Тимуе Бакайоко

Потребителски аватар
vik rossonero 96
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 16:11
Has thanked: 107 times
Been thanked: 569 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от vik rossonero 96 » 07 май 2019, 10:19

Бакайоко пусна дълго съобщение в социалните мрежи. Ще се опитам да преведа по-важните части:
" В последните седмици се говореше много за мен, но реших да не обръщам внимание и да продължа да работя. Въпреки това, случката тази вечер и интерпретациите са нещото, което ме накараха да реагирам, след като съм определен като футболист, който не иска да влезе в игра и не уважава клуба и съотборниците си.

Започвайки от пейката бях готов да дам 200% за отбора, дори и да бях играл 5 минути тази вечер. Когато Лукас получи болки ми беше казано да ида да загрявам. Подготвих се веднага и загрявах 2-3 минути. След това бях извикан на пейката, това става между 23 и 26 минута. На скамейката треньорът се обърна към мен с думи, които не съм очаквал. Не направих нищо повече освен да повторя думите му към мен. Нищо повече.

Нека нещата са ясни - никога не съм отказвал да загрявам. Кадрите говорят сами за себе си. Единствената ми цел беше да помогна на съотборниците си и отбора, както съм го правил досега и както ще продължа да го правя до края на сезона. FORZA MILAN!"
"Messi is top-level, Kaka has impressed, Zinedine Zidane was brilliant but without a doubt, Paolo Maldini has been my favourite. He went through the entire 90 minutes without tackling. That is an art." Sir Alex Ferguson

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 622 times
Been thanked: 428 times

Мнение от Capolavoro » 07 май 2019, 10:26

Това е много важно уточнение. От видеото става ясно, че Гатузо го провокира с думи. Вече колко тънкообиден е французинът е друг въпрос, а колко му е добър италианският също. Има вероятност и Гатузо да е казал някоя всекидневна псувня, в която не се влага кой знае какъв смисъл, а Тимуе да го е приел буквално.
Изображение

Потребителски аватар
stan_acm
Фен на Калчото
Регистриран: 12 юни 2018, 10:14
Has thanked: 10 times
Been thanked: 28 times

Мнение от stan_acm » 07 май 2019, 10:29

Да се сдобряват там за пред медиите , че без Бакайоко не ни виждам срещу Фиорентина.
Изображение

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 29 times
Been thanked: 53 times

Мнение от cinzano » 07 май 2019, 10:35

Начина по който Кутроне гледа към Гатузо на стоп кадъра говори достатъчно🙄

Потребителски аватар
BANKERA
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 148 times
Been thanked: 120 times

Мнение от BANKERA » 07 май 2019, 11:03

Целия театър се разиграва с цел да не го откупим след като е ясно, че няма да играем ШЛ. Грозна картинка като цяло, можеше и по-човешки да стане, но то последните години при нас всичко става по подобен начин.
Изображение

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Мнение от MILANov » 07 май 2019, 11:03

cinzano написа:
07 май 2019, 10:35
Начина по който Кутроне гледа към Гатузо на стоп кадъра говори достатъчно🙄
То не се знае дали реакцията на Кутроне е проокирана от думите на Гатузо или от думите на Бакайоко. А най-вероятно от двете на куп.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Потребителски аватар
cap7ainjack
Фен на Милан
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 260 times
Been thanked: 87 times

Мнение от cap7ainjack » 07 май 2019, 11:22

Пълен цирк. Жалко, но явно по такъв начин ще свърши треньорския път на Гатузо в Милан.

