Рикардо Монтоливо

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 07 яну 2019, 10:15

В началото не попадаше, при това до 10-я, 11-я кръг. След контузиите на Билия и Бонавентура започнаха да го викат, според мен просто за да не изглежда натрапчиво и да избегнат потенциални тъпи въпроси от журналистите /нали официалните версии са, че е контузен/в лошо физическо състояние :D /.
То в Италия с тия групи от по 25 човека това отдавна вече и няма особено значение.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от gLoRy » 07 яну 2019, 15:33

Той попада в групата заради контузиите. Иначе за него е по-добре да не е в групата, само го разкарват като куфар, при положение, че няма шанс да влезне в игра. Вкъщи при жена му и децата ще му е къде, къде по-добре. Лятото ако се беше разкарал, пак щеше да ги вземе тия пари, но за 2-3 сезона докато играе футбол.

Може пък много да обича МИЛАН и затова да не иска да напусне :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 07 яну 2019, 15:43

Това е stalker-ска любов. :lol:
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

МодератораЕПутка

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от МодератораЕПутка » 07 яну 2019, 17:33

Монтоливо по никакъв начин не заслужава подобно отношение, нито пък обиди. Все пак не трябва да забравяме, че по същият начин дойде при нас, след като си изкара мирно и чинно договора с Фиорентина и го взехме като свободен агент. Не сме плащали дори трансферна сума за него, а заплатите си ги е избил доста отдавна, в първите си 2 сезона при нас беше фундаментален за отбора.

Съвсем нормално е да иска да си изкара договора, вероятно децата му учат в Милано и му е комфортно в града, а и заплатата хич не е малка. Кой нормален човек би предпочел да отиде на село и да си намали заплатата 5-6 пъти...?

Ръководството постъпва адски грешно с това назидание, защото Монтоливо можеше да е полезен през сезона, особено след травмата на Билия. Така и така му се плаща, нека играе, може да не е топ класа и да е на годинки, но е опитен халф, който винаги е давал всичко от себе си и определено в дадени моменти можеше да дава почивка на Бакайоко или Кеси, или да влиза поне към края на мачовете.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от cinzano » 27 яну 2019, 19:41

Според калчо меркато, искаме да използваме Монтоливо в сделката за Караско. И други клубове от Китай се интересуват от него и му предлагали солидна заплата.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Ivanchenko » 27 яну 2019, 21:05

Монтоливо нали бебе чака и не искаше даже от Милано да се махне, камо ли в Китай да отиде. И въпреки че сребролюбството няма да е чудно на надделее в този случай, по-скоро не ми се вярва такъв развой.

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Ivanchenko » 06 юни 2019, 18:16

Да пуснем по сълза. Като махна сарказъма, му пожелавам да е здрав и така :D
7 stagioni con questa gloriosa maglia

4 anni con la fascia di Capitano al braccio

poi...

Mi hanno tolto la fascia e non ho fiatato

Non ho potuto fare 1 solo minuto in campo e non ho fiatato

Non ho avuto la possibilità di salutarvi nel mio stadio e non ho fiatato

Tutto questo fiato risparmiato lo uso per urlare GRAZIE TIFOSI ROSSONERi, grazie da un Capitano e un uomo ferito, ma che continuerà ad andare a testa alta, consapevole di aver fatto sempre ed in ogni ambito il proprio dovere da professionista.

Le ferite si cicatrizzano, l’amore per la maglia rimane per sempre...FORZA MILAN

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от George Weah » 06 юни 2019, 19:17

Между другото на 100% падна вината върху него, за това че остана, а не съм сигурен дали е така! Да, напълно ясно ми е, че не е имал той нищо против да си почива 12-на месеца и да си прибира заплатката, не е като да е на 20 години и да изгаря от желание за игра, а точно обратното - в края на кариерата си е и силните му години минаха. Обаче лятото и него, и Бертолачи можеше да ги шитнеме, но това не стана, защото...Гатузо беше решил, че щял да ги използва през сезона facepalm facepalm facepalm

Толкова ги и използва де - БертоВлачи изигра 5 мача на кръст в ЛЕ, а Монтоливо и толкова не изигра...това просто беше още едно доказателство за това как Гатузо и в Лудогорец дори няма да изкара цял сезон :)

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от stan_acm » 06 юни 2019, 20:43

За Бертолачи е така , Рино искаше да остане , но Монтоливо просто отказа да си ходи , поправете ме ако греша. Аз няма да му благодаря за нищо , не малко пари взе , а приноса му далеч не бе толкова голям . Айде чао и жив и здрав.
Изображение

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от zahari_acmilan » 07 юни 2019, 15:51

Нямало оферти към него, щял да спира с футбола.
Иначе няма как да " шитнеш" играч който има договор и не иска да си ходи.
Можеше само да му прекратят договора и да му изплатят дължимите суми.
Беше му казано, че няма да се разчита на него, но той знаеше ,че тия пари дето му ги даваме за 1 сезон ,никой няма да му ги даде за 3.
Да се обвинява Гатузо ,че не сме го разкарали , трябва са си болен мозък.
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
Ivanchenko
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1281
Регистриран: 05 юни 2018, 21:42
Has thanked: 166 times
Been thanked: 266 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Ivanchenko » 07 юни 2019, 16:36

Абе мина и замина и Рикардо, конутзиите го съсипаха, после и мотивация и форма и всичко отидо по дяволите. Но се направи на луд и откровено не пожела да си тръгне сам. Това лято поне има доста с изтичащи договори дето няма да се чудят какво да ги правят.

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от gLoRy » 13 ное 2019, 20:40

Сезон и половина стоя в отбора, за да прибира заплатата, а после Милан го били отказали от футбола :( Наглец angry
"Спирам с футбола. Ще продължа да живея в Милано със семейството ми. Какво ще правя оттук-нататък? Не знам. Може да се каже, че Милан ме отказа от футбола. Дори не получих шанс да се сбогувам с феновете след седем години", заявява Монтоливо пред "Кориере дело спорт"
fuck

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от zahari_acmilan » 13 ное 2019, 23:22

Милан го отказали сххсхс. Само дето след Милан 2 пъти се провали на медицински тестове и никой не го иска вече.
Още докато беше в Милан отказа на Дженоа , отказа на Бреша.... Не му бяха на нивото или просто му даваха 10 пъти по ниска заплата.
Един от най - слабите капитани на Милан. Публикута го освиркваше, той вика не му дали шанс да се сбогува с нея 😁
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1631
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Рикардо Монтоливо

Мнение от Cafu » 14 ное 2019, 05:01

Беше му заявено ясно,че няма да се разчита на него. Не е като да са му казали, остани, ще има място за теб и да не го пускат. Имаше и оферти към него, отказа ги. Дори тренираше с отбора, в друг случай такива хрантутковци ги пращат при юнушите. Милан бе повече от коректен към него, не му прави чест това изказване.

Отговори