Фабио Борини

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Фабио Борини

Мнение от R. GULLIT » 02 юни 2018, 19:10

Позиция: Нападател
Номер: 11
Роден на: 29.03.1991 г
Място на раждане: Бентивольо

Потребителски аватар
il_mister
Любител на футбола
Мнения: 37
Регистриран: 04 юни 2018, 16:22

Re: Фабио Борини

Мнение от il_mister » 08 юни 2018, 02:00

Преди малко прочетох, че сме oткупили Борко от Съндърланд. Цена не се споменава. Аз лично съм доволен, Борко е доста полезен играч и е само на 27 - набор.

Също така са продали на Торино за 6.6мл Дидие Ндонг. Нещо като Нианг май, от януари е бил под наем в Уотфорд, но няма официален мач. Какво ще ги правят двама, не знам... :D

Потребителски аватар
il_mister
Любител на футбола
Мнения: 37
Регистриран: 04 юни 2018, 16:22

Re: Фабио Борини

Мнение от il_mister » 13 юни 2018, 18:12

Какво мислите за интереса на Торо към Борини?

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Фабио Борини

Мнение от Capolavoro » 13 юни 2018, 21:06

Купуваме го за 6. Колко ще даде Торо според вас? Фабио е ок за резерва.
Изображение

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Фабио Борини

Мнение от AC_M » 13 юни 2018, 23:25

Capolavoro написа:
13 юни 2018, 21:06
Купуваме го за 6. Колко ще даде Торо според вас? Фабио е ок за резерва.
Разменяме ги с Белоти , а ние им доплащаме 25 млн € :D
После може да им предложим Бертолачи и доплащаме 5 млн за Базели
#piolioutnow

Потребителски аватар
il_mister
Любител на футбола
Мнения: 37
Регистриран: 04 юни 2018, 16:22

Re: Фабио Борини

Мнение от il_mister » 14 юни 2018, 02:22

Да, евентуално можем да го ползваме за разменна монета. Иначе мисля, че е доста полезен играч: играе на няколко позиции; в страхотна футболна възраст е; борбен е; играе за отбора. ok

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Фабио Борини

Мнение от AC_M » 14 юни 2018, 07:41

il_mister написа:
14 юни 2018, 02:22
Да, евентуално можем да го ползваме за разменна монета. Иначе мисля, че е доста полезен играч: играе на няколко позиции; в страхотна футболна възраст е; борбен е; играе за отбора. ok
Шегата настрана, но Борини показа определено желание и се стара много миналия сезон.
Игра на на непривични позиции и момчето дори вкара голове.
#piolioutnow

PerfStranger
Фен на Милан
Мнения: 743
Регистриран: 04 юни 2018, 16:48
Has thanked: 81 times
Been thanked: 62 times

Re: Фабио Борини

Мнение от PerfStranger » 14 юни 2018, 09:42

Борини е идеален за последните 15 минути. Успя да вкара доста голове. Справи се прилично и на бека. Задължително съм на мнение да остане за резерва. Ако го продадем за 4-5 млн. няма да прокопсаме.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Фабио Борини

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 14 юни 2018, 09:51

Аз съм За да остане за резерва, защото трудно се откриват играчи, които се раздават до такава степен и могат да ти вършат прилична работа на няколко позиции. Надхвърли очакванията, но пък и е наясно с ограниченията си. Разбира се, далеч няма да тъжа, ако напусне, но не съзирам в подобен ход кой знае каква логика.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: Фабио Борини

Мнение от Petar Zanev » 14 юни 2018, 10:44

За мене Борини заслужи мястото си в отбора и за догодина.
Всички знаем, че няма да е титуляр, а ще запълва дупки. Няма против да е резерва дълго време, не мрънка като играе на различни позиции.
Стъпи ли обаче на терена дон Фабио дава всичко , което има (не е много ама от сърце).

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Фабио Борини

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 07 юли 2018, 19:37

Очакваното пристигане на Кристиано Роналдо в Италия предизвика доста голямо вълнение сред фенове и журналисти. CR7 е спряган за сигурно попълнение на Ювентус, а информация за всеки един частен полет е свързвана с пристигането на голямата португалска звезда. Такъв е и случаят, за който Gazzetta.it разказва днес. Слух за пристигането на известен футболист с частен самолет на летище “Линате” е накарал много журналисти да се отправят към мястото на събитието. Всички били шокирани, когато точно в 18:30, каквато била и първоначалната информация, от самолетът слязъл не Кристиано, а футболистът на Милан Фабио Борини.
:D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 270 times
Been thanked: 176 times

Re: Фабио Борини

Мнение от b3yr0nD » 07 юли 2018, 20:50

Горките италиански журналисти са станали разногледи. :D

Объркаха нов в Торино с Роналдо

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Фабио Борини

Мнение от geo0rgi » 21 сеп 2018, 04:26

Този пич съм убеден , че няма да може да преодолее защитник 1 на 1 и в квартален мач.
На всичкото отгоре и взима една от най-високите заплати в целия птбор - пълно безумие.
Че даже и днес беше и титулярен изпълнител на корнерите.
Абсолютно безполезен - евала му за желанието , но то и аз имам голямо желание , но не играя в Милан и не взимам по 3.5 милки на година.
Надявам се зимата заедно с другите мохикани - Абате Монтоливо и Бертовлачката да си хващат заедно рейса и да заминават към Тернана - качествата им са точно за там.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Фабио Борини

Мнение от George Weah » 21 сеп 2018, 13:02

Това с желанието е ок, но в крайна сметка - аз съм сигурен, че всеки един от нас, ако ни пратят там за без пари да играеме, не за 3 милиона на година, пак ще си изкарваме дробовете ВСЕКИ мач и ще даваме всичко от себе си, това означава ли, че сме годни и достатъчно добри за Милан???

Аз не знам какво Гатузо вижда в него и го налага на крилото за сметка на Халилович, който дори и в такъв смешен мач получава само 5 минути???

Борини е добър, ама наистина добър само в едно нещо - може да падне за нарушение и да му го свирят, знае как се пада и как да застане преди това, че да го спечели. Това е, всичко друго е трагедия при него!

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: Фабио Борини

Мнение от nik » 21 сеп 2018, 14:59

geo0rgi написа:
21 сеп 2018, 04:26
Този пич съм убеден , че няма да може да преодолее защитник 1 на 1 и в квартален мач.
На всичкото отгоре и взима една от най-високите заплати в целия птбор - пълно безумие.
Че даже и днес беше и титулярен изпълнител на корнерите.
Абсолютно безполезен - евала му за желанието , но то и аз имам голямо желание , но не играя в Милан и не взимам по 3.5 милки на година.
Надявам се зимата заедно с другите мохикани - Абате Монтоливо и Бертовлачката да си хващат заедно рейса и да заминават към Тернана - качествата им са точно за там.
Какъв защитник бе човек, тя баба Кера от квартала да застане срещу него, боринката ще се блъсне в нея и най вероятно ще и причини някоя фрактура .

Отговори