Сусо

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8598
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1012 times
Been thanked: 1588 times

Re: Сусо

Мнение от Ne13sta » 19 ное 2023, 16:25

Сусо, Бонавентура и Куцка не бяха хич лоши футболисти.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори