Звонимир Бобан

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cuorerossonero » 02 окт 2019, 21:45

cap7ainjack написа:
02 окт 2019, 17:40
Стига с тия статистики. Не са релевантни. Точно от този тип служат просто за смешните 'Сензации' на жълтите вестници.
Никой тука не иска Милан да губи, но причините за това са доста много. Реално нищо от това, което е в главата на МД, за което говоерят всички в Италия, не сме го видели. Чисто и просто не може да го предаде на играчите си. И не само това естествено. Уволнението не е вариант според мен. ШЛ така и така няма да видим.
Основната причина Милан да губи по толкова позорен начин се казва Марко Джампаоло, от присъствието на който няма нито един позитив, това се опитаха да ти обяснят Доунуийвър и Петьо Занев.
Има само негативи, които няколко пъти вече бяха изредени, коментирани и обяснени. Да, принципно се дава време, ама като има за какво да се хванеш. В нашия случай можем да се хванем само за _I_ :D .
Най-простото нещо - Джампаоло получи цялата Гатузова формация без Кутроне, но плюс 6 нови попълнения, които искаше. В резултат на което дори не задържахме миналогодишното ниво, а брутално се сринахме. С други думи - резултатът е един гол _I_
Та тоя пич излезе и най-дебилно обясни, че след мач не говори с играчите, не се чува с ръководството, а последната загуба се дължала на това, че имало прекалено големи очаквания за победа и прекалено напрежение. facepalm
Ами, пу*ка майна /без извинение/, ти вече си треньор на Милан!!! Тук има напрежение, има очаквания за победи, има едни поне 50 000 на стадиона, които реват като магарета, има и тълпи журналисти, които те гледат през оптиката и ти броят точките, които си длъжен да печелиш. Не е като на село.
И ако още дори не си разбрал къде си, нямаш място в Милан. Или въобще в отбор като Милан, защото с тоя манталитет нещата никога няма да ти се получат. Много е просто.
PIOLI VATTENE!!!

Ceco_acm
Любител на футбола
Мнения: 96
Регистриран: 04 юни 2018, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ceco_acm » 03 окт 2019, 11:10

Capolavoro написа:
02 окт 2019, 21:28
Рино хубаво му остави защита с топ показатели, ама Алесио не знае къде се намира тази година и едва ли причината е МД, защото реално защитата не я е пипал.

Мнозина бяха против оставането на Бакайоко, но силната защита бе следствие на блестящ дефанзивен халф, който липсва в момента, и разбира се добър капитан.
И за мен отслабването на защитата се дължи главно на липсата на Бакайоко, както и това, че се опитваме да контролираме играта (което тотално не ни се получава към момента), докато при Гатузо си играехме бетон отзад и чакахме Пьонтек да избухне с някой гол напред.

Няма как да съжалявам нито за Бакайоко, който псуваше треньора си, нито за стила, който не отговаряше на традициите на Милан, въпреки че ни донесе доста точки.

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от geo0rgi » 03 окт 2019, 17:19

cuorerossonero написа:
02 окт 2019, 21:45
cap7ainjack написа:
02 окт 2019, 17:40
Стига с тия статистики. Не са релевантни. Точно от този тип служат просто за смешните 'Сензации' на жълтите вестници.
Никой тука не иска Милан да губи, но причините за това са доста много. Реално нищо от това, което е в главата на МД, за което говоерят всички в Италия, не сме го видели. Чисто и просто не може да го предаде на играчите си. И не само това естествено. Уволнението не е вариант според мен. ШЛ така и така няма да видим.
Основната причина Милан да губи по толкова позорен начин се казва Марко Джампаоло, от присъствието на който няма нито един позитив, това се опитаха да ти обяснят Доунуийвър и Петьо Занев.
Има само негативи, които няколко пъти вече бяха изредени, коментирани и обяснени. Да, принципно се дава време, ама като има за какво да се хванеш. В нашия случай можем да се хванем само за _I_ :D .
Най-простото нещо - Джампаоло получи цялата Гатузова формация без Кутроне, но плюс 6 нови попълнения, които искаше. В резултат на което дори не задържахме миналогодишното ниво, а брутално се сринахме. С други думи - резултатът е един гол _I_
Та тоя пич излезе и най-дебилно обясни, че след мач не говори с играчите, не се чува с ръководството, а последната загуба се дължала на това, че имало прекалено големи очаквания за победа и прекалено напрежение. facepalm
Ами, пу*ка майна /без извинение/, ти вече си треньор на Милан!!! Тук има напрежение, има очаквания за победи, има едни поне 50 000 на стадиона, които реват като магарета, има и тълпи журналисти, които те гледат през оптиката и ти броят точките, които си длъжен да печелиш. Не е като на село.
И ако още дори не си разбрал къде си, нямаш място в Милан. Или въобще в отбор като Милан, защото с тоя манталитет нещата никога няма да ти се получат. Много е просто.
Аз лично имах очаквания към Джампаоло и си мислех, че може да постигне нещо. Но точно след последния мач се видя много ясно, че той просто тотално се скапа от напрежението и не става за голям отбор. В интервюто му след мача повтори думата напрежение 1000 пъти. Еми не знам какво е очаквал като ни пое-че ще си играем футболче, пък целите и точките нямат значение.

