Патрик Кутроне

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 26 окт 2018, 12:17

Ние ако продължаваме да играем този жалък футбол, Кутроне също няма да е ефективен, когато започне от първата минута и защитниците са достатъчно свежи, за да му противодействат. Иначе евала за пореден път на малкия лудак, само той наелектризира вчера тифозите и във втори пореден сезон бележи доста голове на европейската сцена.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3075
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 678 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от gLoRy » 26 окт 2018, 13:12

7 - Patrick Cutrone (born in 1998) is the only player born after 1/1/1996 to have score at least 7 goals in UEFA Europa League. Pedigree.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3075
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 678 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от gLoRy » 26 окт 2018, 19:27

Голът на Кутроне срещу Бетис: https://i.imgur.com/iRIUPy4.gif
повторение: https://i.imgur.com/RfmyZjT.gif

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3075
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1878 times
Been thanked: 678 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от gLoRy » 31 окт 2018, 09:39

Голът на Кутроне срещу Сампдория: https://i.imgur.com/7U4KweV.gif
повторение: https://i.imgur.com/aEtyDrr.gif

Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7153
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1517 times
Been thanked: 1338 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Capolavoro » 31 окт 2018, 12:33

L'edizione odierna del Corriere della Sera riporta questa mattina un dato che spiega benissimo perchè in questo momento Patrick Cutrone non può restare in panchina: le statistiche dicono infatti che il giovane centravanti rossonero la butta dentro una volta ogni 47 minuti, media inferiore in tutta Europa solo a quella di Paco Alcacer del Borussia Dortmund (una rete ogni 27').
Само този от Борусия вкарва по-често от Кутро. Патрик бележи на всеки 47 минути, а Алкасер на всеки 27 минути.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 31 окт 2018, 12:38

Убийствен е, направо ми иде да запаля свещ да не последва примера на вече сериозната бройка юноши, които тръгнаха добре и стигнаха до под кривата круша.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7279
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1323 times
Been thanked: 1546 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от drzzd » 02 ное 2018, 14:11

Излезли са топ 20 на Golden Boy 2018 от Tuttosport. Патрик Кутроне продължава да бъде в класацията, но за момента изостава. Тук може да гласувате за него:

http://www.tuttosport.com/sondaggi/calc ... ltati.html
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
niksaan
Любител на футбола
Мнения: 93
Регистриран: 04 юни 2018, 19:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от niksaan » 22 ное 2018, 11:11

Final shortlist for the Golden Boy award : Trent Alexander-Arnold (Liverpool) , Justin Kluivert (Roma) , Matthijs de Ligt (Ajax) , Vinicius Junior(Real Madrid ) and Patrick Cutrone (AC Milan)
forza ok

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Ronnie80(Noce) » 22 ное 2018, 11:21

Ако не я дадат на него ще е престъпление. Никой друг от тези не е с такава ключова роля за отбора си.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3183
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Petar Zanev » 22 ное 2018, 11:24

Извадиха основния претендент - М'бапе.
Наистина (въпреки пристрастията ми) няма по-подходящ от Патрик за наградата.
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 22 ное 2018, 11:26

Мбапето що е останал извън топ 5 даже?
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Ronnie80(Noce)
Фен на Милан
Мнения: 816
Регистриран: 26 юли 2018, 16:52
Has thanked: 91 times
Been thanked: 121 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Ronnie80(Noce) » 22 ное 2018, 11:35

Защото я спечели миналата година. Когато даден футболист спечели тази награда, автоматично отпада от класацията за следващата година.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 ное 2018, 12:46

На Кутроне вярно ли идол му е Мората? :D Чак гледам някакви клипчета, на които се черви от комплиментите, които му прави испанецът. :D За първи път чувам футболист да издига на пиедестал някой, когото превъзхожда. :D Не че наклон по фенските сравнения с Индзаги нямаше да е супер-дразнещ и потенциално и пагубен за малкия, но чак пък Мората... :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от cap7ainjack » 30 ное 2018, 13:48

Matthijs de Ligt ще е според мен. Тоя са му праснали пазарна цена от 50 млн евро. Капитан е на Аякс... няма кой да го бие.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11108
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 727 times
Been thanked: 2289 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от vik rossonero 96 » 02 дек 2018, 15:59

Седми гол за сезона на Кутро и излиза с гол на всеки 113 минути. За сравнения многомилионният Игуаин е с гол на всеки 110. :) Евала на малкия, продължава да ни пълни душите!
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Отговори