Сусо

yavor_acmilan
Фен на Калчото
Мнения: 480
Регистриран: 09 окт 2018, 21:50
Has thanked: 135 times
Been thanked: 61 times

Re: Сусо

Мнение от yavor_acmilan » 17 фев 2020, 11:19

Aз го гледах целия мач. Сусо беше доста комбинативен и определено беше МОМ. В този мач направи повече от колкото цял половин сезон при нас :D
Oбаче съм против той да се връща при нас, изчерпан е за този отбор и няма да намери повече развитие в Милано :)
#PIoliOut

МодератораЕПутка

Re: Сусо

Мнение от МодератораЕПутка » 17 фев 2020, 15:58

Petar Zanev написа:
17 фев 2020, 10:49
Абе незнам колко е виновен Сусо за спада при севилци, ама за 1 мач там е направил повече от колкото Саму за цял сезон в Милан...
Колкото и да е плют Сусо и колкото и да му падна формата при нас, то определено е един от много малкото играчи, които дадоха нещо на Милан в последните години и които ни донесоха малко радост през всичките времена на гаври и резили...
Направил той, пак блести в мач срещу последния, но този път в Испания... Дано изиграе там някой и друг приличен мач и го купят, че този футболист не трябва повече да стъпва на Миланело...

Не знам какво толкова е дал на Милан, но определено ако наклоним везните, слабите му мачове като бройка чувствително надхвърлят силните... А Сусо в слабите си мачове определено беше ВРЕДЕН за Милан....

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Сусо

Мнение от Yosifov » 17 фев 2020, 16:16

Сусо имаше силни мачове в Милан, да не кажа силни сезони. Просто всички отбори в Италия се научиха, че ако изолираш Сусо, Милан спира да играе. И това беше основно заради схемата, която ползвахме. Нямахме играчи за нея освен испанеца. Определено не е лош играч, който да имаш в отбора си, но не е Играчът, около когото да се върти отбора. Пожелавам му успех. Дори и да се върне догодина (или 2) с подходящ треньор и съотборници пак може да е полезен.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Сусо

Мнение от George Weah » 17 фев 2020, 19:06

Оф Боже, започва се...

В този форум съм от юни/юли месец на 2008-ма година и тая тенденция я виждам в 95% от случаите - продаваме/разкарваме някой, който тук в темите на мачовете е отнасял такива брутални псувни и майни, каквито малко хора по света са отнасяли, този някой вкара 1 гол някъде или направи някой и друг добър мач и МОМЕНТАЛИЧЕСКИ се започва "той беше добър при нас", "имаше солидни и силни мачове", "дали не сбъркахме" и какво ли още не, както казах опита ми е сериозен тук - 12 години ще станат това лято и мога да дам хиляди примери, то не беше Гуркюф, Пато, Андре Силва ако щете дори, тъкмо е по пресен пример, в първия му престой в Севиля и по точно в началото на този престой, щото...след това знаем какво стана и колко гола вкара :D, даже ми е чудно дали и Никола Калинич, ако беше вкарал 10-15 гола в Атлетико щеше да има същото, нямаше да се учудя :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Сусо

Мнение от Capolavoro » 17 фев 2020, 20:44

Те някои играчи от 15 години се опитват са ги изолират и не успяват. Там е разликата между топ играч и играч над средното ниво. Тези над средното ниво, какъвто е Сусо, успявят да са интересни макс 2-3 сезона и са прочетена книга.
Изображение

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Сусо

Мнение от nik » 19 фев 2020, 02:43

George Weah написа:
17 фев 2020, 19:06
Оф Боже, започва се...

В този форум съм от юни/юли месец на 2008-ма година и тая тенденция я виждам в 95% от случаите - продаваме/разкарваме някой, който тук в темите на мачовете е отнасял такива брутални псувни и майни, каквито малко хора по света са отнасяли, този някой вкара 1 гол някъде или направи някой и друг добър мач и МОМЕНТАЛИЧЕСКИ се започва "той беше добър при нас", "имаше солидни и силни мачове", "дали не сбъркахме" и какво ли още не, както казах опита ми е сериозен тук - 12 години ще станат това лято и мога да дам хиляди примери, то не беше Гуркюф, Пато, Андре Силва ако щете дори, тъкмо е по пресен пример, в първия му престой в Севиля и по точно в началото на този престой, щото...след това знаем какво стана и колко гола вкара :D, даже ми е чудно дали и Никола Калинич, ако беше вкарал 10-15 гола в Атлетико щеше да има същото, нямаше да се учудя :D
Нямаш нужното инфо за Калинич . Този футболен бог е отбелязъл повече от 15 гола за Атлетико , като всичките са не по време на тренировките с отбора , а след нейния край rap

Потребителски аватар
Yosifov
Фен на Милан
Мнения: 944
Регистриран: 14 сеп 2018, 12:05
Has thanked: 304 times
Been thanked: 189 times

Re: Сусо

Мнение от Yosifov » 19 фев 2020, 09:21

George Weah написа:
17 фев 2020, 19:06
Оф Боже, започва се...

В този форум съм от юни/юли месец на 2008-ма година и тая тенденция я виждам в 95% от случаите - продаваме/разкарваме някой, който тук в темите на мачовете е отнасял такива брутални псувни и майни, каквито малко хора по света са отнасяли, този някой вкара 1 гол някъде или направи някой и друг добър мач и МОМЕНТАЛИЧЕСКИ се започва "той беше добър при нас", "имаше солидни и силни мачове", "дали не сбъркахме" и какво ли още не, както казах опита ми е сериозен тук - 12 години ще станат това лято и мога да дам хиляди примери, то не беше Гуркюф, Пато, Андре Силва ако щете дори, тъкмо е по пресен пример, в първия му престой в Севиля и по точно в началото на този престой, щото...след това знаем какво стана и колко гола вкара :D, даже ми е чудно дали и Никола Калинич, ако беше вкарал 10-15 гола в Атлетико щеше да има същото, нямаше да се учудя :D
Трябва да започна да го оплювам ли? Ако погледнеш мненията ми, изключително рядко съм си позволявал да обиждам някой от нашите играчи. Даже не се сещам да съм го правил. Факт е, че Сусо ни беше най-силният играч няколко сезона. Факт е, че последните 1-2 години не се справя и редува слаби и силни мачове. Ако през последните 8 години имахме стабилно ръководство и треньор, дали сега испанеца и други наши играчи, нямаше да са световна класа? И нямам силно желание да се върне, но е твърде вероятно да стане.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Сусо

Мнение от George Weah » 01 мар 2020, 13:30

Пуснах сега мача на Севиля за малко, Сусо го гледам не играе, проверих - на пейката. Правете сметка на какво ниво е, щом не започва титуляр и в Севиля, докато пък при нас имаше период, в който си цъкаше по цял мач постоянно...

Лятото какво ще го правим нямам никаква идея :)

МодератораЕПутка

Re: Сусо

Мнение от МодератораЕПутка » 01 мар 2020, 14:17

То по-интересното е, че като си го пускаха титуляр победа не видяха, сега за сефте пейка и си бият без никакви проблеми...

Сусича е топ класа играч, за мен един от най-добрите играли в Милан някога...

МодератораЕПутка

Re: Сусо

Мнение от МодератораЕПутка » 01 мар 2020, 14:39

И докато вкараха Сусо, резултата стана 2:2, макар Севиля да са с човек повече, не мога направо, пръскам се от смях...

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Сусо

Мнение от Cafu » 01 мар 2020, 14:40

George Weah написа:
01 мар 2020, 13:30

Лятото какво ще го правим нямам никаква идея :)
Не беше ли със задължителна клауза за откупуване????

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Сусо

Мнение от George Weah » 01 мар 2020, 14:45

Cafu написа:
01 мар 2020, 14:40
George Weah написа:
01 мар 2020, 13:30

Лятото какво ще го правим нямам никаква идея :)
Не беше ли със задължителна клауза за откупуване????
Мисля че не, нека някой дето си спомня да каже.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Сусо

Мнение от George Weah » 01 мар 2020, 14:46

Seedorf! написа:
01 мар 2020, 14:39
И докато вкараха Сусо, резултата стана 2:2, макар Севиля да са с човек повече, не мога направо, пръскам се от смях...
Такива мачове за мен са уредени - не знам дали е така, но...колко пъти във футбола съм виждал по добрия отбор поведе стабилно и после пусне някакво такова изравняване абсурдно или пък обратното - ПСЖ, дето могат на Амиен да набият за едно полувреме 5-6 парцала, ако си дадат повечко зор пускат една стабилна преднина за противника от 3:0 и след това второто гледай кво става :D, за мен това са си мачове, в които се прибират милиони :)

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Сусо

Мнение от Petar Zanev » 01 мар 2020, 20:12

Seedorf! написа:
01 мар 2020, 14:39
И докато вкараха Сусо, резултата стана 2:2, макар Севиля да са с човек повече, не мога направо, пръскам се от смях...
Ако не ти знаех мнението, щах да си помисля, че Сусо ти липсва, че постоянно си в неговата тема :D
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Сусо

Мнение от cap7ainjack » 01 мар 2020, 23:19

Не е задължителна клаузата доколкото знам

Отговори