Звонимир Бобан

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от milanist_stz » 08 мар 2020, 23:28

Ванката е неземен капут. Иска ми се Звоне да каже още интересни неща. Редно е и Паоло да го направи. Днес правилно не застана до тоя смешник. Но е редно и да каже истината. Сигурно аз съм грешен, не отричам. Но ми е писнало да се гънем и замазваме. Само истината те прави свободен, а и силен.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 09 мар 2020, 00:01

Видяхме днеска колко силни бяхме след като "каза истината"...
Защо не каза истината за избора на треньори? Защо не каза истината за проваления сезон и за рекордно слабия старт на сезона в цялата ни история? Ами за 90те млн. за трансфери лятото с които станахме по-слаби защо не каза истината?
А за федерацията и съдийските тесли каза ли истината ?

Ясно е , че сега като е извън клуба ще започне както преди година често да говори, но истината е, че не свърши нищо полезно докато беше директор....

По-добре ли щеше да стане и Ибра още след първата тренировка да беше излязъл публично и да каже, че Пиоли е пълен некъдърник и че повече от половината играчи не стават за нищо?

Докато Елиът са ни собственици и докато тоя кътил Сала спъва нещата за нов стадион ще е много мъка....
FORZA MILAN!!!

brakeit89
Фен на Калчото
Мнения: 120
Регистриран: 18 юли 2018, 13:14
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от brakeit89 » 09 мар 2020, 00:39

А Газидис какво свърши ? Реално той взима финалните решения и той е над Малдини и Бобан.
Реално той решава какво, как и защо.
И пак стигаме и до момента, кой е назначил Малдини и Бобан ? Те може да са пълни провали, ама те реално имат нулев опит, виновник е тоя, който ги е назначил.
И открай време не се казват нещата в прав текст и това е огромен проблем. По-добре всичко да се знае и да има прозрачност и така да се действа, не скришом.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Dawnweaver » 09 мар 2020, 02:15

Газидис - заплата 5млн.
Таван на заплатите - 2млн.
Заплата за треньор 2млн.

Айде сега ми говорете кой се бил поставял на Милан. Спойлър - не са Бобан и Малдини.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от BANKERA » 09 мар 2020, 09:17

За тези, които още не им е светнала крушката още Бобан и Паоло бяха просто поредните бушони, готови да поемат всичката помия от действията на човека на Елиът в лицето на Газидис. Един вид са ги полвали като параван за приемственост на феновете, но реално надали са имали думата за играчи/треньор и прочие, защото всички помним миналата зима как лично Ваньо стопира трансфера на Ибра.
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cap7ainjack » 09 мар 2020, 10:34

Само питам кой избра Джампаоло? Гадзидис ли?

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 09 мар 2020, 10:51

Ама колеги, никой не е доволен от Газидис и от факта, че хедж фонд са ни собственици и всички искаме това да се промени, НО Малдини и Бобан провалиха този сезон - вината е изцяло тяхна - те избраха треньори и играчи. Да параметрите ги поставят Елиът и ги препредава Газидис, но лично те избират имената.
Ако мислите, че нямаше как по-добре да се изхарчат 90млн лятото пък дори и с тези параметри , значи не следите достатъчно футбола в Европа.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от BANKERA » 09 мар 2020, 11:01

cap7ainjack написа:
09 мар 2020, 10:34
Само питам кой избра Джампаоло? Гадзидис ли?
Последната дума е имал той, както и за всичко останало. Обяснявам ситуацията по възможно най-елементарния начин:

-лятото сядат на масата и Ванката(човека на Елиът) казва: намерете ми треньор с профил "Х", но да знаете има таван на заплатата, която ще взима. Спират се на бай Марко(да речем предложен от Паоло и Бобан) - последното решение не се е взело от тях дали да бъде назначен. Когато се видя, че лектора е пълен фейл те двамата предложиха този път да се действа на сигурно със Спалети, но отново им беше казано, че не може да се покрива заплата на треньорите от подобно ниво и се натресохме на друг откровен дървен философ като Пиоли. Айде сега помисли кой взема решенията и как се завъртяха нещата точно наши бивши играчи да излязат черните, а в реалност Елиът са искали с трици да ловят маймуни.

Доста дискусирахме Спалети и съм убеден, че с него нямаше да изглеждаме толкова жалко както сега. Откровени боклуци като Газидис могат да прибират 5 милки на година, но не може да се отделят едни 2-3 в повече, за да назначим най-накрая един кадърен спец, който да ни вкара в ШЛ, от която да си избием парите, че дори и ще останат за качествени трансфери. Цялата ни политика е сбъркана и от там тръгва всичко - в Италия няма как да има отбори като Аякс, Дортмунд, РБ Лейпциг и т.н. Аталанта са единичен случай, но се замислете, ако една част от големите отбори(ние, Рома и Наполи) не бяха толкова жалки дали изобщо щяха да ни изглеждат бергамаските нещо особено...
Изображение

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cap7ainjack » 09 мар 2020, 11:07

И това е така, но беше ясно от началото, когато дойдоха Елиът, че няма да харчат безразборно. Но също така се вижда и, че един Пиоли се справя по-добре от Джампи. А какъв е проблема с Джампи, че не е имало изобщо адекватна комуникация с него нито от Иван, нито от Зовомир или Паоло. Те нямаха представа какви са му идеите в главата. Или поне не им обръщаха внимание.

