Патрик Кутроне

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от George Weah » 07 авг 2019, 17:22

Petar Zanev написа:
07 авг 2019, 16:28
Че той Пищака от към техника и пасове си е на нивото на Кутроне, ама айде да не го коментирам, че става вече "хейтърско" :D
Това малко прозвуча бисерско да ти кажа :D

Кутроне, не в Милан и Уулвс, а изобщо като цяло, ако някога вкара гол като на Пищака срещу Наполи, то...ще те черпя квото кажеш :D

Няма никаква база за сравнение между двамата, единия и с топката в крака е доста добре и пласирането му е много силно, а пасовете са му 200 пъти по добри от тия на Кутроне.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Petar Zanev » 07 авг 2019, 22:18

Стискам палци да сте прави.
Представянето му в предсезонната подготовка направо ме изплаши.
Дано "проклятието на 9-ката" най-накрая бъде счупено.
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Casciavit » 08 авг 2019, 00:46

George Weah написа:
07 авг 2019, 17:22
Кутроне, не в Милан и Уулвс, а изобщо като цяло, ако някога вкара гол като на Пищака срещу Наполи, то...ще те черпя квото кажеш :D
Палоски с първото си докосване на топката за Милан вкара гол, какъвто дори Пьонтек трудно ще отбележи.
Това прави ли го по-класния нападател? Полякът е страхотен, но при първата му голова суша не се знае как ще реагира и дали ще излезе от нея подобаващо или ще се превърне в новия Торес.

За един Белоти също се пишеше, че е голям реализатор и "класи над Имобиле и останалите италиански нападатели", а се видя, че далеч не е така.
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от cuorerossonero » 08 авг 2019, 03:59

Белоти си го хвалеше баш ти, така и не можах да разбера по какви причини. :D

Иначе Митака изкара Кутроне ебати инвалида, все едно е някакъв хибрид между Дестро и Матри. :D
Викам да стискаме палци въпросният Леао да е по-добър нападател от "ограничения Кутроне", защото иначе всички дружно ще трябва да се хванем за палците. Начело с някои ръководни другари, които изръсиха за него една торба пари.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Pacetoo » 08 авг 2019, 08:52

Гледам днес ще ги дават Уулвс по Новаспорт, някой запознат дали нашето момче е в групата и дали се очаква да играе, ако е?

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от George Weah » 08 авг 2019, 13:01

cuorerossonero написа:
08 авг 2019, 03:59
Иначе Митака изкара Кутроне ебати инвалида, все едно е някакъв хибрид между Дестро и Матри. :D
Откъм статистика между другото Дестро още на 20 имаше сезон със Сиена с 14 или 15 гола, ако не се лъжа, само вмятам :D

А иначе нищо против Кутроне нямам, просто не се главозамайвам, че е някакъв гений на терена, само защото е миланист и винаги е играл с огромно желание. Ограничен е доста технически, но кой знае, може пък в Уулвс да се развие, Еспирито-Санто със сигурност е в пъти по качествен треньор от Гатузо! :)

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от cuorerossonero » 08 авг 2019, 15:03

George Weah написа:
08 авг 2019, 13:01
Откъм статистика между другото Дестро още на 20 имаше сезон със Сиена с 14 или 15 гола, ако не се лъжа, само вмятам :D

А иначе нищо против Кутроне нямам, просто не се главозамайвам, че е някакъв гений на терена, само защото е миланист и винаги е играл с огромно желание. Ограничен е доста технически, но кой знае, може пък в Уулвс да се развие, Еспирито-Санто със сигурност е в пъти по качествен треньор от Гатузо! :)
Мите, Пипо Индзаги беше още по-ограничен технически и на неговите години играеше още по селата, така че... нали. :D
А на тоя Еспирито Санто само като му видиш името и можеш да си представиш какъв треньор ще е. :D
Те ЦСКА нали бяха назначили един смачкан сърбин, дето си беше сменил фамилията от Йевтич на Ел Маестро, по подобие на оня ретард Манчестър Юнайтед от Свищов. :D
Но да се казваш Светия Дух, разбираш ли, за мен твърдо води в класацията по дебилизъм. :D
Не че оправдавам предварително Кутроне, ама... :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Pacetoo
Фен на Милан
Мнения: 691
Регистриран: 20 апр 2019, 15:01
Has thanked: 293 times
Been thanked: 74 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Pacetoo » 08 авг 2019, 19:03

Нашето момче е резерва.

Потребителски аватар
Marco van Basten
Фен на Калчото
Мнения: 135
Регистриран: 05 юни 2018, 10:03
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Marco van Basten » 08 авг 2019, 19:10

По Нова Спорт дават мача,ако някой му се гледа.

