Сусо

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Сусо

Мнение от R. GULLIT » 02 юни 2018, 19:14

Позиция: Атакуващ халф
Номер: 8
Роден на: 19.11.1993 г
Място на раждане: Кадис (Испания)
111.jpg

Потребителски аватар
Kaiser Franco
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 06 юни 2018, 13:29
Has thanked: 14 times
Been thanked: 125 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Kaiser Franco » 06 юни 2018, 13:40

Атлетико и Севиля се интересуват от Сусо по последна информация от испанските медии.
Изображение

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Petar Zanev » 06 юни 2018, 22:02

С много "ако"-та, но все пак да си кажа мнението...

Лично аз се надявам Сусо да остане, първо защото не е слаб играч, и второ защото ако се вдигне нивото на част от останалите играчи и неговото ще се вдигне. На 24 години е все още и определено има шанс да направи следващата стъпка в развитието си.
В добавка към това, има къде-къде по-ненужни играчи от него в отбора с къде-къде по-високи заплати.

Ако остане с нас обаче, тази клауза от 38млн. или трябва да се премахне, или трябва поне да се удвои, за да може клубът да взема решенията, а не играча...

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Nesta™
Любител на футбола
Мнения: 3
Регистриран: 04 юни 2018, 18:05

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Nesta™ » 07 юни 2018, 01:37

Аз пък съм на мнение, че ако тези 38 млн. евро ще ни помогнат да докараме качествен халф или нападател, то определено съм ЗА. Съвсем друг въпрос е кой свестен играч би дошъл да играе в ЛЕ (ако ни пуснат).
Да се свършва най-вече с тази схема, която никога не е била за нас. Не и в съвременната ни история. Той е играчът, заради когото играем 4-3-3, няма друга причина.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 07 юни 2018, 09:48

Точно Севиля и Атлетико със сигурност ще платят 38 млн. за Сусо. :D Откупната му клауза както е наглед малка за днешните стандарти, така в същото време само английски отбор би я платил.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от R. GULLIT » 10 юни 2018, 20:48

Атлетико Мадрид проявява засилен интерес към футболиста на Милан Сусо, съобщава радио „Cadena SER“.

От испанския клуб вече са влезли в контакт с „росонерите“, за да разберат при какви условия могат да привлекат 24-годишния футболист.

През изминалия сезон Сусо отбеляза 8 гола за Милан и направи 14 асистенции.

Сусо има договор с Милан до лятото на 2022 година. В него е записана освобождаваща клауза, която е в размер на 40 милиона евро.

Севиля също проявява интерес към 24-годишния футболист.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Ne13sta » 10 юни 2018, 21:26

За 40 млн. можем да вземем Вилиян, който ще е сериозно надграждане над Сусо.

Но ако заместникът ще е Берарди, то няма никакъв смисъл от подобна рокада. Само ще свалим нивото. Без значение колко гола имал прехвалкото на село...
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от cinzano » 11 юни 2018, 11:30

Paolo3defend написа:
10 юни 2018, 21:26
За 40 млн. можем да вземем Вилиян, който ще е сериозно надграждане над Сусо.

Бразилчето е категорично надграждане, но го виждам по скоро в Китай, типично по "гаучовски" те си търсят парата пред каквото и да било друго

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 29 юни 2018, 13:00

Агентът на Сусо го бил предложил на Реал. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 934
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Il Professore » 29 юни 2018, 13:11

Fossa Dei Leoni_ написа:
29 юни 2018, 13:00
Агентът на Сусо го бил предложил на Реал. :D
И отговора е бил - "Къв' е тоя". :D
Изображение

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от cinzano » 29 юни 2018, 13:29

Разчитали на факта, че Лопетеги е там, пък той си го бил познавал много добре

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от George Weah » 29 юни 2018, 13:32

cinzano написа:
29 юни 2018, 13:29
Разчитали на факта, че Лопетеги е там, пък той си го бил познавал много добре
Той толкова добре си го познава, че дори и не го включи в РАЗШИРЕНИЯ състав за Световното, от който впоследствие Сусо да отпадне :D :D :D

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Petar Zanev » 29 юни 2018, 13:46

Може това да е бил довода на агента:
"- Видя ли, не го взе на световното и те изгониха, ако не искаш да те изгонят от Реал преди началото на сезона го взимай"

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 29 юни 2018, 14:03

Именно с Лопетеги е далечната логика на този дързък меринджейски ход, бил треньор на Сусо в младежката формация на Испания. Мен доста ме съмнява, че един Тотнъм все още има интерес, но виж, Реал - знае ли човек.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Хосе Хоакин Фернандес Сусо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 авг 2018, 18:10

Leonardo Bonucci returned to Juventus because he felt he had ‘taken a backward step’ by joining Milan, according to former teammate Suso.

The 31-year-old centre-back rejoined the Old Lady on Thursday, just one year after leaving them to move to San Siro.

And during a lengthy interview with Marca, the Spanish winger said his former captain regretted his decision to leave Turin in the first place.

“We lose leadership and experience,” Suso responded when asked about Bonucci’s departure.

“He brought many things to a very young team.

“He felt he took a backward step signing for Milan and for that reason, he returned to Juventus.”

As part of the ‘mega-deal’ to take Bonucci back to Turin, Milan received Gonzalo Higuain and Mattia Caldara in return.

And Suso is expecting Higuain, who scored 55 goals in two years at Juve, to make a huge impact at San Siro.

“When the project is interesting and players like Higuain arrive it is always positive.

“The level of the team improves. If he has a good year, we will automatically have a good year as well.

“He is a player who is very good at finding space and knows what to do with the ball. We can link up very well.
Не мога да преценя дали Сусо деликатно упреква високомерието на Бонучи или още по-деликатно отправя своеобразна критика към клуба, задето е "стъпка надолу" спрямо Ювентус. Заявил е все пак, че възнамерява да подпише нов договор. Аз лично нямам търпение Ел Пипита да оползотворява спрямо Калинич с около 45% повече от еднотипните остри центрирания на Сусо към далечна греда. :P
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Отговори