Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от cap7ainjack » 03 авг 2021, 10:09

Той, ако беше мотивиран нямаше да го дават за 10 млн примерно

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Ne13sta » 03 авг 2021, 10:13

Договорът му изтича догодина и не искат да го изпуснат без пари. Отделно и Анчелоти вече не им е треньор. Милан, колкото и да е изпаднал, все пак е гранд и сме в ШЛ. При Евъртън ги няма тези неща. Отделно знам, че е голям фен на Малдини. Може и да има мотивация при нас. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 03 авг 2021, 10:45

Хамес, Браим и Малдини не звучи топ и не знам докъде ще го докараме през сезона, но пък Диаз се заяви като доста амбициран с тая десетка на гърба си и със сигурност ще се разчита на него. Колкото до Хамес, ако наистина има мотивация и желание да продължава да играе на високо ниво, то един рестарт с отбор в ШЛ би му послужил добре. Общо взето ситуацията е доста сходна с тази на Иско, но с тази разлика, че колумбиецът ще излезе около 10 млн, а не 18 с намаление :D. В същото време на Малдини Jr. му е време да играе все по-често, ако иска и той да изгрее на футболната сцена като топ талант.

Така че, за една роля ще имаме трима футболиста, които (поне на хартия) би следвало да имат някаква мотивация.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от pippo » 03 авг 2021, 12:29

Ако Хамес струва 10 милиона, няма какво да чакаме. Колкото и да е свалил нивото, след Кака не сме имали играч на тази позиция от такава класа.

Потребителски аватар
Simov
Фен на Милан
Мнения: 697
Регистриран: 04 юни 2018, 20:36
Has thanked: 434 times
Been thanked: 71 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Simov » 03 авг 2021, 13:39

Съгласен съм с мнението на pippo! Абсолютно няма какво да го бавим, ако е 10м наистина.

Потребителски аватар
Fabrizio Romano
Фен на Калчото
Мнения: 342
Регистриран: 07 фев 2021, 15:30
Has thanked: 3 times
Been thanked: 26 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Fabrizio Romano » 03 авг 2021, 13:55

Много харесвам Ел Насири от Севиля и Ловро Майер от Динамо Загреб :))

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Capolavoro » 03 авг 2021, 15:27

Simov написа:
03 авг 2021, 13:39
Съгласен съм с мнението на pippo! Абсолютно няма какво да го бавим, ако е 10м наистина.
Винаги можем да се пазарим за 9,75 млн. whistle Аз бърза сделка от Милан не помня да има през последните години. Винаги ще се пазарим, дори за едноседмичната заплата, ама е важно да смъкнем някое евро.
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11136
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от vik rossonero 96 » 03 авг 2021, 22:05

Хауге отива в Айнтрахт за 12 милиона, който са отключили сделката за Влашич за наем и опция за откупуване за 24.

Калдара отива във Венеция под наем с опция за закупуване. Тоя пич от толкова наеми накрая му свърши договора с нас и пак няма да му вземем пари.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от cuorerossonero » 04 авг 2021, 02:01

Е, зависи какви са размерите на наемите - ако са по 3 милиона на година /примерно/, за 5 сезона все ще му смъкнем едни 15-ина милиона. :D
Имах сериозни надежди и за Калдара, и за Конти, но за жалост контузиите ги смляха тотално и двамата. После дойде онова изказване на сбогуване и благодарностите въпреки всичко, в резултат на което... всичко безвъзвратно свърши. :(
Колкото до Хауге - дано не псуваме дружно след един - два сезона с тия 12 милиона, защото момчето е много читаво, но не получи абсолютно никаква подкрепа от клуба. Може би трябваше да започне да се занимава с рап, тогава щеше да получи. rolleyes
А точно Влашич за 25 милиона съвсем не съм сигурен, че е най-добрата сделка за нас в този момент. Ама изобщо не съм сигурен. :(
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Petar Zanev » 04 авг 2021, 09:45

19 дни до първия ни официален мач от Калчото.
До момента промените в състава спрямо миналия сезон:

Донарумите >> Манян и Плицари
Мейте >> Побега
Манджукич >> Жиру

Далот >> Бало-Туре

Хакан >> ?????

Конти, Калдара и Лаксалт ще са само транзит лятото, но едва ли ще успеем и 10тина млн да съберем за 3мата общо.

