Леонардо

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от MILANov » 14 дек 2018, 10:07

Fossa Dei Leoni_ написа:
14 дек 2018, 09:48
Той понеже няма да е виновник, ако го изгони. :D Ефект от селекцията нулев, а пръснахме потенциално над 100 млн. в условия на рестрикции от УЕФА, пробутаха му контузени играчи, Лаксалт бие Калинич на Фасобели, нямаме нито един халф на пейката, който ще е в отбора след зимата или най-късно лятото. Нашият обаче прави анализ на съдийските решения след мача и разправя как не било справедливо да отпаднем, нищо че гърците играха на 120%, а ние нямахме търпение мачът да свърши, нищо че с триста зора взехме една от общо шест възможни точки срещу Бетис, нищо че бяхме близо до срам срещу Дюделанж.

Всеки е длъжен да поеме отговорност, включително Паоло. Отношението на клуба към Лига Европа беше от начало до край подигравка с феновете. Време е да се видят нещата такива, каквито са - Елиът си правят сметки как да максимализират начините за печалба, а отпадане от ЛЕ означава поне на теория по-добри шансове за топ 4 в Серия А. Чак симулативно не бих твърдял, че сме играли, но е достатъчно, че на почти никой от играчите не му пукаше и вчера са си спинкали непробудно в самолета на прибиране.
Ти си откачил.
С тези футболисти и ти нямаше да отпадне ш в тази група. Меси и Бейл няма да дойдат в Милан проумейте го.
Вината е на 90% калабрийското джудже.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 дек 2018, 10:26

Раздавай си епитети на воля, това само показва, че нямаш истински аргументи в полза на нещото, което искаш да кажеш, дето и ти не знаеш какво е, но важното е да влизаш в конфликт с другите, защото очевидно това те зарежда. Спокойно, не си първият, напротив, форумът сякаш вече е на 70-80% пълен с такива като теб, скоро ще трябва помежду си да се изпокарате, защото няма да има с кого другиго.

Та да се говори след отпадане от групите на ЛЕ, че виновен е само треньорът, но не и Леонардо, който бил професионалист и не знам си какво, е смехотворно. Гатузо поне не излезе да се излага вчера пред журналисти, а си пое отговорност за отпадането, без да търси оправдания със съдията. Ясно е и на малките деца, че този сезон няма вариант за негов заместник, иначе щеше да си е хванал пътя още лятото. Ще си изкара сезона, ако не настанат катаклизми, пък ако ни вкара в четворката, ще си е свършил работата при все кусурите. Нормалният фен в подобна ситуация може само да му стиска палци, а не да се надява, че ще му бият шута, за да дойде друга някоя легенда, по която да плюеш след няколко месеца.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Petar Zanev » 14 дек 2018, 10:27

Наскоро стана ясно, че Роналдо е бил готов миналата година да дойде на Миланело, просто няма кадърно ръководство, което да може да го доведе и да нагласи финансите.
Играчите (до един) са наемници и ако им се даде нухното ще дойдат (примерите с Игуаин и боклучи са достатъчни). Същата е и работата с треньорите...

Ясно е, че Рино носи по-голямата вина на игровото представяне на отбора. Но не Рино даде 43млн. за Лаксалт и Кастийехо, не той си развали перфектната централна двойка защитници, за да дойде такъв, който не знаел как да играе в схема в 2ма такива. :(
(и оправданията за боклука, че искал да си ходи може да си ги спестим, защото и Левандовски искаше да си ходи от Байерн и Азар искаше да си ходи от Челси, но ги виждаме и 2мата, къде са и как играят).

Положението в отбора и в клуба като цяло е толкова трагично, че няма как един човек да носи вина за това.... а те да ти обесняват "Купете си още сезонни карти" facepalm
FORZA MILAN!!!

terrorero
Фен на Калчото
Мнения: 380
Регистриран: 18 ное 2018, 09:19
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от terrorero » 14 дек 2018, 20:06

Леонардо носи толкова вина, че не смени Гатузо след мача с Интер. На Игуаин кой да му подаде, Чалхан забит на крилото и се мъчи и мъчи там. Колко играчи окапаха физически заради подготовката преди сезона.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Capolavoro » 14 дек 2018, 20:46

Е, да обвиним Леонардо за контузените играчи е извън всякаква логика.
Иначе отпадането наистина може да е от полза. Вариантите бяха три, все неизгодни за нас. Първи, да отпаднем от отбор, който е силен, но не е име и няма да напълни касата. Втори, да отпаднем от някой от топ отборите. Щяхме да изкараме 4-5 млн, но щяхме да натрупаме излишна умора в преследване на невъзможни цели. И третият вариант е да бием някой от слабите отбори, а защо не два слаби при добра фортуна, но все пак да се разминем от купата, а междувременно да сме изтървали влака за топ 4.
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от MILANov » 14 дек 2018, 21:14

Capolavoro написа:
14 дек 2018, 20:46
Е, да обвиним Леонардо за контузените играчи е извън всякаква логика.
Иначе отпадането наистина може да е от полза. Вариантите бяха три, все неизгодни за нас. Първи, да отпаднем от отбор, който е силен, но не е име и няма да напълни касата. Втори, да отпаднем от някой от топ отборите. Щяхме да изкараме 4-5 млн, но щяхме да натрупаме излишна умора в преследване на невъзможни цели. И третият вариант е да бием някой от слабите отбори, а защо не два слаби при добра фортуна, но все пак да се разминем от купата, а междувременно да сме изтървали влака за топ 4.
Има много логика в думите ти, но репутационния риск е огромен.
Това, което цели Елиът е много силно застрашено от такива срамни отпадания.
Най-големия плюс от отпадането ще да бъде изключително отчетлива причина да бъде махнат Гатузо.
Въпрос на време е поне един от римските отбори да се събуди и да останем извън топ 4.
А тогава вече резила ще е страшен.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Petar Zanev » 15 дек 2018, 09:07

