Тимуе Бакайоко

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от rossonero » 16 апр 2019, 16:09

Да, явно имам проблем, че не харесвам подобни изпълнения. Къде видя да намесвам толератност? Поради същата причина не харесвам един Моуриньо примерно. За мен играчите трабва да говорят само на терена.

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от cinzano » 16 апр 2019, 16:15

Ей това вече заслужава шамари, ама ние не, потресени сме от показването на некъв бял парцал, аре нема нужда..
Lazio midfielder Lucas Leiva reportedly told Milan’s disabled Press officer to ‘just sit there and shut up’ after Saturday’s controversial Serie A clash.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от F.Inzaghi_9 » 16 апр 2019, 16:19

rossonero написа:
16 апр 2019, 16:09
Да, явно имам проблем, че не харесвам подобни изпълнения. Къде видя да намесвам толератност? Поради същата причина не харесвам един Моуриньо примерно. За мен играчите трабва да говорят само на терена.
Обясни какъв ти е проблема с тая ситуация, та да мога да ти дам някакъв отговор. На просто едно "не харесвам такива постъпки" няма как да там такъв. За толерантността пак си помисли.

Потребителски аватар
MILANov
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1485
Регистриран: 20 юли 2018, 14:30
Has thanked: 303 times
Been thanked: 160 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от MILANov » 16 апр 2019, 16:46

Не спорете излишно. Победата беше много важна и момчетата бяха заляти от много емоции. Всичко беше в рамките на границите. Хубаво е да си вземат забележка и да бъдат внимателни до края, че без тях двамата халфовата ни линия не е за никъде.
Forza Milan,
Milan Campione,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan il Milan ole,
Forza Milan,
Vinci per noi,
Forza Milan la Sud e con te,
Alé, alé, alé, alé,
Forza Milan, alé, alé...

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от rossonero » 16 апр 2019, 18:03

F.Inzaghi_9 написа:
16 апр 2019, 16:19
rossonero написа:
16 апр 2019, 16:09
Да, явно имам проблем, че не харесвам подобни изпълнения. Къде видя да намесвам толератност? Поради същата причина не харесвам един Моуриньо примерно. За мен играчите трабва да говорят само на терена.
Обясни какъв ти е проблема с тая ситуация, та да мога да ти дам някакъв отговор. На просто едно "не харесвам такива постъпки" няма как да там такъв. За толерантността пак си помисли.
Аз не искам отговор от теб, за теб това е нещо нормално и разбирам това е твоето виждане. Да ми даваш отговор :D хахаха, дишай спокойно, не ми трябват адвокати на Бакайоко. За мен не е нормално, това са детински работи и не отиват на отбор като Милан. Да си изпуснеш нервите и да направиш глупост е едно, но да се подиграваш защото сте си мерили пишките по медиите съвсем друго. Не ме интересуват феновете на лацио и тяхните играчи. За мен не е нормално, аз не искам да мислиш като мен. Не съм привърженик на овчемислието, всеки може да е на различно мнение от другия. Да ми даваш определение, че мисля различно от теб :D , обаче е доста забавно. Можеше да дадеш отговор, обаче на това къде съм намесил толератност, виж за това вече попитах конкретно :) . Където не искам отговор ме питаш какъв е въпроса, където искам ми казваш да си помисля :D

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от F.Inzaghi_9 » 16 апр 2019, 18:31

rossonero написа:
16 апр 2019, 18:03
F.Inzaghi_9 написа:
16 апр 2019, 16:19


Обясни какъв ти е проблема с тая ситуация, та да мога да ти дам някакъв отговор. На просто едно "не харесвам такива постъпки" няма как да там такъв. За толерантността пак си помисли.
Аз не искам отговор от теб, за теб това е нещо нормално и разбирам това е твоето виждане. Да ми даваш отговор :D хахаха, дишай спокойно, не ми трябват адвокати на Бакайоко. За мен не е нормално, това са детински работи и не отиват на отбор като Милан. Да си изпуснеш нервите и да направиш глупост е едно, но да се подиграваш защото сте си мерили пишките по медиите съвсем друго. Не ме интересуват феновете на лацио и тяхните играчи. За мен не е нормално, аз не искам да мислиш като мен. Не съм привърженик на овчемислието, всеки може да е на различно мнение от другия. Да ми даваш определение, че мисля различно от теб :D , обаче е доста забавно. Можеше да дадеш отговор, обаче на това къде съм намесил толератност, виж за това вече попитах конкретно :) . Където не искам отговор ме питаш какъв е въпроса, където искам ми казваш да си помисля :D
Никъде не съм искал да ти давам определение, че мислиш различно от мен. Измисляш си. Просто поисках да обясниш кое те е възмутило в ситуацията, за да ти кажа защо мен не ме е възмутило.

