Джанлуиджи Донарума

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 681 times
Been thanked: 188 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от gLoRy » 10 окт 2021, 20:36

Супер разконцентриран е. Нацелиха му гредата на няколко пъти, а той просто гледаше топката, докато си мислише, че ще излезне. В последствие му вкараха и гол през краката. Изобщо, цялата драма не му се отразява добре, но е напълно заслужено отношението към него.

AC_M
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 198 times
Been thanked: 97 times

Мнение от AC_M » 10 окт 2021, 20:50

Cafu написа:
10 окт 2021, 04:17
Долара беше топ вратар, докато играеше за нас, вече не е.
Надявам се, го казваш, като фен на Милан, който по онова време твърдо е стоял зад нашия вратар и си го подкрепял. Както всички нас. Но никога не е бил топ вратар, защото никога не е бил ориентиран при центрирания, остава си зле при подавания с крак, при излизанията е също неориентиран . За вратар има много добър рефлекс , но за мен топ вратар е Мануел Нойер. Вярвах , че нашият ще стане, но той заложи на комерсиализацията и вече ми тотално безличен . С чисто сърце, ако бях на Сан Сиро щях да го освирквам и аз

Cafu
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 51 times
Been thanked: 98 times

Мнение от Cafu » 11 окт 2021, 03:21

AC_M написа:
10 окт 2021, 20:50
Cafu написа:
10 окт 2021, 04:17
Долара беше топ вратар, докато играеше за нас, вече не е.
Надявам се, го казваш, като фен на Милан, който по онова време твърдо е стоял зад нашия вратар и си го подкрепял. Както всички нас. Но никога не е бил топ вратар, защото никога не е бил ориентиран при центрирания, остава си зле при подавания с крак, при излизанията е също неориентиран . За вратар има много добър рефлекс , но за мен топ вратар е Мануел Нойер. Вярвах , че нашият ще стане, но той заложи на комерсиализацията и вече ми тотално безличен . С чисто сърце, ако бях на Сан Сиро щях да го освирквам и аз
Разбира се, че заради това. Съгласен съм с всичко написано, има рефлекс, има дължина, не е бавен, куца му играта с крака и излизането при центриране. Смятах го за топ вратар най-вече заради възрастта му и потенциала му. Всички говорят за стабилната му психика и зрялост, въпреки младостта му, но се вижда, че като има конкуренция и стои на пейката повече отколкото на терена, несъмнено оказва влияние на формата и на развитието му. Според мен един вратар не трябва да сменя отборът в който е паснал, и за полеви играч важи, но особено за вратарскя пост. Атмосферата в псж е тотално различна от нашата, там играят за пари, не за цветовете на екипа, избра си да бъде наемник и според мен постепенно или рязко, ще върви надолу.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 135 times
Been thanked: 215 times

Мнение от Dawnweaver » 11 окт 2021, 12:00

Не може да се каже за вратар без една минута в ШЛ, че е топ вратар. Спасявания срещу Меси, Неймар, Хааланд и т.н. не са като срещу Куалярела и Капуто.

Добър вратар с топ потенциал - да , в момента обаче Манян е далеч по-завършен вратар и се вижда и при нас и при шампионската му година с отбор като Лил при наличието на финансов титан като ПСЖ.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд

Мнение от gLoRy » 11 окт 2021, 13:16

Той Донарума също играе за пари, а не за цветовете на фланелката и това се видя още преди години.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 57 times
Been thanked: 113 times

Мнение от iLDiavolo » 11 окт 2021, 20:12

Стига, бе, хора. Ако бях фен на чужд отбор и вляза във форума и видя, че темата за Донарума е най-активна, бих си казал, че доста ни е ударило в чувствата напускането му. Жив и здрав да е, каквото си търси, ще си намери. Ние си имаме Менян и хора, които доказаха, че заслужават мястото си в отбора. Дайте тях да обсъждаме, а не един меркантилен пубер.
#weareacmilan

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд

Мнение от gLoRy » 11 окт 2021, 21:31

То ако не им пукаше на феновете, нямаше и да го освиркват. Нормално е.

Ариго Саки:
“Понякога хората сами си го търсят - коментира Саки, цитиран от “РАИ Спорт” - Очевидно е, че стореното от Донарума е предателство спрямо Милан. Във футбола, както и в живота предателството се наказва по същия начин. Така че хайде да не се правим на толкова шокирани от тези хули по негов адрес.”

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 310 times
Been thanked: 473 times

Мнение от R. GULLIT » 13 окт 2021, 14:06

В едни други времена, не толкова отдавна всъщност, мъжеството и думата наистина означаваха Нещо. Бяха като подписан договор, а ръкостискане го подпечатваше.

Nowadays всичко живо е станало толкова докачливо и меркантилно, че ако някой му каже истината в очите, скача да ти обяснява как ще те съди, почва да се реве онлайн, а всички дружно се възмущават колко не било човешко отношението към... Некой Си.

Абе, я се стегнете, бе! Вие мъже ли сте или полови органи от женски тип? Коленичения за черните...а за белите КОГА? Засегнати били едните, другите да го духат...
Обиден бил, че и ВРЕМЕННИ татуси слагал за помирение. Я си татуирай истинска, нали си уж мъж и си пОсни едно стори в социалните, да видим дали и от пеесже-то няма да те поосвиркат. Ебати тъпанарите!

Прав е Ариго Саки, защото навремето имаше мъже на терена, които уважаваха треньорите като втори бащи. Гулит и Капело, Бекъм и Фъргюсън, все примери за здрави отношения, а не за меркантилни младежчета, за които мъжеството се изразява в това колко си по-шарен от временно мастило, но за мъжка дума и поведение ... дума да не става. Ае, аривидерчи!

Отговори