В момента последната пречка пред Леонардо за меркатото са Елиът и одобрението на Газидис. Ако те също осъзнават в колко трагично състояние е отбора (от към качество + от към контузии) то кесията ще е развързана за зимното меркато, както и за лятното такова.
След като препрочетох няколко пъти всичко изписано по сайтовете за наказанието на уефа , осъзнах , че те са ни дали 3 годишно доброволно споразомение , един вид уравнение за 3 години , чийто краен резултат не трябва да надхвърля -90млн.
Едно влизане в ШЛ , и особено пробив там, както и във вътрешното първенство моментално ще вдигне цените на играчите ни поне с 50% (това се забелязва вече в много отбори).
Леонардо и Газидис трябва да направят всичко възможно да влезем в ШЛ още тази година , дори и да завършим на сериозен минус. Тази инвестиция ще се покрие през следващите 2 години ако отбора върви нагоре .
Дойде момента да видим Леонардо може ли да действа добре на пазара или не.
Всички му стискаме палци! Дано най-накрая докара класа в този отбор.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от George Weah » 26 дек 2018, 15:34

Алооо, спеца...недей да дремеш, заедно с Малдини в публиката, а вземете станете и свършете някаква шибана работа - като за начало освободете Гатузо, остава 1 мач до зимната пауза, все тая кой ще го проведе и след това вдигайте тИлИфонЯ и търсете Конте - обещайте му любимците му Фабрегас (за 15-на милиона е наш), Мората и Бакайоко е тук вече, ако трябва и Кейхил му докарайте за резерва, каквото е нужно, но го довлечете да свърши това дето може - с играчи със съмнителни качества да ни вкара в ТОП 4!!!!!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 26 дек 2018, 15:36

Игуаин - доведен на Миланело с пистолет.
Лаксалт - експеримент на откачен учен.
Кастийехо - симпатяга миланист, но дотам.
Бакайоко - формула, гарантираща, че няма да се осъществи трансфер.
Калдара - ??????????????

На полусезона можем да си позволим оценки, не? Или да му дадем още време, както дадохте на Фасобели? :)

Леонардо си е скаут и нищо повече. Това се доказва с пълна сила, а като гледам как от Фабрегас залитаме към Сасуоло за зимни трансфери, става ми лошо.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от MILANov » 27 дек 2018, 16:02

Леонардо сам се вкара във филма и да си носи кръста.
Не смени Гатузо , когато трябваше, сега малките ни шансове за качествен треньот от преди 2 месеца са почти илюзорни. Извън евротурнирите, извън 4ката и тотално разграден двор в съблекалнята. Кой титулуван треньор ще се навие да поеме отбора? Дори Мауриньо с грамадната неустойка и доказано име го чакаха по-малко от Гатузо. Това, което се случи през ноември и декември трудно ще се поправи и за година напред. Ужас.
Това, което допусна да се случи Леонардо е пълен спортен катаклизъм.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 27 дек 2018, 16:11

Чак толкова катастрофално не е. Той щом самият Гатузо оправи бакиите на монтела и за 1 месец преобрази отбора, значи с някой по-доказан от него нещата трябва да са още по-стабилни през втория полусезон.

Не знам, имам чувството, че в паузата ще ни съобщят името на нов треньор. А Леонардо ако намери време, нека сам за себе си направи анализ на представянето на играчите, които взе.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Petar Zanev » 27 дек 2018, 16:23

Лично аз си мисля, че зимното меркато ще е финалният изпит за Леонардо , и ако обърка нещата с новия треньор и новите играчи лично Газидис ще го разкара.
Истината е, че миналия сезон завършихме на 6та позиция, лятото докара 4 играча за 140млн (не броя размяната на боклука с Калдара) и в момента пак сме 6ти, та даже сме и извън ЛЕ.... има нещо гнило....

Дано успее да поправи грешките си през зимата и върне надеждите ни за по-добри времена.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от MILANov » 27 дек 2018, 16:30

С вметката , че е много важно да докара първо треньора, а после футболистите.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от R. GULLIT » 27 дек 2018, 17:43

Fossa Dei Leoni_ написа:
27 дек 2018, 16:11
Чак толкова катастрофално не е. Той щом самият Гатузо оправи бакиите на монтела и за 1 месец преобрази отбора, значи с някой по-доказан от него нещата трябва да са още по-стабилни през втория полусезон.

Не знам, имам чувството, че в паузата ще ни съобщят името на нов треньор. А Леонардо ако намери време, нека сам за себе си направи анализ на представянето на играчите, които взе.
Паузата изобщо не е достатъчна, за да се направят генерални корекции. А това, че доказан треньор няма да иска просто да дойде в хаоса, по-скоро е в реда на нещата.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Леона́рдо Насиме́нто де Арау́жо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 27 дек 2018, 19:07

Не става въпрос за генерални промени, а да се направи анализ на полусезона и на всеки отделен играч, като междувременно обявят и новия треньор, който и да е той. Съвършено базисни ръководни задължения предвид обстоятелствата. Играчите приключиха с Рино, няма смисъл от тези нарастващо смехотворни ултиматуми.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори