20/07/2018 Милан-Новара (2:0)

Потребителски аватар
hotboyz
Forum moderator
Мнения: 2125
Регистриран: 04 юни 2018, 16:52
Has thanked: 793 times
Been thanked: 411 times

20/07/2018 Милан-Новара (2:0)

Мнение от hotboyz » 16 юли 2018, 13:16

Официално на 20 юли Милан ще срещне Новара. Мачът ще се играе на Миланело и ще е първи за новия сезон 2018-2019 година. Час към този момент не се споменава.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Capolavoro » 16 юли 2018, 14:18

Сериозен съперник тази година.
Изображение

Потребителски аватар
Бай Тано
Любител на футбола
Мнения: 80
Регистриран: 04 юни 2018, 15:53
Has thanked: 16 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Бай Тано » 16 юли 2018, 17:58

Пише, че мачът ще е от 18:00 наше време.

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 16 юли 2018, 18:47

Capolavoro написа:
16 юли 2018, 14:18
Сериозен съперник тази година.
Като започнете с такива коментари в стил Шок! и ме убивате. :D Ние в предишните години играхме срещу по-слаби отбори от Новара. Миналата с Лугано, ако не се лъжа, преди това някакви петодивизионни туристи, Варезе и какви ли още не. А и не е като да нямаме мачове по турнета пак. Мен ако питате, те са по-странни на фона на състоянието на отбора. Нека не звучи пораженчески, но Милан отдавна не е това, което беше и освен комерсиалните дивиденти няма никаква друга полза да ни бият с по 4-5 гола разлика довчерашни опашкари като Сити и ПСЖ. Или пък обратното - ние да бием Байерн с 4:0 и да си помислим, че ставаме за нещо. За жалост, тези мачове са неизбежен летен ентъртейнмънт за американци и азиатци.
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
Maverick
Фен на Калчото
Мнения: 200
Регистриран: 09 юни 2018, 10:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Милан-Новара

Мнение от Maverick » 16 юли 2018, 20:33

Може да е малко хейтърско, ама... този мач е идеална възможност за Игуаин да почне с хеттрик престоят си при нас. :lol: rap
Леонардо: "Никой друг клуб няма толкова успешен символ като Малдини"

Потребителски аватар
Capolavoro
Site Admin
Мнения: 7183
Регистриран: 02 юни 2018, 13:02
Has thanked: 1520 times
Been thanked: 1342 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Capolavoro » 17 юли 2018, 09:34

Fossa Dei Leoni_ написа:
16 юли 2018, 18:47
Capolavoro написа:
16 юли 2018, 14:18
Сериозен съперник тази година.
Като започнете с такива коментари в стил Шок! и ме убивате. :D Ние в предишните години играхме срещу по-слаби отбори от Новара. Миналата с Лугано, ако не се лъжа, преди това някакви петодивизионни туристи, Варезе и какви ли още не. А и не е като да нямаме мачове по турнета пак. Мен ако питате, те са по-странни на фона на състоянието на отбора. Нека не звучи пораженчески, но Милан отдавна не е това, което беше и освен комерсиалните дивиденти няма никаква друга полза да ни бият с по 4-5 гола разлика довчерашни опашкари като Сити и ПСЖ. Или пък обратното - ние да бием Байерн с 4:0 и да си помислим, че ставаме за нещо. За жалост, тези мачове са неизбежен летен ентъртейнмънт за американци и азиатци.
Ники, бях сериозен, без грам ирония в случая. Имах предвид, че съперникът наистина е сериозен за първи мач, поне спрямо това, което сме свикнали да гледаме.
Изображение

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 17 юли 2018, 10:52

Ааа... тогава извинявай. :D Само не знам защо мачът ще се играе на Миланело, при положение че с Лугано, петодивизионните отбори, Варезе и т.н. са играеше на стадиони за по 5-10 хиляди, че и повече, ама карай, то бездруго не е ясно дали ще ни огрее гледането, освен ако клубният канал не го пусне по Ютуб .
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан-Новара

Мнение от zahari_acmilan » 19 юли 2018, 19:24

Venerdì #MilanNovara in diretta su @Twitter e @MilanTV alle 17! 📲
Our friendly match against Novara will be streamed LIVE at https://twitter.com/acmilan on Friday at 5pm CEST! 📲
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Потребителски аватар
gLoRy
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3077
Регистриран: 04 юни 2018, 21:23
Has thanked: 1881 times
Been thanked: 678 times

Re: Милан-Новара

Мнение от gLoRy » 20 юли 2018, 18:15

То, хуу, ама от тая камера дето го дават е ебаси зора за гледане...

Потребителски аватар
Petar Zanev
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3184
Регистриран: 04 юни 2018, 21:26
Has thanked: 862 times
Been thanked: 505 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Petar Zanev » 20 юли 2018, 18:21

При мене не се отваря въобще, дава ми , че страницата не съществува (мобилната версия ползвам).

FORZA MILAN!!!
FORZA MILAN!!!

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан-Новара

Мнение от zahari_acmilan » 20 юли 2018, 18:24

Сусоооо 1:0
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 20 юли 2018, 18:36

Откриахме с гол на Сусо от фаул, който испанецът изработи в сътрудничество с Борини. Трудно се гледа от тази камера, необяснимо е защо са избрали мачът да се играе на Миланело. Както писах в предишен пост, играли сме срещу далеч по-слаби отбори на нормални, пък макар и скромни стадиони, където операторите на клубния канал могат по-добре да си поставят камерите. Няма как да не съм разочарован, че не виждам добре, все пак титуляр е Бертолачи. forza
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан-Новара

Мнение от zahari_acmilan » 20 юли 2018, 18:45

Калабрия 2:0
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Fossa Dei Leoni_
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3079
Регистриран: 04 юни 2018, 21:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 87 times

Re: Милан-Новара

Мнение от Fossa Dei Leoni_ » 20 юли 2018, 18:49

Силен удар на Франк в горния ъгъл, вратарчето спаси някак, но Калабрия добави отблизо за 2-0. Беше само половин метър покрит, т.е. в официален мач от Серия А щяха да гледат ВАР около 3-4 минути и от 12 камери. :D
"Mi considero un ultrà che ha avuto il privilegio pazzesco di alzare la Coppa dei Campioni, di vestire la fascia da capitano e di essere diventato il sesto milanista di ogni tempo per presenze in campo."
[Gennaro Gattuso]
"Quando Bacca fu sostituito col Carpi e lasciò il campo senza aspettare la fine e senza salutare chi entrava, nello spogliatoio lo ribaltai. Ebbene, mi sono girato e non c’è stato nessuno che mi abbia supportato. Evidentemente certe cose o non si hanno dentro, o proprio non interessano.
Ai miei tempi Gattuso avrebbe tirato fuori il coltello."
[Christian Abbiati]

Потребителски аватар
zahari_acmilan
Тартор на Курва Суд
Мнения: 3295
Регистриран: 04 юни 2018, 16:25
Has thanked: 44 times
Been thanked: 539 times

Re: Милан-Новара

Мнение от zahari_acmilan » 20 юли 2018, 19:17

Чудо Калинич прие да влезе като резерва 😁😁😁
Смени Кутроне в 65 тата минута , като получи шамар зад врата на влизаме от Гатузо
https://www.facebook.com/groups/41241447693/ forza forza forza
https://www.instagram.com/bulgariarossonera/ beer beer beer

Заключена