Трансферни слухове (лято 2023)

Теми за меркатото през сезоните

На коя позиция се нуждаем най-много от подсилване?

Вратар
0
Няма гласове
Краен защитник
2
2%
Централен защитник
0
Няма гласове
Дефанзивен полузащитник
12
13%
Централен полузащитник
5
6%
Плеймейкър
11
12%
Крило
33
37%
Централен нападател
27
30%
 
Общо гласове: 90

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Forze » 07 юни 2023, 10:55

drzzd написа:
07 юни 2023, 10:14
И докато при нас нещата се обърнаха на 360 градуса, то Рома са близо да вземат Ауар, Ндика и Тилеманс за 0 евро. Първият вече е техен футболист, като остава само официално да го представят.

В същото време се пише, че ние Камада може да не го обявим и до края на юни.
За съжаление сме на 180-тия градус. :) Иначе ми се струва излишно да се тръшкаме за меркатото в момента, но е факт, че ни чака същия, ако не и по-голям обем от работа.

Но признавам, че съм любопитен да видя какви играчи ще дойдат и най-вече как “коуч” Пиоли ще ги ползва. Че като го няма Паоло да опира пешкира да не се окаже изведнъж, че причината за неубедителната игра не е само в меркатото.

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от hotboyz » 07 юни 2023, 12:10

Milan are monitoring the situation of Christian Pulisić. The American's contract with Chelsea expires in 2024. The Blues are open to the departure of the 24-year-old. The striker has a Croatian passport, so he wouldn't take up space for a non-EU player.
[Gianluca Di Marzio, Fabrizio Romano]
Изображение

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Milan forever » 07 юни 2023, 12:15

https://sempremilan.com/corsera-pioli-a ... bird-milan

Пиолката щял да има повече власт при трансферите.
Айде сега да го видим треперкото има ли топки за СМС, или ще почне да мечтае за трансфери тип Раде, щото Джери пари не дава, а и вече няма кой да му поиска

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от vik rossonero 96 » 07 юни 2023, 12:16

Преди няколко дни каза, че трябват качествени футболисти, независимо дали са млади, стари, ниски, високи. Ха да видим сега какво ще сглобят.Защото е едно да звънне Малдини на Пулишич, друго е Джофри Кой?
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от hotboyz » 07 юни 2023, 13:20

Това е някаква ебавка, честно:
Repubblica - Milan, la scorsa settimana Furlani ha annunciato a Maldini che il budget estivo sarà di 35 milioni più i ricavi delle cessioni
Фурлани бил заявил на Малдини, че бюджетът за трансфери щял да бъде 35мил. + всичко от трансфери.
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от AC_M » 07 юни 2023, 13:24

Фен съм на Милан и за мен винаги е най-добрият отбор на Света. Без значение псж, сити-мити и разни подобни.
Пожелавам успех на мистера, пожелавам успех и на тези, които ще ръководят Милан, но тази година реално 5-ти, догодина ще е много , много трудно, няма кой да му пази гъза на Пиоли , няма и Златан.
#piolioutnow

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Milan forever » 07 юни 2023, 13:33

hotboyz написа:
07 юни 2023, 13:20
Това е някаква ебавка, честно:
Repubblica - Milan, la scorsa settimana Furlani ha annunciato a Maldini che il budget estivo sarà di 35 milioni più i ricavi delle cessioni
Фурлани бил заявил на Малдини, че бюджетът за трансфери щял да бъде 35мил. + всичко от трансфери.
Тия надминаха очакванията ми, нема такива парцали, ще го кажа за незнам кой път, докато джери е част от клуба, нищо добро не ни чака.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Casciavit » 07 юни 2023, 13:34

Какъв топ5, братле? Ние не продадем ли ли поне един футболист за над 50 милиона и да ги ре-инвестираме, сме чао. С тия 35 млн ще се борим за топ6. Според мен от тук са дошли различията между Малдини и Кардинале. И понеже Кардинале познава Малдини и това, че е нарцис, го е уволнил веднага.
Дори да направим успешен сезон и да запишем нова зелена година, Джерко ще каже 40 млн + продажби. Един вид, той няма да продаде Леао и Менян, но с действията си ще принуди тези под него да го сторят, за да сме конкурентни. Понеже Леао е един футболист, а с парите от него можем да вземем 3-4 играчи с профил Moneyball.

На фона на всичко изписано, слуховете за Конте с през зимата изглеждат доста забавни. :lol:
Последна промяна от Casciavit на 07 юни 2023, 13:42, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от drzzd » 07 юни 2023, 13:38

Е, те сега ще се изпишат 1000 причини, но коя ще е реалната, никой няма да разбере, освен ако Малдини и Масара не проговорят.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Forze » 07 юни 2023, 13:45

hotboyz написа:
07 юни 2023, 13:20
Това е някаква ебавка, честно:
Repubblica - Milan, la scorsa settimana Furlani ha annunciato a Maldini che il budget estivo sarà di 35 milioni più i ricavi delle cessioni
Фурлани бил заявил на Малдини, че бюджетът за трансфери щял да бъде 35мил. + всичко от трансфери.
Най-лесния начин да проверим дали е истина е като приключи трансферния прозорец.

