Силвио Берлускони

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 ное 2018, 20:11

Monza1 - 4Ternana
half-time:(1 - 2)
Match InfoStatistics
match details:
15'
Andrea D'Errico
1 - 0
22'

1 - 1
Francesco Nicastro
35'

1 - 2
Guido Marilungo
55'

1 - 3
Guido Marilungo
72'

1 - 4
Marco Frediani

Не тръгва добре новата играчка на Дедо и Броки. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 06 ное 2018, 12:21

Четете историята на трансфера на Златан в Milan eye, жалка дедовска история с нюанс от дебелия алчен задник, на когото даже шведът се е удивил.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Ne13sta » 06 ное 2018, 12:40

Аз не я виждам във фейсбук страницата. Би ли я споделил и тук ?

Сега я качиха. Жалка картинка, няма спор.

Златан може да не беше цвете, но определено си е класа отвсякъде. Донесе ни едно скудето, а второто ни го откраднаха Аниели и отрочетата му, разбира се не и без помощта на Алегри.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 06 ное 2018, 12:47

Ibrahimovic recounts his transfer to PSG in 2012 his autobiography: “Galliani told me ‘Don’t worry Zlatan, we won’t sell you’. Few weeks later I was in my home in Vacholm, I was returning from a trip when I had five missed calls from Raiola.

Ibra: “Mino said ‘Leonardo will speak to you’, then I realized it’s Leonardo the sporting director of PSG. I then told Mino ‘Listen, I will not answer this call. Galliani confirmed to me they will not sell me’. Then Mino simply told me ‘I know, but they’ve already sold you’.”

Ibra then tried to make the deal collapse: “I told Raiola to make things difficult for PSG. I asked to maintain my salary at Milan. I thought they’ll say ‘Man you exaggerate, you ask for too much’. I told my wife Helena they would never accept that, it was impossible.

Ibra: “But only 20 minutes later, Mino called me and said ‘You’ll have everything you asked for’. After that, there was no turning back so I told him ‘Ok, get everything ready’. I am a man of my word and when I say anything I do it.”
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от cuorerossonero » 06 ное 2018, 13:06

Много силно се съмнявам въпросната продажба да е станала против волята на Мино Райола, който си е сол ташак с Галиани и е напълно способен да изиграе подобен кур капан на клиента си. :D
Не че защитавам Галиани, ама не е и като да не знаем Свинчо какво представлява когато стане дума за комисионни и кинти.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от BANKERA » 06 ное 2018, 15:55

И Тиаго не искаше да ходи в Париж, но никога няма да го каже публично както Златан. Изобщо тези 2 продажби ни бяха началото на голямата дупка и едно от най-тъпите решения вземани някога...
Изображение

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от milanist_stz » 06 ное 2018, 16:39

Именно с тези продажби започна огромното падение на Милан. Да, след Лигата от 2007-ма отстъпихме назад в йерархията на европейския футбол, но след 2012-та се сгромолясахме като фактор дори в Италия. Точно продажбите на Златан и Тиаго показаха, че Берлускони и Галиани са изчерпани за Милан.
И понеже се говори за Ибрахимович и Силва - с две ръце и два крака за връщането им в отбора в краткосрочен план. За Ибра шанс е ясно, че има, дано се отвори и за Тиаго. Млади таланти си имаме КОЛКОТО ЩЕШ, на този отбор именно от 2012-та насам му липсва КЛАСА.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от zahari_acmilan » 18 ное 2018, 18:08

Броки и италианската Монца на Берлускони. Преди да ги купи, водачи в серия Ц. след като ги купи - 1 победа, 3 равни и 5 загуби, или 6 от 24 възможни точки.
#брокиOUT
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от R. GULLIT » 18 ное 2018, 19:20

:lol: Захари, просто всеки отбор има спадове през сезона :D

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от cinzano » 18 яну 2019, 21:54

Берлу щял да се пуска на Евроизборите

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от George Weah » 30 сеп 2019, 01:18

Честит рожден ден със закъснение от 1 час, Силвио! Жив и здрав, още толкова години да има бунга-бунга!

Надявам се тази вечер да не си засякъл мача на Милан, че...ти си една от основните причини да е такова положението и се и*сра с извинение на всичко, дето постигна с отбора! Наздраве и да живее бунга-бунга!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от cuorerossonero » 30 сеп 2019, 01:19

Дедо колко ли чифта гащи е свалил тая вечер? :D :D :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Casciavit » 13 окт 2019, 13:26

Дедо говори на живо във Фейсбук. Изглежда в отлично здраве и форма. :)

Пожелавам му да е така още дълги години и да намери някой истински инвеститор или поне да удари едно рамо с някой мощен спонсор. ok
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от zahari_acmilan » 13 окт 2019, 22:18

Берлускони отново култов:
Как може Милан отново да е на върха !? Върнете ми го 😁.
Нов стадион !? Гледах проектите , доста нови технологии, но се надявам да не им се наложи да убият някой, ако искат да го построят на мястото на Сан Сиро....
За думите на Газидис,че Милан щял да банкрутира..... " Той, ако иска може да каже, че му се ходи до тоалетната и да си остави тия думи там..."
За Пиоли: " Не съм го чувал... Не мога да говоря за хора който не познавам..."
....
Да това интервю е съвсем реално... Берлускони пред Телеломбардия....😂😂😂
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Силвио Берлускони

Мнение от Capolavoro » 13 окт 2019, 22:22

Вече е напълно кукуруку.
Изображение

Отговори