Диего Лаксалт

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от cuorerossonero » 30 яну 2019, 00:06

Съгласни сме. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от gLoRy » 30 яну 2019, 00:08

Според мен не игра добре, доста пробиви през неговата зона, а и колко топки отигра като махленски футболист - изритани в нищото, ама то нещо такова май му се получи и при асистенцията за първия гол. Но като цяло, да, има напредък при него.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от George Weah » 30 яну 2019, 00:43

Не направи някакъв брутален мач, но просто при него с предишните му изяви нивото е доста ниско и затова днес отбелязваме добър мач! Дано успее да изиграе още някой и друг такъв, та барем лятото да му вземем някакви парички :D

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от cuorerossonero » 30 яну 2019, 01:04

Айде, Митко го продаде. :D
PIOLI VATTENE!!!

МодератораЕПутка

Re: Диего Лаксалт

Мнение от МодератораЕПутка » 30 яну 2019, 01:21

Аз като цяло смятам, че момчето е далеч от некадърника, който някои хора се опитват да го изкарат, получил е прекалено малко шансове до момента и далеч не е заслужил толкова критики, колкото поема, в Серия А е записал едва 400 минути, повечето от които като резерва или като ляво крило. В ЛЕ се представи противоречиво в двата мача с Бетис, но не е бил някаква огромна издънка.
За мен момчето трябва да получава повече шансове и може да си вдигне формата драстично, подобно на Бакайоко, има усет към играта в атака, за разлика от РР, а в дефанзивен план компенсира техническите качества със скорост и тичане. Иска ми се да го виждаме по-често, което може би ще се отрази и на Родригез, за да проумее, че титулярното му място далеч не е гарантирано и да вдигне малко нивото.
Лаксалт всичко на всичко има точно 1 мач в Серия А като титулярен бек - Емполи, където е с третата най-висока оценка от отбора ни. Много е грешно да бъде критикуван за някакви включвания за по 15 минути, където няма кога да влезе в мача.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от AC_M » 30 яну 2019, 07:49

Хора , не знам дали Лаксалт ще си подобри играта, ама РР отдавна е хвърлил кърпата. Ние имаме 3 футолисти за тази позиция и нито един не става
#piolioutnow

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от milanist_stz » 30 яну 2019, 11:58

AC_M написа:
30 яну 2019, 07:49
Хора , не знам дали Лаксалт ще си подобри играта, ама РР отдавна е хвърлил кърпата. Ние имаме 3 футолисти за тази позиция и нито един не става
На левия бек винаги имаме по няколко избора и нито един не става :D

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 яну 2019, 12:06

Родригес си е повече от приличен ляв бек за нашите стандарти. При него очевидно куца нещо в работата с Гатузо, каквато е ситуацията с атакуващите авантюри на Кеси. Явно швейцарецът има указания да не атакува често или дори изобщо, освен ако съперникът тотално не се е окопал в своята половина. Вижда се, че в националния отбор получава повече "креативна свобода" да подкрепя нападенията и редовно се отличава с важни отигравания, дори асистенции и попадения. Не е без значение и че нямаме ляво крило, който да улеснява включванията му.
Колкото до представянето му в защита - като изключим последните мачове си е повече от стабилен.

Лаксалт е полярно различен като характеристики и въпреки вчерашния мач този сезон е много по-зле от РР, няма място за сравнение. Уругваецът за един полусезон, в който влизаше предимно като резерва, натрупа повече груби индивидуални грешки, отколкото Родригес има изобщо от трансфера си в Милан до днес.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Rawaged
Фен на Калчото
Мнения: 113
Регистриран: 16 яну 2019, 21:27
Has thanked: 37 times
Been thanked: 25 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от Rawaged » 30 яну 2019, 12:58

Лаксалт, по време на световното първенство, остави приятни впечатления като LB и упоритостта на Гатузо, да го пуска ляво крило понякога, е проблема. Мисля, че ако навърже няколко добри представяния, може да остане в клуба и догодина, като резерва на РР, а Стринич да си ходи... Все пак е доста по-възрастен и почти е ясно че има 1-2 сезона макс... Лаксалт има доста да надгражда, разбира се, то си личи... Но пак е по-перспективен
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от MILANov » 30 яну 2019, 13:08

Аз също мисля, че сме прекалено крайни към Лаксалт. По-същия начин много хора първоначално имаха не добро мнение за Бакайоко, но след няколко мача, като титуляр мненията бяха опровергани.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от hotboyz » 30 яну 2019, 13:56

MILANov написа:
30 яну 2019, 13:08
Аз също мисля, че сме прекалено крайни към Лаксалт. По-същия начин много хора първоначално имаха не добро мнение за Бакайоко, но след няколко мача, като титуляр мненията бяха опровергани.
Викаш, чакаме и неговото избухване rap
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от MILANov » 30 яну 2019, 14:23

hotboyz написа:
30 яну 2019, 13:56
MILANov написа:
30 яну 2019, 13:08
Аз също мисля, че сме прекалено крайни към Лаксалт. По-същия начин много хора първоначално имаха не добро мнение за Бакайоко, но след няколко мача, като титуляр мненията бяха опровергани.
Викаш, чакаме и неговото избухване rap
Да се зарзяват един от друг и да тръгва машината.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 30 яну 2019, 15:10

hotboyz написа:
30 яну 2019, 13:56
Викаш, чакаме и неговото избухване rap
Той КонстантниЯТ беше направо ISIS откъм избухвания по едно време, но това не променя факта, че в момента брани честта на иранската енигма ФК Трактор Сази. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 08 фев 2019, 00:51

Колко нееднозначен кадър. :D

Изображение
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
dzhb
Любител на футбола
Мнения: 75
Регистриран: 05 юни 2018, 09:00
Been thanked: 2 times

Re: Диего Лаксалт

Мнение от dzhb » 08 фев 2019, 01:23

Честно да си кажа, не съм чел какво сте писали за Лаксалт, но аз никога не съм бил особено впечатлен от него. Приемайки, че го разменяме за Лападула - добре. Но този младеж никога не ми е вдъхвал доверие. Освен скорост и тичане, от него друго не съм видял. Но 14 млн. за него си е пълен абсурд, колкото и да предпочитам Леонардо пред Фасоне и Мирабели. И в този ред на мисли, с подобни играчи не сме на ниво по-високо от това на Болоня. Играчи средна хубост. С много късмет са трудоваци, но дотам.

Отговори