Оп...вече е споменато whistle

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от zahari_acmilan » 08 авг 2019, 19:52

Тоя Хименез продължава да бележи гол след гол. Много ще му е трудно на нашия да пробие м/у Джота и Хименез
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от zahari_acmilan » 08 авг 2019, 21:19

много жал ми стана за Кутро . Направиха дузпа срещу него при 0:3 за Уввлс . Взе топката и помоли Невеш ,да я бие, но португалеца, който е щатния изпълнител ,много грубо му взе от ръцете и я би.
Добре дошъл Кутро 🤐
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от pippo » 09 авг 2019, 12:08

George Weah написа:
07 авг 2019, 17:22
Petar Zanev написа:
07 авг 2019, 16:28
Че той Пищака от към техника и пасове си е на нивото на Кутроне, ама айде да не го коментирам, че става вече "хейтърско" :D
Това малко прозвуча бисерско да ти кажа :D

Кутроне, не в Милан и Уулвс, а изобщо като цяло, ако някога вкара гол като на Пищака срещу Наполи, то...ще те черпя квото кажеш :D

Няма никаква база за сравнение между двамата, единия и с топката в крака е доста добре и пласирането му е много силно, а пасовете са му 200 пъти по добри от тия на Кутроне.
По тази логика, когато Пьонтек вкара като втория гол на Кутроне срещу Самдория за Купата, ела ми се обади.

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Casciavit » 09 авг 2019, 13:45

cuorerossonero написа:
08 авг 2019, 15:03
Мите, Пипо Индзаги беше още по-ограничен технически и на неговите години играеше още по селата, така че... нали. :D
Той Пипо затова заема толкова важно място в червено-черната митология - защото е уникален в това отношение. Няма друг толкова скаран с топката нападател, който да бележи толкова голове по такъв начин и то на най-високо ниво.

Един ден се надявам втори като Феномена Роналдо и Шева да се роди, но нападател с характеристиките на Индзаги ми е много трудно да си представя, че ще се пръкне на бял свят отново. :D Умишлено тези тримата споменавам, защото това са тримата най-велики /всеки по своему/ нападатели, които аз съм наблюдавал.

А Патрик въобще не го виждам в английски отбор, без нито един сънародник в редиците и португалски треньор начело. :(
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от cuorerossonero » 09 авг 2019, 14:58

Casciavit написа:
09 авг 2019, 13:45
Той Пипо затова заема толкова важно място в червено-черната митология - защото е уникален в това отношение. Няма друг толкова скаран с топката нападател, който да бележи толкова голове по такъв начин и то на най-високо ниво.

Един ден се надявам втори като Феномена Роналдо и Шева да се роди, но нападател с характеристиките на Индзаги ми е много трудно да си представя, че ще се пръкне на бял свят отново. :D Умишлено тези тримата споменавам, защото това са тримата най-велики /всеки по своему/ нападатели, които аз съм наблюдавал.

А Патрик въобще не го виждам в английски отбор, без нито един сънародник в редиците и португалски треньор начело. :(
Факт. Подчертаното сме го коментирали десетки пъти - Пипо не можеше да води топката и трябваше или да бъде изведен в коридор, да я чукне и да тича след нея, или да получи флангово подаване, при което максимум второто му докосване да е удар във вратата. Нямаше нито физика, нито техника, само хъс, прилична скорост и един отличен завършващ удар - като насочване, не като сила. Реално и огромната част от головете му са от удари вътре в пеналтерията.
По един показател обаче Пипо беше № 1 в Европа - усещането му за пласиране. Просто винаги можеше да се открие, да поиска топката и светкавично да я мушне във вратата с едно докосване. Имаше уникално чувство към движението на топката и тя отиваше в него при всевъзможни рикошети, мелета и карамболи, просто защото усещаше накъде ще отскочи и я чакаше там, за да я набута - с гърди, с коляно, със задник, обаче влизаше. :D
Аз друг такъв нападател не съм гледал. Баща ми твърди, че в това отношение подобно нещо е бил Герд Мюлер, но не съм достатъчно дърт, за да съм го гледал. :D
Както и да е де, идеята ми за сравнението на Кутроне с Индзаги беше, че за годините си Патрик показа повече от Пипо на същата възраст. А едва ли някой би отказал един такъв нападател в Милан, нищо че е ограничен технически.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от zahari_acmilan » 09 авг 2019, 15:39

Във света на футбола, а и не само конкуренцията е убийствена. Тоя Невеш можеше да даде на Кутро да бие дузпата вчера, не е като да не си е заслужи, но много грубо му взе топката. Кутро очевадно бе много разочарован.
При 0:3 можеше даше и треньора да се намеси,ама....
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Отговори