22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 19:40

Какво повече може да даде от себе си тази пародия на футболист Лаксалт бе, Рино? Що за смяна бе това, заиграваме с Калабрия и Чалханоглу в центъра /?!?/, понеже... Маури не ти е симпатичен, макар да игра отлично. Баш Калабрия го литнаха при гола, а Чалханоглу го нямаше да подсигури, това е несериозно. Поне да си струваше подобна експериментална рокада, а не заради влизането на това уругвайско недоразумение, което в 93-та минута отиде да фаулира с шпагат техен играч в нашата половина. facepalm facepalm

При Кастийехо пък последно себераздаването е проблем, той си търчеше като луд цял мач, гонейки безнадеждно топката, но кел файда, като го мачкат физически абсолютно всички защитници в Серия А. Този футболист може да е полезен само ако влезе със свежи сили срещу уморени защитници, за да ги надбягва, а не да се бори с тях. Чак смешно стана колко пъти адресирахме до него високи топки, при положение че той дори за пасовете по земя не успява да се пребори.
Накрая и поредно алиби за Игуаин. Как няма да е обезкуражаващ ефектът, ако за звездЪтЪ, която не се напъва, винаги се правят компромиси, за нищо не е виновен, а за младия Кутроне, който си съдира гъза от тичане, най-малкият му недостатък го изтъкваш пред медиите, четеш му конско и т.н. Абсолютно типични италиански простотии, заради които в тая държава изостават поне с 5 години от Испания, Германия и Франция.

Ебаси интерпретацията, честно. Кажи си като пич не сме във форма и това е, индивидуалните оценки ще ги дават журналистите.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от Ivanchenko » 22 дек 2018, 19:50

Маури е взел да се схваща и затова Рино го е извадил. Обаче това не оправдава влизането на Лаксалт. По-добре някой от примаверата да пробва.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 19:53

Смяната беше подготвена още преди да се схване, а и ми се стори, че стана и бе готов да продължи, та той излезе с тичане при смяната.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от Ivanchenko » 22 дек 2018, 19:59

Това е казал Рино на пресконференцията. Може и преди това да е имал проблеми. Все тая е, щом се жалваме че Маури е напуснал терена.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от MILANov » 22 дек 2018, 20:30

Пичове дори нямам думи, за това което стана декември.
Няма да обвинявам никой, но за съжаление няма и капка оптимизъм не само на терена, а и в ръководните решения.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 дек 2018, 20:45

Ivanchenko написа:
22 дек 2018, 19:59
Това е казал Рино на пресконференцията. Може и преди това да е имал проблеми. Все тая е, щом се жалваме че Маури е напуснал терена.
Ами не бих казал, че е все тая, точно Маури се представяше стабилно в средата, задържаше топката, стабилен бе в дефанзивен план. Защо бе изваден? Голът падна именно от неговата зона, след като Калабрия бе изпратен да играе централен халф с партньор Чалханоглу. Смените на Гатузо този сезон носят повече голове и точки за съперниците ни, отколкото за нас, няма как да ми е все тая. Не мога да го обвинявам за титулярната единайсеторка, защото в отбрана и нападение пусна най-доброто, а в халфовата линия буквално нямаше значение какво ще реши, след като липсваха четирима човека. По-нататък обаче един треньор е длъжен да реагира според обстоятелствата, а не според някакъв предварителен план. Ако Маури наистина е получил схващане и смяната му е била наложителна, добре, в противен случай смяната е грешна и абсурдна. Минаваш към 4-4-2 с тотално неадекватна двойка халфове, дърпаш Чалханоглу назад, което веднага дава инициативата на Фиорентина, а Кутроне за първи път докосва топката двайсет минути след появата си.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от zahari_acmilan » 23 дек 2018, 12:00

От ВАР комисията потвърдиха ,че направена " тиха проверка " на положението на Юго срещу Калабрия .
Решението да не се покаже 2-ри жълт / червен картон било правилно.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: 22/12/2018 Милан - Фиорентина

Мнение от R. GULLIT » 23 дек 2018, 12:21

Така ли? А защо не направиха "тиха проверка" на жълтия картон на Игуаин, в ситуация, в която бе с гръб към Бентакур? Лакът ли, подлагане ли? Дас сравняваме с вчерашното на бразилчето? Няма да питам, че ще вземат пак да говорят как обсъждаме само съдийството...

Заключена