16/09/2018 Каляри - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 сеп 2018, 00:23

Кутроне е казал на фен, че пропуска мача с Каляри. Без резервен нападател ще сме в Сардиния, ако не броим Борко. Аз си прогнозирам 0:1 баш с гол на Пипита. :)
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 сеп 2018, 15:49

Както и се очакваше, Мусакио все пак ще партнира на Романьоли, като единствената въпросителна около състава е дали Лаксалт ще замести Родригес.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от cinzano » 14 сеп 2018, 16:04

РР се представя успешно от началото на сезонът и смяната му ще е нелогична

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 сеп 2018, 16:15

Нали получи червен картон на този стадион за първи път от 2008, Рино явно е фаталист. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 15 сеп 2018, 13:39

Вероятни състави:

Каляри (4-3-1-2): Краньо; Сърна, Клаван, Романя, Падоин; Кастро, Брадарич, Барела; Йоница; Сау (к), Паволети

Милан (4-3-3): Донарума; Калабрия, Мусакио, Романьоли (к), Родригес; Кеси, Билия, Бонавентура; Сусо, Игуаин, Чалханоглу

Контузени:

Каляри: Чепители, Рафаел
Милан: Конти, Стринич, Кутроне

Наказани: няма

Висят с картон: няма

Баланс от мачовете в Сардиния: 5 победи за Каляри, 16 равенства и 15 победи за Милан
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Il Professore » 15 сеп 2018, 14:41

Мача не е в 16:00, а в 21:30.
Изображение

nikiblg
Любител на футбола
Мнения: 27
Регистриран: 04 юни 2018, 16:08

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от nikiblg » 15 сеп 2018, 16:10

Да мача е от 21:30

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от cinzano » 15 сеп 2018, 18:58

Имаме си втори нападател, в групата е и Франк Тсаждут

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от baggior18 » 15 сеп 2018, 22:48

“In the press conference ahead of the game against Cagliari Gennaro Gattuso spoke about his side this season.

“They can cause us a lot of problems, so we must improve the things that we still don’t do to our best. It takes time to try out new tactics and players, and if you don’t test them out in training, it becomes improvisation on the field.

“Leonardo Pavoletti is one of the best in Serie A when it comes to headers, so we mustn’t give them the opportunity to put crosses in. We’ve got to soak up the pressure when the situation calls for it.

“We could play with a False 9 too, I am not worried. We made choices on the transfer market to fit in also with Financial Fair Play. Higuain allows the wingers to come in and take part in the attack.

“In last week’s friendly, Higuain looked like the angriest man in the world. When he struggles to score goals, he becomes really irritated and that shows what a champion he really is. He’s a player who is giving his all and sends an important signal to his teammates.

“I make my decisions based on what I see in training. The tactical movements have to be perfect in order to play the way I want. You in the media are in fact hurting Caldara, as you can’t destroy a player after one game. He is coming from a very different level and it’s not right to throw him in the garbage dispenser. The club has faith in Caldara and I have no problem giving him time to develop.

“When it comes to Biglia’s role we have Jose Mauri and Andrea Bertolacci. I think it’ll take a while to get Bakayoko up to speed as a playmaker. When you come from a completely different league, you need to learn the cross-field passing, to double up on marking and not to just chase the ball. If you’re not organised, the whole team can struggle.

“He can do it with some hard work, although he needs to learn Italian faster, as it’s not helping him in the locker room.”
Probable Xl vs. Cagliari (4-3-3):

Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Higuain, Calhanoglu. [MN]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 15 сеп 2018, 23:17

Не знам, ама Рино май въобще няма положително мнение за Бакайоко, открито си го критикува при всяка удобна възможност. Тотално безсмислен трансфер предвид както това обстоятелство, така и високата откупна сума.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Dawnweaver » 16 сеп 2018, 01:13

Гатузо продължава да говори на пресконференциите като фен, не като треньор. Трябва да се научи , че на някои въпроси е по-добре да не отговаря отколкото да влиза в тия капани и да си храни сам собствените футболисти персонално. Дори и да е вярно такава информация трябва да си остава в кухнята и пресата да се научи да уважава клуба без да си пише и да си пита каквото им скимне. Други определни отбори не ги питат през 5 минути Роналдо защо няма смислен принос 3 мача поред срещу отбори от селата и тоя медиен комфорт говори много за цялостната ситуация в италианския футбол.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Petar Zanev » 16 сеп 2018, 07:08

Точно за роналдо и дибала (защо е само на пейката) го питат Алегри на всяка пресконференция и всяко интервю , та даже и играчите им ги питат постоянно за роналдо дали се интегрира или не.
И Лопетеге не спират да го питат как е без ронално , и Моуриньо за погба и рашфорд....
Това са си напълно нормални неща , и лично аз се радвам , че Рино казва нещата както са , а не да казва , че се представят супер на тренировки и ние (феновете) да се чудим защо не играят...

Специално за мача , си мисля че ще ги бием и ще вкараме поне 3 три гола , като Пипита ще се разпише поне веднъж.
Изглежда , че Сусо-зависимостта на отбора е излекувана , но се е превърнала в Хакан-зависимост... Ако Рино успее да ги накара и двамата да играят на максимума на възможностите си , то с нападател като Пипита, няма да има защита , която да ни затрудни...
Срещу по-слабите отбори си мисля, че играта на Билия и Кесие няма да е от решаващо значение , а тази на Джак , Хакан и Сусо.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Shevchenko_7
Любител на футбола
Мнения: 32
Регистриран: 06 юни 2018, 07:44

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от Shevchenko_7 » 16 сеп 2018, 10:06

Надявам се на по лека победа и мо се иска да видв това момче Тсаджут за 10мин в края на мача заедно с Игуаин.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от gLoRy » 16 сеп 2018, 11:54

Оправете часът на срещата в сайта, защото и там пише от 16:00 часа.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: 16/09/2018 Каляри - Милан

Мнение от cuorerossonero » 16 сеп 2018, 12:06

gLoRy написа:
16 сеп 2018, 11:54
Оправете часът на срещата в сайта, защото и там пише от 16:00 часа.
Е там вече само Сашо и Пешо баpат. :D
PIOLI VATTENE!!!

Заключена