Кшищоф Пьонтек

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Casciavit » 29 дек 2019, 15:04

Кутроне ще мачка за Виола.

Пьонтек по-скоро остава или ще го продадем на някой английски отбор тип Евертън.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от George Weah » 29 дек 2019, 15:10

Casciavit написа:
29 дек 2019, 15:04
Кутроне ще мачка за Виола.

Пьонтек по-скоро остава или ще го продадем на някой английски отбор тип Евертън.
Искаш ли да направим един ей така...приятелски бас за това колко гола ще вкара Кутроне във Фиорентина до края на сезон? Даже ти можеш да определиш "под" и "над" секциите :D

А за Пьонтек - според мен заслужава шанс, поне до края на този сезон, да видим с Ибра напред как ще му потръгне и дали ще се отпуши, дадохме 1 капа и камара пари за него, не мисля, че трябва да го гоним с лека ръка, не и поне към този момент и то след само 12 месеца престой в отбора, даже и толкова няма. Бая по големи мърди вече 2 годин и кусур висят при нас, точно Пьонтек ни е последния проблем в сравнение с тях!

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Casciavit » 29 дек 2019, 15:18

Добре, правим баса. Аз казвам, че Кутроне ще вкара повече голове за Фиорентина, отколкото Леао за нас. Съгласен ли си?

Ти и за Кристанте разправяше какъв провал бил в Бенфика и как нищо няма да излезе от него, а момчето се превърна в титуляр за Аталанта и Рома и национал на Италия. Така че, по-полека с приказки от типа на "всички юноши са прехвалени куци коне". Нагледахме се на Леаовци и Нианговци в Серия А.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от George Weah » 29 дек 2019, 15:32

Casciavit написа:
29 дек 2019, 15:18
Добре, правим баса. Аз казвам, че Кутроне ще вкара повече голове за Фиорентина, отколкото Леао за нас. Съгласен ли си?

Ти и за Кристанте разправяше какъв провал бил в Бенфика и как нищо няма да излезе от него, а момчето се превърна в титуляр за Аталанта и Рома и национал на Италия. Така че, по-полека с приказки от типа на "всички юноши са прехвалени куци коне". Нагледахме се на Леаовци и Нианговци в Серия А.
Е ако Пьонтек остане, то Леао колко минути мислиш. че ще получи до края на сезона? Докато в същото време Кутроне със сигурност ще е титуляр, защото Сеньор Монтела си държи на това да си играе с 2-ма напред, последно ги гледах с Рома, дето паднаха вкъщи 1:4 и там нападатели бяха...не помня кои, но единия от тях беше някаква балканска пръчка, която вероятно ще си партнира с Кутроне. Леао към момента има 650 минути, което са грубо казано 7-8 мача, Кутроне като титуляр само за 1 полусезон във Фиорентина със сигурност ще изиграе много повече, при условие, че ние разполагаме с Ибрахимович и Пьонтек. Така че...не виждам база за сравнение.

А за Кристанте все още разправям, че не е нищо особено - не е като да е титуляр в Италия при наличието на Пирло, Гатузо, Де Роси и не знам си още кой, а Рома не е като да са и в борбата за титлата примерно. Кажи ми някой друг наш юноша от последните години (уточнявам това, да не кажеш Обамеянг примерно :D), който е пробил в някой по сериозен отбор освен Кристанте?

Потребителски аватар
Casciavit
Тартор на Курва Суд
Мнения: 4069
Регистриран: 14 дек 2018, 00:34
Has thanked: 399 times
Been thanked: 767 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Casciavit » 29 дек 2019, 15:44

Сеньор Монтела го уволниха, така че не е сигурно. Според мен тези слухове за Кутроне във Виола са леко претоплена манджа, но би било страхотно да се върне обратно в Италия.

За Кристанте съм съгласен, че не е някакъв феномен, но определено е солиден халф и би бил титуляр в сегашния Милан. Иначе Имобиле също най-вероятно нямаше да е титуляр за Италия в конкуренцията на Дел Пиеро, Индзаги, Лука Тони и Бобо Виери, но това не го прави слаб нападател, нали? Просто предходната генерация беше прекалено силна.

Дармиан беше два сезона титуляр за Юнайтед, после поизуби форма и изпадна в немилост.
Изображение

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от George Weah » 29 дек 2019, 16:13

Casciavit написа:
29 дек 2019, 15:44
Сеньор Монтела го уволниха, така че не е сигурно. Според мен тези слухове за Кутроне във Виола са леко претоплена манджа, но би било страхотно да се върне обратно в Италия.

За Кристанте съм съгласен, че не е някакъв феномен, но определено е солиден халф и би бил титуляр в сегашния Милан. Иначе Имобиле също най-вероятно нямаше да е титуляр за Италия в конкуренцията на Дел Пиеро, Индзаги, Лука Тони и Бобо Виери, но това не го прави слаб нападател, нали? Просто предходната генерация беше прекалено силна.

Дармиан беше два сезона титуляр за Юнайтед, после поизуби форма и изпадна в немилост.
Пак ли бре? :D

Кога е станало туй чудо, сигурно тия дни преди празниците са му турнали честитката, пропуснал съм го явно...

Дармиан наистина надскочи себе си, защото далеч не е играч, който става за титуляр в Манчестър Юнайтед, но пък уцели периода и игра там - факт. Но дори и него да го приемем като отговор - Кристанте и Дармиан и това е, а тука на колко момци сме се надявали да са следващото голямо нещо и нищо не излезе от тях? Като почнем от Царя в това отношение - Мастур, няма да припомням Галиани колко надежда хвърляше в него и как на 14-15 години искаше при мъжете да го пуска, минем през Меркел, който всички тук много харесваха, а сега цъка по средняшките отбори във Втора Бундеслига, минем и през Страсер, който в шампионския ни сезон впечатляваше, а сега...нямам и идея къде играе, последно знам, че беше по изпадащите отбори в Португалия. Прибави към тях Нигерийския Роналдиньо, Джанмарио Коми, така де Новия Бобо Виери, Джанмарко Дзигони, също Италианския Пато - Симоне Верди, който все пак имаше проблясъци, но доказа, че не става за по читав отбор с някакви претенции, демек нещото, което в случая търсим ние. Преди тях и Палоски. Дори един Де Шильо, който е при лайн*рите, далеч не е новия Малдини, дори не е и новия Фавали :)

Така че не е като да нямам основание да се съмнявам в младежите, които изкарваме, отделно от това наистина нищо специално не виждам в Кутроне, освен сърцата игра!

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от cuorerossonero » 29 дек 2019, 20:10

Мите, истината е някъде по средата. Не всички млади таланти са феномени, но за да развият качествата си, някой трябва да работи правилно с тях. При нас от последните ни няколко треньори, нещичко в тази насока направиха единствено Монтела и Гатузо.
Другите - пас.
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Nikola_Scorpions » 10 яну 2020, 18:26

Та да се върнем на този чаровник. Има ли нещо официално, освен оферта, или не?

Потребителски аватар
hpetrov
Фен на Калчото
Мнения: 431
Регистриран: 04 юни 2018, 20:31
Has thanked: 100 times
Been thanked: 71 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от hpetrov » 10 яну 2020, 20:33

Nikola_Scorpions написа:
10 яну 2020, 18:26
Та да се върнем на този чаровник. Има ли нещо официално, освен оферта, или не?
Всичко е в застой. Днес беше играч на Тотнъм по едно време, но след това излезе инфо, че няма договорки!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от gLoRy » 11 яну 2020, 10:50

Един нападател имаме и те искат да го продадат.

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Nikola_Scorpions » 12 яну 2020, 15:46

Когато има слухове за продажба на футболист и той не играе в следващия мач, слуховете се засилват. Пьонтек показа хубави неща миналия сезон, но някак все повече това изглежда като един фойерверк, поне засега. Ако Тотнъм вдигнат сумата на 35 млн., защо да не го продадем? Никога не съм имал добро наблюдение за играта на футболист без топка, нито за случващото се извън терена, но на фона на финансова криза какво защо да го задържим?

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Nikola_Scorpions » 14 яну 2020, 19:54

Това горе-долу съвпада с моето мнение за Пьонтек - https://talksport.com/football/655211/t ... f-janssen/

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от gLoRy » 17 яну 2020, 21:54

Голът на Пьонтек срещу Спал
Изображение
повторение - https://i.imgur.com/zP3zJgE.gifv

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от AC_M » 21 яну 2020, 07:42

Пьонтек не бива да бъде продаван, най-малкото заради очаквани ротации , които ще се наложат. За Купата ще играе , ще влиза на смяна , а отделно Златан вече си изкара първия жълт картон, остават му още 4 и ще седне за един мач на трибуните. Аз очаквам даже в някой мач да "му кипне Балканската кръв" и да го закичат с червен картон. Контузии не са изключени, така че имаме 4 нападатели, напълно достатъчно да изкараме до Май.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Nikola_Scorpions
Фен на Калчото
Мнения: 267
Регистриран: 04 юни 2018, 15:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 15 times

Re: Кшищоф Пьонтек

Мнение от Nikola_Scorpions » 21 яну 2020, 09:04

Ама на Пьонтек му се играе, а не да е резерва на 38-годишен. И той е славянин, нищо че не е от Балканите :D

Отговори