Джанлуиджи Донарума

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от BANKERA » 09 юни 2021, 17:05

Самия факт, че една камара потребители го хранят здраво е показателен, че ги е яд за напускането му, понеже си е качествен вратар и то на такава възраст. Сега вече той си знае най-добре защо се получиха така нещата и решението си е негово в крайна сметка. Може пък да знае какви са близките планове на ръководството, които да не го удовлетворявят и затова да е предприел подобен ход. Това че се класирахме за ШЛ от доста години насам не е никаква гаранция, че ще продължим възхода и догодина да успеем да влезем пак. Важното е, че отива в ПСЖ, а не в друг италиански отбор. Да не се окаже накрая, че парите изобщо не са били фактор, а амбицията на отбора да не е отговаряла на неговата. Нека не се самозабравяме след един що годе приличен сезон и да сме здраво стъпили на земята. Отборът ни е далече от най-големите все още и догодина ще си проличи къде сме точно в групите на ШЛ. Аз лично се надявам на една доста солидна и трудна група, за да си сверим часовниците максимално бързо. За първенството ще са ни нужни още играчи с опит и класа най-вече, а там вече Елиът не знам какво са намислили, но само с млади таланти няма как да се гонят големите цели.
Изображение

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от F.Inzaghi_9 » 09 юни 2021, 17:56

BANKERA написа:
09 юни 2021, 17:05
Самия факт, че една камара потребители го хранят здраво е показателен, че ги е яд за напускането му, понеже си е качествен вратар и то на такава възраст. Сега вече той си знае най-добре защо се получиха така нещата и решението си е негово в крайна сметка. Може пък да знае какви са близките планове на ръководството, които да не го удовлетворявят и затова да е предприел подобен ход. Това че се класирахме за ШЛ от доста години насам не е никаква гаранция, че ще продължим възхода и догодина да успеем да влезем пак. Важното е, че отива в ПСЖ, а не в друг италиански отбор. Да не се окаже накрая, че парите изобщо не са били фактор, а амбицията на отбора да не е отговаряла на неговата. Нека не се самозабравяме след един що годе приличен сезон и да сме здраво стъпили на земята. Отборът ни е далече от най-големите все още и догодина ще си проличи къде сме точно в групите на ШЛ. Аз лично се надявам на една доста солидна и трудна група, за да си сверим часовниците максимално бързо. За първенството ще са ни нужни още играчи с опит и класа най-вече, а там вече Елиът не знам какво са намислили, но само с млади таланти няма как да се гонят големите цели.
Не забравяй, че все пак Донарума е на 22 години и е вратар. Това означава, че има още едни 15-тина години професионален футбол. До момента вземаше супер добра заплата, като съм сигурен, че е най-добре платеният вратар под 25 години, а също така и сред най-добре платените играчи за своята възраст.

Ако беше на 30-32 години и позиция плеймекър или крило, и да му остават 2-3 години на високо ниво, да кажем, че бихме го разбрали да търси по-амбициозен проект, където ще печели титли или повече пари. Обаче той е на 22 и Милан вече показа, че има наченки да се събуди. Можеше да подпише примерно за 4 години, пък ако не му хареса как се получават нещата, да го продадем след година-две и нямаше да има драми ... Като цяло не мога да оправдая постъпката му, просто търси кинти и това е.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cuorerossonero » 09 юни 2021, 18:27

BANKERA написа:
09 юни 2021, 17:05
Самия факт, че една камара потребители го хранят здраво е показателен, че ги е яд за напускането му, понеже си е качествен вратар и то на такава възраст.
...
Аз лично го храня единствено и само защото демонстрира невиждано неуважение към Милан - любимият ни отбор, който го извади на бял свят и му даде шанс да се покаже на сцената. Подобно дебилно - меркантилно отношение не съм виждал от никой друг наш играч, камо ли от юноша.
Иначе да - качествен вратар е, за тази възраст. Той с това и впечатли още когато Синиша Михайлович го постави на вратата - за 16-годишно хлапе се справяше уникално. Само че от тогава до настоящия момент измина доста време, което той прекара основно в пазарлъци и простотии, без в игрови план да надгради нещо съществено - все още му правят черно - бели снимки с удари от далеч, все още е спънат в краката и все още при центриранията е на ниво ранния Ники Михайлов.
Което автоматично го слага доста далеч от понятието "качествен вратар" в общия смисъл.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от BANKERA » 09 юни 2021, 18:36

