Андре Силва

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Андре Силва

Мнение от Il Professore » 18 мар 2021, 14:18

Capolavoro написа:
18 мар 2021, 14:13
Il Professore написа:
18 мар 2021, 11:40

"Играе" е много силно казано. За 5 мача сумарно има едно полувреме в...12-я в Испания. Другия има голове, колкото Ерлинг Холанд.
Шегувах се, разбира се. whistle
За тебе разбрах, но има хора, които си мислят, че Силва е нещо средно между Матри и Калинич, а Кутроне е едва ли не Пипо Индзаги. :D
Изображение

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Андре Силва

Мнение от Casciavit » 09 апр 2021, 23:02

Това предполагам препратка към мен. :D

Ама аз и Халанд не смятам за някакъв велик нападател, така че няма проблем. :D Турците го изядоха с парцалите преди 10-ина дни.

Шегата настрана, браво на Андрето. Бундеслигата обаче е по-различна от Серия А. Не казвам, че в Италия е по-трудно или нещо такова. Преди вече доста години, никой освен мен в този форум не виждаше кой знае какво в Имобиле, всеки предпочиташе Белоти и Мората. Чиро вкара 10 гола в Германия, после стана голова машина, два пъти голмайстор на Калчото и т.н. Андре обратното - вкара 10 гола в Италия и не остави добри впечатления, сега бродира из немските терени.
Малцина са професори като Клозе да играят еднакво добре в Италия, Германия, ШЛ и Мондиал.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Андре Силва

Мнение от cuorerossonero » 09 апр 2021, 23:30

Casciavit написа:
09 апр 2021, 23:02
Това предполагам препратка към мен. :D
Ама аз и Халанд не смятам за някакъв велик нападател, така че няма проблем. :D Турците го изядоха с парцалите преди 10-ина дни.
Шегата настрана, браво на Андрето. Бундеслигата обаче е по-различна от Серия А. Не казвам, че в Италия е по-трудно или нещо такова. Преди вече доста години, никой освен мен в този форум не виждаше кой знае какво в Имобиле, всеки предпочиташе Белоти и Мората. Чиро вкара 10 гола в Германия, после стана голова машина, два пъти голмайстор на Калчото и т.н. Андре обратното - вкара 10 гола в Италия и не остави добри впечатления, сега бродира из немските терени.
Малцина са професори като Клозе да играят еднакво добре в Италия, Германия, ШЛ и Мондиал.
Бе не е баш така. :D
Аз например никога не съм искал Белоти в Милан, защото след като му гледах два мача се стреснах колко е ограничен технически. Не е и кой знае какъв голаджия, та се чудех какво нашите са видели в него и защо оня простак Каиро му иска 100 милиона, при положение, че става дума за среден италиански нападател в най-добрия случай.
Докато за Имобиле нямах нищо против, но за разумна сума от сорта на да речем 30 милиона, които преди няколко сезона си бяха сериозна пара. Само че Лотито и за него наду платната и логично нищо не се случи.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори