Звонимир Бобан

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 314 times
Been thanked: 391 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 07 мар 2020, 19:35

Абсолютно нищо не направи в Милан. Един път не го чух да скочи на съдиите и федерацията. За сметка на това веднага изнесе публично информация от кухнята на клуба с това малоумно интервю за Газета. Когато работеше в Скай, не спираше да лае по Милан.

Бобан е аматьор и малък човек. За съжаление обаче, и Гъзидис е същият.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 158 times
Been thanked: 223 times

Мнение от Petar Zanev » 07 мар 2020, 20:36

Колкото по-малко директори - толкова по-добре.
Никой не пое отговорност за това, че сезона започна по най-лошия начин в историята на Милан и приключи още преди Коледа....
Кой докара Джампаоло? Кой отказа да задържим Бакайоко? Кой докара Крунич ? Кой докара Леао за 30+ млн ? Кой докара Дуарте и пусна за почти същите пари небладогарника Калдара?

Основните проблеми в Милан са същите и с Бобан и без него, а именно естеството на собственика и пречките от общината за собствен стадион.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 20 times
Been thanked: 376 times

Мнение от zahari_acmilan » 07 мар 2020, 22:30

Че Гъзидис е боклук, негоден за футбол е ясно....
Аз съм много радостен, че Бобан се махне. Тоя балкански манталитет марж от Милан. Да се връща в корумпираната Фифа, която вз е милиарди под масата за световното....
Абсолютно никакъв работа.... Нито с връзките си помогна ,нито с опита... Но влезе в съблекалнята на полувремето с Дженоа да реди състава и публично казва какво става в Милан.
Отиде лично да преговаря с Реал М, върна се с ръце в джоба....
И ако ме питате мен по - скоро пречи на Младини да се развива и му мъти главата...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

nik
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 79 times

Мнение от nik » 08 мар 2020, 02:41

За и против Бобан , разнопосочни оценки за работата му .

Негативните естествено са свързани с трансферите и избора на тренъор . С изключение на Тео и Бенансер , можем смело да кажем че другите новопристигнали са провал . За Леао има някаква надежда , ама тия 30 млн трябваше отдавна да са показали поне 1/10 от стойността си . А то ... нищо . Ибрахимович пристигна в Милан , когато вече почети сезона приключи за нас , като същото важи за датчанина и Бегович .

Назначението на лектора беше повече от погрешно , което в крайна сметка рано, рано ни върна ентусиазма . Избора на тренъор е фундаментално в един проект , като тук Бобан и Малдини се провалиха тотално . Пиоли му трябваше време да въведе ред в отбора , като в момента се представяме прилично . Като обобщение работата на Бобан може да бъде определена донякъде като задоволителна , но очакванията бяха съвсем други . Намираме се извън топ 4 , като повечето време драпаме между 6 и 10 място .

Бобан се опълчи на Газидис и Елиот . В прав текст заяви , че в ръководството се работи еднолично , но според мене това което му костваше работата беше намека , че в Милан се работи без ясна цел и при липса на обявен бюджет . Призова ( чрез пресата ) Елиот да да излезе напред и да изясни тези въпроси . За да се стигне до този задочен диалог , явно той не е срещнал никакво разбиране от Газидис . Като човек направил кариера в този велик клуб , няма как да мишкува и да дреме само за едната заплата . От тук можем и да предположим дали трансферите в Милан в крайна сметка ги правеха Бобан и Малдини или Газидис . Феновете искат успехи , но с младежи на по 20 години , място в ШЛ не се печели , особено когато питбулите на аниели ( съдийското ООД ) ти режат главата където те хванат . Така Милан с този млад отбор е симпатичен за неутралния зрител и бюджетно одобрен от Елиот , но неконкурентно способен , особено в това мафиотско първенство в борбата за топ 4 . Неведнъж и дваж Бобан намекна , че на Милан му трябват и опитни футболисти , но Елиот ( Газидис ) си правят оглушки . Така в крайна сметка , хърватина сам разписа пътния си лист , но за нас феновете стана ясно , че мъките ни скоро няма да свършат .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 11:22

Бобан не издържа и веднага коментира уволнението си:

" Къде сме ние !? В Северна Корея !? Интервюто ми пред Газета е напълно легално ! Дадох го след като запитванията ми към ръководството бяха игнорирани . " ТЕ" затвориха споразумението с Рангник още декември, но не ми казаха.... Трябваше да ми кажат !....

Cafu
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Мнение от Cafu » 08 мар 2020, 11:40

Г-н Рангник плейстейшъна, с този ще видим добри времена само във виртуалната реалност. Дълги години ще сме в средата на таблицата.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд

Мнение от Petar Zanev » 08 мар 2020, 12:03

Че ние и с Пиоли и с Марко и с Малдини и Бобан пак сме си в средата на таблицата.... поне по-евтино да ни излиза тази постредственост...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 401 times
Been thanked: 130 times

Мнение от milanist_stz » 08 мар 2020, 12:32

Омръзнало ми е от малоумна политическа коректност в Милан през годините. Който каже истината, бива изгонен веднага. Ми нека да се казват 300 думи, без една смислена и значеща нещо, и да пляскаме баш като в Северна Корея.
Не ми е изобщо за Бобан. Въпросът е принципен.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 13:17

Аз пак да питам .... Като излезе официално и потвърди на всички какво става в Милан, реши ли проблемите или ги задълбочи... !?

Потребителски аватар
BANKERA
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 148 times
Been thanked: 120 times

Мнение от BANKERA » 08 мар 2020, 13:53

zahari_acmilan написа:
08 мар 2020, 13:17
Аз пак да питам .... Като излезе официално и потвърди на всички какво става в Милан, реши ли проблемите или ги задълбочи... !?
Ако всичко, което казва е самата истина не виждам колко повече може да се задълбочи конкретната ситуация в клуба - даже действието му е похвално. Поне да изкара наяве всичките мръсни номерца, които се въртят по горните етажи вместо да си мишкува и кервана да върви.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд

Мнение от Petar Zanev » 08 мар 2020, 14:14

А дали просто доревието от Малдини и Бобан не е свалено изцяло след като провалиха сезона и затова Газидис си действа сам и си избира новия технически директор/треньор, за да може до лятото да са готови нещата ?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 314 times
Been thanked: 391 times

Мнение от Ne13sta » 08 мар 2020, 16:48

Колко ти плати едновеждия, за да забъркаш тази каша ?! Шиптър мръсен! Дано го разчленят тоя изрод някъде насред Милано!
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Фен на Милан
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 78 times
Been thanked: 69 times

Мнение от Ivanchenko » 08 мар 2020, 16:50

Ne13sta написа:
08 мар 2020, 16:48
Колко ти плати едновеждия, за да забъркаш тази каша ?! Шиптър мръсен! Дано го разчленят тоя изрод някъде насред Милано!
Е чак пък толкова ли? Долната торинска измет е способна на всичко, но тук спокойно можем да го припишем на "непримиримия балкански дух".

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 21:50

Много добра статия от отразяващия Сериа а за ESPN Gabriele Marcotti.
Който иска може да си я преведе с google translate

https://www.espn.com/soccer/italian-ser ... -the-pitch

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 623 times
Been thanked: 432 times

Мнение от Capolavoro » 08 мар 2020, 21:59

Нашите взеха да дават заден за Рангник и ако наистина не го назначим, ще призная Ванката за много бавен. Остави да се създаде смут в ръководството и чак тогава започна да отрича.
Може и да е било провокация, за да намери цаката на Звоне.
Изображение

Отговори