11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 12 авг 2018, 00:03

Много зле е положението с резервите, но като цяло мачът бе по-скоро положителен, можеше дори резултатът да е добър, ако не бе лековатият гол в края на полувремето, но това не е от чак такова значение. Ако на мястото на Борини бе Чалханоглу щяхме да създадем още някое и друго положение. Игуаин показа какво е топ-класа още с първото си докосване, Сусо също се е освежил и играе далеч по-добре, отколкото през пролетния полусезон. Неочаквано донякъде, изневери защитата, но там Рино задължително трябва да налага Калдара, Мусакио просто е кауза пердута, играч за пълнеж. Достатъчно е в четворката да има един уязвим елемент, за да повлияе отрицателно и на другите, които също започват да грешат, което нещо се видя в изпълнение на Калабрия и Алесио. Бонавентура... толкова си може. Нито слаб, нито силен мач за него, той просто си потъва в цялостна безличност. Идеята е на негово място в халфовата линия да играе Чалханоглу, а отляво в 4-3-3 да се сдобием до края на меркатото с истинско крило.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Gennaro Gattuso » 12 авг 2018, 00:04

George Weah написа:
11 авг 2018, 23:57
Gennaro Gattuso написа:
11 авг 2018, 23:55


Еми не знам кой бие по-хубаво в публиката , ама Бака за 20 минути се измъкна повече отколкото Игуаин за 3 пъти повече време. Не , че това е някакъв показател, ама прекалявате да хулите Бака , който ако миналия сезон беше при нас 20 гола си ги вкарваше от воле. Може да не е най-техничният нападател, но има нюх , пласиране и добър завършващ удар. Освен това има много рязък спринт. Ама продължавайте да си пишете глупости на поразия.
Дрън-дрън-дрън :D

Бака влезе и още на 5-тата минута изпраска топка в публиката от близко разстояние, Бака в последният си сезон с Милан вкара 13 гола, като 3-4 от тях бяха от дузпи, които ги би с два крака, с три крака, с г*з, абе както завари :D

А безумиците, как се измъквал повече от Игуаин...няма дори да ги коментирам, единият с първото си докосване с топката им го лепна, втория още 90 минути да се играеше, надали щеше да вкара :)
Дрън дрън , ама когато фактите говорят е по-добре да спрете да се излагате. Вкарал бил 13 гола. А Игуаин миналия сезон колко гола вкара в Италия с абсолютния доминант ? Бака в тоя сезон колко минути има ? Не пишете глупости вече. Отворете си очите. Бака е 3 пъти повече нападател от Кутроне и 4 пъти повече от Малинко. Всички ревахте , че Бака е за махане и обяснявахте тук колко полезен бил Малинко с гръб към вратата и прочие, ама Бака миналия сезон си вкара 18 гола. В първия си сезон за нас си вкара 20 гола , ама там игра постоянно - 3600 минути. Във втория игра 2300 минути и има 14 гола. Както искаш така го разбирай , ама ако беше играл същите минути като първия си сезон нищо чудно да беше задминал това постижение. А освен това да не забравяме , че тогава имахме невероятното острие Нианг за негов партньор в атаката.

Tifoso
Фен на Милан
Мнения: 849
Регистриран: 04 юни 2018, 21:12
Has thanked: 128 times
Been thanked: 89 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Tifoso » 12 авг 2018, 00:05

Да отбележим и положителното - Модрич не игра от началото на двубоя :)))) Иначе резултата е закономерен. Първото полувреме беше добро като цяло. После разликите в скамйеката и класата лъсна. Имаше един кратък повратен момент с влизането на Бака, но бързо беше заличен. Кутроне през цялата подготовка изпуска много и всичко. Дано да е временен момент, а не червена лампа;

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от hotboyz » 12 авг 2018, 00:07

Изображение
Изображение

baggior18
Фен на Калчото
Мнения: 172
Регистриран: 24 юни 2018, 00:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от baggior18 » 12 авг 2018, 00:08

Бака е добър нападател, просто не е завършен. Не съм сигурен каква беше историята с рибарството и кога е станал професионалист, но реално преди Севиля не е играл истински футбол в силно първенство. Както Гатузо е писал има майсторски нюх и пласиране, нелош завършващ удар и техника. Балансът, дрибълът, първото докосване и футболната му мисъл понякога - това са му слабите страни. Иначе и аз така и не разбрах защо е целият хейт към него, в крайна сметка Бака дойде в клуба в един много лош момент и то от отбор, който тъкмо беше спечелил ЛЕ за пореден път (поправете ме ако греша), 2 сезона вкарва по 20тина гола, както и миналата година щеше да направи между впрочем ако Маестрото не го беше разкарал. Вторият му сезон при нас наистина не блестеше, но то кой го правеше тогава въобще, а и цифрите са си цифри.

Dawnweaver
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3216
Регистриран: 04 юни 2018, 19:41
Has thanked: 331 times
Been thanked: 544 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Dawnweaver » 12 авг 2018, 00:09

cinzano написа:
11 авг 2018, 23:57
Dawnweaver написа:
11 авг 2018, 23:55


В сегашната им форма на двамата определено. Не знам кой мач си гледал, но Игуаин е в перфектна форма и изобщо не е бавен. Това , че не е безмозъчен житен бегач не го прави бавен. И не става дума само за линейна скорост, обработката на топката, взимането на решения , това също са критерии.
Е точно в този мач не може да си недоволен от Бака, имаше две положения в наказателното поле и ги изигра качествено
Изигра ги прилично, но във всяка една от тях грешката си беше негова и нямаше нужда някой да го спира или да спасява ударите му. Не е лош играч, но е неефективен и полезността му чисто в игрови план е много ниска като принос към цялостната игра на отбора. Това ми е проблема с него.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от George Weah » 12 авг 2018, 00:09

Gennaro Gattuso написа:
12 авг 2018, 00:04
George Weah написа:
11 авг 2018, 23:57


Дрън-дрън-дрън :D

Бака влезе и още на 5-тата минута изпраска топка в публиката от близко разстояние, Бака в последният си сезон с Милан вкара 13 гола, като 3-4 от тях бяха от дузпи, които ги би с два крака, с три крака, с г*з, абе както завари :D

А безумиците, как се измъквал повече от Игуаин...няма дори да ги коментирам, единият с първото си докосване с топката им го лепна, втория още 90 минути да се играеше, надали щеше да вкара :)
Дрън дрън , ама когато фактите говорят е по-добре да спрете да се излагате. Вкарал бил 13 гола. А Игуаин миналия сезон колко гола вкара в Италия с абсолютния доминант ? Бака в тоя сезон колко минути има ? Не пишете глупости вече. Отворете си очите. Бака е 3 пъти повече нападател от Кутроне и 4 пъти повече от Малинко. Всички ревахте , че Бака е за махане и обяснявахте тук колко полезен бил Малинко с гръб към вратата и прочие, ама Бака миналия сезон си вкара 18 гола. В първия си сезон за нас си вкара 20 гола , ама там игра постоянно - 3600 минути. Във втория игра 2300 минути и има 14 гола. Както искаш така го разбирай , ама ако беше играл същите минути като първия си сезон нищо чудно да беше задминал това постижение. А освен това да не забравяме , че тогава имахме невероятното острие Нианг за негов партньор в атаката.
Абе пич, успокой се малко :D

Не е нужно първо да ми говориш на "вие", не сме в някъв форум на "Литературата" :D, второ недей повече НИКОГА да сравняваш Бака с Игуаин, че това е просто не абсурдно, а не знам как да го кажа, мани тука сме си наши хора, ама ще влезе някой неутрален фен и ще каже, че тука сме се събрали побъркани хора :D, това е все едно да тръгна в момента да ти сравнявам Григор Димитров с Новак Джокович и да изтъкна, че миналата година той взе Мастърс титла и Финален Мастърс, пък Джоко никакъв го нямаше, просто както казах не го прави повече, че...не е нормално :D