Виждам, че няма да се получи, за́режи. Нека е "всеки за него си". :)

rossonero
Фен на Калчото
Мнения: 197
Регистриран: 06 юни 2018, 16:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 20 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от rossonero » 16 апр 2019, 18:38

F.Inzaghi_9 написа:
16 апр 2019, 18:31
rossonero написа:
16 апр 2019, 18:03

Аз не искам отговор от теб, за теб това е нещо нормално и разбирам това е твоето виждане. Да ми даваш отговор :D хахаха, дишай спокойно, не ми трябват адвокати на Бакайоко. За мен не е нормално, това са детински работи и не отиват на отбор като Милан. Да си изпуснеш нервите и да направиш глупост е едно, но да се подиграваш защото сте си мерили пишките по медиите съвсем друго. Не ме интересуват феновете на лацио и тяхните играчи. За мен не е нормално, аз не искам да мислиш като мен. Не съм привърженик на овчемислието, всеки може да е на различно мнение от другия. Да ми даваш определение, че мисля различно от теб :D , обаче е доста забавно. Можеше да дадеш отговор, обаче на това къде съм намесил толератност, виж за това вече попитах конкретно :) . Където не искам отговор ме питаш какъв е въпроса, където искам ми казваш да си помисля :D
Никъде не съм искал да ти давам определение, че мислиш различно от мен. Измисляш си. Просто поисках да обясниш кое те е възмутило в ситуацията, за да ти кажа защо мен не ме е възмутило.

Виждам, че няма да се получи, за́режи. Нека е "всеки за него си". :)
Напълно подкрепям.
Който пък е чак 'отвратен' от тая постъпка, бих му казал, че има някакъв проблем.
Явно това съм го разбрал погрешно.

Потребителски аватар
F.Inzaghi_9
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1401
Регистриран: 05 юни 2018, 18:08
Has thanked: 116 times
Been thanked: 179 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от F.Inzaghi_9 » 16 апр 2019, 18:45

rossonero написа:
16 апр 2019, 18:38
F.Inzaghi_9 написа:
16 апр 2019, 18:31


Никъде не съм искал да ти давам определение, че мислиш различно от мен. Измисляш си. Просто поисках да обясниш кое те е възмутило в ситуацията, за да ти кажа защо мен не ме е възмутило.

Виждам, че няма да се получи, за́режи. Нека е "всеки за него си". :)
Напълно подкрепям.
Който пък е чак 'отвратен' от тая постъпка, бих му казал, че има някакъв проблем.
Явно това съм го разбрал погрешно.
За мен няма никакъв проблем в получилата се ситуация.

Не ми се обяснява повече, а и не искам да изпадам в безсмислени конфронтации.

Потребителски аватар
iLDiavolo
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1105
Регистриран: 04 юни 2018, 17:33
Has thanked: 120 times
Been thanked: 186 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от iLDiavolo » 16 апр 2019, 19:04

Всички, дето защитавате Бакайоко и Кеси в ситуацията, представете си за момент Лулич и Луис Алберто да развяваха тениската на наш играч, Романьоли например, след като сме загубили дерби за топ 4. Дайте да гледаме нещата от малко по-различна от само нашата си гледна точка. Подобни изцепки не отговарят на джентълменски отбор, като Милан. И не ми давайте пример с Гатузо какво бил правил едно време, защото Рино е уважаван от мнозинството чужди фенове, доказан мъжкар, който е ясно, че за да издивее е бил достатъчно предвизвикан, а Бакайоко и Кеси още никой за нищо не ги бръсне, че да си позволяват подобни своеволия.
#weareacmilan

Потребителски аватар
cinzano
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1413
Регистриран: 04 юни 2018, 22:53
Has thanked: 76 times
Been thanked: 105 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от cinzano » 16 апр 2019, 22:43

