План Милан през 2020/21

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Ne13sta » 26 авг 2020, 23:18

https://www.youtube.com/watch?v=eEC6fluUPLw

Калулу май не може да се справи със Сале-мале. Но пък "защо да не е титуляр в Милан". :lol: facepalm
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Golden boy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1012
Регистриран: 04 юни 2018, 21:28
Has thanked: 804 times
Been thanked: 221 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Golden boy » 26 авг 2020, 23:40

Ne13sta написа:
26 авг 2020, 23:18
https://www.youtube.com/watch?v=eEC6fluUPLw

Калулу май не може да се справи със Сале-мале. Но пък "защо да не е титуляр в Милан". :lol: facepalm
Имам един въпрос, без да искам да се заяждам. Кога за последно Милан ти носеше удоволствие, и не те подтикваше към безобразен ежедневен хейт?
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Ne13sta » 26 авг 2020, 23:42

Golden boy написа:
26 авг 2020, 23:40
Ne13sta написа:
26 авг 2020, 23:18
https://www.youtube.com/watch?v=eEC6fluUPLw

Калулу май не може да се справи със Сале-мале. Но пък "защо да не е титуляр в Милан". :lol: facepalm
Имам един въпрос, без да искам да се заяждам. Кога за последно Милан ти носеше удоволствие, и не те подтикваше към безобразен ежедневен хейт?
2012.

Хейт няма, аз винаги критикувам справедливо.

От 2013-та съм най-големият критик на всичките ни ръководители и винаги е с аргументи и накрая се вижда, че резултатът от действията на шефчетата ни е пагубен. От 7 години не сме играли в ШЛ. Взимат се само и единствено футболисти средна ръка или неошлайфани таланти, които я станат играчи, я не. Така отбор не се прави.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Capolavoro » 28 авг 2020, 20:26

Цялото меркато (добър офанзивен бек, който обаче в защита е турист (като Тео), двама централни халфа) ме кара да мисля, че Пиоли ще сменя схемата на двама дефанзивни (Бакайоко и Кесие). Вече напред как ще ги нареди, не си го представям в момента, но Бенасер ше бъде изтеглен леко напред, нещо като Пирло, плеймейкър от задна позиция с по-малко дефанзивни функции.
Изображение

Benovski
Фен на Милан
Мнения: 603
Регистриран: 05 юли 2018, 22:09
Has thanked: 202 times
Been thanked: 88 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Benovski » 28 авг 2020, 21:46

Capolavoro написа:
28 авг 2020, 20:26
Цялото меркато (добър офанзивен бек, който обаче в защита е турист (като Тео), двама централни халфа) ме кара да мисля, че Пиоли ще сменя схемата на двама дефанзивни (Бакайоко и Кесие). Вече напред как ще ги нареди, не си го представям в момента, но Бенасер ше бъде изтеглен леко напред, нещо като Пирло, плеймейкър от задна позиция с по-малко дефанзивни функции.
По-скоро си мисля, че Пирло беше пред защитата, а отпред го “охраняваха” Гатузо и Амброзини. Все тая де, Бенасер не е Пирло, всякаш не е такъв тип играч, но пък борави добре с топката и изнася сполучливо. Не знам ако се сдобием с 4ма що годе равностойни халфа + Побега, дали няма да се пробва нещо пак с тройка в средата или поне да го има като опция срещу определени съперници. Не знам как ги вижда нещата Пиоли, предстои да разберем, а и да видим с какъв отбор ще разполагаме след всички тези слухове.

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Yosifov » 30 авг 2020, 18:12

Ако прием, че Бакайоко, Тонали и Диас са сигурни пристигащи, и добавим Орие и Деулофеу, бих казал, че откъм входящи трансфери ръководство се е справило доста добре. Ще остане само нуждата от заместник на Тео да се намери. Ако успеем да продадем Крунич, Пакета и Калабрия/Конти, то бих им писал 5.50 на Малдини и компания. За ЦЗ не смятам, че трябва да се напъваме толкова при наличието на Габиа, Мусакио, Дуарте и... Кеси :D .

