Звонимир Бобан

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от R. GULLIT » 29 сеп 2019, 15:56

Paolo3defend написа:
28 сеп 2019, 10:12
Тоя е по-зле и от Леомердо.

Двуличник, вън от Милан!
Ти ги изтрепа всичките evil

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 29 сеп 2019, 17:42

R. GULLIT написа:
29 сеп 2019, 15:56
Paolo3defend написа:
28 сеп 2019, 10:12
Тоя е по-зле и от Леомердо.

Двуличник, вън от Милан!
Ти ги изтрепа всичките evil
Той толкова простотии изписа за всеки един участник в клуба, независимо какъв пост заема, че чак се чудя защо си причинява подобен стрес да гледа мачовете, в които участват подобни нехранимайковци.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 29 сеп 2019, 21:02

Защото съм фен на отбора Милан. И Бойко Борисов да е в управата, пак ще си подкрепям отбора. Това не означава да не критикувам разни некомпетентни индивиди като Бобан и Джампаоло. :) :) :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от PerfStranger » 30 сеп 2019, 11:06

Айде, сега, коментирай, ръководителю. Както правеше от коментаторските студиа. Храни Милан, коментирай решенията на ръководството..

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ne13sta » 30 сеп 2019, 12:12

Е да, но сега си прибира заплатката.

Много двулично коп*ленце е този. Същият аматьор като Леомердо!

Вън от Милан!!!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от BANKERA » 30 сеп 2019, 14:31

Paolo3defend написа:
30 сеп 2019, 12:12
Е да, но сега си прибира заплатката.

Много двулично коп*ленце е този. Същият аматьор като Леомердо!

Вън от Милан!!!
Мнението за Бобан го подкрепям напълно, но това за Леонардо съм твърдо против - това е човекът, довел не едно или две момчета в отбора, които се оказват много качествени след това и си мисля, че беше огромна грешка уволняването му - да сбърка с Игуаин миналата година, но с оглед положението на отбора ни последните години, друг ръководител на неговият пост дори и Нутелата нямаше да докара в този Милан.
Изображение

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от gLoRy » 30 сеп 2019, 15:20

Леонардо според мен не беше уволнен, а напусна сам.

Обучаваше Малдини как се действа на този пост. Или не се разбра с Газидис кой да 'кара влака'. А може и просто да са го подлъгали за проекта в началото, когато са го увещавали да дойде.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ivanchenko » 30 сеп 2019, 23:17

Леонардо си е един от най добрите на поста, това лято ПСюж направиха много добри трансфери и не за космическите суми, които са свикнали да пръскат. Като се връщам година назад си мисля че Лео от самото начало е имал уговорка да дойде за сезон, да предаде занаята на Малдини и да се спасява от цирка.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 01 окт 2019, 09:08

Ivanchenko написа:
30 сеп 2019, 23:17
Леонардо си е един от най добрите на поста, това лято ПСюж направиха много добри трансфери и не за космическите суми, които са свикнали да пръскат. Като се връщам година назад си мисля че Лео от самото начало е имал уговорка да дойде за сезон, да предаде занаята на Малдини и да се спасява от цирка.
Бъркаш според мен. Леонардо има голям нюх и явно още рано-рано е разбрал какво ни чака, разбрал е, че ще има под 100 млн., с които трябва да сглоби отбор, предусещал е провал на изходящия пазар (в крайна сметка и той не може да се похвали като голям продавач), предусещал е, че за тези "мижави" за днешния футбол пари трябва да привлече играчи за огромен скок в класата, което няма как да се случи.

Не се заблуждавайте от риновото пето място, то е плод на безброй грешки на конкурентите. При нормални резултати от страна на другите отбори, просто щяхме да си заемем 8-9-о място.

Леонардо ми наподобява малко на Моуриньо, има нюх кога да каже баста и да си тръгне, след като вече е изстискал максимума от отбора си.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от BANKERA » 01 окт 2019, 09:48

Capolavoro написа:
01 окт 2019, 09:08
Ivanchenko написа:
30 сеп 2019, 23:17
Леонардо си е един от най добрите на поста, това лято ПСюж направиха много добри трансфери и не за космическите суми, които са свикнали да пръскат. Като се връщам година назад си мисля че Лео от самото начало е имал уговорка да дойде за сезон, да предаде занаята на Малдини и да се спасява от цирка.
Бъркаш според мен. Леонардо има голям нюх и явно още рано-рано е разбрал какво ни чака, разбрал е, че ще има под 100 млн., с които трябва да сглоби отбор, предусещал е провал на изходящия пазар (в крайна сметка и той не може да се похвали като голям продавач), предусещал е, че за тези "мижави" за днешния футбол пари трябва да привлече играчи за огромен скок в класата, което няма как да се случи.

Не се заблуждавайте от риновото пето място, то е плод на безброй грешки на конкурентите. При нормални резултати от страна на другите отбори, просто щяхме да си заемем 8-9-о място.

Леонардо ми наподобява малко на Моуриньо, има нюх кога да каже баста и да си тръгне, след като вече е изстискал максимума от отбора си.
Не е напуснал без причина - имаше неразбирателство с "големия капацитет" Газидис относно това кой да има последната дума по трансферите ни.
Изображение

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Ivanchenko » 01 окт 2019, 13:12

Capolavoro написа:
01 окт 2019, 09:08
Ivanchenko написа:
30 сеп 2019, 23:17
Леонардо си е един от най добрите на поста, това лято ПСюж направиха много добри трансфери и не за космическите суми, които са свикнали да пръскат. Като се връщам година назад си мисля че Лео от самото начало е имал уговорка да дойде за сезон, да предаде занаята на Малдини и да се спасява от цирка.
Бъркаш според мен. Леонардо има голям нюх и явно още рано-рано е разбрал какво ни чака, разбрал е, че ще има под 100 млн., с които трябва да сглоби отбор, предусещал е провал на изходящия пазар (в крайна сметка и той не може да се похвали като голям продавач), предусещал е, че за тези "мижави" за днешния футбол пари трябва да привлече играчи за огромен скок в класата, което няма как да се случи.

Не се заблуждавайте от риновото пето място, то е плод на безброй грешки на конкурентите. При нормални резултати от страна на другите отбори, просто щяхме да си заемем 8-9-о място.

Леонардо ми наподобява малко на Моуриньо, има нюх кога да каже баста и да си тръгне, след като вече е изстискал максимума от отбора си.
Има резон и в това, но никога няма да се разбере. Все пак да държи Малдини една година за ръка без да се знае на Паоло какви са му отговорностите ме навява на мисълта че е бил само като ментор за една година. Бюджета надали го е изненадал, той е бил ясен още от преди година. А ако са си мислели дали ще влезнем в топ 4 или не, трябва да е бил голям мечтател, защото влизане в топ 4 щеше да е плод на чудо, и за малко да стане именно заради слабите игри на останалите.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Dawnweaver » 01 окт 2019, 13:49

Колега, единственото смешно е да се дава шанс и да се защитава доказан провал с никаква визитка, който докара отбора до най-слабия му старт от 81 години и като статистика и като игра.

Съжалявам, но съм фен на Милан, а не на Перуджа и тук за такива неща е редно да си хванеш шапката и да си ходиш. Особено като няма и един дори минимален позитив в играта и си на последните места в цяла Европа по игрови показатели след мачове с изпадняците в това окаяно Калчо.

Дайте един позитив за да му се даде тоя прословут шанс , а недейте само да баете как така се правило ей така на принципи . Защото не се прави така изпбщо никъде освен при нас. Един довод извадете или една статистика да си подкрепите мнението, защото ние “хейтърите” цитирахме такива още от подготовката и от там сме само надолу и то с напълно свободно падане.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от cap7ainjack » 02 окт 2019, 17:40

Колега, единственото смешно е да се дава шанс и да се защитава доказан провал с никаква визитка, който докара отбора до най-слабия му старт от 81 години и като статистика и като игра.
Стига с тия статистики. Не са релевантни. Точно от този тип служат просто за смешните 'Сензации' на жълтите вестници.
Никой тука не иска Милан да губи, но причините за това са доста много. Реално нищо от това, което е в главата на МД, за което говоерят всички в Италия, не сме го видели. Чисто и просто не може да го предаде на играчите си. И не само това естествено. Уволнението не е вариант според мен. ШЛ така и така няма да видим.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Petar Zanev » 02 окт 2019, 19:33

Колега, Марко е бил уволняван от почти всичките си предишни отбори освен Самп където върхът на кариерата му е 9то място .
Рино му остави най-силната защита в Калчото за календарната година, а в момента получаваме 3 от Виола насред Сан Сиро (общо 8 за 6 кръга без да сме играли срещу уж конкурентите за топ4)
За 6 мача сме вкарали само 2 гола от игрова ситуация и сме създали общо 4-5 положения за гол.
Намираме се на точка от зоната на изпадащите и на 6 пъти по толкова от 4тото място, което уж ни беше цел.
Играчите не го искат, феновете не го искат, половината ръковоство не го иска...
И даже няма да споменавам как изглежда отбора по време на мач, какви смени прави и какви титуляри ползва...

Че няма да видим ШЛ беше ясно още със селекцията, която направихме, ама какво?! да се борим да не изпаднем ли?
Ясно е за всички вече, че нямаме силни играчи (доказаха го и офертите, които не идваха за тях цяло лято), но Рино поне изкара 68 точки с тези "звезди", а 68 точки за Калчото никога не са били толкова малко ( в не малко от последните години и за 4то място са стигали , въпреки, че тогава това беше ЛЕ).
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Звонимир Бобан

Мнение от Capolavoro » 02 окт 2019, 21:28

Рино хубаво му остави защита с топ показатели, ама Алесио не знае къде се намира тази година и едва ли причината е МД, защото реално защитата не я е пипал.

Мнозина бяха против оставането на Бакайоко, но силната защита бе следствие на блестящ дефанзивен халф, който липсва в момента, и разбира се добър капитан.
Изображение

Отговори