Проблемът е, че Бака взима голяма заплата, Бака ще има желание да играе редовно, а при настоящите обстоятелства това няма как да стане :)

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Petar Zanev » 12 авг 2018, 00:12

На мен впечетление ми направи, че в момента в който сменихме схемата и неможехме да направим нищо , даже да изнесем топката неможехме.
Билия е може би най-слабото звено в отбора. Определено сам пред защитата е пълен флоп. Да, 1-2 топки може и да отнеме ама нищо неможе да гради , нито да задържа, нито да вкарва спокойствие.
Определено този сезон сме в 4ката. Ако купим качествен халф и крило то с лекота ще влезем. Сусо, Игуаин, Хакан, Кеси, Романьоли... определено имаме качество в титулярния състав.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Gennaro Gattuso » 12 авг 2018, 00:17

George Weah написа:
12 авг 2018, 00:09
Gennaro Gattuso написа:
12 авг 2018, 00:04


Дрън дрън , ама когато фактите говорят е по-добре да спрете да се излагате. Вкарал бил 13 гола. А Игуаин миналия сезон колко гола вкара в Италия с абсолютния доминант ? Бака в тоя сезон колко минути има ? Не пишете глупости вече. Отворете си очите. Бака е 3 пъти повече нападател от Кутроне и 4 пъти повече от Малинко. Всички ревахте , че Бака е за махане и обяснявахте тук колко полезен бил Малинко с гръб към вратата и прочие, ама Бака миналия сезон си вкара 18 гола. В първия си сезон за нас си вкара 20 гола , ама там игра постоянно - 3600 минути. Във втория игра 2300 минути и има 14 гола. Както искаш така го разбирай , ама ако беше играл същите минути като първия си сезон нищо чудно да беше задминал това постижение. А освен това да не забравяме , че тогава имахме невероятното острие Нианг за негов партньор в атаката.
Абе пич, успокой се малко :D

Не е нужно първо да ми говориш на "вие", не сме в някъв форум на "Литературата" :D, второ недей повече НИКОГА да сравняваш Бака с Игуаин, че това е просто не абсурдно, а не знам как да го кажа, мани тука сме си наши хора, ама ще влезе някой неутрален фен и ще каже, че тука сме се събрали побъркани хора :D, това е все едно да тръгна в момента да ти сравнявам Григор Димитров с Новак Джокович и да изтъкна, че миналата година той взе Мастърс титла и Финален Мастърс, пък Джоко никакъв го нямаше, просто както казах не го прави повече, че...не е нормално :D

Проблемът е, че Бака взима голяма заплата, Бака ще има желание да играе редовно, а при настоящите обстоятелства това няма как да стане :)
И защо да няма как да стане ? Нима ако играе добре не може да преминем в схема с двама нападатели ? Схемата ли определя кои играчи да играят и кои не ? Цифрите ти ги изкарах за да видиш , че това , че е вкарал само 13 гола не значи нищо. Сега ще ти изкарам и още цифри, ама спрете с тая простотия да хулите всеки втори без абсолютно никакви доводи. Значи Бака през онзи сезон с 13-те гола е имал нужда от 165 минути за гол. Игуаин миналата година е имал нужда от 169 минути за гол. А в първия си сезон , в който вкара 20 гола е имал нужда от 180 минути за гол. Значи плюете го на воля , че е вкарал само 13 мача , а си затваряте очите за това колко време е играл ? Какво го мразите този човек не мога да разбера. Писах го и по-напред : Няма да забравя като дойде при нас как го възхвалявахте и му се радвахте , ако не се лъжа беше в един мач срещу Интер. Малинко изпускаше 100%-ви положения и това е факт, ама не мога да разбера как може постоянно да се плюят нападателите. Първо беше Бака , после Малинко , после Силва. Като останем с тоя отбор и като няма кой да прави асистенции към Игуаин ще почнете да плюете по него. Аз не съм видял в нашия отбор от много години да има някаква доза креативност , че да се оплакваме , че губим заради нападателите си. Вие очаквате от всяко положение да се вкарва гол, което е смехотворно. А този удар на Бака ,който цитираш нито беше толкова високо, нито беше от изгодна позиция, защото беше много в страни от вратата.