Както и да е. Искам да кажа просто, че изобщо Бобан не е толкова безпогрешен или нвеинен за всичко.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cap7ainjack » 09 мар 2020, 11:07

И това е така, но беше ясно от началото, когато дойдоха Елиът, че няма да харчат безразборно. Но също така се вижда и, че един Пиоли се справя по-добре от Джампи. А какъв е проблема с Джампи, че не е имало изобщо адекватна комуникация с него нито от Иван, нито от Зовомир или Паоло. Те нямаха представа какви са му идеите в главата. Или поне не им обръщаха внимание.

Както и да е. Искам да кажа просто, че изобщо Бобан не е толкова безпогрешен или нвеинен за всичко.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 09 мар 2020, 11:16

Само дето Спалети сам каза, че Интер не са го пуснали ... Ама аре ...
Значи Малдини и Бобан само предлагат и Ванката решава всичко така ли !?
А Малдини и Бобан питат ли Ванката дали могат да идат до тоалетна също !?
Пита се защо след като Ванката решава абсолютно всичко в Милан , ни трябват Масара, Малдини и Бобан , който сумарно имат по - голяма заплата от Ванката .... !?
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от hotboyz » 09 мар 2020, 11:28

zahari_acmilan написа:
09 мар 2020, 11:16
Само дето Спалети сам каза, че Интер не са го пуснали ... Ама аре ...
Значи Малдини и Бобан само предлагат и Ванката решава всичко така ли !?
А Малдини и Бобан питат ли Ванката дали могат да идат до тоалетна също !?
Пита се защо след като Ванката решава абсолютно всичко в Милан , ни трябват Масара, Малдини и Бобан , който сумарно имат по - голяма заплата от Ванката .... !?
Затова скоро няма да ги има. Ще има един човек, който ще решава всичко + Ванката. Да видим другия сезон, какво ще се случи. Почти съм убеден, че ще си пишем същите неща, но съм склонен да дам шанс и на немеца.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от R. GULLIT » 09 мар 2020, 14:10

Аз пък не съм склонен да давам шанс на когото и да е било. Шансове се дадоха на половината, спечелили последната ШЛ за Милан!
Захари, ти живееш голяма част от годината в Лондон и надали си забравил помията, която Газидис забърка в Арсенал. Надали има фен на топчиите, който да иска Газидис изобщо да се занимава с футбол, дори в най-големия футболен враг. Всеки знае какво направис този клуб и защо се махна, как се махна и кога се махна, докато се чудеха как да разпределят постата двамата собственици.

Дереджето с финансиста-скаут-селекционер начело е същото за тях вече 3 сезона. Следата, която е оставил е само едни високи цени, непродадени абонаменти на стадион, който не е построил той и половинчата селекция, завършило с махането на Венгер няколко месеца по-късно. А две години не успя да го махне. Ама му постла за да го изгонят. Това е Венгер, не Джампаоло или Пиоли, Гатузо или Индзаги! Какво трябва да ме накара да мисля, че Газидис ще направи Милан печеливш клуб и институция?!?! Примерът вече го имаме. Даже са примерИ. От този, ако зависят каквито и да са решения в спортно-технически аспект, е доказано, че няма да имам никакъв ефект. Плешивият господин, затрил Арсенал, явно не може да сметне вече 5 години, че без да си в каймака на футболния елит, пари НЯМА! А за да си част от този елит ПЪРВО инвестираш и ПОСЛЕ жънеш. Вижте къде са в класирането Арсенал вече 2 години след като се махна! Сега вижте къде сме ние! Да давам ли още примери или...? Ние не сме Аякс, които са просто едно изключение, потвърждаващо правилото.

Достатъчно ми бе да чуя от хърватина, че януари са блокирани няколко трансфера. Ако Бобан реши да говори и тези трансфери са имена, от които сме имали нужда спортно-технически, този е за бесилото. Аз лично чакам с огромно нетърпение Бобан да бъде викнат някъде и да му платят едно интервю, за да си каже нещата.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cuorerossonero » 09 мар 2020, 14:51

Пеше, все на някого трябва да дадем шанс, да го ева. Другият вариант е направо да се предаваме. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от zahari_acmilan » 09 мар 2020, 15:09

Стига сте чели през редовете... Гъзидис никой не го харесва. Щом дори Боби Борисов, каза ,че Гъзидис е човек за кризисни ситуации, да стабилизира бюджета и след това не забавно трябва да се уволни ...
Аз 1000 пъти написах ,че за мен дори и Гъзидис да се махне , пак ще дойде човек на Елиот да следва абсолютно същата политика , защото, ако искаха нещо друго нямаше да го назначават него , а щяха да дадат цялата власт на Бобан и компания.
Единствено и само съм твърдо против това което направи Бобан . Видя, че до година ще го махат и тръгна да води лична война преди края на сезона.... Е сега даже ще съди Милан ... Какво да говорим освен ЕГО. Защо Малдини не излезе в медиите и да потвръди думите на Бобан....
И съм 100 % сигурен, че нещата не са точно така както Бобан ги описва , защото не виждам как трансфер като Раде Крунич би бил одобрен от Гъзидис.....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Отговори