Звонимир Бобан

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 07 мар 2020, 19:35

Абсолютно нищо не направи в Милан. Един път не го чух да скочи на съдиите и федерацията. За сметка на това веднага изнесе публично информация от кухнята на клуба с това малоумно интервю за Газета. Когато работеше в Скай, не спираше да лае по Милан.

Бобан е аматьор и малък човек. За съжаление обаче, и Гъзидис е същият.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 07 мар 2020, 20:36

Колкото по-малко директори - толкова по-добре.
Никой не пое отговорност за това, че сезона започна по най-лошия начин в историята на Милан и приключи още преди Коледа....
Кой докара Джампаоло? Кой отказа да задържим Бакайоко? Кой докара Крунич ? Кой докара Леао за 30+ млн ? Кой докара Дуарте и пусна за почти същите пари небладогарника Калдара?

Основните проблеми в Милан са същите и с Бобан и без него, а именно естеството на собственика и пречките от общината за собствен стадион.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 07 мар 2020, 22:30

Че Гъзидис е боклук, негоден за футбол е ясно....
Аз съм много радостен, че Бобан се махне. Тоя балкански манталитет марж от Милан. Да се връща в корумпираната Фифа, която вз е милиарди под масата за световното....
Абсолютно никакъв работа.... Нито с връзките си помогна ,нито с опита... Но влезе в съблекалнята на полувремето с Дженоа да реди състава и публично казва какво става в Милан.
Отиде лично да преговаря с Реал М, върна се с ръце в джоба....
И ако ме питате мен по - скоро пречи на Младини да се развива и му мъти главата...
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от nik » 08 мар 2020, 02:41

За и против Бобан , разнопосочни оценки за работата му .

Негативните естествено са свързани с трансферите и избора на тренъор . С изключение на Тео и Бенансер , можем смело да кажем че другите новопристигнали са провал . За Леао има някаква надежда , ама тия 30 млн трябваше отдавна да са показали поне 1/10 от стойността си . А то ... нищо . Ибрахимович пристигна в Милан , когато вече почети сезона приключи за нас , като същото важи за датчанина и Бегович .

Назначението на лектора беше повече от погрешно , което в крайна сметка рано, рано ни върна ентусиазма . Избора на тренъор е фундаментално в един проект , като тук Бобан и Малдини се провалиха тотално . Пиоли му трябваше време да въведе ред в отбора , като в момента се представяме прилично . Като обобщение работата на Бобан може да бъде определена донякъде като задоволителна , но очакванията бяха съвсем други . Намираме се извън топ 4 , като повечето време драпаме между 6 и 10 място .

Бобан се опълчи на Газидис и Елиот . В прав текст заяви , че в ръководството се работи еднолично , но според мене това което му костваше работата беше намека , че в Милан се работи без ясна цел и при липса на обявен бюджет . Призова ( чрез пресата ) Елиот да да излезе напред и да изясни тези въпроси . За да се стигне до този задочен диалог , явно той не е срещнал никакво разбиране от Газидис . Като човек направил кариера в този велик клуб , няма как да мишкува и да дреме само за едната заплата . От тук можем и да предположим дали трансферите в Милан в крайна сметка ги правеха Бобан и Малдини или Газидис . Феновете искат успехи , но с младежи на по 20 години , място в ШЛ не се печели , особено когато питбулите на аниели ( съдийското ООД ) ти режат главата където те хванат . Така Милан с този млад отбор е симпатичен за неутралния зрител и бюджетно одобрен от Елиот , но неконкурентно способен , особено в това мафиотско първенство в борбата за топ 4 . Неведнъж и дваж Бобан намекна , че на Милан му трябват и опитни футболисти , но Елиот ( Газидис ) си правят оглушки . Така в крайна сметка , хърватина сам разписа пътния си лист , но за нас феновете стана ясно , че мъките ни скоро няма да свършат .

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 11:22

Бобан не издържа и веднага коментира уволнението си:

" Къде сме ние !? В Северна Корея !? Интервюто ми пред Газета е напълно легално ! Дадох го след като запитванията ми към ръководството бяха игнорирани . " ТЕ" затвориха споразумението с Рангник още декември, но не ми казаха.... Трябваше да ми кажат !....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Cafu » 08 мар 2020, 11:40

Г-н Рангник плейстейшъна, с този ще видим добри времена само във виртуалната реалност. Дълги години ще сме в средата на таблицата.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 08 мар 2020, 12:03

Че ние и с Пиоли и с Марко и с Малдини и Бобан пак сме си в средата на таблицата.... поне по-евтино да ни излиза тази постредственост...
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от milanist_stz » 08 мар 2020, 12:32

Омръзнало ми е от малоумна политическа коректност в Милан през годините. Който каже истината, бива изгонен веднага. Ми нека да се казват 300 думи, без една смислена и значеща нещо, и да пляскаме баш като в Северна Корея.
Не ми е изобщо за Бобан. Въпросът е принципен.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 13:17

Аз пак да питам .... Като излезе официално и потвърди на всички какво става в Милан, реши ли проблемите или ги задълбочи... !?
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от BANKERA » 08 мар 2020, 13:53

zahari_acmilan написа:
08 мар 2020, 13:17
Аз пак да питам .... Като излезе официално и потвърди на всички какво става в Милан, реши ли проблемите или ги задълбочи... !?
Ако всичко, което казва е самата истина не виждам колко повече може да се задълбочи конкретната ситуация в клуба - даже действието му е похвално. Поне да изкара наяве всичките мръсни номерца, които се въртят по горните етажи вместо да си мишкува и кервана да върви.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 08 мар 2020, 14:14

А дали просто доревието от Малдини и Бобан не е свалено изцяло след като провалиха сезона и затова Газидис си действа сам и си избира новия технически директор/треньор, за да може до лятото да са готови нещата ?
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 08 мар 2020, 16:48

Колко ти плати едновеждия, за да забъркаш тази каша ?! Шиптър мръсен! Дано го разчленят тоя изрод някъде насред Милано!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ivanchenko » 08 мар 2020, 16:50

Ne13sta написа:
08 мар 2020, 16:48
Колко ти плати едновеждия, за да забъркаш тази каша ?! Шиптър мръсен! Дано го разчленят тоя изрод някъде насред Милано!
Е чак пък толкова ли? Долната торинска измет е способна на всичко, но тук спокойно можем да го припишем на "непримиримия балкански дух".

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 08 мар 2020, 21:50

Много добра статия от отразяващия Сериа а за ESPN Gabriele Marcotti.
Който иска може да си я преведе с google translate

https://www.espn.com/soccer/italian-ser ... -the-pitch
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 08 мар 2020, 21:59

Нашите взеха да дават заден за Рангник и ако наистина не го назначим, ще призная Ванката за много бавен. Остави да се създаде смут в ръководството и чак тогава започна да отрича.
Може и да е било провокация, за да намери цаката на Звоне.
Изображение

Отговори