F.Inzaghi_9 написа:
09 юни 2021, 17:56
BANKERA написа:
09 юни 2021, 17:05
Самия факт, че една камара потребители го хранят здраво е показателен, че ги е яд за напускането му, понеже си е качествен вратар и то на такава възраст. Сега вече той си знае най-добре защо се получиха така нещата и решението си е негово в крайна сметка. Може пък да знае какви са близките планове на ръководството, които да не го удовлетворявят и затова да е предприел подобен ход. Това че се класирахме за ШЛ от доста години насам не е никаква гаранция, че ще продължим възхода и догодина да успеем да влезем пак. Важното е, че отива в ПСЖ, а не в друг италиански отбор. Да не се окаже накрая, че парите изобщо не са били фактор, а амбицията на отбора да не е отговаряла на неговата. Нека не се самозабравяме след един що годе приличен сезон и да сме здраво стъпили на земята. Отборът ни е далече от най-големите все още и догодина ще си проличи къде сме точно в групите на ШЛ. Аз лично се надявам на една доста солидна и трудна група, за да си сверим часовниците максимално бързо. За първенството ще са ни нужни още играчи с опит и класа най-вече, а там вече Елиът не знам какво са намислили, но само с млади таланти няма как да се гонят големите цели.
Не забравяй, че все пак Донарума е на 22 години и е вратар. Това означава, че има още едни 15-тина години професионален футбол. До момента вземаше супер добра заплата, като съм сигурен, че е най-добре платеният вратар под 25 години, а също така и сред най-добре платените играчи за своята възраст.

Ако беше на 30-32 години и позиция плеймекър или крило, и да му остават 2-3 години на високо ниво, да кажем, че бихме го разбрали да търси по-амбициозен проект, където ще печели титли или повече пари. Обаче той е на 22 и Милан вече показа, че има наченки да се събуди. Можеше да подпише примерно за 4 години, пък ако не му хареса как се получават нещата, да го продадем след година-две и нямаше да има драми ... Като цяло не мога да оправдая постъпката му, просто търси кинти и това е.

cuorerossonero написа:
09 юни 2021, 18:27
BANKERA написа:
09 юни 2021, 17:05
Самия факт, че една камара потребители го хранят здраво е показателен, че ги е яд за напускането му, понеже си е качествен вратар и то на такава възраст.
...
Аз лично го храня единствено и само защото демонстрира невиждано неуважение към Милан - любимият ни отбор, който го извади на бял свят и му даде шанс да се покаже на сцената. Подобно дебилно - меркантилно отношение не съм виждал от никой друг наш играч, камо ли от юноша.
Иначе да - качествен вратар е, за тази възраст. Той с това и впечатли още когато Синиша Михайлович го постави на вратата - за 16-годишно хлапе се справяше уникално. Само че от тогава до настоящия момент измина доста време, което той прекара основно в пазарлъци и простотии, без в игрови план да надгради нещо съществено - все още му правят черно - бели снимки с удари от далеч, все още е спънат в краката и все още при центриранията е на ниво ранния Ники Михайлов.
Което автоматично го слага доста далеч от понятието "качествен вратар" в общия смисъл.
Монетата винаги има две страни. Всички тук сме фенове на Милан, но има неща, които не достигат до нас. За мен имаше причини последните години да не подновява в дългосрочен план с нас и тези причини не бяха финансови. И аз искам всички най-силни играчи да играят при нас, но реалността е съвсем друга и ми е пределно ясно, че ние първо няма как да си ги позволим, и второ дори и да можехме трябва да им представим достатъчно амбициозен проект, които да гарантира успехи в близко бъдеще.
Изображение

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от R. GULLIT » 09 юни 2021, 23:18

Всъщност, заплатата ли ви вълнува или къде е отишъл? Защото, ако е първото, то му слизате на нивото. Ако е второто, към момента може спокойно да се каже, че отива в по-класен отбор. Ние гоним и това му е хубавото на нашия проект. Онзи на ПееСЖе вече е реализиран и само допълват.