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от AC_M » 12 авг 2018, 00:23

аз нищо положително не виждам. Не мисля , че ще сме в 4-та , за това трябва здрава защита, яки халфове и нападатели. Ако за последните вързахме с Игуаин (да е жив и здрав), то на другите места сме дупки, та дупки, като рибарска мрежа сме!
Уважавам много Гатузо, искам да се развива, искам да изкара сезона и му пожелавам успех, но тавана му е 5-то място.
#piolioutnow

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 863 times
Been thanked: 505 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Petar Zanev » 12 авг 2018, 00:26

AC_M написа:
12 авг 2018, 00:23
аз нищо положително не виждам. Не мисля , че ще сме в 4-та , за това трябва здрава защита, яки халфове и нападатели. Ако за последните вързахме с Игуаин (да е жив и здрав), то на другите места сме дупки, та дупки, като рибарска мрежа сме!
Уважавам много Гатузо, искам да се развива, искам да изкара сезона и му пожелавам успех, но тавана му е 5-то място.
Последната година разликата м/у "тавана на Гатузо" и 4тото място беше 1 гол и 0 точки.

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Gennaro Gattuso » 12 авг 2018, 00:27

Изоставаме адски много от Ювентус , Наполи, Интер и Рома. На ниво Лацио сме в момента и си мисля , че ако не вземем никой играч, единственият ни шанс да влезем в 4-ката ще е постоянство срещу отборите под нас. Иначе изброените отбори ни превъзхождат почти на всеки пост.

Потребителски аватар
George Weah
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2510
Регистриран: 04 юни 2018, 17:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 304 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от George Weah » 12 авг 2018, 00:31

Gennaro Gattuso написа:
12 авг 2018, 00:17
George Weah написа:
12 авг 2018, 00:09


Абе пич, успокой се малко :D

Не е нужно първо да ми говориш на "вие", не сме в някъв форум на "Литературата" :D, второ недей повече НИКОГА да сравняваш Бака с Игуаин, че това е просто не абсурдно, а не знам как да го кажа, мани тука сме си наши хора, ама ще влезе някой неутрален фен и ще каже, че тука сме се събрали побъркани хора :D, това е все едно да тръгна в момента да ти сравнявам Григор Димитров с Новак Джокович и да изтъкна, че миналата година той взе Мастърс титла и Финален Мастърс, пък Джоко никакъв го нямаше, просто както казах не го прави повече, че...не е нормално :D

Проблемът е, че Бака взима голяма заплата, Бака ще има желание да играе редовно, а при настоящите обстоятелства това няма как да стане :)
И защо да няма как да стане ? Нима ако играе добре не може да преминем в схема с двама нападатели ? Схемата ли определя кои играчи да играят и кои не ? Цифрите ти ги изкарах за да видиш , че това , че е вкарал само 13 гола не значи нищо. Сега ще ти изкарам и още цифри, ама спрете с тая простотия да хулите всеки втори без абсолютно никакви доводи. Значи Бака през онзи сезон с 13-те гола е имал нужда от 165 минути за гол. Игуаин миналата година е имал нужда от 169 минути за гол. А в първия си сезон , в който вкара 20 гола е имал нужда от 180 минути за гол. Значи плюете го на воля , че е вкарал само 13 мача , а си затваряте очите за това колко време е играл ? Какво го мразите този човек не мога да разбера. Писах го и по-напред : Няма да забравя като дойде при нас как го възхвалявахте и му се радвахте , ако не се лъжа беше в един мач срещу Интер. Малинко изпускаше 100%-ви положения и това е факт, ама не мога да разбера как може постоянно да се плюят нападателите. Първо беше Бака , после Малинко , после Силва. Като останем с тоя отбор и като няма кой да прави асистенции към Игуаин ще почнете да плюете по него. Аз не съм видял в нашия отбор от много години да има някаква доза креативност , че да се оплакваме , че губим заради нападателите си. Вие очаквате от всяко положение да се вкарва гол, което е смехотворно. А този удар на Бака ,който цитираш нито беше толкова високо, нито беше от изгодна позиция, защото беше много в страни от вратата.
Обаче още не си се успокоил явно :D

