Иняцио Абате

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Иняцио Абате

Мнение от R. GULLIT » 02 юни 2018, 18:56

Позиция: Защитник
Номер: 20
Роден на: 12.11.1986 г
Място на раждане: Стагата дей Готи
photo2258_Pro.jpg

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Инасио Абате

Мнение от gLoRy » 02 окт 2018, 11:44

Намесата на Абате срещу Сасуоло

Изображение

Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Инасио Абате

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 окт 2018, 11:47

По време на мача се замислих как двамата прекараха заедно най-паметните мигове в кариерите си и Абате сякаш знаеше много добре какво точно ще направи Боатенг. :D Последният иначе е похвалил Кеси след мача, при все че се сдърпаха, явно е наясно какво го чака в ответния мач, ако не внимава в картинката. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
niksaan
Любител на футбола
Мнения: 93
Регистриран: 04 юни 2018, 19:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

Re: Инасио Абате

Мнение от niksaan » 09 окт 2018, 12:45

Изображение
‘Life is like a cross from Abate: you don’t know where it’s going to end up’
:lol: :D

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7184
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Инасио Абате

Мнение от Capolavoro » 09 окт 2018, 12:55

Това беше готино! :D
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Инасио Абате

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 09 окт 2018, 13:24

Майтап, майтап, ама ако не беше неговият шпагат срещу Ди Франческо, сега вероятно щяхме да си говорим в колко дълбока криза сме. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: Инасио Абате

Мнение от George Weah » 09 окт 2018, 14:33

:D :D :D

И въпреки всичко колкото и странно да изглежда на някои, аз лично го предпочитам пред Калабрия към момента! Абате може да е всичко, за всичките тези години наистина така и не се научи да центрира, но пък се научи да играе в защита и в това отношение е класа над Калабрия, който напред може да е активен, може да е полезен, но какво от това, като вече изоставаме, защото си е изпуснал човека или елементарна топка не е успял да изчисти??? От началото на сезона огромна част от головете дето получихме са след негова груба грешка!

На мен надеждата ми все още е в Конти, ясно е, че пича получи 2 много тежки контузии, но е още млад - само на 24 е, стига да успее да се възстанов и опази от нови такива, може да набере ритъм и да видим как ще се представи.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Инасио Абате

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 02 дек 2018, 16:25

Много скептичен бях преди мача за позицията му на централен бранител, но Иняцио се представи съвсем достойно, като не съм сигурен дали изобщо за 90-те минути направи някаква грешка. Похвалил го е даже треньорът на Парма, заявявайки, че много бързо е спирал контраатаките им през първото полувреме. Допълнителната концентрация, която беше вложил в изявите си, определено му се отплати, защото толкова силен мач не е имал отдавна даже на натуралната си позиция.
И все пак най-добре е Алесио да се връща колкото е възможно по-бързо, а Иняцио при нужда да е бекъп опция в дясната зона на отбраната.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
R. GULLIT
Site Admin
Мнения: 5819
Регистриран: 02 юни 2018, 18:01
Has thanked: 729 times
Been thanked: 1167 times

Re: Инасио Абате

Мнение от R. GULLIT » 03 дек 2018, 10:53

Да, бе и аз се озъбих. От кеф. Ебаси стената се оказа. :DАма да поФалим и бай Кристиян Сапата, който се държи вече 5 мача. Разбира се, изключвам леко наивното и балонно изчистване в мача с Лацио, то което дойде и гола им. Но засега "добър 4" и за двамата.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 07 дек 2018, 11:26

Има голяма вероятност преподпише.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

b3yr0nD
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1500
Регистриран: 04 юни 2018, 17:56
Has thanked: 269 times
Been thanked: 176 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от b3yr0nD » 07 дек 2018, 19:00

Има ли нещо общо с връщането на Ибрахимович?

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 08 дек 2018, 00:00

Не се споменава нищо конкретно, но е твърде вероятно предвид начина, по който работим с райола, отделно и самият Абате добави аргументи с последните си няколко изяви. Не съм във възторг от подобна новина, но по-добре това, отколкото дебелият да ни пробута някой пореден като за Берое в стил Дидак или Бартош Саламон.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
milanist_stz
Фен на Милан
Мнения: 694
Регистриран: 04 юни 2018, 16:15
Has thanked: 1154 times
Been thanked: 372 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от milanist_stz » 08 дек 2018, 11:07

Или като за Левски, например.

Потребителски аватар
BANKERA
Тартор на Курва Суд
Мнения: 1448
Регистриран: 04 юни 2018, 18:37
Has thanked: 351 times
Been thanked: 268 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от BANKERA » 08 дек 2018, 12:08

Те Левски са шампиони в тая област, там такива да ги ринеш с лопата.
Изображение

Потребителски аватар
Ne13sta
Тартор на Курва Суд
Мнения: 8901
Регистриран: 04 юни 2018, 18:29
Has thanked: 1053 times
Been thanked: 1633 times

Re: Иняцио Абате

Мнение от Ne13sta » 19 май 2019, 21:32

Благодаря за всичко, голямо сърце! Истински миланист, който заслужава само респект!
IO SONO MILANISTA DA QUANDO SONO NATO NON SOLO QUANDO MI STA BENE IL RISULTATO!!!

Отговори