Патрик Кутроне

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от MILANov » 26 фев 2019, 15:40

Никой футболист не е по-голям от клуба си.
Ако няма мозък да си бие шута. За нас е важен , защото е юноша на клуба, но в другите отбори няма да го чакат кой знае колко. Все още не е напълно изграден и риска , който поема е огромен, защото никой няма да му даде търпението, което му дава Гатузо.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от vik rossonero 96 » 26 фев 2019, 16:17

Ще е доста глупаво от негова страна да играе същите въртеливи движения под донарумовски. Беше тук и видя през какви неща мина Джиджо, за да се нахака сам в същите филми.
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

МодератораЕПутка

Re: Патрик Кутроне

Мнение от МодератораЕПутка » 26 фев 2019, 16:58

Съвсем нормално е да се дърпа за нов договор и да иска да си потърси късмета другаде при сегашната му ситуация. Пьонтек е в топ форма, а при положение, че Гатузо надали ще промени тактиката си с 1 нападател, аз лично подкрепям решението на Кутроне. Малко ме е яд, но няма как, дано ако се стигне до някакъв трансфер, то поне да е за подобаваща сума, а защо не и да се пробваме да го ползваме като разменна монета за някой от сорта на Киеза/Де Паул и т.н... Доста кофти се отрази и отпадането от ЛЕ, защото така щеше да има доста повече минути за Патрик, но уви ...
vik rossonero 96 написа:
26 фев 2019, 16:17
Ще е доста глупаво от негова страна да играе същите въртеливи движения под донарумовски. Беше тук и видя през какви неща мина Джиджо, за да се нахака сам в същите филми.
Ситуацията с Донарума няма нищо общо, защото той не е губил титулярното си място за нито един момент, докато Кутроне иска да се развива, а за целта си трябва игрово време.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от gLoRy » 26 фев 2019, 17:18

Интересното е, че човекът, заради когото Кутроне е на скамейката е в убийствена форма и някак си не върви да се чуди що не играе... Поне да се опита да се пребори за титулярното място, а не да се прави на ощипан и да се сърди.

Потребителски аватар
Aliken
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1278
Регистриран: 07 юни 2018, 13:57
Has thanked: 310 times
Been thanked: 194 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Aliken » 26 фев 2019, 21:05

По скоро в момента трябва да го е яд, че не играеше повече за сметка на Игуаин, който беше безличен в 90% от мачовете, от колкото на поляка, който ниже гол след гол.
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от AC_M » 27 фев 2019, 07:41

Е той до скоро чакаше да порастне, после Калинко , после Игуаин, сега Пьонтек , пък Гатузо изобщо не знае,как да го използва, ей така се става едно посредствено Матри
#piolioutnow

Потребителски аватар
Zhelqzkov
Любител на футбола
Мнения: 59
Регистриран: 05 фев 2019, 08:50
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Zhelqzkov » 01 мар 2019, 07:55

Clipboard01.jpg

Потребителски аватар
METO
Фен на Калчото
Мнения: 442
Регистриран: 04 юни 2018, 23:20
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от METO » 01 мар 2019, 08:24

Според мен, ще е чутовна глупост ако продадем Кутроне! Пича е юноша и росонер до мозъка на костите си и е само на 21 години. Точно около такива играчи трябва да се гради един нов Гранде Милан, точно както сме го правили в предишните ни успешни периоди. Това че в момента играем с един нападател, който за сега е в невероятна форма и бележи постоянно не означава, че това ще продължи вечно. Ако много държи да играе да го дадат някъде под наем за една година без опция за покупка.
Парите за които се говори може да се изкарат и от Андре Силва. ;)
"Once Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood." - Manuel Rui Costa

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Мнения: 403
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 31 times
Been thanked: 60 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Maldin1 » 01 мар 2019, 08:36

В публикациите пише, че Кутроне е съгласен. Дори е изявявал желание в подобна насока. Нещо като Локатели. Като играчът не иска в Милан какво, да го вържем ли?

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от MILANov » 01 мар 2019, 09:05

Хубост на сила не става. Много харесвам Кутроне, дори си купих фланелка с неговото име, но за съжаление избора е негов.
Щом само при двама нападетли в отбора не е готов да се бори за мястото си, най-вероятно няма психиката за да играе в такъв отбор.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
Zhelqzkov
Любител на футбола
Мнения: 59
Регистриран: 05 фев 2019, 08:50
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Zhelqzkov » 01 мар 2019, 09:50

Като цяло се тръби, че целите са влизане в топ 4 съответно в ШЛ, но всички знаем каква е славата на Гадзидис от Арсенал. Иначе мнението ми е, че трябва да се намери 3-ти нападател, който да е с ясната идея, че е за пейката и после да се мисли за схема с 2-ма нападатели. Но това при всички положения през новия сезон - сега не мисля, че е време за каквито и да е промени. Аз също много го харесва както и желанието му за игра, а и предвид това какъв миланист е баща му би ми било странно да го продадът. Просто му трябв аигрова практика заедно с някой който да го научи какво да прави.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от gLoRy » 01 мар 2019, 09:50


Потребителски аватар
Zhelqzkov
Любител на футбола
Мнения: 59
Регистриран: 05 фев 2019, 08:50
Has thanked: 14 times
Been thanked: 8 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от Zhelqzkov » 01 мар 2019, 09:52

А и няма да е лошо да поискаме едни 100-120 милиона като за Белоти, все пак Патрик направи един сезон :)

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от geo0rgi » 01 мар 2019, 10:58

Аз не виждам защо им е Кутроне точно на Торино. Те имат Белоти, който е твърд титуляр + Заза за резерва. Освен това много ме съмнява да извадят дори тези уж 30млн(според мен няма да го пуснем само за толкова). На мен това ми прилича на слухове , с които журналистите да си пълнят новините.
Иначе сз забелязвам променено отношение от Кутроне след идването на Пиятек. Вече не е големия любимец на публиката и явно това го дразни. Но ако има някакви амбиции да играе в голям отбор ще трябва да се стяга и да си заслужи тотулярното място. С Калинич и Силва беше лесно да е любимеца, но нещата се променят и ще трябва да работи още по-здраво ако иска да има повече игрово време.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Патрик Кутроне

Мнение от cuorerossonero » 01 мар 2019, 11:23

Всъщност поне до момента това за Кутроне са само спекулации и няма нищо конкретно. Не вярвам да го продадем, нито пък той да иска толкова да си тръгне, дори чета, че плановете на Елиът са да залагат предимно на млади футболисти и трайно да подмладят цялостно групата на Милан, а Патрик се вписва чудесно в този профил. Със сигурност не му е приятно, че играе малко, но със сигурност и той и баща му разбират, че няма как да е иначе при убийствената форма на полячето.
Семейство Кутроне са миланисти, изобщо не ми се вярва да натискат за трансфер, още повече, че ако догодина, дай Боже, играем в ШЛ, ще има достатъчно време и за двамата ни нападатели, дори ще ни е необходим още един, макар и с подчертано резервен статут.
PIOLI VATTENE!!!

Отговори