Що да си представям нещо което не се е случило, ако и когато стане ще го мислим. Айде стига с джентълменските глупости, цял живот се държахте като такива, че искате подобно нещо от профи спортист и то в толкова комерсиален спорт...е няма как да стане.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от George Weah » 17 апр 2019, 01:23

iLDiavolo написа:
16 апр 2019, 19:04
Всички, дето защитавате Бакайоко и Кеси в ситуацията, представете си за момент Лулич и Луис Алберто да развяваха тениската на наш играч, Романьоли например, след като сме загубили дерби за топ 4. Дайте да гледаме нещата от малко по-различна от само нашата си гледна точка. Подобни изцепки не отговарят на джентълменски отбор, като Милан. И не ми давайте пример с Гатузо какво бил правил едно време, защото Рино е уважаван от мнозинството чужди фенове, доказан мъжкар, който е ясно, че за да издивее е бил достатъчно предвизвикан, а Бакайоко и Кеси още никой за нищо не ги бръсне, че да си позволяват подобни своеволия.
Ако имаме мач с откровено по добър от нас състав, а в същото време Романьоли е писал небивалици в нета как ги превъзхождаме въ всяка една позиция и как ще ги бием, а след това...паднем, то няма да е тотално незаслужена подигравката срещу него, при положение, че се е изложил като кифладжия! За щастие Романьоли не е такъв злетак :D

Оня капут се направи на интересен, защото в Милан си пролича какъв дървар е и сега плаче като ученичка как някой го бил обидил, ми като пишеш такива простотии, какво очакваш? Такива като него са ми ясни - утре може да очакваме и другия смешко провален Сапонара да се изкаже или пък бурето Петаня :)

Потребителски аватар
cap7ainjack
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1351
Регистриран: 04 юни 2018, 18:08
Has thanked: 371 times
Been thanked: 132 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от cap7ainjack » 18 апр 2019, 13:15

iLDiavolo написа:
16 апр 2019, 19:04
Всички, дето защитавате Бакайоко и Кеси в ситуацията, представете си за момент Лулич и Луис Алберто да развяваха тениската на наш играч, Романьоли например, след като сме загубили дерби за топ 4. Дайте да гледаме нещата от малко по-различна от само нашата си гледна точка. Подобни изцепки не отговарят на джентълменски отбор, като Милан. И не ми давайте пример с Гатузо какво бил правил едно време, защото Рино е уважаван от мнозинството чужди фенове, доказан мъжкар, който е ясно, че за да издивее е бил достатъчно предвизвикан, а Бакайоко и Кеси още никой за нищо не ги бръсне, че да си позволяват подобни своеволия.
Няма да се съгласят с тебе защото ситуацията не е такава и не искат да си представят обратното.

Потребителски аватар
drzzd
Тартор на Курва Суд
Мнения: 7316
Регистриран: 02 юли 2018, 16:20
Has thanked: 1328 times
Been thanked: 1550 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от drzzd » 18 апр 2019, 17:59

В Италия нещата скоро няма да се променят, докато феновете продължават с тези действия.

https://www.sportal.bg/news.php?news=781539
IT'S EASY TO SUPPORT A TEAM WHEN IN GLORY BUT TO SUPPORT A TEAM WHEN IN STRUGGLE IT SHOWS YOUR CHARACTER.

Потребителски аватар
cuorerossonero
Forum moderator
Мнения: 7196
Регистриран: 04 юни 2018, 15:23
Has thanked: 485 times
Been thanked: 2527 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от cuorerossonero » 18 апр 2019, 18:26

drzzd написа:
18 апр 2019, 17:59
В Италия нещата скоро няма да се променят, докато феновете продължават с тези действия.

https://www.sportal.bg/news.php?news=781539
Спорталите пак са утрепали с глупава статия. Съвсем ясно се чува, че онея ръбове пеят: "Questa banana e per Bakayoko", обаче били пеели на английски език. :D

Иначе за фланелката на Ачерби.
Аз бях един от тези, които му теглиха една весела майна малко след като започна дискусията. Веднага пояснявам защо - защото Ачерби никой не го биеше по главата още преди мача да се обяснява в Туитър на Бакайоко колко по-добър отбор били Лацио от Милан. Най-малкото защото е играл в Милан и нищо лошо не е видял от Милан. Нашият тогава му отговори: "Ще видим".
Е, след мача го бъзикна леко с фланелката, за мен нищо кой знае какво не е станало и изобщо не си заслужава полемиките. Нито го е обиждал, нито го е дразнил, просто се избъзика. В отговор.
А какво бих казал, ако някой направи същото с фланелка на наш играч ли? Нищо особено, най-много да му тегля една майна. :D
PIOLI VATTENE!!!

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8900
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1632 times

Re: Тимуе Бакайоко

Мнение от Ne13sta » 18 апр 2019, 18:28

Абе к*р за тия шиптъри. Българските фенове на фелацио, които познавам, са откровено прости хорица.
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори