International Champions Cup

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Dawnweaver » 05 авг 2018, 04:09

Ние от цялото турне ако си останем с единия гол има за какво да си мисли Рино с или без Игуаин такъв футбол е за Бреша, не за Милан. Защото неговия Милан играе като идея и постройка като изпадащ отбор и десет Игуаина да му докарата това не е проблем на играчите.

Asen
Любител на футбола
Мнения: 19
Регистриран: 06 юни 2018, 13:18
Been thanked: 11 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Asen » 05 авг 2018, 04:19

Лягам, нямам нерви да гледам тая аматьорщина.
Играта не върви, смени обаче няма. Никакво, абсолютно никакво надграждане в играта спрямо миналия сезон.

Рино ми е сред най-любимите легенди, но за треньор просто не става.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Petar Zanev » 05 авг 2018, 04:23

Целта на тези турнета е освен малко да влезнат в час играчите, то основно да се трупа популярност и да се привличат нови фенове отатък океана.
С тази игра ....

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: International Champions Cup

Мнение от baggior18 » 05 авг 2018, 04:28

Dawnweaver написа:
05 авг 2018, 04:09
Ние от цялото турне ако си останем с единия гол има за какво да си мисли Рино с или без Игуаин такъв футбол е за Бреша, не за Милан. Защото неговия Милан играе като идея и постройка като изпадащ отбор и десет Игуаина да му докарата това не е проблем на играчите.
Респектиран е от Барса. Иначе това е стилът на Рино - свежда риска до минимум. Има трески за дялане определено, поне да адаптира тази философия към по-подходяща формация, но е факт, че почти нe помня какво е загуба при него. С клизма, с гринта - взимахме си мачовете , а това е най-важното за топ 4 -точките. Имай предвид, че Гатузо е слаб треньор - той сам си го каза и неслучайно е уволняван вече няколко пъти в посредствени отбори. В един момент попада начело на Милан и с опростен и минималистичен стил на игра нещата потръгват, повярвай ми, той перфектно си знае слабите места и затова залага насигурно. Пълно доверие му имам, сигурен съм, че в хода на сезона ще придобие самочувствие и ще рискува повече.

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Il Professore » 05 авг 2018, 04:31

Тея мангали от малки ги учат да симулират.
Изображение

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: International Champions Cup

Мнение от baggior18 » 05 авг 2018, 04:32

Asen написа:
05 авг 2018, 04:19
Рино ми е сред най-любимите легенди, но за треньор просто не става.
Да върнем Ел Маестро или Синишата?

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Dawnweaver » 05 авг 2018, 04:33

Тия каталунски мръшляци симулират от деца, малки лекета като тоя Пуиг ли е какъв е се търкалят като пълни клоуни в приятелски мачове. Срам за спорта са такива смешки и точно затова в Северна Америка се смеят на футбола, от личен опит ви казвам , че именно това е имиджа на самия спорт и в Щатите и в Канада и затова е и по-популярен сред жените. И е трудно да го защитиш като после ти покажат два клипа с уж най-добрите футболисти как симулират по най-безобразен и нагъл начин.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Dawnweaver » 05 авг 2018, 04:41

baggior18 написа:
05 авг 2018, 04:28
Dawnweaver написа:
05 авг 2018, 04:09
Ние от цялото турне ако си останем с единия гол има за какво да си мисли Рино с или без Игуаин такъв футбол е за Бреша, не за Милан. Защото неговия Милан играе като идея и постройка като изпадащ отбор и десет Игуаина да му докарата това не е проблем на играчите.
Респектиран е от Барса. Иначе това е стилът на Рино - свежда риска до минимум. Има трески за дялане определено, поне да адаптира тази философия към по-подходяща формация, но е факт, че почти нe помня какво е загуба при него. С клизма, с гринта - взимахме си мачовете , а това е най-важното за топ 4 -точките. Имай предвид, че Гатузо е слаб треньор - той сам си го каза и неслучайно е уволняван вече няколко пъти в посредствени отбори. В един момент попада начело на Милан и с опростен и минималистичен стил на игра нещата потръгват, повярвай ми, той перфектно си знае слабите места и затова залага насигурно. Пълно доверие му имам, сигурен съм, че в хода на сезона ще придобие самочувствие и ще рискува повече.
Коя Барса, човек ?! Това са има резервите :D До къде стигнахме да се свиваме от страх пред децата на тия симуланти. Ако и феновете дотам сме се комплексирали, че да сме доволни не виждам за каква ШЛ си мислим.

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Petar Zanev » 05 авг 2018, 04:42

Иначе за тези 3 мача се убедих , че разиграващ класен халф ни е по-нужен дори и от ляво крило ...

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Petar Zanev » 05 авг 2018, 04:56

Гранда си е гранд.

Айде със здраве.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
Il Professore
Фен на Милан
Мнения: 935
Регистриран: 04 юни 2018, 21:30
Has thanked: 571 times
Been thanked: 225 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Il Professore » 05 авг 2018, 04:59

Айде шнур за тея симулантчета!
Изображение

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: International Champions Cup

Мнение от baggior18 » 05 авг 2018, 04:59

Dawnweaver написа:
05 авг 2018, 04:41
baggior18 написа:
05 авг 2018, 04:28


Респектиран е от Барса. Иначе това е стилът на Рино - свежда риска до минимум. Има трески за дялане определено, поне да адаптира тази философия към по-подходяща формация, но е факт, че почти нe помня какво е загуба при него. С клизма, с гринта - взимахме си мачовете , а това е най-важното за топ 4 -точките. Имай предвид, че Гатузо е слаб треньор - той сам си го каза и неслучайно е уволняван вече няколко пъти в посредствени отбори. В един момент попада начело на Милан и с опростен и минималистичен стил на игра нещата потръгват, повярвай ми, той перфектно си знае слабите места и затова залага насигурно. Пълно доверие му имам, сигурен съм, че в хода на сезона ще придобие самочувствие и ще рискува повече.
Коя Барса, човек ?! Това са има резервите :D До къде стигнахме да се свиваме от страх пред децата на тия симуланти. Ако и феновете дотам сме се комплексирали, че да сме доволни не виждам за каква ШЛ си мислим.
Аз не виждам комплекси в случая, а просто реалността. За мен важно е да играем смислен футбол, дори това да наподобява катеначо понякога. При Монтела играеха все едно се мразят - не можеха 2 паса да вържат и отнасяхме по 2-3 парцала всеки мач, нямаше никаква футболна мисъл и идея на терена освен индивидуалности. Ако на теб стила на Рино не ти харесва е друг въпрос, но не виждам откъде прецени, че сме комплексирани? Не сме играли ШЛ от 2014, ако си мислиш, че изведнъж ще станем пак Гранде Милан и ще мачкаме най-добре да се събудиш. Няма резерви, няма юноши, докато падаме от Беневенто и компания.

ПП: Взехме ли мача?

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: International Champions Cup

Мнение от Dawnweaver » 05 авг 2018, 05:00

Силва показа нагледно кой от тримата трябва да остане. Казвал съм го много пъти преди - има тонове футбол в него, трябва му просто стабилен отбор, а не тая шайка посредствени типове около него. А тоя пич Халилович изглежда все едно не е играл футбол от половин година поне, идея си няма какво случва по терена и няма вярно отиграване откакто влезе. Като цяло турнето беше пълен цирк и не виждам как с такава игра се печелят фенове, надявам се поне финансово да е имало смисъл.

nik
Фен на Милан
Мнения: 972
Регистриран: 05 юни 2018, 01:19
Has thanked: 13 times
Been thanked: 151 times

Re: International Champions Cup

Мнение от nik » 05 авг 2018, 05:07

Безобразно представяне на Милан . Играем всичко но не и футбол . Толкова мудно и без никаква идея . Движим се като костенурки и не можем цяло полувреме да минем центъра . Разбирам донякъде футболистите, че е малко смешно да се хвърлиш срещу младежкия отбор на Барселона , но да не можеш три поредни паса да направиш , си е трагедия направо . По грозен мач на Милан не помня да съм гледал .

Потребителски аватар
il_mister
Любител на футбола
Мнения: 37
Регистриран: 04 юни 2018, 16:22

Re: International Champions Cup

Мнение от il_mister » 05 авг 2018, 05:07

Андрето има късмет с новия номер. :D Чудя се защо никой не се зарадва при гола?

Отговори