Аз нямам нищо напротив Бака да остане за алтернатива, защото както казах не мисля, че е ок да се оставяме само с 2-ма централни нападатели. Не, схемата не определя кои играчи да играят, но в същото време заради претенциите на дадени играчи или силни 10 минути в random мач не се сменя цялата схема на отбора. Още повече пък, ако привлечем качествнео ляво крило и Сусо остане.

Цифрите са ми напълно ясни, но за последен път моля Бака да не се сравнява с Игуаин, че...това просто наистина е толкова абсурдно, колкото да сравним Бонавентура със Зеедорф и Монтоливо с Пирло.

Аз още като беше тук съм си казал какво имам против Бака - това е човек, който не става да е титулярен нападател в Милан или поне в отбор, какъвто Милан беше в миналото - ГРАНД. Ако искаме да станем отново такъв, с футболисти от неговия род това няма как да стане, защото цял пролетен полусезон му се нагледахме как стои в засада, на моменти не може да си овладее елементарна топка и стреля топки по небесата. Още повече е на 32 години и сега, ако не му вземем пари, повече никога няма да му вземем никакви, а все още вярвам, че можем да накараме някой отбор да извади едни 14-15 милиона за него. Ако ли не - ще го държим за алтернатива с голямата му заплата, ние на вратари даваме 10 милиона, та Баката и неговата заплата ли ще са проблем :D

AC_M
Тартор на Курва Суд
Мнения: 2240
Регистриран: 04 юни 2018, 21:53
Has thanked: 439 times
Been thanked: 268 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от AC_M » 12 авг 2018, 00:38

Petar Zanev написа:
12 авг 2018, 00:26
AC_M написа:
12 авг 2018, 00:23
аз нищо положително не виждам. Не мисля , че ще сме в 4-та , за това трябва здрава защита, яки халфове и нападатели. Ако за последните вързахме с Игуаин (да е жив и здрав), то на другите места сме дупки, та дупки, като рибарска мрежа сме!
Уважавам много Гатузо, искам да се развива, искам да изкара сезона и му пожелавам успех, но тавана му е 5-то място.
Последната година разликата м/у "тавана на Гатузо" и 4тото място беше 1 гол и 0 точки.

FORZA MILAN!!!

Само че, в момента 4-я от миналата година надгради, ще играе в ШЛ и твърдо няма да излезе от тройката.
Колега, не става на мускули, сам виждаш каква е разликата. Днес мача не го имам за сравняване на часовника, ние сме в друга орбита, няма как да се сравняваме с реал. Чета, че едно крило и един халф ще ни дойдат добре, за да сме МИЛАН , ни трябват поне още 3-ма халфа, още един ляв бек и централен защитник.
#piolioutnow

Gennaro Gattuso
Фен на Калчото
Мнения: 364
Регистриран: 19 юни 2018, 11:44
Has thanked: 29 times
Been thanked: 13 times

Re: 11/08/2018 Реал Мадрид - Милан

Мнение от Gennaro Gattuso » 12 авг 2018, 00:43

George Weah написа:
12 авг 2018, 00:31
Gennaro Gattuso написа:
12 авг 2018, 00:17