Все пак трансферният прозорец затваря на 5 октомври и дотогава може всичко да се случи :)
Знае ли човек, може да подпишем нов догов с Долара и след 1 седмица Абрамович да изкара 80 мил за него :lol:
Изображение

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от vik rossonero 96 » 30 авг 2020, 18:17

Габия не е много сигурен, че ще остане. Говори се, че Прециози много го харесвал и се говори за наем този сезон. А според мен идването на Диас трудно се връзва с Деулофеу. Браим може да играе и на двете крила, както и зад нападателя. Дори да се наложи да се заменят и Хакан, и някое от крилата, можем да сложим и Тонали зад нападателя като трекуартиста, а Диаз на крилото. Все пак на практика имаме по две опции и на двете крила. Анте/Леао отляво и Саму/Салемакерс отдясно. Не казвам, че изглежда отлично, но е факт, че имаме опции.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Petar Zanev » 30 авг 2020, 20:24

Ако искаме да се класираме за ШЛ и да направим пробив в ЛЕ , то Кастийехо и Сале не може да са опции, а само крайни алтернативи.
Личното ми мнение е, че качествата им, както и тези на Конти и Калабрия дори не пасват за ЛЕ...

Тонали е много скъп, и мога само да кажа браво на Малдини ако го вземе под наем с опция, защото всичките ни трансфери от последните години над 30млн. са си ебали мамата...

Дано до 2-3 дни зарворим сделките за Тонали, Бакайоко и Диас. След това по на спокойно да може да се говори за Орие и да се търси дясно крило.

Ако в действителност има оферта от Челси за Донарума за 50млн. то договорът за подновяване трябва да му бъде връчен веднага с ултиматум да подписва в рамките на няколко дни. При никакви положения преговорите не трябва да се водят при затворено меркато.

Лаксалт, Конти, Калабрия, Дуарте, Мусакио, Пакета, Крунич, Кастийехо, Салемакерс.....
9-ма нямащи качествата за Милан.... Жалко, че за никой от тях няма купувачи....
Определено това доста ни спъва меркатото, и ако стане някакво чудо да ги продадем повечето, не бих се изненадал Малдини наистина да докара някой Мистър Х в последните дни....
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 30 авг 2020, 21:55

Всъщност не продадем ли десен бек и десен халф/крило, няма да вземем нито нов десен бек, нито нов десен халф/крило.
Честно казано, специално за офанзивната част на дясната зона аз не виждам кой знае какъв зор, при положение че Кастийехо и Салемакерс се ротират непрекъснато. Това би им позволило да играят всеки мач на максимални обороти и да компенсират до голяма степен чисто качествените липси. В края на краищата, и двамата не са чак толкова лоши играчи.
Що се отнася до Деулофеу, при наличието на Ребич, Леао и Хакан, плюс евентуалните Брахим Диаз и Тонали, аз не виждам къде ще има място за Пакета', камо ли за каталунеца.
PIOLI VATTENE!!!

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от nik » 01 сеп 2020, 02:57

cuorerossonero написа:
30 авг 2020, 21:55
Всъщност не продадем ли десен бек и десен халф/крило, няма да вземем нито нов десен бек, нито нов десен халф/крило.
Честно казано, специално за офанзивната част на дясната зона аз не виждам кой знае какъв зор, при положение че Кастийехо и Салемакерс се ротират непрекъснато. Това би им позволило да играят всеки мач на максимални обороти и да компенсират до голяма степен чисто качествените липси. В края на краищата, и двамата не са чак толкова лоши играчи.
Що се отнася до Деулофеу, при наличието на Ребич, Леао и Хакан, плюс евентуалните Брахим Диаз и Тонали, аз не виждам къде ще има място за Пакета', камо ли за каталунеца.
Абе за дясната част на офанзивата и ние с тебе може да се ротираме , ама друго ще е да вземем Киеза примерно :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 01 сеп 2020, 18:41

Бе да ти кажа, вече съм малко дъртичък баш за офанзивата... :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от drzzd » 01 сеп 2020, 19:14

Изображение

Реших да построя една стартова единайсеторка, че така най-добре се вижда кое, къде и какво.

Отборът започва да придава окомплектован вид, но поне според мен е нужна още работа.