Milan forever
Фен на Милан
Мнения: 560
Регистриран: 31 юли 2018, 13:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 41 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Milan forever » 07 юни 2023, 14:02

Forze написа:
07 юни 2023, 13:45
hotboyz написа:
07 юни 2023, 13:20
Това е някаква ебавка, честно:


Фурлани бил заявил на Малдини, че бюджетът за трансфери щял да бъде 35мил. + всичко от трансфери.
Най-лесния начин да проверим дали е истина е като приключи трансферния прозорец.
Е ти пък съмняваш ли се.
Тоя изрод американски, го беше казал още когато ни купуваше.
Не е нужно да се харчат големи суми във футбола, щото виж как добре се управлява Тулуза, ние ще сме следващите, догодина около 10то място и Леао и Тео вън за да има мънибол , а Менян още сега на тезгяха и от неговите 60млн ще похарчим много умно около 30млн за 5-6 качествени играчи тип Раде, другите, лява ръка, десен джоб щото трябва да има и за джерко прошляка

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Casciavit » 07 юни 2023, 14:14

Ти учудваш ли се? Това са същите хора, които миналата година повтаряха "да изчакаме септември и да видим". Е, ние и януари изчакахме и пак видяхме. Сега уволняват Малдини, но пак ще проверяваме до края на Меркатото.
Аз съм се отказал да влизам в спор с такива хора, приемам че имат странен фетиш към това да бъдат лъгани и това е. Тяхно право си е.


Тях ги ги кефи да изчакват, обаче като дойдат слабите резултати не казват 'ей, ама ние взехме дясно крило, втори нападател, резервен ляв бек и заместник на Кесие", а тръгват да правят анализи защо Пиоли не сменил Месиас в 64-тата вместо в 72-рата минута. :D

Проблемът е в макро-рамката. С други думи, причината Милан да изпусне преднина от два гола, си е в Пиоли, но причината Милан да не е конкурентен на Интер, ПСЖ, Сити, Барса, Реал, е в РедБърд и Елиът.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Ne13sta » 07 юни 2023, 14:45

35 млн. + продажби от трансфери нямаше да е лоша сума, ако можехме да даваме до 6
млн. заплати на поне 4-5 човека в отбора. Обаче 4 е много нисък таван за клуб като Милан. Давам пример:

Спортиело - 0
Павар - 25 млн.
Кеси/Де Пол - наем
Гюндоган - 0
Камада/Ел Шаарауи - 0
Дибала 12 млн. клауза
Тюрам/Икарди - 0
Чака Траоре, Бозолан и Сталмах - промоция в първия отбор поне до зимата. Гледал съм ги и тримата, имат талант.

7 трансфера, напълно в реда на нещата. Никой от тях не взима повече от 5 млн. чисто към момента. Като се има предвид, че сме в ШЛ, не виждам причини да не можем да ги вземем…обаче Монкада е просто едиин скаут, а Фурлани е някакво финансистче, което никой не го е чувал. Та не виждам как биха могли да направят такова меркато. Отделно Джерко е тъпак и ще иска да купува само млади играчи. А така отбор изобщо не се гради.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от Forze » 07 юни 2023, 15:04

Milan forever написа:
07 юни 2023, 14:02
Forze написа:
07 юни 2023, 13:45


Най-лесния начин да проверим дали е истина е като приключи трансферния прозорец.
Е ти пък съмняваш ли се.
Тоя изрод американски, го беше казал още когато ни купуваше.
Не е нужно да се харчат големи суми във футбола, щото виж как добре се управлява Тулуза, ние ще сме следващите, догодина около 10то място и Леао и Тео вън за да има мънибол , а Менян още сега на тезгяха и от неговите 60млн ще похарчим много умно около 30млн за 5-6 качествени играчи тип Раде, другите, лява ръка, десен джоб щото трябва да има и за джерко прошляка
Не става толкова въпрос дали аз се съмнявам, по-скоро се чудех дали тази сума не е посочена нарочно за да нагнети обстановката и да провокира Паоло да напусне. За "Джерко", възможно е да греша, но мисля че такива типове работят по на едро от това да припечелят от 2-3 футболиста, а пътя за по-голяма печалба минава през нов стадион. Само, че досега за новия стадион реално няма нищо, а вместо това освобождаваме Малдини от което няма как да съм доволен.
Casciavit написа:
07 юни 2023, 14:14
Ти учудваш ли се? Това са същите хора, които миналата година повтаряха "да изчакаме септември и да видим". Е, ние и януари изчакахме и пак видяхме. Сега уволняват Малдини, но пак ще проверяваме до края на Меркатото.
Аз съм се отказал да влизам в спор с такива хора, приемам че имат странен фетиш към това да бъдат лъгани и това е. Тяхно право си е.
Тоест това, че предпочитам да проверявам фактите означава, че имам фетиш да бъда лъган? Интересно заключение... но прав си, по-добре е, че си се отказал да влизаш в такива спорове. :)

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Трансферни слухове (лято 2023)

Мнение от drzzd » 07 юни 2023, 15:39

Даже не знам как имаш нервите да влизаш в дискусии. Минах през тая фаза и мога само да кажа, че конкретно в тоя случай, всичко опира до невникване в написаното или изобщо отказ човекът да прочете, както и невиждане по-далеч от носа си. Та съветът ми е, не се занимавай. Винаги ще ти изкривят думите и накрая ще ти кажат любимото ми от репертоара: "свали розовите очила"

Иначе минавах през темата да споделя, че Рома освен към Ауар, Тилеманс и Ндика, се насочват и към Икарди:



Очаквам идния сезон да са в борбата за титлата за сметка на не кой да е, а нас.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Отговори