И защо да няма как да стане ? Нима ако играе добре не може да преминем в схема с двама нападатели ? Схемата ли определя кои играчи да играят и кои не ? Цифрите ти ги изкарах за да видиш , че това , че е вкарал само 13 гола не значи нищо. Сега ще ти изкарам и още цифри, ама спрете с тая простотия да хулите всеки втори без абсолютно никакви доводи. Значи Бака през онзи сезон с 13-те гола е имал нужда от 165 минути за гол. Игуаин миналата година е имал нужда от 169 минути за гол. А в първия си сезон , в който вкара 20 гола е имал нужда от 180 минути за гол. Значи плюете го на воля , че е вкарал само 13 мача , а си затваряте очите за това колко време е играл ? Какво го мразите този човек не мога да разбера. Писах го и по-напред : Няма да забравя като дойде при нас как го възхвалявахте и му се радвахте , ако не се лъжа беше в един мач срещу Интер. Малинко изпускаше 100%-ви положения и това е факт, ама не мога да разбера как може постоянно да се плюят нападателите. Първо беше Бака , после Малинко , после Силва. Като останем с тоя отбор и като няма кой да прави асистенции към Игуаин ще почнете да плюете по него. Аз не съм видял в нашия отбор от много години да има някаква доза креативност , че да се оплакваме , че губим заради нападателите си. Вие очаквате от всяко положение да се вкарва гол, което е смехотворно. А този удар на Бака ,който цитираш нито беше толкова високо, нито беше от изгодна позиция, защото беше много в страни от вратата.
Обаче още не си се успокоил явно :D

Аз нямам нищо напротив Бака да остане за алтернатива, защото както казах не мисля, че е ок да се оставяме само с 2-ма централни нападатели. Не, схемата не определя кои играчи да играят, но в същото време заради претенциите на дадени играчи или силни 10 минути в random мач не се сменя цялата схема на отбора. Още повече пък, ако привлечем качествнео ляво крило и Сусо остане.

Цифрите са ми напълно ясни, но за последен път моля Бака да не се сравнява с Игуаин, че...това просто наистина е толкова абсурдно, колкото да сравним Бонавентура със Зеедорф и Монтоливо с Пирло.

Аз още като беше тук съм си казал какво имам против Бака - това е човек, който не става да е титулярен нападател в Милан или поне в отбор, какъвто Милан беше в миналото - ГРАНД. Ако искаме да станем отново такъв, с футболисти от неговия род това няма как да стане, защото цял пролетен полусезон му се нагледахме как стои в засада, на моменти не може да си овладее елементарна топка и стреля топки по небесата. Още повече е на 32 години и сега, ако не му вземем пари, повече никога няма да му вземем никакви, а все още вярвам, че можем да накараме някой отбор да извади едни 14-15 милиона за него. Ако ли не - ще го държим за алтернатива с голямата му заплата, ние на вратари даваме 10 милиона, та Баката и неговата заплата ли ще са проблем :D
Милан отдавна е гранд само на име. Това мина от 2012 при нас. Аз не говоря за тоя мач конкретно. Аз съм си останал с приятни впечатления от Бака, защото наистина си е хищник. Иначе далеч не съм на мнение , че заради този мач трябва да се смени схемата, ама предпочитам да гледам как играят Бака и Игуаин напред ,отколкото да гледам как Хакан се изолира на фланга , или Борини покрива цялата тъч линия и до там.

За сравненията между двамата няма какво да коментираме. Това са цифрите и нито съм си измислял нещо, нито крия нещо. А само да вметна , че в тези сравнения съм взел и головете на Игуаин в ШЛ.

Аз не мисля, че ако имахме играчи от класата на Бака щяхме да сме на това ниво.

Иначе един Манджукич също е на 32 години, ама надали някой би го отпратил , ако може да го вземем. Иначе Малинко е на 30 , ама взехме 15 милиона за него, въпреки че е пълен анимационен герой. Абсолютно против съм да се подарява Бака. Това , че е на 32 години не пречи. Виждаме , че прага на годининките във футбола постоянно расте , а Бака има поне още 2-3 сеона на такова ниво и не трябва да го подаряваме под 15 милиона. Иначе Кутроне има да учи много от Бака, ама много.

Заключена