Бакайоко заслужава откупуване според мен.
"Once AC Milan flows through your veins, it will flow forever in your blood" forza

Cafu
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 14:49
Has thanked: 39 times
Been thanked: 58 times

Мнение от Cafu » 07 май 2019, 12:00

BANKERA написа:
07 май 2019, 11:03
Целия театър се разиграва с цел да не го откупим след като е ясно, че няма да играем ШЛ. Грозна картинка като цяло, можеше и по-човешки да стане, но то последните години при нас всичко става по подобен начин.
Страхотна логика! Първо, защо да не играем в ШЛ? Шансовете не са като преди 3-4 кръга, но все още ги има. Дори и да решим да не го откопуваме, тогава просто няма да го откупим, не е нужно треньорът да псува играча!

terrorero
Фен на Калчото
Регистриран: 18 ное 2018, 09:19
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Мнение от terrorero » 07 май 2019, 12:59

Ей хора я се опомнете. Какъв е тоя Бакайоко, треньорът се зачита при всяко едно положение, слаб добър това е. Гатузо в началото го защитаваше като родния си син, а сега Бака го псува. Фланелки развява, закъснява, само простотии от него и сега се прави на велик. По никакъв начин не защитавам Гатузо, но си има йерархия и респект, това са неща които трябва да се спазват. Милан го извади от дупката в която беше, а сега велик. Няма ненаказано добро.

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 622 times
Been thanked: 428 times

Мнение от Capolavoro » 07 май 2019, 13:03

terrorero написа:
07 май 2019, 12:59
Ей хора я се опомнете. Какъв е тоя Бакайоко, треньорът се зачита при всяко едно положение, слаб добър това е. Гатузо в началото го защитаваше като родния си син, а сега Бака го псува. Фланелки развява, закъснява, само простотии от него и сега се прави на велик. По никакъв начин не защитавам Гатузо, но си има йерархия и респект, това са неща които трябва да се спазват. Милан го извади от дупката в която беше, а сега велик. Няма ненаказано добро.
Ако вярно му е казал "черно лайно", нима трябва да мълчи при подобна реакция на Гатузо? Не сме в казармата все пак, където старшият да избива комплекси.
Изображение

terrorero
Фен на Калчото

Мнение от terrorero » 07 май 2019, 14:06

Ако е заложен авторитета на целия отбор и работата, за която са играли цял сезон и аз бих му го казал. Всеки иска Милан да играе в ШЛ, на стадиона има на 55 000 души дошли да ги подкрепят, не сега е мястото и времето да се прави на мъж. След като не разбира какво означава Милан за много хора, има си начин да му се напомни. Вярвай ми не е първият няма и да е последният наречен по този начин.

Потребителски аватар
Maldin1
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 19:38
Has thanked: 14 times
Been thanked: 35 times

Мнение от Maldin1 » 07 май 2019, 14:07

Гатузо си е търсил начин да го унижи по някакъв начин и явно го е видял в това, че си завърза обувките за 30 сек. вместо 20 сек...Не вземам страна, но нещата наистина да извън контрол и тримата убавци, ако са сложили едно чадърче и чакат бурята да отмине и така между другото да ни върже с ШЛ няма да стане...

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Калчото
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 400 times
Been thanked: 130 times

Мнение от milanist_stz » 07 май 2019, 14:10

Да се хващат всичките ни 15 началници, да съберат Гатузо и Бакайоко, да си оправят отношенията и да спечелим трите мача до края. Грам не ме интересува кой кого как е нарекъл, чий бензин е свършил и т.н. Бакайоко е нужен на отбора, особено с оглед кадровите проблеми преди мача с Фиорентина.

terrorero
Фен на Калчото

Мнение от terrorero » 07 май 2019, 14:15

Проблемите в отбора постоянно се въртят около Бака и Кесие. Двамата да си налягат парцалите докато имаме шанс за ШЛ. То не беше проблеми с Билия, Ачерби, закъснение и т. н.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Мнение от MILANov » 07 май 2019, 14:39

terrorero написа:
07 май 2019, 14:15
Проблемите в отбора постоянно се въртят около Бака и Кесие. Двамата да си налягат парцалите докато имаме шанс за ШЛ. То не беше проблеми с Билия, Ачерби, закъснение и т. н.
Само ще ти кажа, че ако всички се раздаваха, като Кеси и Бака отдавна да сме сигурни за ШЛ.
Проблема с Ачебри и закъснението за трениовка е само в главите на журналистите. Единствено простошко беше това на Кеси при смяната.
Ако за бавно завързване ставаха такива проблеми ...... 75% от футболистите да ги гонят преди да навържат 18 години. Айде малко по-сериозно.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

Отговори