Джанлуиджи Донарума

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2238
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 438 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от AC_M » 24 юли 2021, 22:45

Долна курва и то без капка мозък в тъпата си неаполитанска тиква! Колкото по-далеч от Милан, толкова по-добре ! Ако пък срещнем ПСЖ в ШЛ, искам само да чуя , онова което ще се излее от трибуните , след като Ландзони съобщи името на резерния им вратар
#piolioutnow

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от nik » 27 юли 2021, 23:52

AC_M написа:
24 юли 2021, 22:45
Долна курва и то без капка мозък в тъпата си неаполитанска тиква! Колкото по-далеч от Милан, толкова по-добре ! Ако пък срещнем ПСЖ в ШЛ, искам само да чуя , онова което ще се излее от трибуните , след като Ландзони съобщи името на резерния им вратар
Аз пък искам да видя , какво ще се изсипе върху него ... Най вероятно "пачки с долари" , но не е за изключване и някоя и друга свинска глава " ала райола" .

Потребителски аватар
vlado_sheva
Фен на Калчото
Мнения: 398
Регистриран: 29 юли 2019, 09:07
Has thanked: 136 times
Been thanked: 130 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от vlado_sheva » 19 авг 2021, 13:40

От изявлението му пред Кориере Дело Спорт от днес 2 са основните неща:

1. Нямал бил еднаква амбиция като тази на клуба. С две думи - искам да печеля титли щото съм много голям и ставам за пеесже (които впоследствие взеха и Меси), а с Милан няма да мога нищо да направя, щото знам неща от кухнята (?)
2. Признава си, че това винаги е било изцяло негово желание, а Райола просто изпълнява желанията на клиентите си и гледа да ги удовлетвори по най-добрия начин.

Силно се надявам нашият клуб да опровергае този тип на терена. Не винаги парите са основното нещо, макар и съставът на пеесже да е такъв, че всичко останало, освен требъл за тях този сезон, ще е провал.
Andiamo Rossoneri

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 80 times
Been thanked: 62 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от PerfStranger » 19 авг 2021, 14:18

Съставът на ПЕЕСЖЕ не е нещо кой знае какво - левият бек е слабо място. В центъра на защитата освен Рамос, другото не е никва класа. Верати така и не може да стане лидер, а Вайналдум не мисля, че ще им реши всичките проблеми в средата на терена. Нападението изглежда атомно, ама спомняте ли си Ел Галактикос, които не спечелиха почти нищо. Меси, Неймар и Мбапе звучи стряскащо, но истината е, че може да си пречат... Така че ще го видим Джанлуиджи.. ще вземе Лига 1 най-много.. :)

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1323 times
Been thanked: 1546 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от drzzd » 19 авг 2021, 14:37

Какво?! :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 80 times
Been thanked: 62 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от PerfStranger » 19 авг 2021, 14:41

Каквото прочете. Ти какво мислиш, че ще съберат толкова звезди и ще смачкат всичко живо. То така, ако ставаше.... ще си говорим след края на сезона ;)

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8897
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 1632 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Ne13sta » 19 авг 2021, 14:59

За мен ще е абсолютна изненада ако Бдж-то не изхвърчат от ШЛ след як бой от някои англета като Сити или Челси.

И по двата бека ще берат ядове в защита. Рамос има физически проблеми, Неймар също. Икарди иска да се маха, а Ди Мария е в годинки за крило. Халфовата им линия не бих казал, че е особено балансирана. Канте и Жоржиньо ако запазят формата си от тази година, ще ги сложат в малкия си джоб. От Меси също не очаквам много, той се интересува главно от Световното първенство в момента.

За капак на всичко това, очакванията са огромни и цялото напрежение ще е върху тях.

Лично мнение, не казвам, че нещата са така на 100%. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Rassilon » 19 авг 2021, 15:09

При бдж-то проблемът е в колектива и съм го писал и преди. Извинявам се, че се повтарям за пореден път. Ако искате, изтрийте мнението ми.

При други отбори също е така. Орел, рак и щука е положението. Предполагам я знаете баснята. Така се получава когато има прекалено много звезди, тестостерон, его и други такива неща. Колективът се губи и оттам и отборната игра.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1323 times
Been thanked: 1546 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от drzzd » 19 авг 2021, 15:39

PerfStranger написа:
19 авг 2021, 14:41
Каквото прочете. Ти какво мислиш, че ще съберат толкова звезди и ще смачкат всичко живо. То така, ако ставаше.... ще си говорим след края на сезона ;)
Ми не, не смятам, че ще смачкат всичко живо, ама да кажеш, че съставът им "не е нещо кой знае какво" си е скандално изказване, както и да го погледнеш :D
Не очаквам да спечелят ШЛ още през този сезон, но случи ли се, изобщо няма да се изненадам и определено смятам, че могат да стигнат до полуфиналите без особени напъни. Както Ne13sta е казал, единствено английски отбор може да им се опълчи към днешна дата, като на Пеп хубавиците вече показаха слабости срещу Тотнъм, а сезонът им ще е дълъг, та като нищо отново да се сгромолясат. Другите два английски отбора, които може да ги спънат са Ман Юнайтед и Челси. Извън острова само Байерн изглеждат способни да се справят с тях. Към днешна дата и Барса и Реал са далеч от силата на гореспоменатите, а отборите в Италия са още по-далеч.

Не изключвам изненада, но засега за мен нещата с топ отборите в Европа изглеждат по този начин.

Колкото до колектива - да, съгласен съм, че не са най-сплотеното ядро, но индивидуалните качества са на лице. Ок, Рамос не е в топ физическа форма с тази си контузия, но заиграе ли редовно, то смятайте, че с Маркиньос ще са топ дуо в центъра на защитата. Хакими си е перфектен отдясно, а халфовата им линия е повече от стабилна. Вайналдум, Верати, Паредес, Ерера, Данило и Идриса Гей са си напълно достатъчни да избутат сезона. На вратата си имат перфектната конкуренция, а атаката им май няма какво да я коментираме. Само ще кажа, че Ди Мария изобщо, ама изобщо не е за отписване. Именно той е скритата им лимонка и почти винаги изпъква в най-важния момент, както го направи на финала срещу Бразилия :) Плюс, Неймар ще е повече от мотивиран да заиграе отново рамо до рамо с Меси.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от BANKERA » 19 авг 2021, 18:05

ПСЖ както са тръгнали като нищо ще прилапат и наш Тео, може да не е това лято, но ако продължаваме със "среднящкото" поведение и политика няма как да задържим качествените си играчи. Скоро очаквам и Кеси да поеме в друга посока. Донарума си постъпи най-мъдро и ето го сега ще си цъка с Меси, Рамос и компания, вместо отново да изиграе поредния нулев сезон с нас. Даже както съм писал и преди прекалено дълго ни изчака и трябваше много по-рано да смени отбора. Неприятно ми е като ги пиша тия работи, но е хубаво да гледаме реално на нещата. Само вижте как ни протича трансферния прозорец, в сезон след който се класирахме за участие в така бленувата ШЛ и трябва на всеки да му стане ясна цялата картинка...
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7193
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cuorerossonero » 19 авг 2021, 21:07

