Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Теми за меркатото през сезоните
Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11138
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от vik rossonero 96 » 04 авг 2020, 00:16

Рашица за ротации с Ибрахимович ще е идеален. Пък ако успеем да смъкнем до към 20-ина милиона цената - екстра.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 04 авг 2020, 00:21

Едва ли ще е конкуренция на Златан. Рядко играе на тази позиция, а и не мисля, че има физиката за сам нападател. Най-често е ляво крило или атакуващ халф/втори нападател. По-скоро Леао и Ребич ще заместват Шведа, когато реши да почива. :D

Лошото е, че май агентът му щял да се среща в Милано с представители на Наполи. Дано не е верен този слух, защото пичът наистина играе доста и ще е силен трансфер.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 04 авг 2020, 00:21

Ne13sta написа:
03 авг 2020, 18:59
Seedorf! написа:
03 авг 2020, 18:21

Давид Силва в Сити го пускат само срещу опашкарите и за това успява да поддържа изкуствено някаква прилична статистика, във важните мачове дори от пейката рядко влиза... Можеш дори да му видиш от този сезон срещу какви отбори са му головете и асистенциите - Борнемут, Брайтън, Палас, Нюкасъл, Астън Вила... Нямам представа колко си го гледал, но е ужасно бавен и вече не е за топ футбол...

Ти и за Суската нямаше съмнения, че е най-добрият ни играч по едно време, а той се оказа най-вредният в отбора... Няма как да сравняваш Ибрахимович с Давид Силва, Златан си е роден лидер и победител, докато Давид Силва за толкова години в Сити, дори там не е изпъквал като лидер, както Компани, Яя Туре и Агуеро примерно... Вилиан е на 31, не на 34 или 35, за него съм доста по-склонен да се съглася, че би бил приличен трансфер, отколкото за Давид Силва...

Иначе Иванович спада точно към профила играчи, които искате, човека е вдигал ШЛ, няколкократен шампион на Англия, доказан, опитен, капитан на Зенит от няколко сезона и редовно си вдига трофеи там. Иниеста пък цъка за здраве из Япония, но пък беше къде-къде по-класен играч от Силва, така че в сегашната Серия А, определено ще е най-добрият 😆😆😆 За Робен и Рууни какво ти е мнението, според мен ще паснат и ще вдигнат доста качеството в отбора ни...
Има 38 мача, играл е срещу Юнайтед, Челси, Арсенал и е бил капитан в почти всички двубои, в които е играл. Как си представяш да е капитан в отбор на Гуардиола и да не е лидер ?!

Иванович отдавна не е фактор. Няма нищо общо с Давид Силва, който си е на топ ниво в последните 7-8 години.

А Сусо все ти е в устата, но единствените ни трансфери в изходящ план, които са генерирали по-голяма печалба от него са Кака и Тиаго Силва. Човекът просто се изчерпа и това е. Поне за разлика от еднодневката Пьонтек, който несъмнено беше най-вредният играч, не се набихме с 11 млн. загуба. :)
Много ме кефиш обаче, като почнеш да преиначаващ нещата и да си измисляш, само и само да излезеш прав....

Давид Силва този сезон е твърда пейка в Сити, така си го написал 38 мача, сякаш е твърд титуляр с основна роля, а то нищо общо... Гуардиола си го пуска за купите + мачовете срещу опашкарите в първенството, в ШЛ има едва 1 участие... Прав си, записал е почти цял мач срещу Юнайтед, но си пропуснал да отбележиш, че Сити паднаха в него, а оценката на Давид Силва е най-лошата от халфовете на Сити.... Срещу Челси е играл 2 пъти през сезона (35 и 65 минути) и отново оценките му са доста слабички... Давид Силва няма нито физиката на Ибрахимович, нито дори и 10% от лидерските му качества... Това, че е капитан не е особен фактор, те и Бонера и Абате носеха лентата при нас в дадени периоди, но това не ни е помогнало кой знае колко... Давид Силва ми беше голям любимец, но в момента е адски бавен и муден играч, който естествено е способен да даде винаги страхотен пас, но е тотално изчерпан и е абсолютно безмислено да го привличаме....

Колкото до Сусо, не знам какъв приход е генерирал, но знам, че беше в основата на това да изтървем ШЛ през последните 2 сезона, което със сигурност ни е ощетило доста повече от 20-те милиона, които ще вземем от продажбата му...

Иванович в Зенит е доста по-голям фактор от Силва в Сити в момента, а и както казах, това с Иванович, Рууни и Иниеста беше ирония...

