Матео Мусакио

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от George Weah » 10 ное 2018, 12:35

Paolo3defend написа:
10 ное 2018, 09:46
О боже, аз съм прочел 12 месеца. И направо ми стана лошо.

Иначе 12 седмици никак не са малко все пак. Най-вероятно през Февруари ще е готов. До трансферния прозорец ще караме само с Алесио и Лорда.
А това реално не са малко мачове......

Само в Италия имаме:
Ювентус
Лацио
Парма
Торино
Болоня
Фиорентина
Фрозиноне
СПАЛ

отделно от това и 2 мача в ЛЕ, които не са тежки, поне на хартия де :D, но пак са си мачове...

И след това започва втория полусезон на 20 януари, до тогава трябва задължително да сме взели нов защитник, но ако е Кайо примерно, вероятно ще му трябва и някакво време да се напасне към футбола в Италия и да се адаптира, а дори и веднага да почне да играе, то...ноември и декември имаме цели 10 мача с Лорд СаКата...мама мия направо :)

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 03 фев 2019, 23:30

Вън, безсрамнико! Цяло полувреме опитваше да им поднесе гола и още в 15-та секунда на второто постигна своя шедьовър.

Наистина много ми омръзна от тоя комедиант. Хайде да се връщат възможно по-бързо Сапата и Калдара, а лятото да го пращаме във Фулъм аржентинския клетник.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Gennaro Gattuso » 03 фев 2019, 23:32

Fossa Dei Leoni_ написа:
03 фев 2019, 23:30
Вън, безсрамнико! Цяло полувреме опитваше да им поднесе гола и още в 15-та секунда на второто постигна своя шедьовър.

Наистина много ми омръзна от тоя комедиант. Хайде да се връщат възможно по-бързо Сапата и Калдара, а лятото да го пращаме във Фулъм аржентинския клетник.
Жалко , че си плюеш на думата и въобще не държиш на нея. Отново пишеш глупости на поразия с цел да събереш още и някой друг пост. Никаква вина за гола няма Мусакио, а единственият ,който трябва да напусне си ти.

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Ne13sta » 03 фев 2019, 23:40

Аз за този гол не знам кой да обвиня. Луд късмет извадиха Рома. Калабрия и Кеси не бяха на позиция. Родригес допусна поредно центриране да му мине от зоната. Днес като цяло Рома ни съсипаха от центрирания. Бековете ни под всякаква критика. Сусо и Хакан не подсигуряваха изобщо. Дзеко със страшна доминация за първа топка.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Il Professore » 03 фев 2019, 23:46

И за мен гола стана след колективна грешка. Всички просто стояха и гледаха. Абсурден гол. Но това не променя факта, че Мусаката днеска беше под всякаква критика.
Изображение

Потребителски аватар
Maldini
Фен на Калчото
Мнения: 137
Регистриран: 04 юни 2018, 15:16
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Maldini » 04 фев 2019, 00:02

Слаб мач на Мусаката, забави се в изтеглянето си при 1-2 положения и покри засади на Ромите, но конкретно за гола не може да се търси вина само у него.
На всеки играч се случва да няма ден. Дано се стегне, много по-надежден е за резерва от колумбианото, който винаги като дойде време за нов договор, играе като Канаваро 2006. :D А след като го подпише - като... Сапата. :D
Изображение

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от cuorerossonero » 04 фев 2019, 00:28

Il Professore написа:
03 фев 2019, 23:46
И за мен гола стана след колективна грешка. Всички просто стояха и гледаха. Абсурден гол. Но това не променя факта, че Мусаката днеска беше под всякаква критика.
Голът тpъгна най-напpед от гpешката на Бакайоко - вследствие забавената му pеакция се получи някакво отскачане на топката, която пое в посока, накъдето никой не я очакваше, затова и нашите не бяха позициониpани. Съответно - Мусакио закъсня с посягането и от там стана баницата.
PIOLI VATTENE!!!

geo0rgi
Фен на Милан
Мнения: 598
Регистриран: 04 юни 2018, 14:37
Has thanked: 25 times
Been thanked: 99 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от geo0rgi » 04 фев 2019, 01:38

За мен Мусаката си има основна грешка при гола. Такова “изчистване” може да очакваме от Моци, но не и от играч, който играе в отбор с амбиции за топ 4.
Супер несигурен е Мусаката и лятото трябва да го разкараме по най-бързия начин. Днес Джеко му скри напълно шапката и аржентинеца нямаше никакво противодействие. Ако не беше Донарума Мусаката щеше да завърши мача с автогол и поне едни 3 допуснати гола.
Сапата е класи над него.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от drzzd » 04 фев 2019, 08:39

Fossa Dei Leoni_ написа:
03 фев 2019, 23:30
Вън, безсрамнико! Цяло полувреме опитваше да им поднесе гола и още в 15-та секунда на второто постигна своя шедьовър.

Наистина много ми омръзна от тоя комедиант. Хайде да се връщат възможно по-бързо Сапата и Калдара, а лятото да го пращаме във Фулъм аржентинския клетник.
Не си сероизен.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Cafu
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1629
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 117 times
Been thanked: 219 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Cafu » 04 фев 2019, 08:46

Maldini написа:
04 фев 2019, 00:02
Слаб мач на Мусаката, забави се в изтеглянето си при 1-2 положения и покри засади на Ромите, но конкретно за гола не може да се търси вина само у него.
На всеки играч се случва да няма ден. Дано се стегне, много по-надежден е за резерва от колумбианото, който винаги като дойде време за нов договор, играе като Канаваро 2006. :D А след като го подпише - като... Сапата. :D
На Сапата трябва да му се предлагат едномесечни договри. Винаги да е в напрежение. Дано се върне по-бързо, че с Мусаката криза.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от MILANov » 04 фев 2019, 09:28

За половината футбола е лично отношение към дадени играчи, а не сложна колективна игра.
Някои хора прекаляват с ругаенето и хейта.А най-лошото, е че повечето пъти тези негативизми дори не са заслужени.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 фев 2019, 09:42

drzzd написа:
04 фев 2019, 08:39
Не си сероизен.
О, нима? А ти серОизен ли си? Защото изчистване с аромат на автогол, което води "само" до гол на противников играч, е класически идиотска изява. Ако това беше Бонера или Сапата, темите им досега да бяха наводнени от зомбирания форум. А истината е, че Сапата играе много по-стабилно от това късокрако недоразумение, което вчера 35-годишният Джеко разминаваше по-лесно, отколкото в двустранна игра с юношите на Рома.
Тотално ми омръзна от този индивид, напълно е безнадежден.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7322
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1551 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от drzzd » 04 фев 2019, 11:38

Fossa Dei Leoni_ написа:
04 фев 2019, 09:42
drzzd написа:
04 фев 2019, 08:39
Не си сероизен.
О, нима? А ти серОизен ли си? Защото изчистване с аромат на автогол, което води "само" до гол на противников играч, е класически идиотска изява. Ако това беше Бонера или Сапата, темите им досега да бяха наводнени от зомбирания форум. А истината е, че Сапата играе много по-стабилно от това късокрако недоразумение, което вчера 35-годишният Джеко разминаваше по-лесно, отколкото в двустранна игра с юношите на Рома.
Тотално ми омръзна от този индивид, напълно е безнадежден.
Уау! Наблягаш на дребна грешка, за да ме накараш да се почувствам зле ли? Да очаквам в следващото си мнение да ме препсуваш и на майка освен? :D В смисъл... наистина ли прибягваш до принципите на интернет комуникацията като 15 годишен хлапак?

Моля те пусни си цялата ситуация и виж кой всъщност е виновен за гола. Родригез за пореден път остави непокрита зоната си и естествено нямаше време да противодейства на Карсдорп, скъсявайки дистанцията с него, Бакайоко пък бе изпреварен от Шик, след което на Мусакио не му оставаше много, защото топката отиваше право в краката на Джеко, който едва ли щеше да пропусне очи в очи с Донарума.
Съветвам те да свалиш фенските очила и да бъдеш малко по-обективен в някои ситуации, щото ставаш изключително смешен с крайните си изказвания и колкото до момента да съм се старал да бъда обективен с твоите мнения и да ги приемам, то днес не мога.
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Матео Мусакио

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 04 фев 2019, 12:06

drzzd написа:
04 фев 2019, 11:38
Уау! Наблягаш на дребна грешка, за да ме накараш да се почувствам зле ли? Да очаквам в следващото си мнение да ме препсуваш и на майка освен? :D В смисъл... наистина ли прибягваш до принципите на интернет комуникацията като 15 годишен хлапак?

Моля те пусни си цялата ситуация и виж кой всъщност е виновен за гола. Родригез за пореден път остави непокрита зоната си и естествено нямаше време да противодейства на Карсдорп, скъсявайки дистанцията с него, Бакайоко пък бе изпреварен от Шик, след което на Мусакио не му оставаше много, защото топката отиваше право в краката на Джеко, който едва ли щеше да пропусне очи в очи с Донарума.
Съветвам те да свалиш фенските очила и да бъдеш малко по-обективен в някои ситуации, щото ставаш изключително смешен с крайните си изказвания и колкото до момента да съм се старал да бъда обективен с твоите мнения и да ги приемам, то днес не мога.
Мусакио можеше да изчисти много по-добре, а не в тялото на Донарума, какво "необективно" виждаш? Ти гледал ли си как играят наистина класните защитници и според теб в такава ситуация по този начин ли щяха да отиграят? Ако беше виновникът Бонера или Сапата, а не играч, когото необяснимо защитаваш непрекъснато, щеше да отбележиш на мига колко некадърни са. И не разбирам защо ми изброяваш другите неточности на наши играчи в ситуацията, те да не би да означават, че Мусакио не прави грешка? :D Напротив, неговата е най-фрапантна. Както казах, това си беше автогол, ако не бе пласирането на Донарума. Ако ще тръгваме да валидираме автоголове, понеже играч на противника така или иначе бил наблизо и щял да вкара, то не знам кое тогава ще се води наистина грешка на централния защитник, защото не ми е известно нападателите да стоят на дистанция от вратата и защитниците. :D Работата на Мусакио бе да се справи много по-добре, а той за пореден път не го стори.

И не знам как реши, че ще те псувам на майка. :O facepalm Не за първи път реагираш свръхчувствително на някакви най-обикновени неща, при това след като сам си започнал да спориш с мен. Не те знам що за птица си, но нивото ми е със сигурност не е да псувам майки и да използвам просташки изрази, това повече от всичко издава безпомощност в доказване на дадена теза. Във форума подобни хора има достатъчно, но си в дълбока заблуда, ако си останал с впечатлението, че аз съм сред тях.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

МодератораЕПутка

Re: Матео Мусакио

Мнение от МодератораЕПутка » 04 фев 2019, 12:22

За мен няма особено голяма вина за гола, да, на теория можеше да изчисти по-добре, но само на теория, топката беше адски коварна и Мусакио я стигна със сетни сили, надали самият той е искал да върне в очертанията на нашата врата.

Отговори