Аз се надявам бързо да се свършва това мъчение и за двете страни. Проблем е, че няма кой знае какви треньори, които да го заменят, но дори един Раниери ще е в пъти по-добра опция от него. Но ако продължим с него после кашата ще е твърде голяма. Повечето ни играчи свалиха по 2 нива надолу, а Пионтек все едно е друг играч в сравнение с миналата година. Ако изчакаме още малко и просто психиката и самочувствието на всичките ни играчи ще е на дъното.

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 12:30

geo0rgi написа:
03 окт 2019, 17:19


Аз лично имах очаквания към Джампаоло и си мислех, че може да постигне нещо. Но точно след последния мач се видя много ясно, че той просто тотално се скапа от напрежението и не става за голям отбор. В интервюто му след мача повтори думата напрежение 1000 пъти. Еми не знам какво е очаквал като ни пое-че ще си играем футболче, пък целите и точките нямат значение.
Не е очаквал Малдини и Бобан да му редят състава от Сусо и Хакан. Ей това лъсва от цялата тази работа с Пиоли. Явно ще търсим продажба и искат да държат цена. Ама те като са некадърни и се чувстват вече несменяеми звезди как да стане. Ти ако работиш в някоя фирма и се чувстваш недооценен, защото някой, който не си дава зор винаги е преди теб какво ще стане? И ти няма да си даваш зор, за останалите играчи говоря. Бай Марко е пътник, дойде с хубави думи, схема на игра, която е ползвал винаги. Но заради един скапан испански чикид8жия трябваше да мъти 4-3-3. И аз имах надежди в началото. Спалети дори сигурно не са го обмисляли, че сигурно щеше да им закотви "златните кокошки" на скамейката както направи с Икарди и Перишич в Интер. Днес вече не ми е толкова черен Джампаоло - Малдини и Бобан са за махане!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 13:42

Стига сте ми трили мненията за това мръсно псе! По-добре ме накажете, но мненията ги оставете поне с цензура!

И за да ви зарадвам, сега излязоха заплатите на ръководството:

Газидис - 4 млн.
Бобан - 3 млн.
Малдини - 2 млн.
Джампаоло - 2 млн.
Масара - 1,5 млн.

Ако някой ми обясни аргумнтирано защо плащаме 6 млн. с данъците на тази секретарка, ще го черпя бира!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Altafini
Фен на Милан
Мнения: 566
Регистриран: 30 юли 2018, 13:02
Has thanked: 28 times
Been thanked: 96 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Altafini » 08 окт 2019, 13:46

Напускай!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 08 окт 2019, 13:47

Пиши ги с цензура, няма да вървим след теб и да те цензурираме. Изтритото мнение беше откровена простотия. Не казвам, че нямаш основание, но противоречи на каквито и да било правила в този форум.
Изображение

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от hpetrov » 08 окт 2019, 14:12

Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 13:42
Стига сте ми трили мненията за това мръсно псе! По-добре ме накажете, но мненията ги оставете поне с цензура!

И за да ви зарадвам, сега излязоха заплатите на ръководството:

Газидис - 4 млн.
Бобан - 3 млн.
Малдини - 2 млн.
Джампаоло - 2 млн.
Масара - 1,5 млн.

Ако някой ми обясни аргумнтирано защо плащаме 6 млн. с данъците на тази секретарка, ще го черпя бира!
А за "почетния" президент Скарони, за който нищо не чуваме, а само виждаме от време на време на трибуните по време на мач, знае ли се той каква тлъста сума получава?

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 08 окт 2019, 14:13

hpetrov написа:
08 окт 2019, 14:12
Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 13:42
Стига сте ми трили мненията за това мръсно псе! По-добре ме накажете, но мненията ги оставете поне с цензура!

И за да ви зарадвам, сега излязоха заплатите на ръководството:

Газидис - 4 млн.
Бобан - 3 млн.
Малдини - 2 млн.
Джампаоло - 2 млн.
Масара - 1,5 млн.

Ако някой ми обясни аргумнтирано защо плащаме 6 млн. с данъците на тази секретарка, ще го черпя бира!
А за "почетния" президент Скарони, за който нищо не чуваме, а само виждаме от време на време на трибуните по време на мач, знае ли се той каква тлъста сума получава?
Бях изненадан от сумата - 500 000.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ivanchenko » 08 окт 2019, 14:36

Paolo3defend написа:
08 окт 2019, 14:13
hpetrov написа:
08 окт 2019, 14:12


А за "почетния" президент Скарони, за който нищо не чуваме, а само виждаме от време на време на трибуните по време на мач, знае ли се той каква тлъста сума получава?
Бях изненадан от сумата - 500 000.
Завалията!

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Nikola_Scorpions » 13 окт 2019, 16:19

Колко вземаше Леонардо някой знае ли?

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 13 окт 2019, 17:27

Nikola_Scorpions написа:
13 окт 2019, 16:19
Колко вземаше Леонардо някой знае ли?
3,5 бруто.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 23 дек 2019, 16:10

Вън от отбора двуличник!!!
Много лаеше преди, а сега само глупости приказва и 1 правилно решение няма.

#BobanOUT
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 07 мар 2020, 19:23

Чао, Звоне и успех. Доказателство, че в Милан се искат марионетки!
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от gLoRy » 07 мар 2020, 19:31

Все си мислех, че Малдини ще успее да го спаси, ама не. Според мен лятото напуска и той.

Отговори