Халфова линия
Започвам с нея, защото ако приемем, че Бакайоко, Тонали и Диаз пристигат, то тя изглежда в най-завършен вид и с нужната дълбочина. Все ще имаме Крунич, Пакета и Побега, които ако не заминат това лято, ще подкрепят малко или много. За босненеца обаче май всичко е решено. За малко да забравя. Тук имаме и Даниел Малдини, който вероятно ще се окаже трета опция след Хакан и Диаз. Продължавам нататък.

Вратарската позиция
Тук все още официално нямаме втори вратар в отбора. Вероятно скоро ще разберем дали Бегович се завръща по примера на Златан или ще се оглеждаме за друг вариант. Нямаше да е зле Плицари да бъде този резервен вариант.

Защита
Реално и тя има нужната дълбочина към момента, но със сигурност не притежава нужното качество. Ако продадем някого (или двамата) измежду Дуарти и Мусакио и дадем Габия под наем, то увисваме жестоко преди мачовете в ЛЕ и старта на първенството. Извън Миленкович, то с други имена май-май не ни свързват. Предполагам, че един измежду Габия и Мусакио все пак ще остане и през настоящия сезон. Няма да се изненадам и двамата да са играчи на Милан през кампанията. Да, говори се за Кеси като ЦЗ, но мисля, че все пак е нужен истински защитник. Общо взето много въпростителни и 0 отговори към момента.
Отдясно нещата са ни ясни. Или Орие пристига, или оставаме с Конти/Калабрия и Каулу за трети избор.
В ляво обаче зее дупка за бекъп на Тео. Лаксалт изглежда не е изобщо играч за Милан. Дори и за втора опция, а сериозно заинтересувани тук май няма. Това е едно от ключовите места, за които мисля, че е нужна работа.

И нападение
Ребич/Леао и Саму/Саелемакерс вдъхват някакви надежди по крилата, но за мен отдясно е нужна още класа. Неслучайно се заговори за Киеза, но не знам защо, не съм убеден, че този трансфер ще се случи през това лято. Дали е заради липса на достатъчно пари, дали е заради това, че не си го представям с фланелката на Милан - не зная. Просто си мисля, че атаката отдясно през новия сезон ще изглежда така, както я виждаме на изображението. Което не е чак толкова зле.
Върха на нападението също има своята дупка, а слухове за запълването ѝ също липсват. Контузия на Ибра означава или Леао на върха, или Коломбо с повече игрови минути. Винаги може да се играе с фалшива деветка, но на Милан този тип игра никога не му се е получавал.

Общо взето имаме 3 позиции, които малко или много висят и за които не се чува много информация. А времето напредва и мачовете наближават. Плюс, сигурните трансфери в средата, все още не са финализирани.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от Petar Zanev » 01 сеп 2020, 21:27

Според мен ако дясната зона остане в този вид ще е пълен провал.
Там ни бяха най-сериозните проблеми в защита, и в атака нищо интересно не се случваше.
4мата футбалера, дето са на снимката,за цял сезон има същият принос от към голове и асистенции колкото Бонавентура, който пуснахме да си ходи без пари....

И бек и крило ни трябват задължително.
Личното ми мнение, че ако са толкова стегнати финансите и не успеем да продадем повечето ненужници, е по-добре да оставим централните защитници в сегашния им вид, но задължително да ремонтираме десния фланг (бек и крило)...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от vik rossonero 96 » 01 сеп 2020, 21:34

Между другото ако успеем да се класираме за Лига Европа директно получаваме 3 800 000 евра.
2-ри квалификационен кръг: 260 000
3-ти квалификационен кръг: 280 000
Плейоф: 300 000
Сума за влизане в групите: 2 920 000

Не, че е кой знае какво, ама е редно да се отбележи. :D Toва, разбира се, е само от УЕФА. Тв правата не знам колко са.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: План Милан през 2020/21

Мнение от cuorerossonero » 01 сеп 2020, 22:54

Тия 3 800 000 евро отиваме и ги излюскваме в масата пред Марина Грановская и ни дава Бакайоко с клауза за покупка 15 милиона. :D
PIOLI VATTENE!!!

Заключена