КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 юли 2018, 10:01

GDS с тяхната неизменна опорна точка, откакто стана ясно, че Берлускони ще продава - Малдини се връща. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от hotboyz » 10 юли 2018, 13:36

Things are hotting up at Casa Milan, after only one season Christian Abbiati has decided to leave Milan, therefore will no longer play the role of club manager. @Corriere
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 юли 2018, 13:45

Нищо изненадващо, Рино е луд и може да изкара в подобна обстановка /пък и както сам казва, бил е и в по-колоритни ситуации в предишните си клубове/, но оттам нататък никой не е сигурен, било то от играчите, треньорите, мениджърите, ръководителите. Добре контролиран хаос, както се казва. За мен вече няма съмнение, че някой има изгода този процес максимално да се проточва във времето.
А всъщност Абиати може просто да е бил информиран, че на негово място Елиът ще сложат друг човек, но то разликата не е много голяма.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

milanisti4en

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от milanisti4en » 10 юли 2018, 14:23

Ли щял да съди Елиът 😄😄😄😄Боже този съвсем е изкукал. То сигурно и аз ще имам същия шанс за успех в подобно дело, колкото и този китаец.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от zahari_acmilan » 10 юли 2018, 14:26

На 12 юли е свикано събрание на акционерите, тогава със сигурност ще знаем какво става. Оня Ла Скала ще избухне за медиите .
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от hotboyz » 10 юли 2018, 17:06

Elliott have convinced Paolo Maldini to work for Milan. Maldini will join the Milan management as the head of the technical area. There is a total agreement between the parties and only the signature is missing [Il Giornale]
Ил Джорнале не е най-надеждният източник, но все пак ...
Изображение

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от cinzano » 10 юли 2018, 17:10

Започват ударно, ако написаното е вярно

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Capolavoro » 10 юли 2018, 18:34

Мисля, че ще заеме поста на Абиати, който беше отговорник по техническата част (тийм мениджър).
Изображение

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Nikola_Scorpions » 10 юли 2018, 18:52

Малдини ще се учи на нов занаят при нас, колко пък да е ударно началото.. :D, започнат ли да се пробутват имената на легендите, значи нещо пак мирише.

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Aliken » 10 юли 2018, 19:23

Аз пък си мисля, че е точно обратното. През последните години се спрягаха доста имена, най-вече на Малдини. Самия той си каза, че няма доверие в плана на китаеца и отказа (дали е знаел нещо, което ние не, едва ли ще разберем). Относно новия занаят, не виждам проблем. Тоти, Джерард, Санети са най-пресните примери. Не съм чул някой да се е провалили с гръм и трясък.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от R. GULLIT » 10 юли 2018, 20:06

Слуховете от MN и Газета:
Връщаме си добрия стар Умберто Гандини от Рома на мястото на Фасоне. Спомняте си го като технически директор от времето на 4-та КЕШ 1992-3 до 2015 края, когато си тръгна след Брайда.
Малдини нямало да е спортен директор, а някак си ще припокрие овакантения от Абиати пост на тийм мениджър, връзка между отбор и ръководители. Можело да изпълнява и скаутски функции. Нещо не ми се връзва много с онова, за което отказа връщане преди година.
Интересен спортен директор: Кристияно Джунтоли от Наполи на мястото на Мирабели. Нямам особени наблюдения, но за 4 сезона Наполи се превърнаха в основна и на практика единствена конкуренция на Ювентус.

А, да видим сега нещата ще тръгнат ли или не... Гандини не е кой да е. От Малдини не очаквам нещо кой знае какво, даже мисля, че ще откаже, а Джунтоли...хм...как така го пускат изобщо и как се навива да дойде в тази каша...?!?

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от AC_M » 10 юли 2018, 20:20

Да ви кажа честно, виждам как пак висна някакво притеснение, Малдини каква позиция ще заеме и ще се справи ли?
Ми ще се справи, как няма да се справи! Този човек за целия свят е емблемата на Милан (заедно с Франко Барези) , че няма какво да умуваме. Все трябва да започне от някъде и то при нас.
Дали в съблекалнята след 2-2 с Беневенто ще има шеги и закачки , ако влезе той ?
А как ще е на разбора след някакъв подобен мач?
А и Малдини излезе прав, не повярва на китаеца, запази дистанция, което от днешна гледна точка само може да буди уважение и показва, че е с ясно съзнание и хладен ум.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Capolavoro » 10 юли 2018, 21:01

А Абиати какво точно работеше освен, че стоя на пейката. Секретар на Мирабели ли?
Изображение

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Dawnweaver » 10 юли 2018, 21:10

Организаторска работа покрай футболистите доколкото знам, странна длъжност е team manager-a понякога.Малдини едва ли ще е това, не е достатъчно публично за да има тежест имиджа му. Забравяте , че човека е съсобственик във футболен клуб и не е съвсем бос как работят нещата. Да, мащаба и напрежението ще са съвсем други, но все пак не пада от Марс и отделно винаги може да врътне един телефона на Брайда :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 10 юли 2018, 21:50

Паоло, Чиро, Ди Мария и Тилеманс, и ще съм доволен от... който там ги е довел. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори