КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от iLDiavolo » 05 юни 2018, 14:32

Опитвам се да се поставя на мястото на Берлускони - трескат ми 700 милиона глоба и със сигурност имам някъде достатъчно много закътано евро, което не мога току така да изкарам на бял свят. В същото време съм собственик на актив, който спокойно може да ми озакони една подобна сума. Само че ми трябват изпълнители и сериозно затъмнение на случващото се, което няма как да открия в Италия или друга евроатлантическа страна или като цяло демократична страна, откъдето все ще изпълзи информация и схемите ми няма да се получат. Та ще избера Китай, където все съм създал необходимите връзки от мандатите ми като премиер на Италия. Ще продам отбора, като част от парите ще дойдат от закътаното ми евро по офшорки и подобни финансови тъмни институции. Реално ще озаконя тези пари, а откъде са дошли ще прикрие Китай, някой Мистър Ли, Чи или Дзи. Останалите пари ще дойдат като финансиране от Елиът, с които, разбира се, ще сме се разбрали как ще се процедира... все пак не са балами да отпуснат 300 милиона на някой си Мистър от Китай без каквато и да е информация за него. Лихвата, естествено, ще е висока, защото и те трябва да изкярят, а пък като не стигне Мистъра-а да плати парите, Елиът ще вземат отбора. Понеже не им трябва отбор, ще ми го продадат на безценица, колкото да избият разходите и някое друго евро за услугата. Пък после ще го мисля, може пак да продам отбора, вече на реален собственик, за реални пари.
Накрая ще съм изпрал едни 400+ милиона, дето инак ще се чудя как да оправдавам и пак ще взема 600-700 за отбора. Ето ти милиард, с който мога да пратя много поздрави на тия, дето ми взеха 700-те милиона. А и премиер мога пак да стана ;)
#weareacmilan

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от hotboyz » 05 юни 2018, 15:25

От Уефа промениха датата за изслушването от 7-ми на 19-ти юни.
Изображение

Потребителски аватар
Бай Тано
Любител на футбола
Мнения: 80
Регистриран: 04 юни 2018, 15:53
Has thanked: 16 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Бай Тано » 05 юни 2018, 18:40

hotboyz написа:
05 юни 2018, 15:25
От Уефа промениха датата за изслушването от 7-ми на 19-ти юни.
Това не е никак добре. Ще има още две седмици неяснота и ще се забавим допълнително със селекцията.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от zahari_acmilan » 05 юни 2018, 21:22

Ех ,ако можеше и Китаеца да обича тази публичност като ръководството си. Фасобели нямат търпение за пореден LIVE във социалните мрежи, че даже и извънредни такива правят, а нашия президент за повече от една година даже пред клубната телевизия не излезе да даде интервю , кой е , от къде идва , камоли пред останалите медии. Пуснаха 2 клипчета по 2 минути с него, с написан предварително от някои текст , 2-3 статии в сайта на Милан и тва беше.
Е как хората да не мислят после ,че е поставено лице. То даже на задочник 1-ви курс по икономика в стопанската академия в Свищов , който е стъпвал едва 20 минути на лекции , ще му стане ясно ,че нашия пере на някои пари , камоли за раследващи журналисти , Уефа и т.н
АКо наистина Берлускони седи зад него , то по пътя на логиката трябва да продаде веднага клуба отново с цел да оставят на мира раследванията срещу Китаеца , но явно или дедо е 100 % ,че няма как да стигнат до него или Китаеца е играч на някой друг.
НО не мисля ,че има фен на Милан вече които смята ,че Ли е реалния собственик на Милан.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от zahari_acmilan » 05 юни 2018, 21:54

Цялото клипче от Рай от въпросната статия за това КОЙ ? е кой ?

https://www.facebook.com/milanistaimbru ... -uFcCDkliA
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Capolavoro » 05 юни 2018, 22:26

hotboyz написа:
05 юни 2018, 15:25
От Уефа промениха датата за изслушването от 7-ми на 19-ти юни.
Все тази мен ако питаш. Никой няма да пазарува по време на Мондиала, така че чакаме средата на юли.
Изображение

Потребителски аватар
n0nam3
Фен на Калчото
Мнения: 477
Регистриран: 04 юни 2018, 16:03
Has thanked: 236 times
Been thanked: 86 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от n0nam3 » 05 юни 2018, 23:04

iLDiavolo написа:
05 юни 2018, 14:32
Опитвам се да се поставя на мястото на Берлускони - трескат ми 700 милиона глоба и със сигурност имам някъде достатъчно много закътано евро, което не мога току така да изкарам на бял свят. В същото време съм собственик на актив, който спокойно може да ми озакони една подобна сума. Само че ми трябват изпълнители и сериозно затъмнение на случващото се, което няма как да открия в Италия или друга евроатлантическа страна или като цяло демократична страна, откъдето все ще изпълзи информация и схемите ми няма да се получат. Та ще избера Китай, където все съм създал необходимите връзки от мандатите ми като премиер на Италия. Ще продам отбора, като част от парите ще дойдат от закътаното ми евро по офшорки и подобни финансови тъмни институции. Реално ще озаконя тези пари, а откъде са дошли ще прикрие Китай, някой Мистър Ли, Чи или Дзи. Останалите пари ще дойдат като финансиране от Елиът, с които, разбира се, ще сме се разбрали как ще се процедира... все пак не са балами да отпуснат 300 милиона на някой си Мистър от Китай без каквато и да е информация за него. Лихвата, естествено, ще е висока, защото и те трябва да изкярят, а пък като не стигне Мистъра-а да плати парите, Елиът ще вземат отбора. Понеже не им трябва отбор, ще ми го продадат на безценица, колкото да избият разходите и някое друго евро за услугата. Пък после ще го мисля, може пак да продам отбора, вече на реален собственик, за реални пари.
Накрая ще съм изпрал едни 400+ милиона, дето инак ще се чудя как да оправдавам и пак ще взема 600-700 за отбора. Ето ти милиард, с който мога да пратя много поздрави на тия, дето ми взеха 700-те милиона. А и премиер мога пак да стана ;)
По-точно няма как да бъде описана ситуацията! Щом са почнали да душат всичко ще излезе на яве.
Изображение
FORZA MILAN!

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от hpetrov » 05 юни 2018, 23:43


Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 06 юни 2018, 11:36

Надсмивахме се над конспиративните теории, че Дедо съвсем умишлено цели да унищожи Милан с финансова пасивност, абсурдни трансфери, неопитни треньори и т.н. , но оръжието му май ще се окаже несравнимо по-мощно от всички тези съставни елементи на хипотетичния му план
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от cap7ainjack » 07 юни 2018, 10:06

Явно Силвио ни съзнателно ни е дал на такъв човек, но все пак сигурно е вярвал, че Ли ще се справи :) Поне аз така си мисля.

Официално ли е това, че решението на УЕФА няма да е на 10ти ами към 20 и някой Юни?

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от cuorerossonero » 07 юни 2018, 11:14

Последно май за 19-ти юни е отложено, тяхната мамица.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от R. GULLIT » 07 юни 2018, 11:47

Е, нищо де...то и без това по врем на СП надали ще стане кой знае какво като трансфер :D

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от rossonero » 07 юни 2018, 13:15

cuorerossonero написа:
07 юни 2018, 11:14
Последно май за 19-ти юни е отложено, тяхната мамица.
На 19ти Юни е предварителния жребий за лига европа, дали това не е причината?

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 270 times
Been thanked: 176 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от b3yr0nD » 07 юни 2018, 18:33

Наскоро бях чел конспиративни теории как Берлускони и Галиани не взимаха никакво публично становище във времената след 2000-та година, когато съдиите ни ощетяваха доста и това костваше титли. Говореше се, че общо взето това е някакъв вид "бонус" към Аниели заради общите им бизнеси. Та в този ред на мисли се зачудих дали Берлускони нарочно не продаде Милан точно на този китаец, целейки кажи речи да затрие клуба. Като добавим и факта, че преди години той каза в интервю как Милан не са били нищо повече от инструмент за постигане на политическите му цели, тези съмнения добиват по-реалистична краска.

Разбира се, няма как да знаем тези неща, поне не и на този етап. Остава да се надяваме това да остане един лош спомен, забравен след множество бъдещи успехи, макар изгледите в момента да са коренно различни.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: КИТАЙСКО УПРАВЛЕНИЕ

Мнение от cuorerossonero » 07 юни 2018, 22:27

rossonero написа:
07 юни 2018, 13:15
На 19ти Юни е предварителния жребий за лига европа, дали това не е причината?
Нямам идея, но не виждам връзка. Тези, дето ще теглят жребия, нямат нищо общо с онези, които ще решават дали да ни се изсерат отгоре. :D
PIOLI VATTENE!!!

Отговори