Ако наистина може да вземем Иско и Хамес за 30млн. общо то варианта с 25млн. за играч от руското първенство въобще не трябва да е на дневен ред...
Много ме притесняват договорите на Романьоли и най-вече Кесие.
Другото много притеснително е, че спряха всякакви слухове за дясното крило , както за продажби така и за входящи... Салето и Кастийехо нямат място в отбора по никаква причина...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от stan_acm » 04 авг 2021, 17:24

Въобще не съм очарован от простотиите, които правим в последните дни. Даваме Калдара под наем + опция за 4млн ??? или да ни ги дават веднага или да го оставяме, тези пари ли ще ни оправят меркатото. Хауге си го подаряваме и искрено се надявам младежа да се развие брутално. Ако търсихме толкова средства щяхме да продадем Леао, понеже е смятан за по-голям талант, ама видиш ли рапира на Миланело и не можем да се разделим с него, защото ходи бавно и няма да поврежда тревата на Сан Сиро. Отделно държим малкия Малдини заради баща му, което няма никаква разлика от това, което правихме с брата на долара, с цялото ми уважение към Паоло, плюс Пиоли и той си има любимец в лицето на Крунич, който е толкова тактически важен, колкото и аз пред телевизора. Този Влашич има поне 2-3 футболисти, които към момента изглежда да са по-полезни на отбора, идват от сериозни първенства и може би ще излязат и по-евтини. Ще изчакам края на меркатото, но за 2 дена свалям поне 3-4 пункта като оценка. Супер слаби ходове и е тъпо да се оправдаваме с това, че няма пари, понеже видимо има по-добри решения от тези, които се взеха.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от Cafu » 04 авг 2021, 17:40

Ае не съм съвсем съгласен, че са слаби ходове. За Хауге е треньорско решение, явно не пасва нещо на играта, наистина в началото показа потенциал, но втория полусезон беше мега зле, в редките си изяви. Леао направи нелоши неща, разчиташе се на него в не малко мачове, и ако някой между двамата трябва да си тръгне, определено трябва да е Хауге. Доколкото за малкия Малдини не виждам какъв е проблема, че тренира с мъжете. Нито натоварва бюджета, нито е проблемен, а в едно интервю Златан го определи като голям талант. За нов САМ, засега има само слухове, че преговаряме с половината свят. Да изчакаме края и ще видим.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 04 авг 2021, 18:40

И мен ме е яд за Хауге, че така се стекоха обстоятелствата, но е факт, че през втория полусезон по-скоро разочарова при шансовете, които получи. Мисля, че в Бундеслигата има по-голям шанс да се развие. Надявам се, че Малдини ще си изгирае добре картите и ще включи някаква клауза. Колкото до Леао, ами да, много го мързи момчето, но пък е доста по-експлозивен и опасен по крилото от норвежеца. В крайна сметка, ако остане през този сезон и не покаже, че заслужава мястото си в Милан, то и с него ще се разделим по живо по здраво, може би още през зимата. Поне 2-3 отбора в Англия вече проявиха интерес и едва ли ще пропуснат точно такъв тип играч за около 20 млн.

А Даниел Малдини пък изобщо не мога да го сравнявам с големия Донарума. Онзи си беше чист заплатаджия и за 4 сезона не знам дали поигра 3-4 пъти, докато Даниел показва добри неща, от полза е при правилото за юноши на клуба в европейските турнири, не товари бюджета и доста хора го посочиха като талант. Миналия сезон показа, че е плах, но винаги влизаше с желание. Ще ми се още този сезон да го виждаме по-често в игра, за да можем наистина да си направим равносметка за ролята му в клуба и има ли бъдеще той в него.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от stan_acm » 04 авг 2021, 18:45

Разбира се, не искам да си натрапвам мнението, просто за мен са глупости нещата, които правим. Леао колкото не лоши неща направи, толкова и мачове беше толкова безполезен и скрит, a и отделно получи поне 3-4 пъти повече игрово време от Хауге, но тук може би съм пристрастен, не харесвам Леао и полудявам като видя млад футболист да се влачи, камо ли с червено-черната фланелка, така че няма значение, пожелавам на Леао поне малко да придобие по-голямо желание за игра, всичко друго го има. За Малдини, хубаво е да, не товари бюджета, но не трябва името да е това, което те вкарва и държи в отбора, но такива палячовци минаха през отбора, че Даниеле е най-малкия проблем. За атакуващия халф - "ще видим" и то трябва възможно по-скоро да видим, защото не остана време, сезона започва, а ние сме до никъде. Дано оправдаят песимизма ми и да видим един по-силен отбор от миналата година, но за сега не съм убеден в това.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7318
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2021-2022)

Мнение от drzzd » 04 авг 2021, 18:56

O, да, факт е, че Леао се крие много по терена. Дори бих казал, че в повечето случаи го играеше безполезен. Просто към днешна дата е по-опасният играч от двамата. Хауге е една идея муден, а в калчото защитниците много бързо се прегрупират и затварят пространствата. Може би е най-добре и за двете страни Йенс да промени обастановката възможно най-скоро, ако иска да расте.

За атакуващия халф последните новини са, че ЦСКА все още не са склонни да пуснат Влашич под наем и с опция (25 млн). В същото време се говори за огромно желание от страна на Хамес да заиграе при нас. По последни информации е отказал оферта от Севиля, като единственото му желание сме ние. Говори се, че в момента Жорже Мендеш преговаря условията при които колумбиецът ще пристигне.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Заключена