Иначе за Вилиан, пак ще ти го напиша, разликата с Давид Силва е огромна, бразилеца е на 31, докато Силва гони 35, испанеца на 31 с удоволствие бих го приветствал в Милан, но към момента съм твърдо против....

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 04 авг 2020, 00:30

Ne13sta написа:
03 авг 2020, 21:41
Рибери много се контузва, последните 5-6 години е яко стъклен и постоянно го мъчат някакви зверски травми. Няма как да им вдигне класата като постоянно е в бокса. А и той е флангови играч, а при тях годините оказват влияние малко по-рано.

И Силва, и Фернандиньо и Вилиян ще са зверско надграждане. Даже и тоя Орие е значително по-силен от Конти и Калабрия в атака. Но пък в защита е много палав и си е нож с две остриета.

Чака ни много дълъг и интензивен сезон. Имаме нужда от голяма дълбочина и конкуренция в състава, за да влезем в Топ4 и да направим хубав пробив в ЛЕ.

Иначе днес Дон Капело е бил над 2 часа в Каса-та. :)
Именно това е основният проблем с тези играчи над 33-34, че са доста податливи към травми, а после възстановяването трае доста по-дълго...

Не разбирам обаче защо слагаш 35 годишните Силва и Фернандиньо под общ знаменател с 31 годишният Вилиан и 27 годишният Орие... Първите двама са изчерпани почти на макс, докато Вилиан има поне още 2 сезона на високо ниво, а Орие е в най-силните години за един футболист...

П.П
Ще ти дам един пример с Компани и Яя Туре, които бяха лидери на Сити доста повече от Давид Силна и Фернандиньо... Туре напусна Сити точно на 34-35 и отиде в Гърция, където записа едва 2 мача за Олимпиакос, после се пробва и в Китай и след по-малко от 20 мача се отказа, защото беше тотално изчерпан... Компани пък в момента е на 34 и рита в Белгия, но няма нищо общо с играча, който беше в Сити...

Едно е да играеш с най-добрите в света до себе си в Сити, съвсем друго е да отидеш на ново място и тепърва да се адаптираш към нови съотборници, нов стил на игра и ново първенство....

За мен играчи над 31-32 твърдо НЕ трябва да се привличат... Те отборите им се чудят как да ги разкарат, защото вече са амортизирани на макс, а ние ще ги привличаме, за да ни вдигат нивото, пълни глупости са това... Играчи като Ибрахимович и Роналдо са редки изключения, но те са със зверска физика и коренно различен характер....

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от cuorerossonero » 04 авг 2020, 01:43

И аз съм навит за Рашица - колкото пъти съм го гледал, винаги ми е правил хубаво впечатление.
Пък и заедно с Ребич, Златан и Хакан ще са много зверска формация. Хърватин, косовец, босненец и турчин - все злобни бандити. :D
Като добавим и котдивоареца и алжиреца зад тях, нещата стават необратимо свирепи. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 04 авг 2020, 09:04

Seedorf! написа:
04 авг 2020, 00:30
Ne13sta написа:
03 авг 2020, 21:41
Рибери много се контузва, последните 5-6 години е яко стъклен и постоянно го мъчат някакви зверски травми. Няма как да им вдигне класата като постоянно е в бокса. А и той е флангови играч, а при тях годините оказват влияние малко по-рано.

И Силва, и Фернандиньо и Вилиян ще са зверско надграждане. Даже и тоя Орие е значително по-силен от Конти и Калабрия в атака. Но пък в защита е много палав и си е нож с две остриета.

Чака ни много дълъг и интензивен сезон. Имаме нужда от голяма дълбочина и конкуренция в състава, за да влезем в Топ4 и да направим хубав пробив в ЛЕ.

Иначе днес Дон Капело е бил над 2 часа в Каса-та. :)
Именно това е основният проблем с тези играчи над 33-34, че са доста податливи към травми, а после възстановяването трае доста по-дълго...

Не разбирам обаче защо слагаш 35 годишните Силва и Фернандиньо под общ знаменател с 31 годишният Вилиан и 27 годишният Орие... Първите двама са изчерпани почти на макс, докато Вилиан има поне още 2 сезона на високо ниво, а Орие е в най-силните години за един футболист...

П.П
Ще ти дам един пример с Компани и Яя Туре, които бяха лидери на Сити доста повече от Давид Силна и Фернандиньо... Туре напусна Сити точно на 34-35 и отиде в Гърция, където записа едва 2 мача за Олимпиакос, после се пробва и в Китай и след по-малко от 20 мача се отказа, защото беше тотално изчерпан... Компани пък в момента е на 34 и рита в Белгия, но няма нищо общо с играча, който беше в Сити...

Едно е да играеш с най-добрите в света до себе си в Сити, съвсем друго е да отидеш на ново място и тепърва да се адаптираш към нови съотборници, нов стил на игра и ново първенство....

За мен играчи над 31-32 твърдо НЕ трябва да се привличат... Те отборите им се чудят как да ги разкарат, защото вече са амортизирани на макс, а ние ще ги привличаме, за да ни вдигат нивото, пълни глупости са това... Играчи като Ибрахимович и Роналдо са редки изключения, но те са със зверска физика и коренно различен характер....
Всъщност никъде не сравнявам Орие с останалите. Просто нивото и футболът в Англия са съвсем различни от тези в Серия А. Затова и смятам, че всичките изброени ще са надграждане в Милан.

Давид Силва има близо 2600 минути този сезон. Не знам за каква твърда пейка говориш. При положение, че Сити имат зверски състав и една камара звезди. Все пак при наличието на Де Бройне няма как да играе всеки мач.

Що се отнася до Фернандиньо, не го ли искаше точно ти миналото лято ? Бразилецът е класа, но един дефанзивен халф трябва да тича доста повече от офанзивен такъв. Давид Силва си е топ играч и до ден днешен, само който не го е гледал, може да има съмнения. И за разлика от Рибери, не е стъклен. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 04 авг 2020, 09:47

From Swiss Sportch (not confirmed) reports that Milan are in advanced negotiations for Omar Alderete. The transfer would be closed in the coming days. The Paraguayan central defender could be left out of Basel squad for the next match.
Изображение

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Yosifov » 04 авг 2020, 10:45

cuorerossonero написа:
04 авг 2020, 01:43
Пък и заедно с Ребич, Златан и Хакан ще са много зверска формация. Хърватин, косовец, босненец и турчин - все злобни бандити. :D
Надграждаме... имахме холандското трио, сега ще имаме балканския квартет :lol: rap
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от zahari_acmilan » 04 авг 2020, 11:43

Немското първенство го гледах след рестарта ,защото играех фентъзи футбол на него. Рашица не бе титуляр след рестарта. Когато игра, игра крило, а не нападател. Централен нападател игра американеца - Сърджънд и Осако.
Рашица ми е някакъв братовчед на Ребич и по стил на игра и по визия. Не виждам смисъл от този трансфер. По - скоро трябва да търсим някой от дясно.
За мен цел номер едно трябва да е десен халф бек ,за да може да няма толкова голяма разлика когато атакакуваме от ляво с Тео ,а от дясно я няма тази експлозивност.
Орие е типичен такъв халф бек. Както виждате в днешния модерен бърз футбол ,точно с такива играчи играят големите отбори. Ливърпул с ТАА и Робертсън. Сити с Уокър и Менди. Байерн с Алфонсо Дейвис и Павард и т.н и т.н. Калабрия и Конти са добри момчета по душа ,но просто не са халфбекове, а бекчета от ранга на Болоня.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 04 авг 2020, 12:08

Забравете за Миленкович. Взимаме някакъв парагваец от Базел, левичар. Явно за резерва на Романьоли. Пичът скоро прави 24. Има едва 1 мач за националния отбор на Парагвай и е оценен на 3 млн.

Дано е партенка. Просто такива трансфери тип Кардачо, Видуец, Саломон и т.н. никога, ама никога не са успешни! Сещам се и за онзи колумбиец Вергара. По-спрял защитник не бях гледал в живота си.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Petar Zanev » 04 авг 2020, 12:29

Дано това поне да значи, че имаме купувачи за контузения Мусакио и за Дуарте.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от hotboyz » 04 авг 2020, 13:31

Отрече се слуха за този от Базел:
Milan denies any negotiations regarding Omar Alderete (FC Basel). The Rossoneri are not going to talk to the footballer's agent anytime soon.
[Milannews.it]
Изображение

МодератораЕПутка

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от МодератораЕПутка » 04 авг 2020, 13:59

Ne13sta написа:
04 авг 2020, 09:04
Seedorf! написа:
04 авг 2020, 00:30

Именно това е основният проблем с тези играчи над 33-34, че са доста податливи към травми, а после възстановяването трае доста по-дълго...

Не разбирам обаче защо слагаш 35 годишните Силва и Фернандиньо под общ знаменател с 31 годишният Вилиан и 27 годишният Орие... Първите двама са изчерпани почти на макс, докато Вилиан има поне още 2 сезона на високо ниво, а Орие е в най-силните години за един футболист...

П.П
Ще ти дам един пример с Компани и Яя Туре, които бяха лидери на Сити доста повече от Давид Силна и Фернандиньо... Туре напусна Сити точно на 34-35 и отиде в Гърция, където записа едва 2 мача за Олимпиакос, после се пробва и в Китай и след по-малко от 20 мача се отказа, защото беше тотално изчерпан... Компани пък в момента е на 34 и рита в Белгия, но няма нищо общо с играча, който беше в Сити...

Едно е да играеш с най-добрите в света до себе си в Сити, съвсем друго е да отидеш на ново място и тепърва да се адаптираш към нови съотборници, нов стил на игра и ново първенство....

За мен играчи над 31-32 твърдо НЕ трябва да се привличат... Те отборите им се чудят как да ги разкарат, защото вече са амортизирани на макс, а ние ще ги привличаме, за да ни вдигат нивото, пълни глупости са това... Играчи като Ибрахимович и Роналдо са редки изключения, но те са със зверска физика и коренно различен характер....
Всъщност никъде не сравнявам Орие с останалите. Просто нивото и футболът в Англия са съвсем различни от тези в Серия А. Затова и смятам, че всичките изброени ще са надграждане в Милан.

Давид Силва има близо 2600 минути този сезон. Не знам за каква твърда пейка говориш. При положение, че Сити имат зверски състав и една камара звезди. Все пак при наличието на Де Бройне няма как да играе всеки мач.

Що се отнася до Фернандиньо, не го ли искаше точно ти миналото лято ? Бразилецът е класа, но един дефанзивен халф трябва да тича доста повече от офанзивен такъв. Давид Силва си е топ играч и до ден днешен, само който не го е гледал, може да има съмнения. И за разлика от Рибери, не е стъклен. :)
Да, прав си, твърд титуляр е и е с основна роля за успехите на Сити, за това сигурно има само 1 мач в ШЛ и няма гол/асистенция срещу отбор в топ 10 на Англия... Има 1800 минути в първенството и то предимно срещу опашкарите, където Сити редовно бият с по 5-6 гола разлика и съвсем логично Силва си поддържа изкуствено някаква добра статистика... Оценките му в сериозните мачове, в които е взел участие са най-слабите от всички атакуващи играчи на Сити... Отделно испанците никога не са виреели в Серия А...

Колкото до Фернандиньо, бях навит да го привлечем преди 3 лета, не миналото лято....

Играчи над 33 - твърдо против, един Ибрахимович е достатъчен, а и ще се повторя и потретя вече, като него няма, Давид Силва, Фернандиньо и т.н., може да са опитни и доказани, ама нямат нито физиката, нито характера на Ибрахим...

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ne13sta » 04 авг 2020, 14:27

Seedorf! написа:
26 дек 2019, 04:51
Така е, тази политика с класните опитни играчи в Италия си е доста вървежна.

Ювентус точно по този начин изградиха половината си отбор...

А Интер страшно много спечелиха с Годин и няма да е лъжа, ако се каже, че той прави разликата с Интер от предния сезон, защото Икарди вкарваше не по-малко от Лукаку...

Фернандиньо не знам как го определи като пръчка, в последните години е неизменно в топ 5 на дефанзивните халфове в цял свят, понатрупа годинки, но в Серия А темпото е по-ниско от това в Англия и аз лично бих адмирирал с 2 ръце подобен трансфер. Гуардиола този сезон го използва като централен защитник и също се представя добре. Според мен ще кърти като трети защитник между Романьоли и Калдара, но надали ще го вземем и надали ще минем в схема с трима отзад....

Вилиян не го искам, някак си го виждам като късен Сусо, може да направи разликата в даден мач, но го прави рядко...
Преди 8 месеца си бил готов да приветстваш Фернандиньо с две ръце, но пък сега Давид Силва е твърде стар. Ако не го вземем, дано отиде в Лацио. Там ще си покаже кой е прав и кой е крив.


А това сравнение на Вилиян и Сусо... :lol:
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Трансферни слухове (сезон 2019-2020)

Мнение от Ronnie80(Noce) » 04 авг 2020, 15:39

Всъщност Вилиан, гледайки статистика е не по-добър от Сусо... Признавам, че не следя нищо освен Милан, но когато и да съм го гледал бразилецът не е бил нищо кой знае какво. Прилично крило, но дотам.

Вилиан за Челси 234 мача, 37 гола и 33 асистенции

Сусо за Милан 153 мача, 24 гола и 36 асистенции

Заключена