Франк Кесие

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7185
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Capolavoro » 22 мар 2022, 16:31

Изображение

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Франк Кесие

Мнение от BANKERA » 23 мар 2022, 11:18

Явно догодина ще е последния сезон на Бускетс и го готвят за негов заместник. Поне не отиде в друг италиански отбор, за което аз лично съм доволен. Ако ще влиза в оставащите мачове до края на сезона да дава максимума от себе си, за да се реваншира поне частично след всичките циркове от миналато лято насам.
Изображение

Forze
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1337
Регистриран: 24 юни 2018, 13:01
Has thanked: 419 times
Been thanked: 220 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Forze » 23 мар 2022, 13:43

Не бе... да прави каквото иска, но нямаше нужда да прави тази простотия с "връщам се и подписвам". Същото шикалкавене като Чалханоглу... Абе кажи си открито какви са ти намеренията или най-малкото недей да манипулираш клуба и феновете с празни обещания. Защото този сезон колкото добри включвания да имаше, толкова пъти и ни закопа и то във важни моменти, като домакинството с Атлетико и първия мач в Серия А с Интер.

И да, има изключителна издръжливост, но за сметка на това е тромав, та не го виждам като много успешен титуляр за Барселона, но ще видим... накрая най-много да го преквалифицират като Масчерано.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Ne13sta » 05 апр 2022, 00:55

Тая бездуш а утайка докога ще я гледаме в игра ?! Осиновеният син на Пиоли…бахти пародията, днес се включи на 2%. Дано се контузи още на утрешната тренировка.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Франк Кесие

Мнение от stan_acm » 05 апр 2022, 11:12

Най-логичното е да го сложим да събира топките пред сектора на тифозите и да му отвърнем на непрофесионализма, който показа вчера. Все ми е тая за тази отрепка вече.
Изображение

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Франк Кесие

Мнение от drzzd » 05 апр 2022, 11:50

Бе не знам дали снощи се включи на 2%, ама за времето, в което бе на терена, успя да балансира повече играта в средата, отколкото Тонали при пълни 90 минути. Снощи на Сандро не му беше ден и все още не разбирам защо Пиоли извади Бенасер, който буквално игра отлично и като за двама, тъй като трябваше да компенсира и честите грешки на Тонали...
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

pippo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1465
Регистриран: 04 юни 2018, 23:03
Has thanked: 181 times
Been thanked: 166 times

Re: Франк Кесие

Мнение от pippo » 05 апр 2022, 12:03

Какво искате от човек, който духом е в Испания? И въпреки това не се включи по-зле от всички други. Дано никога повече да не играе! Бенасер отново преподаваше, а нашия специалист реши да го извади... Добре, че поне се усети и каза на кайсията да сваля лентата веднага.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Франк Кесие

Мнение от cuorerossonero » 05 апр 2022, 12:17

Всъщност когато Кеси влезе, Болоня бяха вече с 10 души в 30-те метра пред вратата си. В подобна ситуация и Раде Крунич щеше успешно да балансира играта. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Франк Кесие

Мнение от drzzd » 05 апр 2022, 12:33

Айде ся, Кесие ви е виновен за резила снощи... Най-лесно е да посочим с пръст тоя, дето си тръгва за без пари, щото е най-удобен. Винаги е било така.

Само че обективната истината е, че снощи само 5 човека (от титулярите) знаеха що са на терена, от които само двама реално влияеха директно на играта и в атака - Исма и Тео. Още двама се включиха от пейката на пълни обороти - Ибра и Флоренци. Ребич отново беше с патериците, но пак направи повече от Месиаш, а Кесие се включи абсолютно на нормално ниво и вкара свежест в халфовата линия. Бъдещият играч на Барса абсолютно трябваше да влезе на мястото на Тонали, може би с Бенасер щяха да създадат повече опасности. И пак казвам - за времето си на терена, Кесие даде повече спокойствие и правилни пасове, отколкото Сандро за цял мач. Не мога да кажа дали Крунич е щял да направи същото, но определено щеше да направи повече от зейналата дупка наречена Браим Диаз. А знаем, че често играе именно на неговата позиция.

И интересно ми е, що не виждам тоя хейт в темите на всички дето снощи бяха истинска дупка? Ей ги: Тонали, Калабрия, Месиаш, Жиру, Ребич, Браим, Леао - айде, изключвам последните двама, щото тях ги нарочихме още снощи, ами останалите? Никва обективност, ама никаква.

Ако Кесие беше изиграл толкова слаб мач, колкото Тонали, тука в момента щеше да е ад. Ама Сандро всички го обичаме и му прощаваме грешките, нали?

п.с. И в тия си редове не защитавам Кесие, просто се старая да бъда обективен, макар че знам, че група хора ще ме нарочат за защитник на пътуващия, щото ги мързи да чете, пък камо ли да вникват в мнението на хората.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Мнения: 11139
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 729 times
Been thanked: 2295 times

Re: Франк Кесие

Мнение от vik rossonero 96 » 05 апр 2022, 13:46

Не знам, ама май срещу Торино да вземем да го върнем тоя като 10-ка. Защото може и акъла да му е в Испания, ама и на Браим не е много много в Милано. rolleyes rolleyes
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That's art." Sir Alex Ferguson
Изображение
Siamo i diavoli

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Ne13sta » 05 апр 2022, 13:49

Тонали си намали заплатата, за да играе в Милан. 79 отказа 6 млн. на сезон. Доста нагло е да се правят подобни сравнения.

И не знам какво е балансирал, но един приятел ме попита “този трътлестия дето подтичква ли ще ходи в Барса”. Това доста добре описва вчерашното му включване.

Това, че не е бил най-слабият, не ознавача да не го критикуваме. Защото той е абсолютен длъжник в 90% от мачовете през този сезон. А пък Сандро беше на високо ниво в 90% от двубоите. :)

Ако Пиоли има поне 2 капки мозък, този няма да помирисва терен до края на сезона.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4071
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Casciavit » 05 апр 2022, 14:37

Кеси ли е виновен за вчерашната издънка? :)
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Франк Кесие

Мнение от Ne13sta » 05 апр 2022, 14:52

Виновен е, както и много други. Не колкото Пиоли разбира се. :)
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7320
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Франк Кесие

Мнение от drzzd » 05 апр 2022, 15:03

Ne13sta написа:
05 апр 2022, 13:49
Тонали си намали заплатата, за да играе в Милан. 79 отказа 6 млн. на сезон. Доста нагло е да се правят подобни сравнения.

...

Това, че не е бил най-слабият, не ознавача да не го критикуваме. Защото той е абсолютен длъжник в 90% от мачовете през този сезон. А пък Сандро беше на високо ниво в 90% от двубоите. :)
Пич, говорим конкретно за вчерашния мач. Намалянето на заплатата на Тонали няма да ни спечели загубените две точки от снощи. Нито 90-те процента слаби или силни предходни игри. Когато някой играе слабо, трябва да се посочва, а не да се спестява само, защото е любимец на феновете. И това за сметка на най-удобния заподозрян, както е в този случай.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Милан
Мнения: 764
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 62 times
Been thanked: 94 times

Re: Франк Кесие

Мнение от stan_acm » 05 апр 2022, 15:39

Аз лично го нападам, понеже като влезе всяко негово докосване от километри лъхаше на нежелание. Все ми е тая той ли е бил виновен или не, но за 7-8М претенции не видях да ни промени играта в центъра. Очаквах поне да си довърши сезона на ниво и да бъде професионалист, нещо което явно няма да стане. Прав му път, но правим прекалено много жестове на играч, който откровенно се изплю върху отбора. Мотивацията я няма, а тя ни е проблемна за целия отбор този сезон и в този ред на мисли Пиоли е виновен, че разчита такъв профил да му докара победата.
Изображение

Отговори