в дефанзивен план. Истината , е че хиска е доста по-добър резултат за нас. Евентуаален такъв ще бъде , като точка и половина за нас заради победата от първия полусезон.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от drzzd » 30 яну 2019, 11:15

Победата срещу Наполи не ни прави сигурен фаворит срещу Рома. Харесва ми приповдигнатият дух днес във форума, но Рома е отбор, който може днес да ни бие, а утре да загуби от Киево. Вярвам, че ще вземем трите точки, но прекалените изказвания все още не са на място.
И аз съм на мнение, че Гатузо отново ще заложи на фокуса върху дефанзивната игра и предполагам, че ще ги бием с минималното. Надявам се отново Пьонтек да е във върхова форма, а пасовете към него да идват от Сусо, Пакета, Чалхан, Кеси и Бакайоко.
В защита силно се надявам да видим същия Лаксалт, който видяхме снощи, а отдясно вече ми се иска да видим Конти, макар Абате да беше доста стабилен вчера.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 яну 2019, 11:37

Нямаме по-неудобен съперник от Рома /като изключим Ювентус/, така че е добре да подходим по-разумно в очакванията си. Миналата година изнесохме страхотен мач на Олимпико, убедителни бяхме и този сезон, въпреки че победихме чак накрая, явно Гатузо намира някакво противодействие на ЕДФ, тъй като никоя от двете победи не бе плод на някаква случайност. Но всеки мач е различен. Равенството няма да е лош резултат, но победата ще донесе съвсем различен дух в отбора, както и увереност, че ще можем да постигнем целта си.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от vik rossonero 96 » 30 яну 2019, 16:42

Тия ги убиваме, бе какво го мислите? :lol:
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Cafu » 30 яну 2019, 16:52

Хубаво е човек да види позитивизъм, доста позабравен напоследък. Дано и играчите заиграят със самочувствие и настроение и покажат какво могат в действителност.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 яну 2019, 17:12

Като се замисля, доста положително е за нас, че Нзонзи е наказан, ЕДФ 100% щеше да го натовари със задачи да противодейства на Бакайоко, който няма сваляне от играч с нормална физика. Кристанте също е от топ-пърформърите за Рома този сезон. Мен малко ме притеснява, че за първи път от доста време насам влизаме в дерби, ако не като изявен фаворит, то поне като отбор, който не отстъпва по нищо на Рома като единици /дълго време не беше така/ и който току-що е победил Наполи. Дано това не изиграе лоша шега. Гатузо вчера правилно акцентира на факта, че сме имали поне 7-8 по-добри мача от вчерашния /аз не бих казал, че са чак толкова, но наистина имаше, особено в началото на сезона/, които по различни причини не са били запомнени и няма смисъл да летим в облаците, но дали ще успее да го предаде на играчите, това вече е отделен въпрос. Имаме състав от млади играчи, а там емоционалните полюси са доста динамични, дано наистина момчетата са на 100% концентрирани.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Vas
Фен на Калчото
Мнения: 164
Регистриран: 04 юни 2018, 15:10
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Vas » 30 яну 2019, 17:47

Мисля си, че ще ги бием с 1:3
Ако играем както с мачовете с Наполи, 3-те точки са ясни

dadino
Фен на Милан
Мнения: 803
Регистриран: 24 сеп 2018, 00:39
Has thanked: 102 times
Been thanked: 98 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от dadino » 30 яну 2019, 17:53

Абсолютно този Милан ми харесва повече от този, който игра преди 2 месеца, а и в началото на сезона. Аз, наистина съм почитател на по - защитната игра, обичам чистите мрежи и тънките победи - без много блестене. Браво на Гатузо, дано успее да държи такова ниво на защитата, не че само той е виновен - Романьоли и Мусакио са в прекрасна форма.
Рома са преодолим съперник, вие казвате, че влизаме в мача като равни на Рома(а може би фаворит), за разлика от предишни пъти и е малко опасно, но за мен това е добре, защото добре помним какво се случваше досега, когато влизахме като underdog.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от cap7ainjack » 30 яну 2019, 18:19

Най-важното сега е играчите да запазят мотивация.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от vik rossonero 96 » 30 яну 2019, 19:17

Рома последните два мача ги бием по-скоро с хитрост, късмет и впоследствие на техни грешки, отколкото с кой знае какво надиграване, но ми се струва, че за пръв път от доста време имаме и формата, и футболистите да си вземем абсолютно сами този мач без да разчитаме на дебнене и надлъгване. Моралът трябва да е на доста по-високо ниво след хикс и победа над кандидат за Скудетото и трябва да яхнем вълната още от 1-та минута на Олимпико. Само така можем да ги натикаме където им е мястото и да им дръпнем с 4 точки в борбата за ШЛ.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Acho
Фен на Калчото
Мнения: 270
Регистриран: 07 юли 2018, 13:40
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Acho » 30 яну 2019, 20:06

Също така може да се отбележи, че с (да се надяваме) очертаващата се загуба от Фиорентина вълците ще загубят самочувствие, което ще ни помогне доста.
Sometimes Maybe Good Sometimes Maybe Shit

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 31 яну 2019, 10:02

Рома щели да уволнят ЕДФ при загуба в неделя, като за най-вероятен негов заместник спрягат Соуса.

Не знам и аз какво да очаквам. Дори да играят курвачката на Ди Франческо, в подобен мач заради феновете ще се вдигнат, помним все пак как играха срещу кашоните, можеха спокойно да си вземат победата, при това с обрат. Аз изобщо не се влияя от вчерашния резултат, напълно сигурен съм, че ще ни скочат сериозно, но пък няма как никой да отрече, че атмосферата в тяхната съблекалня едва ли е особено положителна, натрупаха им се доста комедии този сезон, а феновете им са пословично придирчиви и няма да оставят нещата така. Ние просто трябва да играем нашата си игра от последните мачове с една идея по-успешни ходове в нападение, евентуално. Няма да е удачно да излезем срещу психологически уязвим отбор и да играем дефанзивно. Все пак това далеч не е онази Рома на Гарси и Спалети, която доминираше в средата на терена.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 03/02/2019 Рома - Милан

Мнение от Petar Zanev » 31 яну 2019, 10:10

Колеги има ли информация по казуса Джеко ?
Ясно е , че червения картон не важи за първенство, но постъпката му със сигурност заслужава сериозно наказание.
FORZA MILAN!!!

Заключена