26/05/2019 Спал - Милан

Мачовете от Калчото през сезон 2018/19
Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от BANKERA » 27 май 2019, 00:37

Във футбола си трябва и късмет, а такъв днес имаха братчедите, но и Ханданович показа обичайната си класа. Емполи щом изпадат и изтърват подобни положения значи си има защо. Най-добре щеше да е ние с Интер да играем в ШЛ, защото на всички е ясно, че сега Аталанта ще разпродадат що годе качествено къде имат и ще бъдат боксова круша, в каквато и група да се паднат. Жалко е наистина, че така приключи сезона за нас, но на първо място ние сами сме си виновни.
Изображение

JORDI
Любител на футбола
Мнения: 54
Регистриран: 20 дек 2018, 00:26
Has thanked: 23 times
Been thanked: 7 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от JORDI » 27 май 2019, 00:40

На никой освен на себе си не можем да се сърдим в крайна сметка. На Интер късмета им помогнал на Аталанта не знам си какво. Вятър е това. Държахме съдбата си в наши ръце, това че накрая всичко зависеше от другите си беше единствено и само наша грешка. С оправдания до никъде не се стига в тоя живот. Лека момчета.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4070
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от Casciavit » 27 май 2019, 00:43

XxXDead_worlDXxX Съгласен съм до голяма степен с изложеното в поста ти. Тази година като че ли спорът беше кой отбор по-малко заслужава да е в топ4. Визирам двата милански гранда, за Аталанта е ясно, че си спечелиха бронзовия медал честно и почетено. В крайна сметка, вие отново се класирахте за втора поредна година, което все пак значи нещо. Спалети си свърши работата, за която беше нает, пък макар и с доста условности. Миналия сезон също успяхте да се класирате с драма, за сметка на Лацио, но тогава не беше никак незаслужено, с оглед на представянето ви в първата третина от сезона и първото място към декември. За теб тези класирания може и да не значат чак толкова много, но от стратегическа гледна точка те имат огромна тежест за бъдещето на клуба /поне не нашия/. Вие сте едни гърди пред нас вече, а за Милан трудностите тепърва предстоят. Дано не изпаднем в безпаричие и организационен хаос, защото е ясно, че Аталанта са еднодневки, подобно на Сампдория и Удинезе преди време. За да си върне величието на европейската сцена, Калчото има нужда от Милан.

Само за Емполи недей да съжаляваш много. На тях Съдбата им го връща за предишни прегрешения с уредени мачове/врътки/договорки от преди няколко сезона.
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от MILANov » 27 май 2019, 08:50

Аз също съм на мнение, че сами си направихме живота труден, по точно Гатузо с неопитността си.
Лошото е че целия отбор го отнесе, защото съм напълно убеден, че нашия отбор е по-добър от този на Интер.
Звучи глупаво, но ако ние бяхме стартирали със Спалети, а те с Гатузо поне 10 точки щяхме да сме пред Интер.
1000000% съм сигурен.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от Petar Zanev » 28 май 2019, 00:03

MILANov написа:
27 май 2019, 08:50
Аз също съм на мнение, че сами си направихме живота труден, по точно Гатузо с неопитността си.
Лошото е че целия отбор го отнесе, защото съм напълно убеден, че нашия отбор е по-добър от този на Интер.
Звучи глупаво, но ако ние бяхме стартирали със Спалети, а те с Гатузо поне 10 точки щяхме да сме пред Интер.
1000000% съм сигурен.
Интересно ми е по позиции да сравниш играчите и да кажеш къде ги превъзхождаме и къде те нас?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: 26/05/2019 Спал - Милан

Мнение от MILANov » 28 май 2019, 08:35

Petar Zanev написа:
28 май 2019, 00:03
MILANov написа:
27 май 2019, 08:50
Аз също съм на мнение, че сами си направихме живота труден, по точно Гатузо с неопитността си.
Лошото е че целия отбор го отнесе, защото съм напълно убеден, че нашия отбор е по-добър от този на Интер.
Звучи глупаво, но ако ние бяхме стартирали със Спалети, а те с Гатузо поне 10 точки щяхме да сме пред Интер.
1000000% съм сигурен.
Интересно ми е по позиции да сравниш играчите и да кажеш къде ги превъзхождаме и къде те нас?
Вратар +1 за Интер
ЦЗ = равенство
Бегове +2 за нас
Крила = Сусо над Политано, но Чалхан отстъпва на Перишич
Вътрешни полузащитници + 1 за нас
Весино и Брозович = Кеси и Пакета
Но за мен Бакайоко е по-добър от Нинголан.
Пионтек две класи над скандалния педал Икарди.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Отговори