BANKERA написа:
19 авг 2021, 18:05
ПСЖ както са тръгнали като нищо ще прилапат и наш Тео, може да не е това лято, но ако продължаваме със "среднящкото" поведение и политика няма как да задържим качествените си играчи. Скоро очаквам и Кеси да поеме в друга посока. Донарума си постъпи най-мъдро и ето го сега ще си цъка с Меси, Рамос и компания, вместо отново да изиграе поредния нулев сезон с нас. Даже както съм писал и преди прекалено дълго ни изчака и трябваше много по-рано да смени отбора. Неприятно ми е като ги пиша тия работи, но е хубаво да гледаме реално на нещата. Само вижте как ни протича трансферния прозорец, в сезон след който се класирахме за участие в така бленувата ШЛ и трябва на всеки да му стане ясна цялата картинка...
Ти обаче въртиш, сучеш и само чакаш повод пак да напишеш, че Донарума е постъпил правилно и в действията му има логика. :D
Не братле, Донарума постъпи като пълен педераст и нищо не може да промени това. Той не просто искаше да смени отбора, ако беше това проблемът, някак щях да го разбера. Той го направи по възможно най-долнопробния, обиден и педерастки начин. И затова го псуваме и винаги ще го псуваме.
Щото е тъпоумно селско педерастче. thumbsup
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Capolavoro » 19 авг 2021, 21:16

Като махнем частта за долара, с която не съм съгласен, действията ни през последните два месеца са тревожни. Чакаме шл седем години и накрая не купихме нито един нов титуляр.
Миналия сезон, както станахме втори, така можеше и да сме пети, нека не го забравяме. Тези момчета се надскочиха, което без подсилване трудно ще се повтори.

Не е случайно и липсата на нов договор на Пиоли. Дори шефовете очакват да не повторим миналогодишните резултати.
Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от BANKERA » 19 авг 2021, 23:43

cuorerossonero написа:
19 авг 2021, 21:07
BANKERA написа:
19 авг 2021, 18:05
ПСЖ както са тръгнали като нищо ще прилапат и наш Тео, може да не е това лято, но ако продължаваме със "среднящкото" поведение и политика няма как да задържим качествените си играчи. Скоро очаквам и Кеси да поеме в друга посока. Донарума си постъпи най-мъдро и ето го сега ще си цъка с Меси, Рамос и компания, вместо отново да изиграе поредния нулев сезон с нас. Даже както съм писал и преди прекалено дълго ни изчака и трябваше много по-рано да смени отбора. Неприятно ми е като ги пиша тия работи, но е хубаво да гледаме реално на нещата. Само вижте как ни протича трансферния прозорец, в сезон след който се класирахме за участие в така бленувата ШЛ и трябва на всеки да му стане ясна цялата картинка...
Ти обаче въртиш, сучеш и само чакаш повод пак да напишеш, че Донарума е постъпил правилно и в действията му има логика. :D
Не братле, Донарума постъпи като пълен педераст и нищо не може да промени това. Той не просто искаше да смени отбора, ако беше това проблемът, някак щях да го разбера. Той го направи по възможно най-долнопробния, обиден и педерастки начин. И затова го псуваме и винаги ще го псуваме.
Щото е тъпоумно селско педерастче. thumbsup
Ами нормално да се махне при положение, че вижда как се управлява отбора. Според теб с Елиът в близкото бъдеще виждаш ли ни като реален претендент за значим трофей(1-во място в Италия или ШЛ)? Аз не, а нямам информация, която например имат играчите от "кухнята" в отбора. Сами си правете извода, защо ТОЧНО сега се махна, когато влязохме в така бленувата ШЛ. Просто е разбрал, че това няма да промени нищо и ще продължаваме на същия принцип, а вратар от неговия калибър е съвсем нормално да иска да се бори за големите трофей. Щом родния отбор няма нужната амбиция, ами ще потърси поле за развитие другаде. Бил неаполитански циганин и какво ли още не, ама без този циганин това 2-ро място щяхме да го видим през крив макарон!
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4046
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 398 times
Been thanked: 764 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Casciavit » 19 авг 2021, 23:59

Както и той щеше да види Париж, Европейско и милиони евра през крив макарон, ако не беше Милан да му даде шанс.
Изображение

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1621
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 218 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Cafu » 20 авг 2021, 04:17

Би трябвало по някое време да ги цъкне финансовия фейрплей, бдж-то. Те май нямат играч, дето да взима по-малко от 10 млн. Аз лично, почти не съм виждал хора с техни фланелки, докато с наМилан има много. Може би има причина , Перес да напъва неистово за супер лигата.

Отговори