Леонардо

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Леонардо

Мнение от Cafu » 28 май 2019, 13:39

Ако Леонардо и Малдини си тръгнат, ще е ясен знак колко е сериозен проекта нс Елиът. В най-добрия случай можем да се надяваме някой шейх да реши, че отдавна не е харчил пари и да реши да ни вземе.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Леонардо

Мнение от cap7ainjack » 28 май 2019, 14:57

Трудно ще ни отмъкнат от ръцете на Елиът. Те ще искат много.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Леонардо

Мнение от Ivanchenko » 28 май 2019, 16:49

cap7ainjack написа:
28 май 2019, 14:57
Трудно ще ни отмъкнат от ръцете на Елиът. Те ще искат много.
Хич няма да е трудно, онези ако могат да се отърват от това бреме за тях, няма да се чудят много. Сериозно се говор из Франция че на Парижките собственици им е писнало да се в чат с този отбор и се оглеждат за друг, като сори се спрягаше отбора на Рома като потенциалната нова покупка. На сега предстоят месеци на гадаене, писания от медиите и страшни спекулации. Поредното тегаво лято за нас.

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Леонардо

Мнение от zahari_acmilan » 28 май 2019, 17:03

Лийдс щели да купуват
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Леонардо

Мнение от hotboyz » 28 май 2019, 17:53

OFFICIAL: Leonardo has resigned as sporting director of AC Milan.
Изключително голяма загуба, според мен.

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Леонардо

Мнение от iLDiavolo » 28 май 2019, 18:04

Газидис да не се обяснява в любов на Леонардо, а да казва какво правим от тук нататък!
#weareacmilan

МодератораЕПутка

Re: Леонардо

Мнение от МодератораЕПутка » 28 май 2019, 18:32

Макар да симпатизирам доста на Леонардо, не мога да отрека, че допусна една фатална грешка, която му коства и работата, а именно, че остави калабрийската тиква начело на отбора лятото, а в последствие не го изрита и зимата... Иначе Лео определено свърши страхотна работа зимата с докарването на Пьонтек и Пакета, но наистина допусна изключителна груба грешка с доверието си към ментето, който за мен е с 90% заслуга за това да не успеем да я добутаме до ШЛ. Общо взето няма голямо значение кой ще е директор догодина, основите сме ги положили, имаме доста качествени млади играчи и сега остава само да се намери треньор, който да направи тези играчи отбор. Не смятам и че имаме нужда от много трансфери, трябват ни максимум 2-3 играча, които обаче да вдигнат нивото, а не да са пълнеж....

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Леонардо

Мнение от Ivanchenko » 28 май 2019, 18:36

Seedorf! написа:
28 май 2019, 18:32
Макар да симпатизирам доста на Леонардо, не мога да отрека, че допусна една фатална грешка, която му коства и работата, а именно, че остави калабрийската тиква начело на отбора лятото, а в последствие не го изрита и зимата... Иначе Лео определено свърши страхотна работа зимата с докарването на Пьонтек и Пакета, но наистина допусна изключителна груба грешка с доверието си към ментето, който за мен е с 90% заслуга за това да не успеем да я добутаме до ШЛ. Общо взето няма голямо значение кой ще е директор догодина, основите сме ги положили, имаме доста качествени млади играчи и сега остава само да се намери треньор, който да направи тези играчи отбор. Не смятам и че имаме нужда от много трансфери, трябват ни максимум 2-3 играча, които обаче да вдигнат нивото, а не да са пълнеж....
Извинявай, но Рино нито е "тиква", а още по-малко е "менте". Не доумявам как фен на Милан може да пише такова нещо? Ако беше "менте" щеше да си иска неустойките, а той си тръгна без да иска нищо. И какви основи сме положили? От тези млади играчи поне 2-ма в най-добрия случай ще заминат, за да дойдат свежи приходи. Основите ще са Борини и Билия, за останалите никой не е сигурен оставащ. Ясно е на всеки, че Рино не става за треньор, но такива определения за него са просто абсурдни.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леонардо

Мнение от MILANov » 28 май 2019, 19:15

Дали под натиск или просто да хора с голямо достойнство не зная, но за мен това са очаквани събития.
Имаше цел, която не се постигна.
Леонардо знаеше, че няма да го носят на ръце, ако отбора не се класира в ШЛ.
Сам реши да се довери на Гатузо и това му коства главата.
Дано целите останат същите, като просто се подмени ръководството.
Много важно е ядрото на отбора да се запази.
Всичко друго ще бъде крачка назад.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

МодератораЕПутка

Re: Леонардо

Мнение от МодератораЕПутка » 28 май 2019, 20:00

Ivanchenko написа:
28 май 2019, 18:36
Seedorf! написа:
28 май 2019, 18:32
Макар да симпатизирам доста на Леонардо, не мога да отрека, че допусна една фатална грешка, която му коства и работата, а именно, че остави калабрийската тиква начело на отбора лятото, а в последствие не го изрита и зимата... Иначе Лео определено свърши страхотна работа зимата с докарването на Пьонтек и Пакета, но наистина допусна изключителна груба грешка с доверието си към ментето, който за мен е с 90% заслуга за това да не успеем да я добутаме до ШЛ. Общо взето няма голямо значение кой ще е директор догодина, основите сме ги положили, имаме доста качествени млади играчи и сега остава само да се намери треньор, който да направи тези играчи отбор. Не смятам и че имаме нужда от много трансфери, трябват ни максимум 2-3 играча, които обаче да вдигнат нивото, а не да са пълнеж....
Извинявай, но Рино нито е "тиква", а още по-малко е "менте". Не доумявам как фен на Милан може да пише такова нещо? Ако беше "менте" щеше да си иска неустойките, а той си тръгна без да иска нищо. И какви основи сме положили? От тези млади играчи поне 2-ма в най-добрия случай ще заминат, за да дойдат свежи приходи. Основите ще са Борини и Билия, за останалите никой не е сигурен оставащ. Ясно е на всеки, че Рино не става за треньор, но такива определения за него са просто абсурдни.
Не беше менте като футболист, макар за мен да е доста надценен като принос за онзи Милан, но като треньор менте дори е меко определение. Колкото до тиква, ами такъв си е, типичен селски бек, който и с изказванията си и с нивото на интелекта си твърдо си заслужава определенията, нито показа някакво израстване, нито се разчупи тактически, вместо това си допускаше през кръг едни и същи тъпанарски грешки. Сори, ама аз лично съм тотално разочарован от него, колкото до обезщетенията, щеше да е прекалено от негова страна да си ги търси, при положение, че отбора не мръдна грам за година и половина.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Леонардо

Мнение от Ivanchenko » 28 май 2019, 20:09

Seedorf! написа:
28 май 2019, 20:00
Ivanchenko написа:
28 май 2019, 18:36


Извинявай, но Рино нито е "тиква", а още по-малко е "менте". Не доумявам как фен на Милан може да пише такова нещо? Ако беше "менте" щеше да си иска неустойките, а той си тръгна без да иска нищо. И какви основи сме положили? От тези млади играчи поне 2-ма в най-добрия случай ще заминат, за да дойдат свежи приходи. Основите ще са Борини и Билия, за останалите никой не е сигурен оставащ. Ясно е на всеки, че Рино не става за треньор, но такива определения за него са просто абсурдни.
Не беше менте като футболист, макар за мен да е доста надценен като принос за онзи Милан, но като треньор менте дори е меко определение. Колкото до тиква, ами такъв си е, типичен селски бек, който и с изказванията си и с нивото на интелекта си твърдо си заслужава определенията, нито показа някакво израстване, нито се разчупи тактически, вместо това си допускаше през кръг едни и същи тъпанарски грешки. Сори, ама аз лично съм тотално разочарован от него, колкото до обезщетенията, щеше да е прекалено от негова страна да си ги търси, при положение, че отбора не мръдна грам за година и половина.
За треньорския му капацитет е ясно, но той никога не се е натискал да стои в Милан до живот или да се заблуждава че е супер добър. Води отбора до края на сезона, защото нямаше кой да го смени. Виновните тук са други, сигурен съм че и декември да му бяха казали че трябва да си ходи щеше да стане и без драми да даде път. Ясно е че даде на Милан всичко, което може. Единственото позитивно е че ще започнем сезона с нов треньор и няма да се повтарят грешките от предишните две лета, но сега е време да видим Ванката какви ще ги надроби. Жив и здрав да е Рино, носел ми е много радост и завинаги си остава любимец.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: Леонардо

Мнение от Dawnweaver » 28 май 2019, 20:23

Нека посредствеността продължи. Един човек имаше с доказани умения и опит на високо ниво в клуба и той първи си тръгна. Всеки с професионален опит в която и да е сфера му е ясно кога и защо става така.

ForZa_MiLaN94
Фен на Калчото
Мнения: 180
Регистриран: 08 май 2019, 00:28
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times

Re: Леонардо

Мнение от ForZa_MiLaN94 » 28 май 2019, 22:13

Сбърка само с търпението към Рино! Да,наясно са всички,че освен професионалните отношения има и уважение,което според мен обърна каруцата на Лео,като изпусна момента за треньорска рокада. Иначе професионалист който ще липсва,дано бъде заместен подобаващо...

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леонардо

Мнение от MILANov » 28 май 2019, 23:10

Харесвам Леонардо, но истината, е че не изпълни поставената задача.
Не може да се сърди на ръководството за този си ход.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Леонардо

Мнение от Kaiser Franco » 28 май 2019, 23:39

Леонардо е професионалист, нормално при неизпълнена задача да има последствия->оставка/уволнение.
Аз обаче се чудя какво ще правим с ГЪЗидис. Като знаем какви ги надроби при лондонските анали, се плаша.
Изображение

Отговори