Да се надявате чисто по фенски да не си намери отбор, за да му се натрие носа си е губене на нерви. Затова остава емоцията, която споделя батко ви Радо и тя е точно нещото, което трябва да затвори темата. Донарума приключи с Милан. И то за бая годино, ако не и завинаги.

Потребителски аватар
Simov
Фен на Милан
Мнения: 697
Регистриран: 04 юни 2018, 20:36
Has thanked: 434 times
Been thanked: 71 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Simov » 29 юни 2021, 11:38

Донарума: Голямата ми мечта е да спечеля “Златната топка”
“Надявам се да играя възможно най-дълго, до 40 години. Това е моята страст. Целта ми е да спечеля възможно най-много трофеи, особено с италианския национален отбор. Голямата ми мечта е да спечеля “Златната топка”. Ще дам всичко от себе си и ще видим какво ще стане. Можеш да научиш нещо ново всеки ден. Винаги съм си мислел, че усърдният труд се отплаща. Работата със скромност, саможертви и страст прави всичко по-лесно. Играя в Серия “А” от шест години и има повече уважение към мен. Правя така, че да ме чуват, а съотборниците ми ме слушат. Вратарят трябва да командва защитата и винаги да излъчва сигурност и доверие”, заяви Донарума пред сайта на “Ред Бул”
Човекът е скромен и прави саможертви, а ние тук какво го направихме... Не бива така. whistle

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Yosifov » 29 юни 2021, 12:18

Тоя се взе за Лев Яшин :D Колко по-добри вратари не са и успявали да се доближат до Златната топка, на него му било мечта да я спечели. Явно наистина лети прекалено високо.
Изображение

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Rassilon » 29 юни 2021, 14:04

Колкото и плафона спечели купата с ушите. :D

Rassilon
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1764
Регистриран: 12 яну 2019, 09:33
Has thanked: 10 times
Been thanked: 210 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Rassilon » 03 юли 2021, 02:19

Изображение

evil

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cuorerossonero » 03 юли 2021, 15:39

Пак някой си е играл с фотошопа, но е забавно. :D
Някой българин можеше и 20 лева да му извади. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от vik rossonero 96 » 08 юли 2021, 17:04

Maldini requested a man-to-man meeting between him and Donnarumma after a training session last season.
Gigio apparently left Milanello without showing up, and then called Raiola. Raiola then told Maldini that he did not allow this kind of thing.

[Mauro Suma]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: facepalm facepalm facepalm Ебати неаполитанската п*тка, братче! Наистина ме е срам, че този ни е носил екипа. rolleyes
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Kaka22
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 01 дек 2019, 20:48
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Kaka22 » 08 юли 2021, 17:16

vik rossonero 96 написа:
08 юли 2021, 17:04
Maldini requested a man-to-man meeting between him and Donnarumma after a training session last season.
Gigio apparently left Milanello without showing up, and then called Raiola. Raiola then told Maldini that he did not allow this kind of thing.

[Mauro Suma]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: facepalm facepalm facepalm Ебати неаполитанската п*тка, братче! Наистина ме е срам, че този ни е носил екипа. rolleyes
Ето какво могат да причинят парите/райола на един човек. Едва ли е бил такъв, когато не беше навършил 16 и измести Диего Лопес от титулярния пост. За мен това, което е Долара в момента е плод на мигновеното му забогатяване на крехка възраст и влиянието на хора като агента му, които най-вероятно ден и нощ му обясняват колко е велик и каква е звезда. Жалко.
На съвсем обратния полюс са хора като Калабрия и Тонали, но ако те бяха на негово място, не съм напълно убеден, че резултатът би бил по-различен.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от drzzd » 08 юли 2021, 17:22

Ма тая тема още ли е активна :D
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от Cafu » 09 юли 2021, 14:27

И след това обаждане на свинята, Малдини се качил в колата си, запалил двигателя , отишъл до банката и превел парите за Менян и Милан вече имали нов вратар и всички фенове 3 дена яли, пили и се веселили.

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Джанлуиджи Донарума

Мнение от cap7ainjack » 09 юли 2021, 14:36

Да... и затворили доларовата тема. То тва момче играч на Mилан ли е бил? :D
Не не, не вярвам от там да е излезнал такъв охлюф

Отговори